|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 23:24:14   
lana777
Evo,

mi smo končno boljeuser posted image ,
smo pa mnda dali skoz 6. otroško bolezen -
po fajn visoki vročini, smo včeri dobil še flekece - kok
sm se ustrašla, ko sm ga vidlauser posted image
HB za prjatlco, k mi je povedla za tole 6., pa za link,
da sm si mal prebrala ... Dobr, da v dežurni nič ne vejo o temuser posted image

KAAAAAAAJ, a že nosečke med namiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE!!!
Ja, sej, kr pohitet bo treba ... Jst bi tud, samo,
bomo mal počakal, vsaj, da gre Levči iz plenic ....

Pa ROK je že 9. mescev star!!!user posted image user posted image user posted image

ERIN - user posted image user posted image user posted image

MATEJCHI - pozdravi se!!!  

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 0:19:13   
Tamy30
en lep pozen pozdravcekuser posted image

najprej cestitke Nezi, zelim cimlepso nosecnostuser posted image

prej sem gledala Housa, pa sem malce zdremala pred tv-jemuser posted image  zdaj pa malce se vas prebrala. Res lepa novica za nosecnost. Jaz tudi zadnje cajte neki sanjam o novorojenckih, no bomo se malce pocakali za drugouser posted image .

Aja, smo bili pri zdravnici, ki je rekla da tale bilico ni nic nevarnega. Je bakje neko tkiovo, oz. misice ki so razrahlane. To imajo tudi starejsi ljudje, pa tudi tisti ki so suhci. Enim se vidi, drugim ne. Je pa rekla da ce ugotovim oz. opazim da bo bulica vecja, potem pa se naj pridem pokazat.

Se mi je kamen odvalil iz srca.

Je pa moj Martin taki cuukrcek. Ful raste, pa #odrasca#. Vse ga zanima, opazuje, raziskuje. Kak je prijetno opazovati vsak nov njegov #korak#.

Erin user posted image user posted image user posted image  sej bo

Cestitke obmesecnikov. Nazadnje Roku za 9 mesecev.

bella02 cestitke za nov avto. user posted image Pa varno voznjouser posted image

K_a_t_j_a, Sayuri, ZojaMisa, matejchi tnx za razlago.user posted image user posted image

nic zdaj pa je pravi cas za spanje. Moj tudi ze spiuser posted image

nocko


(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 7:19:42   
anita goitan
jutro
user posted image user posted image user posted image

matejchi kako siuser posted image kolkr vem lahko dojiš tud če bruhaš, edin HIV je ovira pa še kašen hud hudič


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 7:39:41   
anita goitan
v knjigi Vse o dojenju piše kdaj ne dojit: HIV, hepatitis C, HTLV-1,..pa še ene čudne bolezni, tud tuberkuloza

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 7:44:56   
gajka
Dobro jutro!

Erin - novo temo rabimo, ker smo že na 199. strani! Pa user posted image za vse vaše tegobe!

Mi smo včeraj prvič testirali naš ruzak, smo šli na en polurni sprehod. In ravno vmes začneva z mojim pametarit, a lahko sploh otrok spi v ruzaku. Sem že rekla, da bom malo na forumu vprašala, vsaj anita bi že lahko vedela, ko je Zoja zdaj že orng hribolaznica... user posted image Ko pa že pridemo blizu doma, pa pogledam Roka, ki že veselo žaga! user posted image Očitno se da tudi v ruzaku spat. user posted image Je potem doma še uro in pol spal, pa navadno tako pozno popoldan sploh ne spi več. user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 16.4.2009 7:46:37 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 7:59:54   
anita goitan
gajkauser posted image   za 1.rukzak sprehod, ja se da spat, sm tud že 1x fotko objavila, uživajte in čimveč ga uporabljajteuser posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:01:03   
Zoja Miša
Mi smo spali celo noč!user posted image user posted image user posted image  Okoli 2h se je nekaj premetavala a je spala dalje, ob 6h je bila šele budnica. Juhu! Upam, da to ni le izjema.

Kaj jaz to berem user posted image , Neža, čestitke!!! Pa saj ni rečeno, da bo rizična, ali pač?user posted image  Pazi nase in res lepo nosečnost brez zapletov ti želim!

Gajka, gubice, mi jih nimamo veliko, a jo namažem z kremo po celem telesu in to je to. In roku z zamudo, čestitke!

Erin, joj, to pa ni fajn. Upam, da čim prej kaj nejde!

Anita, bom ja, pred morjem me bo Kamnik videluser posted image

Katja imaš ZS

Maja T, Kajo Lino že kar en čas tuširava, pa tudi zelo uživa, ji lahko tudi lase in obraz močim, pa je o.k.

Sandra, čestitke za zobek!
Nell, drug teden prav, pa pošlji mi cifro pa te pokličem! Super!user posted image

Matejchi, čim prej se skozlajuser posted image . Ne res, pozdravi se hitro!

Lana, evo HB za prijatle in net! Joj tile doh'rji!user posted image

Gajka, Roka se pa zmatrali, luštno spi!user posted image

Šibam, kje je pa 5. del?user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:02:24   
gajka
anita - kako dolgo pa imate Zojo takole v enem kosu v ruzaku oz. na koliko časa delate pavze?

