|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:21:15   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: tana7
resno vprašanje za vse vas bolj čvekastične:
kako vam uspe?? resno
ful bi hotela vedet, kako imeti več časa tudi za takšne zadeve kot je tale forum
moj današnji dan: Brina je pokonci od 7.20 do 10.40 - v tem času poje tudi mlečno kašico, sicer pa leze povsod, stoji pri omari, ven vleče zadeve in se tako igra, vleče igrače iz zaboja, se dviguje na mizico, pa spet dol... pa do TV omare itd... skratka, moram jo pazit, da ne pade - saj zadnje čase res že redko pade, ker ima že fajn ravnotežje, ampak le moram biti res zelo blizu nje, če ji recimo spodrsne
ob 10.40 zadrema - v tem času govorim z dvema bejbama, ki ju zanima varstvo Brine, spijem kaj, prigriznem kaj, in se že zbudi
potem pripravljam sadni obrok, papa sadni obrok dobre pol ure (ja, GH ji ne gre najbolje - še vedno), potem jo očistim, previjem, sebe uštimam za ven, njo uštimam za ven, greva ven in sva dobre 1,5 ure zunaj na sončku,
pridemo nazaj, priprava zelenjavnega obroka, čakam jo, da vsaj kaj malega popapa... potem gre spet na tla in se igra, jaz jo pazim... evo, sedaj je drugič danes zadremala - v vozičku ni nič spala
ko se bo zbudila, kar bo kmalu, bo sledila priprava kašice, papanje, potem počasi priprava na kopanje, perilo moram dat prat, pospravit dnevno, ker je vse razmetano
tudi kosila nisem danes naredila, ker ni bilo časauser posted image
imamo v dnevni sicer prenosno posteljico (stajice še nsimo kupili, ker nismo vedeli, ali bo želela biti v njej), vendar zdrži v njej recimo toliko, da se oblečem za ven, ca. 5 minut, potem ima pa dovolj, joka pa jaz ne želim poslušat in tudi mislim,d aBrina ni nič razvajena zaradi tega
Brina v bistvu več ali manj nikoli ne joče, ne joče kar tako, ker bi bila tečkena, ali kaj podobnega - edino, kar res ne želi, je to, da bi jo omejili pri plazenju in raziskovanju in res ne vidim razloga za to, da bi jo za pol ure ali več zapirala v dober 1m2 prostor
pa ne mi reči za hojico, ker je ne želim, če ni OK (pa debato o tem smo že imeli)
skratka... kje je vaša skrivnost?
1. v tem, da vaši ful več spijo?
2. da so v hojicah?
3. da so v stajicah?
4. da še ne plazijo toliko in jih ni potrebno toliko paziti?
5. da jih stari starši malo čuvajo?
6. ???

res me ful zanima, v čem je skrivnost
hvalauser posted image


Pri meni v tem, ker ne kompliciram. Priprava zelenjavnega obroka? Ljuba duša, tvoj otrok je star 8 mesecev in pol, ti pa tudi zelo zdravo kuhaš za vaju z user posted image , ne? Jejte iste obroke in ne kuhaj posebej.




Ja se strinjam, jaz poskušam čim manj komplicirat (pa vem, da še zdaj, ker je pač moj prvi otrok) ampak ko se igra jo pustim, učke so na njej, če vidim da je kaj nevarnega ukrepam, če ne pa jo pustim da plazi, rovari, tu pa tam pade... Hrana- glede na to da ji zobeki rasejo sploh nima nekega konkretnega obroka, je malo po malo, cel čas nekaj žuli, hruško, kruhec, keks, vmes se seveda trudim da bi pojedla obrok, ampak kaj čem jo silituser posted image Pa se poleg rr uspem tudi igrati z njo, da ne boste mislile da jo prepustim sami sebi user posted image , saj pa ne visim non-stop gor, malo preberem, kaj pokomentiram pa spet grem... No tu je vsa "skrivnost" user posted image , vsaj pri meni.



