|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 12:44:22   
katja_p
Tole je blo na našem forumu decembrk, gre pa za našo pupo (midve z Bethany sva že včeri to izvedele)
 
 
VSE KI IMATE PREHLAJENE MALČKE - POZOR!

Martkina GAJA je v bolnici.
prehlad ni vedno nedolžna reč!!
ima repsiratorni virus, ki prizadene obpljučne prostore in ne dobijo dovolj kisika v kri. posledica je lahko Usodna. Gaja ni imela vročine. le nosek zamašen. in dosti je spala. ogromno! in martki se je to zdelo čudno, pa se je šla pokazat zdravniku. torej.. znaki so prehlad in veliko spanja brez hrane čez dan ali zelo malo.

pravi, da je dobila inhalacije fiziološke, da se bo lahko bolje in lažje odklašljala...
šele danes pa so ji dali ventulin, inhalacije na 4 ure. stanje se končno izboljšuje.
od nedelje, je miška majhna konkretno izgubila na teži - čez 300g!!

kaj več vam bo martka sama sporočila, ko prideta z deklico domov.



Naša tud bolj slabo je dans in kr spi pa zamašen nosek ima vsako jutro ... user posted image user posted image user posted image  Me bo mal začelo skrbet ... Bom še počakala kak dan, če pa ne bo bolš bom pa poklicala zdravnico.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 12:57:33   
Lolita23
Za vse prehlajene malček in še posebaj za našo Gajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , za čimprejšnje okrevanje

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 13:10:05   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Za vse prehlajene malček in še posebaj za našo Gajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , za čimprejšnje okrevanje
se podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 13:23:52   
Bethany
Gaja! Drži se! In hitro okrevanje ter vrnitev domov!! user posted image user posted image

Mene je tud včeraj, ko sem zvedla, da je v bolnici, ful zaskrbelo, da lahko tako iznenada pride do česa takega. Joooj, si sploh ne znam predstavljat, kako prenašaš, ko je tvoj otrok bolan in ga kaj boli, pa mu ne moreš pomagat... user posted image user posted image Me že zdej skrbi, ko bo enkrat do kake bolezni prišlo.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 13:29:19   
Bethany
Pa ko smo že glih pri prehladih in boleznih, sem včeraj dobila zelo zanimiv članek o tem, in ga je vredno prebrat, čeprav je kar obsežen, si le vzemite par minutk časa in preberite:

Zmote o prehladih

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 14:06:58   
Dali*
Gaja naj čimprej okreva in se vrne domov.

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ravno danes sem pomislila na to, da se martka že nekaj časa ni oglasila.


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 14:10:27   
Dali*
katja_p in Bethany... ja vaju imajo malčice že dovol, atiji so vedno bolj zanimivi. user posted image user posted image user posted image

...me prav zanima kak bo naš. No, ko ati položi roko na trebušček ali pa ga kaj ogovori mu takoj odreagira nazaj, tko da sta že vzpostavila dober stik. Menim, da bo torej pri nas situacija podobna. Ko bo ati doma...bom jaz tretja...user posted image user posted image user posted image

Pa še to...imata iste ure za spanje in vstajanje, tko, da če bo ostal ta timing bo kr OK, bomo skupaj hodili spat in se prebujali. Pa še kaj vmes...


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 14:15:39   
Dali*
 CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 
08.02. 
timy (29)                        ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE user posted image + 9 kg, 104 cm

07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 16.2.,CE user posted image +12 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  18.2., CE  user posted image +14 kg

NoBady (18)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  17.2., CE user posted image  +20 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +11kg, 103 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 19.2., CE user posted image +13 kg, 100 cm 

 
19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +13 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.2., CE  user posted image +13 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm
 
01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 24.2., CE  user posted image   +9 kg 

 
28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.2., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  + 0,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                     ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.3. in 6.4., CE  user posted image  +8,5 kg, 94 cm

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +3 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) 5.3.,  CE,  user posted image   + 5 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.2., CE   user posted image   -10 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                 ( 1 user posted image , user posted image 1) 19.2., CE  user posted image   +0 kg 
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 12.2. in 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 11.2., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 23.2. in 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  -7 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 16 presenečenj

