|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 9:49:21   
Nezy85
Kakšna ironijauser posted image Nekatere si tako hudo želimo user posted image , druge pa niti slišat nočejo o tem, res žalostno!user posted image
Upam da se te ni primlo, pa če že greš h gineko. si še pa zaščito nabavi!user posted image

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 13:33:46   
princeska29
men je tudi vse bolelo kot pred menstruacijo zdaj pa me jezita kar dva haha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aja pa nista dvojčka en jih ima 7 let drugia 1 leto pa je prav fajn pa čeprav nista bila načrtovana!!!!!

problem je edino če si premlada ali pa si menjavala partnerje po tekočem traku in ne veš gdo bi bil ati!!!pa je zato nosečnost nezaželena

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 14:35:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pet dni mi zamuja menstr.,dojke me bolijo že en teden nenormalno.Je možno,da sem noseča?Bolijo dojke tako hitro?Ker mi je vse tole zdaj tako čudno.
Sem pa malo stisnila eno dojko in pritekla ena kaplja čist majčkeno kot mleko.Samo z ene pa glih tolk za videt.
Bolijo sploh dojke že takoj v začetku nosečnosti?

  Nisem brala kaj so ti že svetovale.
Kaj če bi pa test naredila?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 17:21:57   
Anonimen
Test je žal pozitiven imam pa še tri štiri tedne časa za splav.Ni primeren čas niti nič drugega za otroka.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 17:23:18   
Anonimen
problem je edino če si premlada ali pa si menjavala partnerje po tekočem traku in ne veš gdo bi bil ati!!!pa je zato nosečnost nezaželena



Ne jemlji po sebi,če ti takole počneš kajti,če bi vedela zakaj ne morem obdržat otroka nebi odprla ust.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 18:10:10   
Anonimen
a da bi se pa zaščitla al pa on kondom nataknu to pa ne gre, a smo ne vem v 16 st  ko niso poznal kontracepcije al kaj

ma dejte se že mal zresent  pa prej preden nezaščiteni sexate pomislite na posledice al je za vas splav kontracepcija halllloooo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 18:32:51   
lorelai85
Zakaj ne moreš obdržati otroka? Si bila posiljena? Je z otrokom kaj narobe? (sj res tega še zdj ne veš), si bila med seksom zaščitena s tabletkami in kondomom, ampak se je vseeno "ponesrečilo"? Vam je čez noč pogorelo stanovanje in živite pod mostom?
v redu, malce sem nesramna, ampak sem resnično zlo jezna ko ena pride ven, da se je "ponesrečilo" in RES ne more obdržati otroka! Kaj za zaščito pa prvič slišiš ali kaj?? Ne vem kako lahko tako seksate če si otroka RES ne morate privoščit. In ne mi s tem kako je otrok nenačrtovan, otroka načrtuješ že tisti trenutek ko se slačiš s fantom, hočeš-nočeš. Joj sem jezna res, kot da gre za eno smet ki jo vržš stran kadar ti paše.
Pa še nekaj- če že res nameravaš naredit splav ga naredi čimprej, ker se tvoj mali otroček že razvija-bije srček, razvijajo se organi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 18:34:01   
Anonimen
Žal mi je, da boš morala skozi to nočno moro!

Ostale pa..a veste, da se da zanosit kljub kondomu in kont.tabletami?? Očitno ne.
Tak sovražim ljudi, ki obsojajo punce, ker pač NE more sedaj obdržat otroka!!! A mislim..a jo poznate?- poznate njeno življenje?-kaj če je bla zlorabljena, pa zato ne želi otroka? Kaj, če ima... mah, kaj bi razlagala... Za vas je takintak VEDNO pravi čas za otroka!
Nismo v 16.stoletju da če je hrana za dva, da bo še za tretjega... NAŽALOST v teh časih več ne gre tako!!!

NE OBSOJAJTE LJUDI, če ne poznate njihove CELOTNE situacije...

Anonimna--- tebi pa... jaz te poskušam razumet.. Želim ti vso srečo.. In upam, da boš lahko preživela to psihično travmo..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 18:36:56   
lorelai85
sj sm ji v prvem odstavku napisala primere v katerih jo razumem da ne more obdržat otroka.
Če pa ga ne more met, ker se ni pravilno zaščitila, ker nima denarja, ker je partner ne podpira, ker je študentka... je pa NE razumem in je niti ne želim razumeti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 18:41:32   
Anonimen
Od takih ljudi verjetno tudi ne potrebuje razumevanja!!