Ja točno to sem mislilauser posted image  Ne resno, meni se zdi, da moraš imet neko mero tudi pri ukvarjanju z otrokom. Otrok rabi čas, da se igra sam, da raziskuje, ne da mu skoz dihaš za ovratnik. To ni dobro ne za tebe, ne za otroka. Ko te rabi to sam pokaže.
Predvsem pa mormo bit mame dober organizatorke, pa vse gre user posted image  

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:22:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

POGLEJTE, KAJ NAM JE **** ZAMOLČALA. JA, DEREM SE user posted image  Ti, ti, ****, zakaj nam nisi dala linka user posted image user posted image

KLIK



oooo zanimivouser posted image  Še ime smo izvedeli.

Pišuka, nam pa ga ni hotela napisat... ****, res te bom po riti...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:24:17   
tana7
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: tana7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Zavedam se tega user posted image  No, jaz bi rade volje "le" za "golih" 600-700 EUR (brez pokojnine oz. nadomestila oz. eventualne soc. pomoči) 8 ur dnevno pazila malčka user posted image  Matr, to je ogromno denarja!!!


evo špelina bo imela službo, ti pa supr varstvo tana7

Samo pozabljaš, da jaz ne obvladam bio in vegetarijanskih zadev user posted image user posted image  tana7, da ne boš slučajno zamerila, ker ni bilo mišljeno sarkastično, ampak kot hec user posted image  Itak je tudi hrana v vrtcu mešana user posted image  In še 1x: res ne gre za posmeh, ampak sem zinila to za štos.
 
Drugače pa resno: pošteno povem, da bi za 400 EUR komot vzela v varstvo še enega malčka kot je Gregi, samo je treba vedet, da živim v bloku, nimamo vrta, igrala sicer so tik ob bloku, ampak na voljo vsem, stanovanje je majhno in vprašanje, če bi staršem to bilo ok.


hočeš še en kao štos?user posted image EVO:
jst mislim, da je to bolj za jokat, kot za hecat se - posebej kar se zdravja tiče

zdaj pa jst teb pravim, da ne zameriuser posted image user posted image


Jaaaaaaaaa, greva stavit, da v vrtcu, privat varstvu in v šoli Brina ne bo ravno bio jedla? KAO štos, ne user posted image  A boš šla tam komu nož na vrat nastavit? Še en KAO štos user posted image

Ti si prav obsedena s tem "bio". Pa ne zameri, čeprav je mišljeno zelo resno. Se še spomnim, kako si Anitko zaradi tistega bogega njenega krofa...... Take it easy.


tut v privat varstvu se da - smo bili včeraj na ogledu enega

pa nisem obsedena s tem - imam pa raje, ja
zgleda, da si ti bolj obsedena z mojim bio kot jaz - ker jaz tega niti omenila nisem, pa si ti ven bio iz nič potegnila in iz tega naredila štos
z Anitko pa sva zadevo čist lepo speljali, si lahko prebereš za nazaj, ker baje imaš čas, pa boš videla, da nisem govorila o enem ubogem krofu - ne bi nikoli pisala zaradi enega ubogega krofa, pa tudi lahko prebereš, kaj sem napisala, da sama jem

pa vem, da bom sedaj jaz izpadla tukaj, kot da se želim kregat, ker si ti tukaj ful faca, jaz pa občasna obiskovalka in jasno, da sem potem jst una "ta bad"
če bi se želela tukaj kregat, bi kdaj napisala, kaj si mislim o zadevah, s katerimi ste ve "obsedene" - saj vem, da niste, ampak moram uporabit besedo, s katero si ti mene opisala, ker tudi jaz nisem obsedena
zakaj ste ve bolj face, ki jih hranite s hrenovkami, ki so polne nitratov, maščob in podobnih zelo slabih stvari, da ne omenjam, da so to ostanki; hrana, ki nima nobene vrednosti - samo primer
žal mi je, da to omenjam, ampak res si me izzvala
a ni čudno, da se obsoja nekoga, ki teži k zdravi prehrani? tist, ki pa hrani s čokolinom in hrenovkami, je pa džek?
saj vem, da me boš ti ali pa še katera sedaj linčale, ampak se mi res ne zdi fer tole, ker nisem nikomur hotela nič žalega, ampak vseeno pokasirala neko obtožbo o obsedenosti
in potem se meni reče "take it easy"? pa nekomu nož na vrat??? a se zavedaš, kaj pišeš? kakšen nož na vrat? imaš popolnoma zgrešeno percepcijo

