|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 9:33:43   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

V Lidlu bi pohvalila odlične in zelo kvalitetne plantažne čokolade (J. D. Gross ali nekaj takega) pred katerimi se lahko skrije marsikatera visokodoneča znamka, mleko, vložene pelate, meso, ki je res nemastno, češnjev paradižnik, ki ima pravi okus tudi sredi zime in vedno sveže sadje in zelenjavo.

Najbolj pa cenim destvo, da ves nakup opravim v 20 minutah skupaj s čakanjem pri blagajni. Ker v Mercatorju včasih samo na vrsto čakam 20 minut. Pa ne zaradi tega, ker bi bilo toliko ljudi.

Se strinjam. Kupujem 70% in 81% čokolado; nisem še našla boljše, tudi Lindt in Gorenjka nista niti približno tako dobrega okusa. Pasiran paradižnik v flaši ima skoraj tak okus kot tisti, ki ga vloži moj tast, kadar je dobra letina.

In dejansko gre promet na blagajni tekoče. Pri nas so v Lidlu ful vredu prodajalke. V lokalnem Mercatorju so pa ženske zmrznile v času pred približno 20 leti. V trgovini jih je 5, nikjer nobene stranke, pa čakaš pri kruhu kot zadnji idiot. 4 te gledajo in si trebijo nohte, pa čakajo na ono, ki je zadolžena za kruh in je ravno šla tam nekam nazaj nekaj pogledatuser posted image .

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 9:37:19   
babylove
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Najbolj pa cenim destvo, da ves nakup opravim v 20 minutah skupaj s čakanjem pri blagajni. Ker v Mercatorju včasih samo na vrsto čakam 20 minut. Pa ne zaradi tega, ker bi bilo toliko ljudi.


To je tudi meni zelo pomembno, zato imam raje male trgovine, ne pa da prehodim 2km, preden sploh do kruha pridem. Pa bognedaj, da kaj pozabiš v teh velikih trgovskih centrih, ker potem moraš napravit dodatne 4km user posted image .

_____________________________






(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 9:39:36   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

V Lidlu bi pohvalila odlične in zelo kvalitetne plantažne čokolade (J. D. Gross ali nekaj takega) pred katerimi se lahko skrije marsikatera visokodoneča znamka, mleko, vložene pelate, meso, ki je res nemastno, češnjev paradižnik, ki ima pravi okus tudi sredi zime in vedno sveže sadje in zelenjavo.

Najbolj pa cenim destvo, da ves nakup opravim v 20 minutah skupaj s čakanjem pri blagajni. Ker v Mercatorju včasih samo na vrsto čakam 20 minut. Pa ne zaradi tega, ker bi bilo toliko ljudi.

Se strinjam. Kupujem 70% in 81% čokolado; nisem še našla boljše, tudi Lindt in Gorenjka nista niti približno tako dobrega okusa. Pasiran paradižnik v flaši ima skoraj tak okus kot tisti, ki ga vloži moj tast, kadar je dobra letina.

In dejansko gre promet na blagajni tekoče. Pri nas so v Lidlu ful vredu prodajalke. V lokalnem Mercatorju so pa ženske zmrznile v času pred približno 20 leti. V trgovini jih je 5, nikjer nobene stranke, pa čakaš pri kruhu kot zadnji idiot. 4 te gledajo in si trebijo nohte, pa čakajo na ono, ki je zadolžena za kruh in je ravno šla tam nekam nazaj nekaj pogledatuser posted image .



Se strinjam. Sploh ne bi komentirala dejstva, da so pri nas v lokalnem Mercatorju te vrečke, ki so jih pri Mercatorju delili nad 30€, prodajali po 2€. Saj grem rada v Mercator, vendar v večje, v hipermarkete pa še tam na tik tak blagajne, ali kakorkoli jim že rečejo, da imam čimmanj opravlka z ljudmi, ki delajo not. Saj jaz razumem, da nimajo nekih hudih plač in avtomatsko zaradi tega nekega huda zanosa, da bi delali, ampak da pa komaj premika roko na blagajni in ima pogled, ki pravi, da bi me najraje ubila, ko naložim fasngo gor, to mi je pa tudi višek. Pa da se obnašajo, kot da sem jaz zaradi njih tam in ne obratno. Samo malo človeškega odnosa in bontona bi želala, pa bi bilo super. Da o tušu ne govorim.
Prodajalke in prodajalci v Lidlu in Hoferju si tega nikoli, RES NIKOLI, ne dovolijo. Tako da kapo dol. Res.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 9:41:00   
Marogica
Mi smo bilil "Sparovci", zadnjo leto in pol pa kupujemo 90% v Lidlu in smo zadovoljni..s ceno in kvaliteto. Je par stvari, ki nam ne ustreza, to pa pač kupimo še vedno v Sparu.

