|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 16:04:48   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


ŠE EN ODPOKLIC

menda so predvsem blondinke kupovale, ker so mislile, da je pištola za otroke...user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O đizs...  crkla sem od smeha...user posted image pištola za otrokeuser posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 16:05:05   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

ali vasši tudi nimajo apetita ko so bolni.meni je  pojedla danes samo 100 ml in  nekaj požirkov čaja.bojim se da bi dehidrirala.kakšni so znaki dehidracije


A ti imaš apetit, ko si bolnauser posted image   Mislim, kaj tebi ni jasno?
Ne zameri, ampak ali veš, da obstajajo tudi vejice, pike, vprašaji in velike začetnice za lepše branje?




a veš da jaz teh pravopisnih napak sploh ne opazimuser posted image ..jah sej jih tudi sama rada počnem..tako hitro tipkam..misli pa še hitreje šibajo, razumela sem jo pa čist, sam odg.ji nisem ker zaenkrat HB še nimam izkušenj

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 16:10:17   
matejchi
nšaa Mrauša ap iam atepit tidu ko je balona..user posted image

buhtlčk slučajno mi je padla v oči.. pištola...user posted image , ko sem iskala ...user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 16:20:06   
_sanja_*
Hvala vsem za lepe želje za Rysso in malega Lana.user posted image

Inhaliral je na 3 ure, sedaj pa na 6. Je že precej bolje, tako da bosta konec tedna verjetno lahko šla domov. Če bo napredoval, seveda. Mu bodo pa v kratkem še slikali pljuča, ker ima verjetno pljučnicouser posted image

Lp, Sanja

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 16:35:50   
Zoja Miša
O.K. Anita, vse jasno. Pa pokliči ja, ker imam cca 30 min hoje do Kamnika. In jeva okoli 11.30-12.30h, tako da.... In vremem mora biti...hja no, kakor koli imam tudi avto, pa manj lahk kompliciramuser posted image

Veveričica, kot ti je Tejkaz rekla, jaz že vem, da bi njo poklicala, če bi rabila nasvetuser posted image

Sayuri, bom, hvala za nasvet.
Gremo v šopinguser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 16:49:04   
matejchi
Zoja Miša, če pa ti prideš v 30 minutah do Kamnika ti dam pa ... bom še razmislila kaj..user posted image

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 17:12:07   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Zoja Miša, če pa ti prideš v 30 minutah do Kamnika ti dam pa ... bom še razmislila kaj..user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 19:08:06   
veveričica
čipkaKAJ PA TEBI NI JASNO  .mislim a ti imaš otroka ne.no  lahko bi se malo drugače obnašala.ker si tako pametna  že glede vročine nimaš prav.daj postavi  se v mojo kožo  pa da gledaš  kako ti otrok hira pred očmi ti pa mu ne moraš pomagati.nobenemu ne privoščim veš.samo ne mi bit pametna.aja glede slovnice nimam časa  pravopisje zganjat ,če razumeš  preberi  ,nebom pa jezna če  kr vse preskočiš.toliko od mene.
tejkaz hvala ti res  si  zlata puncauser posted image user posted image
in  vse ostale hvala vam  user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 20:19:40   
minca_n
gold fish seveda se te spomnim. kako je kaj tvoja melanie? sta zdravi?
kak je svet mali, ne :)



_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 20:31:25   
Krysia
tejkaz, jst jutri lahko pridem, sam povej uro, pa na mail ali na ZS mi pošlji kakšna navodila, kako se pride do tebe. Do Medvod znam pa do unga krožnega, ko se na Zbilje zavije tud, pol sm pa zgubljena ... (ponavad grem proti Zbiljam ...)

Veveričica, jst pojma nimam o boleznih in vročini, zato se ne bom delala pametna ... upam, da se bo tvoja punčka hitro pozdravila, za pit ji pa le probaj nekako vsiliti ...

čipka, mene tud ne motijo pravopisne in ostale napake - jih po moje vse delamo ... mislim, da bi blo mal čudno, če bi knjižno slovenščino zganjale ...

_sanja_*, hvala, ker nas obveščaš. pozdravi Rysso in Lana. Pa upam, da bo Lan kmalu zdrav in da prideta domov ...

