|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lidl - da ali ne?
5.2.2009 15:24:01   
Ekaz
Po naključju smo šli v Lidl, kupili nekaj stvari in bili navdušeni nad cenami. Tudi vse, kar smo kupili je bilo zelo dobro. Govorim o hrani. Sedaj pa poslušam ko se pogovarjajo - kako slaba roba je v Lidlu, pa nezdrava, poglej deklaracijo...kakšne so vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 15:27:16   
rija
ah, seveda....interspar se lepše sliši in vidi.....user posted image  sicer pa mislim, da so te verige bolj ali manj podobna kvaliteta.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 15:29:49   
Anonimen
Naj pogledajo še deklaracije v šparu pa merkatorjuuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 15:30:56   
Lalica1
Jaz sem pa slišala, da je menda v Lidlu boljša roba kot v Hoferju... Kaj pa vem. Verjetno odvisno tudi od okusa in zahtevnosti kupca. Meni je všeč vsaj zelenjava, sicer sem pa zelo redko v Lidlu.

In kot pravi Rija: vse je to isto sr*anje, samo drugo pakovanje!!!

Moj mož pa se drži načela: kupujmo slovensko! zato se tudi jaz zadnje čase prilagajam temu. Cena pa je spet druga zadeva user posted image



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 15:31:30   
Felicita
ne! bognedaj! nisi pogledala kok E-jev je v hrani? Kok živega srebra? kok konzervansov? Nič ni bio!

ok, šalo na stran. to pravjo tisti, ki niso v lidlu še nikoli bli. in tbh, rajš mam trgovino, ki drži za celo evropo iste izdelke, kot pa tiste ki imajo regijske (mercator, tuš, interspar,...)... in če iz mercatorja za 100 evrov odpeljem pol vozička iz lidla odpeljem še pa još. mi smo v lidl (in hofer) hodili še v avstrijo (tko kot velik ljudi pred 20 leti - te isti ljudje so dans preveč fini da bi v tukajšnih hoferjih in lidlih kupoval) in smo od takrt stalne stranke... mislm da še nismo naletel na zanič reč... oz. tako, ki ni bla po našem okusu že, da bi blo pa karkoli drugega narobe z njo pa ne.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 15:34:30   
babylove
Mi kupujemo večinoma v Lidlu. Drugam grem le po meso in stvari, ki jih v Lidlu ne najdem.

_____________________________






(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 15:35:18   
rija
večkrat gledam primerjalne teste na nemški televiziji in so tile ala Lidl največkrat bolje ocenjeni od "boljših" trgovin

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 16:07:45   
lelaval
Naj pogledajo še deklaracije v šparu pa merkatorju


Točno tako.
Mi imamo pa ful radi smokije, pa čipse iz Lidla. Pa kosmiče tudi večinoma kupujem tam.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 17:01:39   
AnciM
Jaz kupim v Lidlu vse kar je vloženega, zelenjavo in predvsem sire. Moj je nor na sir in ga požre 1kg na teden user posted image

Interspar mi dobesedno smrdi, ne vem zakaj. Že v Qlandiji v KR imam probleme, če vstopim pri napačnem vhodu in moram potem mimo tistega spara. brr  Ne vem zakaj. Drugače nimam nič proti njihovi robi.

Mercator je ima pa zelenjavo in sire drage. Ostalo pa kupim vseeno tam. Tuš mi je namreč odočen za vsakdanje nakupe.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 17:20:04   
lukec
Mi sicer Lidla nimamo v bližini, grem pa enkrat do dvakrat na mesec do Domžal in nakupim robo od sokov do mleka, olivnega olja (med najbolj ocenjenimi pri zvezi potrošnikov pa zelo poceni), sira, mozzarele, moke pa včasih se najde še kakšna malenkost v akciji. Všeč mi je, da prodajajo tudi nam znane znamke ne samo svoje npr, dove, axe, actimel, milka ... Mi smo čist zadovoljni!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 17:30:55   
Tanchy
Pozdravljene,

naj se še jaz malo oglasim....

Sama sem ugotovila, da grem še vseeno raje v Mercator kot katero drugo trgovino - četudi grem. Tudi v službi se veliko pogovarjamo o teh zadevah in sem po dolgem času tudi šla malo počekirat v Lidla... ja cene so kar o.k., vendar jaz ne zaupam hrani, ki je ne poznam user posted image . Kar ena čudna imena iz ne vem kje.... priznam poskusila še nisem, zato prosim, upoštevajte, da je to samo moje mnenje.

Sem pa pred kratkim kupila v Tušu tekoči jogurt Dukat, pa sem že pred pretečenim rokom dobila pokvarjenega, malo kasneje sem pa kupila še kisle kumarice, seveda Tuševe. Ko smo jih odprli, so bile sladkane, kar se mi je čist user posted image . Katastrofa.

In potem sem ugotovila, da raje dam več za hrano v Mercatorju, ker vem, da je večina SLO porekla - vloženo je na primer proizvajalec ETA. To meni velik pove.


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 17:33:33   
Anonimen
Sam za informacijo.....proizvajalec je že lahko slovenski, sam hrana ni slovenskega porekla.....

Pa ko že o škodljivosti govorimo. Preberte si kaj o Nestle, Danone.....vse tako super znamke hrane. Zanimivo branje. Zelo.