In kot je rija napisala, če gledaš nemške teste izdelkov, je Lidl v mnogih stvareh med prvimi. Pa je faktorjev za ocenjevanje kar nekaj.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 12:19:18   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_


Se strinjam. Sploh ne bi komentirala dejstva, da so pri nas v lokalnem Mercatorju te vrečke, ki so jih pri Mercatorju delili nad 30€, prodajali po 2€. Saj grem rada v Mercator, vendar v večje, v hipermarkete pa še tam na tik tak blagajne, ali kakorkoli jim že rečejo, da imam čimmanj opravlka z ljudmi, ki delajo not. Saj jaz razumem, da nimajo nekih hudih plač in avtomatsko zaradi tega nekega huda zanosa, da bi delali, ampak da pa komaj premika roko na blagajni in ima pogled, ki pravi, da bi me najraje ubila, ko naložim fasngo gor, to mi je pa tudi višek. Pa da se obnašajo, kot da sem jaz zaradi njih tam in ne obratno. Samo malo človeškega odnosa in bontona bi želala, pa bi bilo super. Da o tušu ne govorim.
Prodajalke in prodajalci v Lidlu in Hoferju si tega nikoli, RES NIKOLI, ne dovolijo. Tako da kapo dol. Res.



To je pa zato, ker imamo ker smo vredu plačani user posted image .

No šalo na stran, ne glede na plačo, si prodajalka ne sme privoščit takšnega obnajšanja kot je zgoraj opisan.

P.S. glede hitrosti na blagajni je pa tako, da res poskušamo čimhitrje spravit nakup skoz, ker noben ne rad stoji v vrsti in čaka, čeprav so pa včasih eni tudi živčni zaradi tega, ker jim je tak način prehiter in ne morejo pri balgajni direkt v vrečke pakirat. Kaj češ saj ne moremo vsem ugodit.



_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 15:32:44   
Rožica I
Lidl rules user posted image !
Že nekaj časa kupujem tam skoraj vse: sir, klobase, sladkarije, sadje in zelenjavo, jogurt, kisla smetana 12% mm, vino, nutella, čips, francoz, sedaj večkrat tudi meso, lončnice in sveža zelišča v lončkih, včasih kakšno majčko ali trenerko za otroka ali zase, kos tehnike (diktafon..), poličke za na steno...Ma ni da ni, no! Čistila in WC papir pa res samo v Muellerju. Zapravim pa max. 200€ na mesec, pa imamo nonstop poln hladilnik. 

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 15:42:10   
rija
Ja, osebje v Lidlu sem res pozabila pohvalitiuser posted image user posted image user posted image

Kapo dol. Prijazne do amena, hitre, uslužne.....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 15:52:41   
cukr07
Tudi jaz že kar nekaj časa kupujem v Lidlu in sem zelo zadovoljna. Kvaliteta živil se mi zdi čist OK, pa tudi cene so bolj sprejemljive kot drugje. V drugo trgovino grem iskat samo tiste stvari, ki jih v Lidlu nimajo.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 16:12:17   
Kliki
lej kako je Lidel razširjen po Avstriji pa že dolgo. Ja cenejši pa tudi ne pri vsakii stvari. Midva nekaj kupujeva v Lidlu, nekaj pa v Šparu. V Merckator pa nisem šla že dolgo je občutno dražji.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 17:12:19   
Poka
Kar se tiče različnosti blagovnih znamk - tisti, ki daste kaj na to. To je vse isto :))) Velikokrat so ISTI izdelki z različnim imenom. Sploh npr. čokolada Špar je v resnici npr. Gorenjka (primer, da boste vedeli,kako to gre). Gre se za to, da pritiskajo na dobavitelje, ker so velika trgovska veriga in kupijo od njih izdelke samo, če se lahko tržijo pod njihovo blagovno znamki. Pa še to po čim nižji ceni. Trgovci rastejo, živiska industirja pri nas pa slabi (ker imamo očitno nesposobne managerje).