Lepo se mejte pa ne se kregat ... user posted image

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 20:38:49   
veveričica
hvala  za lepe besedeuser posted image res mi je hudo  ,ko jo gledam tko  izmučeno in nebogljenouser posted image .danes sva  bili tudi pri zdravniku  .je rekla da je prehlad in zaenkrat  še ni  nevarnosti.ušeska ima ok .plučka tud.samo tale apetit.tiste  ,ki imate izkušnje  koliko časa pa traja  lahko ta neječnost in  prehlad.hvala vam za odgovore.

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 21:22:33   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123


Bambi vse najboljše!!
Čestitke za osmico.user posted image user posted image user posted image
Krysia  - ROK
košuta  - TEODOR
anita goitan  - ZOJA
MATEJKA_  - PIA



Se pridružujem čestitkam!


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 21:25:58   
nell
Hej bejbike...mi smo doma - zbiti in zmučeni...že površno razpakirani, cune se perejo, tamali spi - mama pa na kompa prečekirat kaj je novga  - ostala na 186 strani - bom prebrala jutri k greva k moji mami, pa bom mela mal več časa.

Hitro poročilo bilo je krasno - Kamenjak prečesali podolgem in počez - Tibor je zelo užival - bil zunaj od jutra do večera - po Kamenjaku z nahrbtnikom, ker tam voz itak ne potegne, že avto komaj - tko da v glavnem pešaka, po mestih pa z vozom. Bala sem se mal poti, kao kako bo tamali - je junaško prenesel s samo enim postankom, druga smo pa kr malo zapacali, pa sem se kr med vožnjo presedla nazaj, k je začel tečkat, pa lepo žlico in frutek,. pa gremoo naši - jeeeee - še bi šla. Slikice pripopam, k jih iz aparata raztovorim - kej več komentiram, ko vas dohitim


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 21:29:17   
gajka
user posted image user posted image user posted image za vse bolne malčke!

bambi14
- vse najboljše! user posted image

Erin - zakaj bi sploh botrca potrebovala potrdilo od domačega župnika, če tistega, ki bo obred izvajal, nič ne moti? user posted image Pri nas boter ni potreboval nič, še na sestanek z župnikom mu ni bilo treba, sta se prvič srečala šele na krstu.

Vrtec - pri nas je tudi šele ta mesec vpis in pojma nimam, a vseeno dat vlogo ali ne. user posted image Itak imamo namen Roka eno leto še imeti v domačem varstvu. Pol bi vsaj drugo leto imeli mičkeno prednost, če bi nas letos zavrnili... Sem gledala pa cene za vrtec in me je skoraj fršlok! Pa saj so nori! user posted image A tiste, ki boste imele vaše malčke še eno leto v domačem varstvu, a boste vseeno dale (oz. ste dale) že letos vlogo?

Mi smo imeli danes pediatra. Pa smo uspeli prebiti mejo 10 kg, Rok je navagal celih 15 g več! user posted image Pa dolg je tudi kot hudo leto, meri celih 77,5 cm! user posted image Pa slame v glavi ima že tudi za 47 cm obsega. user posted image (matejchi, za seznam pri 9m, 10015g, 77,5 cm) Pol pa res ni čudno, da je vse cunje št. 74 prerastel.

Mah, ko sem že ravno o cunjah... Je mogla Roku babica za pisanko nabavit en kup ful dragih cunj, pa bolj ko jaz pravim, da nosi št. 80, bolj jo trgovke nategujejo, da imajo pa oni večje številke in je itak popolnoma vse cunje (hlače, majico, jopico, štunfe, kapico) lahko lepo nesla nazaj menjat. Jao, jaz ne razumem, a se trgovke res delajo tako pametne, ali en folk res vsaki kurji pameti nasede. user posted image So ji za 9m starega otroka, za katerega velja, da je nadpovprečno velik, prodale celo jopico št. 68, češ, da je ful velika! user posted image O cenah teh cunj pa raje ne bi. En folk je očitno prav rojen za to, da vedno ene ultra drage štrcune stakne! user posted image

Danes sva z mojim mahnila v Domžale eno leto in pol staro Corollo Verso gledat in se nekako kar nagibava k temu, da jo nabavima. Ampak meni ni najbolj jasno, kako bom jaz motovilila s takim avtom po parkingu, glede na to, da se zdaj z mojim tajni majni Yarisom okrog fijakam. user posted image