(odgovor članu Tanchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
5.2.2009 17:42:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
5.2.2009 17:44:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 17:50:37   
bskrle
Sadje in zelenjava je v Lidlu ok, tudi meso, razen mleto mi ne odgovarja. Kvas, jogurti (muller), instant kava tudi. Kruh je čisto ok, podobne kvalitete kot sparove rezane struce.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 18:29:52   
Netopirčy81
Jest sem bla v lidlu samo 3x, pa še to samo po sili razmer. Drgač hodim v hofer in interspar. Lidl mi ma preveč čudno vse skupaj...

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 20:40:00   
kajajaka
Lidl ima vsaj nemško robo, Tuš (ki je čisto slovenski) ima večino stvari madžarskih ali poljskih user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 20:41:07   
Korina1
Mi prav tako nakupujemo v Lidlu in hoferju.
Je pa razlika v ceni in kvaliteti kar precejšna pri nas in v tujini.
Pri nas je slabša kvaliteta in dražje.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 20:57:56   
Jančika_
Večinoma kupujem v Lidlu, drugje samo tisto, česar tam nimajo. Sem bila zelo skeptična od začetka, potem so mi ga pa odprli pred nosom in sem šla malo pogledat; in sem ugotovila, da imajo vredu robo.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 21:00:21   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Mi prav tako nakupujemo v Lidlu in hoferju.
Je pa razlika v ceni in kvaliteti kar precejšna pri nas in v tujini.
Pri nas je slabša kvaliteta in dražje.



Zanimivo, mi je ravno par dni nazaj en Avstrijec rekel, da gre raje v Slovenski Lidl, kot v Avstrijskega, baje je večina stvari cenejših in enaka kvaliteta je.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 21:06:55   
rija
Ja, če so pa blizu nemške meje, pa v nemškega, ker ta je tudi cenejši od avstrijskegauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 21:57:33   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Sem bila zelo skeptična od začetka, potem so mi ga pa odprli pred nosom in sem šla malo pogledat; in sem ugotovila, da imajo vredu robo.


Enako tudi je, še bolj pa moj mož, ki je vse etikete preučil, od kod je roba itd itd. Tako kot je že ena napisala. Proizvajalec je že slovenski, sestavine pa ne. Mi se ne zanašamo več na to.

Avstrijci in Italjani s cisternami vsakdan odvažajo naše mleko, naši pa na madžarsko hodijo ponj user posted image .

In ko smo že pri mleku. Mleko iz Lidla se mi na dnu prismodi, kar se mi že več let ni zgodilo. Zakaj že? Zaradi vode verjetno ne...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 22:12:07   
Anonimen
Mi tudi veliko hodimo v Lidl,se mi zdi,da je roba vredu,sploh delikatesa,jogurti,plenice...
Samo v vednost pa,če mislite,da je Merkator tako super slovenski in Tuš.Ves zmrzjen program,kot so tiste kajzarice in žemljice,ki jih pečejo v trgovini,vse to je iz Poljske.
Kar se pa Etinih stvari tiče,pa vso zelenjavo pripravijo v Bolgariji,naložijo v 200 l sode prpelejo v SLO v Eto,tu pa potem naši prepakirajo v kozarce,ki jih potem kupimo po masnih cenah v prepričanju,da vse ulagajo pri nas.Moj stric vozi te stvari in vem iz prve roke.
Pa LJ mlekarne,če mislimo,da kupujemo alpsko mleko samo od naših mukic se tudi motimo.Ogromno mleka pripeljejo iz Slovaške in ga v LJ mlekarnah filajo,ja najbrž zato,ker ga dobijo še ceneje.Bandauser posted image .Mi potrošniki pa mislimo,da kupujemo kvalitetno SLO robo.Ja ziher.Upa,da mi ni katera zamerlauser posted image No,sej ima to malo veze z Lidlom,zato pa toliko raje hodim tja kupovat.

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 22:26:09   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: N & B
In ko smo že pri mleku. Mleko iz Lidla se mi na dnu prismodi, kar se mi že več let ni zgodilo. Zakaj že? Zaradi vode verjetno ne...


To sem pa že slišalal, da ima mleko iz Lidla dejansko okus po mleku.

Jaz drugače v Lidla ne hodim, ker vedno ful zapravim, to pa zato, ker kar mečem v voziček vse tisto, vau, kar še nismo probali (in veliko je tega), od sirov, salam, raznih tistih solat, pa sladkarij ... ampak bom pa šla enkrat v prihodnjih dneh prav po mleko tja. Če se bom spomnila, seveda.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lidl - da ali ne?
5.2.2009 22:36:43   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Tanchy

To meni velik pove.



Točno kaj?


Ja, kupujem v Lidlu in tudi v Hoferju, bi rekla, da večinsko. Kupujem glede na deklaracijo in večinoma čim bolj nedodelano hrano, torej mleko, jogurt, sir, sadje, zelenjava, meso. S kvaliteto sem zadovoljna sicer ne bi kupovala.
V Lidlu bi pohvalila odlične in zelo kvalitetne plantažne čokolade (J. D. Gross ali nekaj takega) pred katerimi se lahko skrije marsikatera visokodoneča znamka, mleko, vložene pelate, meso, ki je res nemastno, češnjev paradižnik, ki ima pravi okus tudi sredi zime in vedno sveže sadje in zelenjavo.

Najbolj pa cenim destvo, da ves nakup opravim v 20 minutah skupaj s čakanjem pri blagajni. Ker v Mercatorju včasih samo na vrsto čakam 20 minut. Pa ne zaradi tega, ker bi bilo toliko ljudi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?