jem povsod in jem skoraj karkoli, samo, da ni meso - misliš, da samo doma jem? da v službi nikoli? da mi v službi kuhajo bio?
ja, za Brino želim, da je čimbolj zdravo in kolikor dolgo se da - najmanjši so pač najbolj občutljivi
kolikor mi bo uspelo s tako hrano, mi pač bo, na kar pa nimam vpliva, ga pa žal nimam
in se mi zdi popolnoma pod nivojem, da govoriš o nožu na vrat
a sem kdaj karkoli takšnega napisala, da pišeš, kot da bom šla z nožem v šolo in zahtevala, da kuhajo bio?

sicer sem pa že navajena - če jaz pojamram, da imamo težave s papanjem GH, je takoj napisano, da naj se pomirim, da naj neham komplicirat in podobno
ko pa katera druga napiše, da je njen/a danes malo pojedel,s o pa takoj objemčki, pa da saj bo bolje, pa da saj moj je danes tudi bolj tečken, pa da saj je vejetno luna kriva,..

evo, zdaj sem pa zelo žalostna, ker kar ne morem verjeti, da si dobila tak vtis o meni
res mi je žal
in se bom potrudila, da bom še manj ali nič več pisala tukaj, ker očitno oddajam neke čudne vibracije, da se me tako narobe in v slabem razume



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:24:30   
Estrella*
Špelin@: ju3 kuham ričet po tvojem receptu.user posted image Se mi zdi, da si napisala, da mesa ne kuhaš zraven? Kako že narediš in zakaj?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:30:16   
Estrella*
tana; prav je, da bi vsi jedli "bio" stavri in predvsem zdrave, s tem se strinjam. Samo moraš vedeti, da je danes tako stavr dejansko težko dobit, OK ostali svinjariji se lahko ognemo. Poleg tega so pa taki izdelki precej dražji in si stavim da 90% punc na RR ne more finančno tega privoščit.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:33:46   
tana7

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

tana; prav je, da bi vsi jedli "bio" stavri in predvsem zdrave, s tem se strinjam. Samo moraš vedeti, da je danes tako stavr dejansko težko dobit, OK ostali svinjariji se lahko ognemo. Poleg tega so pa taki izdelki precej dražji in si stavim da 90% punc na RR ne more finančno tega privoščit.



je drago, ja
zato nisem nikoli, ampak NIKOLI napisala, zakaj jih ne hranijo bio
tale bio je bil sedaj kar potegnjen od nekje in zelo grdo uporabljen, čeprav nisem nnikoli nobeni težila s tem
mi je žal, da sem kadarkoli omenila, da zanjo bio kupujemo, ker je očitno to povzročilo pri nekaterih neke čudne misli


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:35:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tana7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: tana7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Zavedam se tega user posted image  No, jaz bi rade volje "le" za "golih" 600-700 EUR (brez pokojnine oz. nadomestila oz. eventualne soc. pomoči) 8 ur dnevno pazila malčka user posted image  Matr, to je ogromno denarja!!!


evo špelina bo imela službo, ti pa supr varstvo tana7

Samo pozabljaš, da jaz ne obvladam bio in vegetarijanskih zadev user posted image user posted image  tana7, da ne boš slučajno zamerila, ker ni bilo mišljeno sarkastično, ampak kot hec user posted image  Itak je tudi hrana v vrtcu mešana user posted image  In še 1x: res ne gre za posmeh, ampak sem zinila to za štos.
 
Drugače pa resno: pošteno povem, da bi za 400 EUR komot vzela v varstvo še enega malčka kot je Gregi, samo je treba vedet, da živim v bloku, nimamo vrta, igrala sicer so tik ob bloku, ampak na voljo vsem, stanovanje je majhno in vprašanje, če bi staršem to bilo ok.


hočeš še en kao štos?user posted image EVO:
jst mislim, da je to bolj za jokat, kot za hecat se - posebej kar se zdravja tiče

zdaj pa jst teb pravim, da ne zameriuser posted image user posted image


Jaaaaaaaaa, greva stavit, da v vrtcu, privat varstvu in v šoli Brina ne bo ravno bio jedla? KAO štos, ne user posted image  A boš šla tam komu nož na vrat nastavit? Še en KAO štos user posted image