Nič, grem še malo pred TV in potem v mižave. Moj user posted image je že na pol poti tja, ima raje družbo aspirinov... user posted image



< Sporočilo je popravil gajka -- 14.4.2009 21:37:58 >

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 21:35:16   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Erin


Ti ti gold fishuser posted image user posted image user posted image ..a kar založila si jo...nooo..saj jaz tudi nisem več aktivna tam...čez kak mesec spet začnem...s 1.5...(uf, lih kontra datum 5.1.)...premišljujem da bi šla v un studio  PROXY al kaj je že... sem enkrat bla na probi in se je takoj na koži poznalo...zej bi blo pa fajn poln dopust tam kupituser posted image  



Botrci nočejo dat potrdila za botro, kljub temu da je katoliško poročena (prej je bila pravoslavka)... je probala vse in ne dajo ji ga... jutri kličem na škofijo, našega župnika in iz sosednjih župnij, če bojo kaj pamentega povedal oz kaj manj kompliciral .. v nasprotnem primeru ga ne dam sploh krstit... da bi bil kar en boter pa nočem...mater so smotani...user posted image



erin - a bi se ti jaz pridružila 1.5?user posted image ..nekaj bo treba nardit.....  tud mene malo mika en studio...sem pozabila kak se reče, sem pa videla da je sedaj že tud v MB...mislim, da je nekak na K al H user posted image ...

....glede krsta....
Moja soseda je imela krst prejšnji mesec in je bila malemu botra od njenega dragega...niti ona - botra, niti oče otroka nista bila druga kot krščena...pa je lahko šla za botro, s tem, da so se z župnikom zmenili, da gresta sedaj k birmi oba...trenutno hodita na priprave..tisti šnel kurzuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 21:39:48   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Mi tud še čakamo na komisijo glede vrtca..je letos prvikrat..ampak so rekli da bomo obveščeni šele junija...user posted image


...mi tud še čakamo, pa tud izvemo komaj junijauser posted image ....


A si bo katera probala podaljšati porodniško?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 21:40:56   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

zoja M. - na "mojem" kuskusu piše da se kuha 5 minut..daš ga v vrelo, malce slano vodo in čist mal oljčka.. 5  min kuhe, 5 minut da se še "odpočije"user posted image in to je to...


isto piše na mojem kus kusu.



na mojem tud.....samo kaj, ko našemu user posted image  ni doberuser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 21:46:40   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Mi pa nimamo Fredija, saj ni čudno da otrok noče plazituser posted image user posted image user posted image  Moram pobrskati, če se ga da dobiti. Mogoče katera ve, ali kdo prodaja?


.....  a se res na parketu ne obnese v redu?...baje se mu drsi? ...tak so rekle prodajalke v BC, ko je bil v akciji, da so ga baje ful nazaj nosiliuser posted image


(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 21:51:06   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: minca_n

gold fish seveda se te spomnim. kako je kaj tvoja melanie? sta zdravi?
kak je svet mali, ne :)




minca_n...... malo si ga pihnilauser posted image ..... moja melanie...ma luleka med nogami, pa jaka ji je imeuser posted image

.....pa skup sma si mleko črpali...vsake 3 ure.....user posted image     .....bo zdaj šlo?......

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 21:52:17   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Mi pa nimamo Fredija, saj ni čudno da otrok noče plazituser posted image user posted image user posted image  Moram pobrskati, če se ga da dobiti. Mogoče katera ve, ali kdo prodaja?

Mi ga tudi nimamo in ga tudi ne bomo imeli. Roku so ful zanimive tiste kroglice, za katere je Pablo prva dala idejo, najboljši stimulans za plazenje so pa itak razni računalniški in drugi kabli. user posted image Zdaj naš tamali že orng obvlada puzanje po vojaško, mu je končno potegnilo, kako to gre. user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 21:53:56   
gold fish
...babike...ne bit hude....da zdaj tukaj monologe pičimuser posted image ...

..malo vam pomagam....da boste prej do 5 dela....user posted image .....

...pozdravček....