(odgovor članu lorelai85)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 18:45:28   
lorelai85
od kakšnih TAKŠNIH?? Meni na kraj pameti ne bi prišlo da bi ubila svojega lastnega otroka! Ne znam si niti predstavljat kaj ob takšnih osebkih kot ste ve, ki splav jemljete kot nekaj normalnega, čuti moja dobra prijateljica ki nikdar ne bo imela otrok, ker ji mati narava tega ni namenila.
Tega pa ena takšna kot si TI ne more razumet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 18:50:29   
Anonimen
Katastrofa!!
Ja, jaz pa ne morem razumet ljudi, ki majo tolk dnarja, da se valjajo v njem...a eni nimajo za štruco kruha..
Lej, ni "anoonimna" kriva, da tvoja prijateljca nima otrok!!

Vsak svojo usodo kuje...

Pa mi je zelo žal za tvojo prijateljico... in verjami, da jo razumem... !!! Ampak sem pa tolko razumevajoča, da razumem tudi tiste, ki se odločajo za splav. Absolutno ne zagovarjam tiste, ki se ne zaščitijo in se dobesedno igrajo s svojo usodo! Še posebaj, če jemljejo splav kot "dober dan".
Vendar, KDO SEM PA JAZ, da bi lahko obsojala?-NIHČE!!

(odgovor članu lorelai85)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 19:00:05   
lorelai85
Kdo se valja v denarju? A jz? Ko bi se ja. Midva živiva iz dneva v dan kar se tiče denarja, za otroka ki se bo kmalu rodil imava čisto vse rabljeno, to pa ne pomeni da otroka ne morava imet.
Ne ni ona kriva za mojo prijateljico, bo pa kriva ko se bo svojega otroka znebila. Usoda? Anonimna si jo lahko sama kuje, moja prijateljica pa ne.
Še zadnjč: če je ta nosečnost res nenačrtovana v smislu pravilne zaščite inp. potem jo razumem, če pa je noseča iz malomarnosti pa jo močno obsojam, ker se bo znebila živega bitja in ja priznam da sem proti splavom in tega ne govorim anonimno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 19:24:22   
Anonimen
meni je sicer nespametno, da se na zaščito ne misli že prej, samo po drugi strani pa je splav legalna pravica vsake posameznice!

(odgovor članu lorelai85)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 20:00:35   
angel_rebelde
In spet obsojanje user posted image user posted image

Jaz vem, zakaj se je anonimna odločila za splav, in jo podpiram pri tem... ne obsojajte dokler ne veste cele plati zgodbe.. ene ste hudičevo pametne ja user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 20:07:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

meni je sicer nespametno, da se na zaščito ne misli že prej, samo po drugi strani pa je splav legalna pravica vsake posameznice!


se strinjam da je legalna pravica pa tud ne vem kake razloge ima za splav, pa zastopim da poleg da je naprimer bila zaščitena pa se je to naredl ok, sam nikjer ne piše da je bila zaščitena a piše????

sam če ni bila zaščitena in se gre na to sej se ne bo prijelo al pa sej bom pol lahk šla splav delat je pa drugo.

drugače je pa tko da vsak zase odgovarjala, nam jz za njena dejanja ne druge kle gor bo sama nosila posledice.

sam ne zastopim to da se ne morjo zaščitit če si ne želijo otrok.

pa tud jz bi lahk dala pod anonimno pa bla korajžna sam upam stat za svojimi besedami pod svojim nikom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 20:22:07   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: vandame


se strinjam da je legalna pravica pa tud ne vem kake razloge ima za splav, pa zastopim da poleg da je naprimer bila zaščitena pa se je to naredl ok, sam nikjer ne piše da je bila zaščitena a piše????



In tud nikjer ne pise da zeli pridige o zasciti. Zenska je sprasevala ce je mogoce da je noseca ce ima take in take znake...torej ne pretiravat in napihovat zadeve. Pa sploh ni bla tle debata o splavu odprta, ampak se nadaljuje tema "sej veste katera." Ni blo vprasanje Kaj naj naredim? ...in ni treba obsojat, ne pametovat na slepo. Odlocitev je njena, vsi pa vemo kako tezka je. Torej...res rabi zdej se dodatno obremenitev?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 20:22:08   
Mala koala
Ja točno to. Seveda bo sama nosila posledice, kdo pa jih bo namesto nje? Vse "moralistke"? Ne bi tukaj pametovala o odgovorni in neodgovorni spolnosti, ker nima smisla. Kljub vsemu se mi zdi splav bolj odgovorna rešitev, kot imeti otroka, če ga ne želiš ali ne moreš imeti. Življenje pač ni pravično, kaj hočemo. Je tako, tako to je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 20:24:57   
Mišni
Po mojem se te nahod loteva. Sem brala, da je to znak.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A je mogoče?
9.2.2009 21:45:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

In tud nikjer ne pise da zeli pridige o zasciti. Zenska je sprasevala ce je mogoce da je noseca ce ima take in take znake...torej ne pretiravat in napihovat zadeve. Pa sploh ni bla tle debata o splavu odprta, ampak se nadaljuje tema "sej veste katera." Ni blo vprasanje Kaj naj naredim? ...in ni treba obsojat, ne pametovat na slepo. Odlocitev je njena, vsi pa vemo kako tezka je. Torej...res rabi zdej se dodatno obremenitev?