Ti si prav obsedena s tem "bio". Pa ne zameri, čeprav je mišljeno zelo resno. Se še spomnim, kako si Anitko zaradi tistega bogega njenega krofa...... Take it easy.


tut v privat varstvu se da - smo bili včeraj na ogledu enega

pa nisem obsedena s tem - imam pa raje, ja
zgleda, da si ti bolj obsedena z mojim bio kot jaz - ker jaz tega niti omenila nisem, pa si ti ven bio iz nič potegnila in iz tega naredila štos
z Anitko pa sva zadevo čist lepo speljali, si lahko prebereš za nazaj, ker baje imaš čas, pa boš videla, da nisem govorila o enem ubogem krofu - ne bi nikoli pisala zaradi enega ubogega krofa, pa tudi lahko prebereš, kaj sem napisala, da sama jem

pa vem, da bom sedaj jaz izpadla tukaj, kot da se želim kregat, ker si ti tukaj ful faca, jaz pa občasna obiskovalka in jasno, da sem potem jst una "ta bad"
če bi se želela tukaj kregat, bi kdaj napisala, kaj si mislim o zadevah, s katerimi ste ve "obsedene" - saj vem, da niste, ampak moram uporabit besedo, s katero si ti mene opisala, ker tudi jaz nisem obsedena
zakaj ste ve bolj face, ki jih hranite s hrenovkami, ki so polne nitratov, maščob in podobnih zelo slabih stvari, da ne omenjam, da so to ostanki; hrana, ki nima nobene vrednosti - samo primer
žal mi je, da to omenjam, ampak res si me izzvala
a ni čudno, da se obsoja nekoga, ki teži k zdravi prehrani? tist, ki pa hrani s čokolinom in hrenovkami, je pa džek?
saj vem, da me boš ti ali pa še katera sedaj linčale, ampak se mi res ne zdi fer tole, ker nisem nikomur hotela nič žalega, ampak vseeno pokasirala neko obtožbo o obsedenosti
in potem se meni reče "take it easy"? pa nekomu nož na vrat??? a se zavedaš, kaj pišeš? kakšen nož na vrat? imaš popolnoma zgrešeno percepcijo

jem povsod in jem skoraj karkoli, samo, da ni meso - misliš, da samo doma jem? da v službi nikoli? da mi v službi kuhajo bio?
ja, za Brino želim, da je čimbolj zdravo in kolikor dolgo se da - najmanjši so pač najbolj občutljivi
kolikor mi bo uspelo s tako hrano, mi pač bo, na kar pa nimam vpliva, ga pa žal nimam
in se mi zdi popolnoma pod nivojem, da govoriš o nožu na vrat
a sem kdaj karkoli takšnega napisala, da pišeš, kot da bom šla z nožem v šolo in zahtevala, da kuhajo bio?

sicer sem pa že navajena - če jaz pojamram, da imamo težave s papanjem GH, je takoj napisano, da naj se pomirim, da naj neham komplicirat in podobno
ko pa katera druga napiše, da je njen/a danes malo pojedel,s o pa takoj objemčki, pa da saj bo bolje, pa da saj moj je danes tudi bolj tečken, pa da saj je vejetno luna kriva,..

evo, zdaj sem pa zelo žalostna, ker kar ne morem verjeti, da si dobila tak vtis o meni
res mi je žal
in se bom potrudila, da bom še manj ali nič več pisala tukaj, ker očitno oddajam neke čudne vibracije, da se me tako narobe in v slabem razume

Sem napisala in zbrisala, ker bi si samo podajali žogico, škoda mojega časa. Ti si ti, jaz sem jaz.
 
Si pa upam trditi, da pri nas zelo zdravo jemo, imam celo trden dokaz črno na belem. Mož je od doma (od svojih staršev) prišel s katastrofalnim stanjem trigliceridov in holesterola v krvi. Zdaj je samo s prehrano prišel na normalno raven user posted image  Kuham namreč z ogromno zelenjave, pazim, da je ne kuham predolgo, da ne uničim vseh koristnih snovi, ne jemo veliko mesa, vsak dan skrbim za potrebne obroke sadja za vse, ne uporabljam preveč soli,... Res pa ne kupujem bio in raznih eksotičnih zelenjav.
 