< Sporočilo je popravil gajka -- 16.4.2009 8:05:25 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:02:35   
Zoja Miša
Anita, juti se lahko dobiva v Agropabu v Domžalih imajo dobro kavo in lepo teraso pa ni direkt ob cesti! Povej okvirno uro, da vsaj približn vemuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:10:13   
gajka
Punce, a kar kreiramo 5.del ali raje počakamo na našo Erin? Ker ko bo tale stran polna, bo konec čvekanja, tišina nam pa očitno ne gre najbolje od rok. user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:14:11   
sayuri
Dobro jutro. Saj sem vedla, da boste v enem dnevu tolk načvekale user posted image user posted image user posted image . Grem prebrat, kaj ste kaj povedale user posted image .
Mi smo včeraj uživali sonček pri en mamici, ki ima tolk staro punčko, kot L&Z. Bilo nas je 5 mamic, potem smo šle vse na sprehod...super je blo. Mene je sonce prav po ličkih in dekolteju ožgalo user posted image . Otroke sem namazala, nase pa tud pomislila nisem. user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:14:17   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Punce, a kar kreiramo 5.del ali raje počakamo na našo Erin? Ker ko bo tale stran polna, bo konec čvekanja, tišina nam pa očitno ne gre najbolje od rok. user posted image


Kreiraj, kaj veš kdaj se Erin oglasi, pa brez zamere Erinuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:14:47   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

anita - kako dolgo pa imate Zojo takole v enem kosu v ruzaku oz. na koliko časa delate pavze?


mah po filingu, mal ji nogice potipam če so mrzle..ma cca na dobro uro, sej boš vidla je pa kar težko ocenit ker v njem uživa oz ne protestira


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:15:31   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Anita, juti se lahko dobiva v Agropabu v Domžalih imajo dobro kavo in lepo teraso pa ni direkt ob cesti! Povej okvirno uro, da vsaj približn vemuser posted image


1x okrog 11ih ..recimo, mogoče mal prej auser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:17:55   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Anita, juti se lahko dobiva v Agropabu v Domžalih imajo dobro kavo in lepo teraso pa ni direkt ob cesti! Povej okvirno uro, da vsaj približn vemuser posted image


1x okrog 11ih ..recimo, mogoče mal prej auser posted image



Super! Mi2 bova ob 10.30h štartali iz Trzina. V cca 20 min sva tam

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:18:53   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Anita, juti se lahko dobiva v Agropabu v Domžalih imajo dobro kavo in lepo teraso pa ni direkt ob cesti! Povej okvirno uro, da vsaj približn vemuser posted image


1x okrog 11ih ..recimo, mogoče mal prej auser posted image



Super! Mi2 bova ob 10.30h štartali iz Trzina. V cca 20 min sva tam


ko me pošiša te pokličem vela


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:24:14   
gajka
Drage čveke! Selimo se na 5. del!

http://www.ringaraja.net/forum/m_4062527/mpage_1/key_/tm.htm#4062527


(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:45:03   
sayuri
Vse, ki ste spraševale za Zarino rit. Smo poštimali in je zdaj ok.user posted image Je pa trajalo kar 14 dni. Sem vztrajala s Sudokrem kremo. Se mi je zdela najboljša. Pa umivanje z vato in vodo, sušenje ritke na zraku, pogostejše menjavanje pleničk...

minica, 100 ti hvala za tele slikice- Evo...zdajle takoj grem voziček naročit. Ker točno to me je zanimalo...kako zgleda voziček, ko se zloži. Res ti hvala, hvala, hvala user posted image
sandra upam, da tole vaše smrkanje in kihanje ne nadaljuje naprej. lovro je tud včeraj začel smrkat. DAnes pa nič user posted image  Ma to je tko čudno.... Pa čestitke za Tajin 1. zobek user posted image
anita lepa slikca iz vrha Kamnika. user posted image  Ti se boš pa lihkar prelomila na pol. Suhica.
bella ti pa nisi kar tako. Čestitke za 10tko user posted image . NAj vam avto lepo in čimdlje služi. Si me pa nasmejala s tistim, kako se Teja krega s Fredijem. user posted image NAš Lovro tudi user posted image user posted image user posted image . V momentu ga čist okrog obrne, potem pa kriči nanj. user posted image user posted image user posted image
veveričica, kako je danes tvoja pikica?
ZojaMiša komot daš prijateljici mojo cifro. Če ji bom znala karkoli svetovat, naredim to brez problema user posted image
neža, čaki malo...ti to resno????????? Res si nosečka??? Ja čestitam, punca. user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj, kako lepo. Hm...pa tisti tvoj stavek: "Neža bo edinka! user posted image   Verjetno si res malce zmedena. Prespi vse skupa, danes je nov dan in verjetno si se zbudila z velikim nasmeškom na ustih. Veš, jaz ti zlo zlo privoščim še enega otročka. Ker si dala marsikaj skozi user posted image  Joj, kar raznežila sem se user posted image  Pa nikar se preveč ne obremenjuj. Me ti bomo stale ob strani...saj veš to user posted image
gajka jaz po kopanju cela namažem z losjonom po kopanju. Da bi pa prav posebej samo gubice-to pa ne. Roka je pa ruzak dobro uspaval user posted image
andrejaboris ne govori, da ne boš več user posted image . Vidiš, kaj se potem zgodi - poglej nežo user posted image .
Erin ajej...kar brez službe je tvoj nal lepem ostal user posted image  Kriza user posted image  Joj, čedalje več je tega user posted image  Upam, da čimprej najde drugo službo.
matejchi po moje komot dojiš. Ne vem, zakaj ne bi.user posted image  

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 8:45:33   
sayuri
Tolk cajta sm pisala, da ste že 5.del odprle user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 9:01:20   
gajka
Drage čveke! Selimo se na 5. del!

http://www.ringaraja.net/forum/m_4062527/mpage_1/key_/tm.htm#4062527

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 9:15:04   
matejchi
..


< Sporočilo je popravil matejchi -- 16.4.2009 9:16:38 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
16.4.2009 11:17:15   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Evo pa je recesija tudi pri nas udarila..moj je ostal brez službeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?