šibam še k sept. ....


aja, erin......sma mislile isti studio ja...H....  A res pomaga? ...začnem šparatuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 22:02:56   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

Erin-ZS


ZS tudi tebiuser posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 22:05:21   
K_a_t_j_a
Erin držim pesti, da tiki hitro izginejo, pa naj že izginejo za večno. Bogi Tilen.user posted image user posted image user posted image user posted image

Sandra123 in tejkaz hvalabogu, da se so obe nesreči dobro končale in da ni bilo kaj hujšega. user posted image user posted image

Ryssa, matejchi, lana777, bella02, veveričica  naj se vaši sončki čimprej pozdravijo. user posted image user posted image user posted image

Tamy30 držim pesti, da bo z Martinom ve ok. Janu še ne gre kožica čisto dol. Naš P je rekel, da se zo "razcveti" do 3 leta in da, če do takrat ne gre vredu dol, potem je pa treba kakšen poseg. Jaz mu vedno, ko ga umivam mu 3krat dol potegnem kožico in mu ščistim glavico.

ZojaMiša tvoji mami bo pa moj user posted image kuhal oz., če je že gor ji že kuha. Baje pa ni gužve v hotelu zdaj, ja recesija...
Bi se lahk na kavi dobile, pa mislim, da bo nell tudi v Zrečah pri svojih.

bella02 držim pesti, da pade tudi jutrišnji izpit. user posted image user posted image user posted image

neža lepo napreduje tvoja neža in upam, da jutri ne bo tako naporen dan za vaju. Pri nas je tudi zdaj bolj problem zaspat, ker sma veliko vzunaj in spolh noče zaspat ker je veeeelik firbec, ko pa pridema domov je pa že tako utrujen, da težlo zaspi. Pa ta prestavitev ure ga je čist s tira vrgla. Sploh ne spi več 3krat na dan, ampak 2krat, pa zjutraj je okoli 06.30 ali 07.00 ža pokonc.

nell super, da ste tako uživali!!user posted image user posted image

gajka vau vi pa imate velikana!user posted image user posted image Super, da tako lepo napreduje! Pa vidim, da že zelo lepo sedi, pa plazi ja Bravo Rok!!user posted image







_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 22:08:45   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Erin, pa kaj je zdaj to? A bo moral ta zdravila še kar jemat? Sem tudi mislila, da bo potem uredu. Poljubček od T&T za Tilna (sem ti že rekla, da je velika verjetnost, da bo našemu fantku - če ga bomo sploh kdaj imeli - tudi tako ime?user posted image ). Aja, pa malo predaleč si za varstvo.

Za vrtec mi še ne vemo, še nismo prejeli odločb.



Jah jutri gremo k zdravniku pa bomo vprašal..bom pa tudi v Lj na P poklicala kaj sedaj... Tudi midva sva se veselila da je končno mimo..pa je spet malo začel..user posted image Plus tega sva odkrila eno bunkico na jajčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in sva še zaradi tega paf..ma vse gre narobe...
Za botrco pa moja prijateljica res ne more biti ker je prišlo do nesporazuma...ona je kljub poroki ostala pravoslavka in ji zaradi tega ne dovolijo zato sedaj iščemo novega botra/botrico..

Ne nisi reklauser posted image user posted image user posted image Kaj to pomeni? Že načrtujeta?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Poljubčki od T nazaj k T&Tuser posted image

Pozdravite se in srečno jutri na izpituuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 22:17:17   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

erin mislila sem na hranjenje in previjanje.. verjetno skoz samo previjajo, glede na to da je 14 posrancev...


hranjenje - takim malim vse natrgamo in speštamo da je čim lažje za jest... edino zajtrka ne, da se učijo držati kruh. Pijejo ob zajtrku, vmes, po kosilu, po spanju...  sadje jim režemo na majhne koščke, pijejo iz flašk in jih učimo iz skodelic, pri kosilu jejo juho z našo pomočjo (eno  žličko ima otrok, eno jaz), glavno jed najmanjšim mi pomagamo na isti način kot pri juhi, malo večji jejo sami..se opacajo itak ampak le tako se naučijo...najraje pa jejo z rokouser posted image user posted image user posted image

previjanje -  po zajtrku, pred kosilom ali po kosilu, po počitku (redni "servis") in seveda vedno vmes če "zašlatamo" polno pleničko oz zavohamo "tortico"user posted image user posted image user posted image

Dost se previja ja...ampak hitro padeš noter in grejo kot po tekočem trakuuser posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?