Zakaj se sploh spuščam v obrazložitev? Ker je izpadlo (jst mislim, da je to bolj za jokat, kot za hecat se - posebej kar se zdravja tiče), kakor da pri nas samo dr.ek in smeti jemo user posted image

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:35:55   
tana7
zdaj pa grem, pa si me lahko privoščite, ali pa po ZS, da bo bolj zabavnouser posted image

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:37:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Špelin@: ju3 kuham ričet po tvojem receptu.user posted image Se mi zdi, da si napisala, da mesa ne kuhaš zraven? Kako že narediš in zakaj?

Naredim samo z zelenjavo in neslano, da lahko komot tudi Gregi je. Dosolim kasneje, potem pa še vsak (razen user posted image ) dobi na krožnik zraven še rezino prekajene puranje krače.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:39:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tana7
zdaj pa grem, pa si me lahko privoščite, ali pa po ZS, da bo bolj zabavnouser posted image

V vednost: jaz nikogar ne osiram po ZS. Če imam kaj povedati, to povem javno ali posamezniku na ZS. Če še nisi ugotovila.

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:40:46   
špelin@
Mimogrede bomo na dvestotki user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 18:54:17   
hijenca
user posted image user posted image user posted image To pa sedaj ni bilo lepo, je zelo žalostno. Nobena nobene ne žali in obrekuje preko ZS. Res sem žalostna, danes mislim, da ne bom več brala.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:01:02   
Estrella*
Špelin@: hvala
 
hijenca: ma daj, a sedaj pa še tiuser posted image Te bom z valjerjem po glaviuser posted image A je dragi srečno pristal?

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:02:43   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: tana7


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

tana; prav je, da bi vsi jedli "bio" stavri in predvsem zdrave, s tem se strinjam. Samo moraš vedeti, da je danes tako stavr dejansko težko dobit, OK ostali svinjariji se lahko ognemo. Poleg tega so pa taki izdelki precej dražji in si stavim da 90% punc na RR ne more finančno tega privoščit.



je drago, ja
zato nisem nikoli, ampak NIKOLI napisala, zakaj jih ne hranijo bio
tale bio je bil sedaj kar potegnjen od nekje in zelo grdo uporabljen, čeprav nisem nnikoli nobeni težila s tem
mi je žal, da sem kadarkoli omenila, da zanjo bio kupujemo, ker je očitno to povzročilo pri nekaterih neke čudne misli




tana, jaz tudi težim k temu, da je vse bio za anejo (zame ne), ampak mi je problem kje dobit. večinoma je zraslo pri nas na vrtu, nekaj na sosedovih drevesih (jabolka, hruške), ampak zdej mi je že vsega zmanjkalo in kaj hočem drugega kot kupit tiste pesticide. se mi pa po pravici povedano aneji gravža dajat take stvari , ampak nimam izbire.
sem pa vidla v merkatorju bio polico z zelenjavo in sem samo oči obrnila. je blo tako lepo ta videt, da 100% ni bio.

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:14:03   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

user posted image user posted image user posted image To pa sedaj ni bilo lepo, je zelo žalostno. Nobena nobene ne žali in obrekuje preko ZS. Res sem žalostna, danes mislim, da ne bom več brala.user posted image user posted image user posted image


no no, tako hudo pa spet ni.
sej vsake tolko pride do nestrinjanj, ma še nobena se ni skregala tle gor. sej smo ja odrasle babnceuser posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:15:41   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

POGLEJTE, KAJ NAM JE **** ZAMOLČALA. JA, DEREM SE user posted image  Ti, ti, ****, zakaj nam nisi dala linka user posted image user posted image

KLIK



oooo zanimivouser posted image  Še ime smo izvedeli.

Pišuka, nam pa ga ni hotela napisat... ****, res te bom po riti...


ej endomy, ime od patrika bi pa lahko prej nam povedala kot novinarkiuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:27:20   
Estrella*
ku ku, a ni nobene? Mogoče ilegalke?
 
