|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Partner zraven pri porodu
9.2.2009 17:00:30   
rija
Ne vem no....ampak za naju to sploh ni bilo neko vprašanje ali bo zraven ali neuser posted image

Glede na to, kako čustven trenutek je porod, bi mu lahko bilo večno žal, da ga ni bilo takrat tam.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Partner zraven pri porodu
9.2.2009 17:11:05   
Anonimen
ja pri meni je bil...

sem ga hudičevo rabila..
masiral mi je cele tri ure hrbet in mi sigurno vsaj za 20% zmanjšal bolečino, ki mi je bila neznosna...

tudi skrbel je, da nisem gledala med potiskanjem, pa da sem sploh potiskala... pa da sem dihala (sem vmes malo pozabila dihat in sem zrak zadrževala), skratka huda bolečina me je malo zmedla in brez njega bi mi bilo zelo zelo zelo težko.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Partner zraven pri porodu
9.2.2009 17:25:48   
TinaV*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Ne vem no....ampak za naju to sploh ni bilo neko vprašanje ali bo zraven ali neuser posted image

Glede na to, kako čustven trenutek je porod, bi mu lahko bilo večno žal, da ga ni bilo takrat tam.


se podpisem pod to user posted image
pri meni je bil tudi zraven


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Partner zraven pri porodu
18.2.2009 12:37:00   
jasmina in tadej


Joj!!!user posted image Ob branju te teme se pa kr raznežim!user posted image

Mi2 sva moji poročni priči povedala da bo on zraven mene in ga je tako nahru češ da on mora bit te doma da pridejo oni dol in da ga bojo pili!

Mislim! Sam on hoče bit zraven da se bo lahko važil da je prvi videl user posted image !



Aja neki me zanima kaj v Mariborski porodnišnici zahtevajo potrdilo o tem da je obiskoval starševsko oz. šolo za bodoče mamice oz. starše?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Partner zraven pri porodu
18.2.2009 13:27:32   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Ne vem no....ampak za naju to sploh ni bilo neko vprašanje ali bo zraven ali neuser posted image

Glede na to, kako čustven trenutek je porod, bi mu lahko bilo večno žal, da ga ni bilo takrat tam.


se podpisem pod to user posted image
pri meni je bil tudi zraven


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image isto obakrat je bil zraven in obakrat pravi da je zelo ponosen name in na dojenčkauser posted image user posted image user posted image user posted image brez njega sploh nebi šla rodituser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Partner zraven pri porodu
18.2.2009 13:34:49   
tatly
tudi moj je bil zravenn saj so to najlepsi trenutki pa ceprav za nas zelo boleciuser posted image ni mi zal in tudi njemu ne

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Partner zraven pri porodu
18.2.2009 13:45:58   
lananai
Moj tata se še zdej, pri mojih 28ih letih, rad pohvali, da me je prvi v naročju držal. user posted image

Moj bo pri porodu seveda zraven. Se nama je to zdelo samoumevno že na začetku nosečnosti. In vem, da mi bo s svojo prisotnostjo pomagal. Sem mu že naročila, da bo kako smotano babico v red spravil, če bo katera preveč težila... user posted image  Ampak upam, da bom imela fajn babice ob sebi.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?