pa sej ne mislim pridigat sam ne vem zakaj ne morjo uporabljat kontracepcije. to mi ni jasno.

pa sej brez veze sej me bote spet napadle da moraliziram, pridigam in ne vem še kaj...

pa poznam več primerov ko delajo splave kot po tekočem traku pa sej ni važno nej vsak nardi kokr hoče

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A je mogoče?
10.2.2009 9:25:53   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

In tud nikjer ne pise da zeli pridige o zasciti. Zenska je sprasevala ce je mogoce da je noseca ce ima take in take znake...torej ne pretiravat in napihovat zadeve. Pa sploh ni bla tle debata o splavu odprta, ampak se nadaljuje tema "sej veste katera." Ni blo vprasanje Kaj naj naredim? ...in ni treba obsojat, ne pametovat na slepo. Odlocitev je njena, vsi pa vemo kako tezka je. Torej...res rabi zdej se dodatno obremenitev?


pa sej ne mislim pridigat sam ne vem zakaj ne morjo uporabljat kontracepcije. to mi ni jasno.

pa sej brez veze sej me bote spet napadle da moraliziram, pridigam in ne vem še kaj...

pa poznam več primerov ko delajo splave kot po tekočem traku pa sej ni važno nej vsak nardi kokr hoče


Obstaja en nacin... da se brigas za svoje zivljenje... in da ne moraliziras, saj sploh ne poznas ozadje primera... vsak ima svoje napake, vsak dela napake, in se na napakah uci...


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A je mogoče?
10.2.2009 10:11:07   
Anonimen
Da vam razložim.Čeprav nimam razloga zakaj.Zaradi določenih zdravstvenih komplikacij so mi rekli,da ne morem več zanosit.Imela sem že spontani splav v petem mesecu.Ko sem bila noseča z tem otrokom,ki ga imam doma sem v tretjem mesecu tudi zelo krvavela,da so komaj ustavili in rešili mene in njega.Do konca je potekalo potem normalno čeprav je bil dosti predčasen porod pa vseeno ni bilo po porodu v redu z njim niti ni zdaj.Žal.Kasneje sem imela še določene posege,ko so mi rekli,da nebom mogla več zanosit in seveda seksala brez zaščite osem let.Žal pa je tokrat drugače.
Niti sama ne podpiram splava ampak v mojem primeru mi ne preostane drugega še gin.mi rekla sama včeraj tako.

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A je mogoče?
10.2.2009 10:21:54   
Greenie
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Žal mi je, da boš morala skozi to nočno moro!

Ostale pa..a veste, da se da zanosit kljub kondomu in kont.tabletami?? Očitno ne.
Tak sovražim ljudi, ki obsojajo punce, ker pač NE more sedaj obdržat otroka!!! A mislim..a jo poznate?- poznate njeno življenje?-kaj če je bla zlorabljena, pa zato ne želi otroka? Kaj, če ima... mah, kaj bi razlagala... Za vas je takintak VEDNO pravi čas za otroka!
Nismo v 16.stoletju da če je hrana za dva, da bo še za tretjega... NAŽALOST v teh časih več ne gre tako!!!

NE OBSOJAJTE LJUDI, če ne poznate njihove CELOTNE situacije...

Anonimna--- tebi pa... jaz te poskušam razumet.. Želim ti vso srečo.. In upam, da boš lahko preživela to psihično travmo..


Se podpišem pod tale post. In strinjam se z malo koalo. Če otroka ne moreš preživljat ali si ga ne želiš in bi ga morala vzgajati sama, je po mojem bolje, da ga sploh nimaš.

Tuki pač ene res samo moralizirat znajo... se ji je pač zgodilo, ne razumem kako jo lahko obsojate, saj ni rekla, da bo to njen 10. splav, lahko tudi kontracepcija zataji. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A je mogoče?
10.2.2009 17:12:40   
Anonimen
Anonimna hudo je to res,samo ne razumem zdaj...kaj imas rizicno nosecnost?
Kakorkoli,veliko srece.

(odgovor članu Greenie)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A je mogoče?
18.4.2009 9:39:34   
Anonimen
Pozdravljeni!
Imam eno vprašanje in sem se odločil kar v to temo napisati da ne bom smetiv foruma z novimi temami.

Zanima me ali je možnsot da punca zanosi, 4 ure pred spolnim odnosom sem se malce samozadoljeval in ali je možno da mi je ostalo kaj sperme na rokah. Ker potem sem tudi jaz punco z prstki.....odnos je bil pa zaščiten. In ali če si roke umiješ odstraniš spermo?
in kako bi lahko najhitreje preverila nosečnost (tester???)
hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?