Kvalitete ni ne v Šparu, ne v Lidlu, ne v Hoferju, ne v mercatorju, ne v Tušu... Sama grem v Hofer ali Lidl po sire, ker so poceni, v Špar po nekatere stvari, pa določene konzerve v Tuš. Tuš je ful drag, Mercator pa še bolj. Določene stvari, pa se rrs ne da dobit v Lidlu, npr. tuna v slanici. V glavnem so pripravljene stvari, te so pa tu cenej.

Ko bova z mojim imela več prostora, pa kupujem v trgovini samo še mleko (ker pijem samo Alpsko), vse ostalo bom pa kupila pri kmetih in zelenjvo pridelala sama na vrtu. Edino še kakšna malenkost. Zelenjave sigurno ne- ne bo en šiptar na moj račun bogatel. V mercatorju ko je kao kvaliteten - a za gnilo solato naj dam 2 eura? Pa ste ja nori...

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 17:21:19   
bumerang
Katero zelenjavo in sadje pa boš pridelovala pozimi?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 19:57:45   
robinzon
Poka, če se že tako zdravo prehranjuješ - po raznih raziskavah je alpsko mleko nekaj najslabšega, sicer je pa mleko tako ali tako za teleta in ne za ljudi. Tune so pa polne živega srbra in ni priporočljivo pretiravat z njimi. Jasno je, da sta doma pridelana hrana in zelenjava zlata vredna, že zato, ker vidita sonce, katerega večina kupljene zelenjave ne vidi.

Sama kar dosti kupujem v lidlu, ker največjo razliko vidim v cenah, pri kvaliteti bi se dalo razpravljat, dosti so povedale že druge.

Ne bom pa v L. več kupovala mesa, se mi je uprl, ko sem enkrat na maščobi hotela opečti narezana piščančja prsa, pa je kar teklo iz njih in so se nazadnje kuhala. Nasprotno, pa imamo zelo radi iz hoferja svinjske medaljone. V bližini ni hoferja innajvečkrat  zaidem v šišenskega.  Ta se mi zdi glede na druge H. precej zanemarjen in vedno so vrste pred blagajno.

Danes sem izvedela, da v Kranju gradijo Hofer. Jupi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Lidl - da ali ne?
6.2.2009 21:05:05   
pokica_
Še ena pristašica nakupov v Lidlu in Hoferju! Oba imamo kar blizu na dosegu in sta super. V Lidlu kupujemo fasungo in zelenjavo/sadje, v Hoferju pa vse čemur se reče sladkarijeuser posted image .
Kar se tiče pa Merkatorja.....moj foter je 1x prodajalko na blagajni kar direktno vprašal, če so slučajno v Merkatorju vcepljeni proti hitrosti?! user posted image


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Lidl - da ali ne?
7.2.2009 19:35:05   
kamilija
2eura pa pol sem dala za eno kristalko-solato v Mercatorju par dni nazajuser posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Lidl - da ali ne?
7.2.2009 21:02:39   
benika
Poka, če se že tako zdravo prehranjuješ - po raznih raziskavah je alpsko mleko nekaj najslabšega, sicer je pa mleko tako ali tako za teleta in ne za ljudi. Tune so pa polne živega srbra in ni priporočljivo pretiravat z njimi.


Tvoji otroci in ti ne pijete mlekauser posted image In če ga, ste potem teleta, ne ljudje? Mislim kakšne stresaš user posted image
Pa od kod tebi ideja, da so tune polne živega srebra? Svašta, nouser posted image

Drugače pa tudi mi kupujemo predvsem v Lidlu in v Eurospinu (mleko, olje, občasno tudi meso, ker je v naši trgovini ful dobra mesnica). V Lidlu mi od vse robe ne sedejo le salame in te raje kupim v Šparu ali Mercatorju.

So pa tudi prodajalke v našem Lidlu fenomenalne, hitre in predvsem prijazne. Čakamo pa še Hofer, da bo izbira večjauser posted image


(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Lidl - da ali ne?
7.2.2009 21:03:33   
benika
2eura pa pol sem dala za eno kristalko-solato v Mercatorju par dni nazaj


Ja, svinjsko drago je. Predrago za par listov traveuser posted image

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Lidl - da ali ne?
8.2.2009 11:10:54   
Eca
Mene pa moti v Lidlu to, da nimajo polnozrnatih keksov, testenin....