Danes je Alja za večerja jedla namazan sirček na kruhu in je uspela , seveda na koncu z muko , pojest 3/4 sredice. Začuda, se ni nič davila. Tako od slej naprej bo večerja uvajanje kruha.user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:42:04   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

user posted image user posted image user posted image To pa sedaj ni bilo lepo, je zelo žalostno. Nobena nobene ne žali in obrekuje preko ZS. Res sem žalostna, danes mislim, da ne bom več brala.user posted image user posted image user posted image


no no, tako hudo pa spet ni.
sej vsake tolko pride do nestrinjanj, ma še nobena se ni skregala tle gor. sej smo ja odrasle babnceuser posted image





Saj pa smo si različni in prav je tako. Kako bi pa bilo če bi vsi isto razmišljali in se vsi strinjali z vsemi user posted image , prav je da si povemo kaj mislimo, da bi se pa žalili sem pa proti, saj ni potrebe po tem. Pa kot je enkrat Čmrlika omenila, človeška mimika ogromno pove, kar pa tukaj ni mogoče in včasih katera kaj drugače vzame, kot je bilo mišljeno.
Zdaj pa se grem malo še poigrat z mojima srčekoma, potem pa počasi priprave za spanje. Se še pol oglasim, če ne druga, da vam zaželim lahko noč user posted image
Pa ne se kregat  user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:42:24   
Soncnica Sandra ***
ku ku, ena ilegalka tu user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:42:40   
Anonimen
Vidim, da nas bo Tanin post spravil še hitreje k novem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image

Prebrala sicer sem, komentirala pa bom pozneje, samo da miško spravim spat.



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:44:06   
Soncnica Sandra ***
Evo sem samo zadnji dve starni na hitro prebrala in sem prav vesela, da nisem že prej kaj brala.... ker bi tudi zagotovo kaj napisala.
 
Je pa lepo, da ste povedala vsaka svoje mnenje.... user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:48:00   
Soncnica Sandra ***
No da še malce poročam kako je potekal naš danšnji dan po ZELO zgodnjem jutranjem vstajanju.
Prvo rundo je šla manca spat že ob 6.30, mami pa prav tako user posted image  in sva spali do 8.30 user posted image . Jaz sicer bolj slabo, ampak malce sem pa dremala.
 
Potem sva šle dol k moji mami na kavo in nato je prišla še pra babi in smo malce čvekale, potem pa sva šle z Manco ven na sončka in bile zunaj 2 uri user posted image user posted image user posted image , potem pa je začelo ful pihat in sva mogle it noter. No tako je Mančita mia eno rundo odspala kar v vozičku. POtem je mpoja mami pripravila kosilo za se skupaj, Manca je šla še eno rundo spat, midva z mojim pa na hitrco v lekarno in na banko sva še nesla Mančine miljone.....
 
 
NO zdej veste zakaj me ni bilo nič na RR user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:49:21   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Če bi vedele v kakšnem stanju je bila kopalnica prej bi rekle, da je to mojstrsko delo. Ne vem, če so kje slike kako je to prej zgledalo. Tu je bil včasih vhod, ki je nekje slikan, od znotraj pa bi mogla poiskat, ker se mi zdi, da obstaja 1 slika ali 2. V glavnem bila je katastrofa in je tale mojster res dobro opravil svoje delo, da so ploščice ravno položene.


Evo tole sem ujela, ko sem naprtej klikala....
 
user posted image user posted image user posted image  ful lepa kopalnica

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:50:56   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Mamica mila, nisem vedela, da tvoj tako malo zasluži user posted image  Sem bila prepričana, da ima vsaj on tam slabih 1000 EUR plače... Upam, da najdeš dobro plačano službo!!! user posted image user posted image



Oh Špelin, saj meni to ni tako malo denarja. Če bi še jaz dobila tako službo sploh ne bi jamrala... no pa sedaj tudi ne, samo kdaj moramo malce bolj stisnit...
ampak bo že.... jaz pravič, da če je moja miška Manca zdrava in zadovoljna imam vse user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:52:29   
Soncnica Sandra ***
Evo tole je tole, kar sem hotla komentirat.... niti nisem več brala, samo zadnji 2 strani in ene par strani od zjutraj, več mi pa ne znese....
 
bomo se šli najbrž počasi kopat pa Mančito dat spat. Upam, da bo lahko zaspala, glede na to, da se je malce pred 6. šele zbudila

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?