Sem včeraj za foro šla v Lidl (sicer hodim v Hofer in Spar) pa vprašam na blagajni prodajalko o polnozrnatih zadevah, pa me čudno gleda....nato mi reče, da Lidl tega nima user posted image .
Bomo pač hodili še naprej v Hofer in Spar, ker tam dobim večino tega, kar kupujemo. Lidla bo na vrsti res samo v primeru, če se mimo peljem (1x- 2x na leto).


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Lidl - da ali ne?
8.2.2009 13:19:42   
Anonimen
Lidl, Hofer, Eurospin - to je zame en in isti drek. Povsod sem bila samo po enkrat in me tja ne bo več. Me odbijajo kar neke žnj znamke blaga, bogve kje je to testirano, imam občutek, da je vse nekega čudnega porekla.

Pa saj mi že logika pove, da če prodajajo mleko, ki stane 38centov, da je tukaj nekaj narobe.

Pri meni pač cena ni najpomembnejši dejavnik.

(odgovor članu Eca)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Lidl - da ali ne?
8.2.2009 13:34:23   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon
Poka, če se že tako zdravo prehranjuješ - po raznih raziskavah je alpsko mleko nekaj najslabšega, sicer je pa mleko tako ali tako za teleta in ne za ljudi. 
Mogoče ga bo kupovala pri kmetu, kot zelenjavo in sadje?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Lidl - da ali ne?
8.2.2009 19:11:10   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Pa saj mi že logika pove, da če prodajajo mleko, ki stane 38centov, da je tukaj nekaj narobe.

Pri meni pač cena ni najpomembnejši dejavnik.


Pri meni sicer je cena kar pomemben dejavnik, ampak mleka za 38 centov pa nisem videla še nikjer. Sicer pijemo itak mleko od sosedove krave, ampak me vseeno firbec matra, kje je tolk poceni mleko?
Meni se pa lidl zdi drag. Sem bila tam 3x, pa vsakič je bilo vse tako drago, kot v mercatorju, se pravi mnogo dražje kot v tušu ali šparu ali hoferju. Morda pa samo kupujem konkretne reči, ki so tam dražje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Lidl - da ali ne?
8.2.2009 21:20:19   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Katero zelenjavo in sadje pa boš pridelovala pozimi?


Če bo pametna in če bo fajn pridelek, bo zamrznila in vložila, kar bo pridelala.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
8.2.2009 22:32:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Lidl - da ali ne?
9.2.2009 21:14:16   
Anonimen
kako slaba roba je v Lidlu, pa nezdrava, poglej deklaracijo...kakšne so vaše izkušnje.


Se vedno sem zdrava kot dren.

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Lidl - da ali ne?
9.2.2009 21:23:04   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Kvalitete ni ne v Šparu, ne v Lidlu, ne v Hoferju, ne v mercatorju, ne v Tušu...


nekak tko tud jz razmisljam... kaj jes ves edino, ce hrano sam pridelas


Pa še takrat zalivaš z vodo, v kateri je ne vem koliko strupov, ki so povezani z dovoljevanjem gnojenja oziroma zatiranja škodljivcev na poljšinah, kar gre potem vse v zemljo inod tam v podtalnico, iz katere potem črpamo vodo. Pa dež, ki pade, je ponavadi tako kisel, da uniči paradićnik, če ni pokrit s streho.

No ja, paprika v Lidlu je odličnega okusa.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Lidl - da ali ne?
10.2.2009 13:06:45   
F*S*M
Sama ne kupujem v Lidlu, ker ga tu pri nas ni. Enkrat sem ga šla pogledat v Celje pa se mi je zdelo, da tisto kar bi mi kupili v njem imam iste cene kot Mercator.
Res je da sva oba bolj zbirčne narave. Sama osebno kar se tiče prehrambenih izdelkov najraje kupujem Slo. izdeke pa čeprav so dražji. Ker jem sama predvsem z očmi (kar mi na videz ne deluje vredu niti ne probam), si niti ne upam poizkusiti neke x znamke, ki je ne poznam.

Drugače pa kupujem v Hoferju WC papir (rumen), ker en zavitek (10 rolc) zdrži za 14 dni, ker pri palominih ali pa zevwa izdelkih zdrži mogoče 1 teden.

Pač smo ljudje čudni saj veste kaj pravijo 100 ljudi, 100 čudi


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?