Skupaj nas je 30 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
06.02.2009   cita                  LIA
0?.02.2009   cesandra          ... 
08.02.2009   Katjuša            BENJAMIN 
 

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 15:18:20   
katja_p
A nobena ne rabi nalepk? user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 15:42:33   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

A nobena ne rabi nalepk? user posted image


dej jih na skupnost, zbirateljstvo...se ti jih bo full oglasilo...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 16:10:11   
Naty*Taja

Evo, jaz sem tudi tu. Sonček - a ti imaš 24.2. pregled? H kateri g pa hodiš? Jaz imam takrat namreč morfologijo v zd v Ce. Dr Gašperlin.

IZVIRNO SPOROČILO: maycha

živjo punce, no da se še jaz javim....sicer sem na forumu z junijkami, pa sem vas šele zdaj odkrilauser posted image  vsem čim lepšouser posted image   in zdraveuser posted image
moj pdp je 23.6.


Oj Maycha - jaz ima po nuhalni tudi takrat rok, drugače pa mi ga je moja g zdej prestavla na 27.6. Po moje bo pa nekje vmes...Glede na to, da me že zdej kr matra...

Nalepke pa jaz kr povsod odlagam...tale nakit mi ni  nič aktualen...če bo ktera rabla, komot dobi kako...user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu maycha)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 16:20:55   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

daaaan še o mene!!

jaz imam pa danes polne roke dela z Elino, se je danes vklopla na tečen program... zaspana je, pa noče zaspat... razen seveda na zizi in v naročju. imam torej podobn problem kot Katja_p. user posted image user posted image

hecno pa je, da ko pa pride moj domov, pa takoj prešalta in se smeji pa je ful dobre volje in tudi ponavadi dokaj hitro zaspi... ampak mame pa ne uboga... c-c-c!! user posted image




Tudnaš je danes takoooo tečnuser posted image user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 16:23:47   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja


Evo, jaz sem tudi tu. Sonček - a ti imaš 24.2. pregled? H kateri g pa hodiš? Jaz imam takrat namreč morfologijo v zd v Ce. Dr Gašperlin.

hodim v Laško  k  Dr.Korani Kuštrin


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 16:27:20   
_kathy_
oooo boga Gaja, Evo user posted image user posted image user posted image user posted image za hitro okrevanje. Tud jst sm ravno včeraj razmišljala, kak je Martka busy, da se nič ne javi.

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 16:36:42   
Bethany
Hoj hoj, zdele sem pa spala od pol dveh, skupaj z Elino, ki še malo ajčka. Kaaaaak je pasalo!! user posted image user posted image

Je prišel ob 12ih moj domov na južno, jo je mal pocartal, previl, sta se mal špilala, ko je odšel tamala v jok in stok, sem jo dala kr v posteljico, dve minuti - pa je spala ko ubita. user posted image user posted image

Vreme je pa spet tako posrano, da bi blo najboljš kr do teme spat. user posted image Pa tak luštn dan je bil včeri.. zakaj ne more bit malo dlje tak sonček?? user posted image Ta zima že mal utruja... No, upam, da bo konec tedna lep, ko pičimo na morje, komi čakam, da mal zamenjamo okolje in da smo malo več časa kvalitetno skupaj. user posted image user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 16:46:09   
_kathy_
Bethany, kam pa greste?

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 16:52:38   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Hoj hoj, zdele sem pa spala od pol dveh, skupaj z Elino, ki še malo ajčka. Kaaaaak je pasalo!! user posted image user posted image

Je prišel ob 12ih moj domov na južno, jo je mal pocartal, previl, sta se mal špilala, ko je odšel tamala v jok in stok, sem jo dala kr v posteljico, dve minuti - pa je spala ko ubita. user posted image user posted image

Vreme je pa spet tako posrano, da bi blo najboljš kr do teme spat. user posted image Pa tak luštn dan je bil včeri.. zakaj ne more bit malo dlje tak sonček?? user posted image Ta zima že mal utruja... No, upam, da bo konec tedna lep, ko pičimo na morje, komi čakam, da mal zamenjamo okolje in da smo malo več časa kvalitetno skupaj. user posted image user posted image


Tole si pa super zrihtala. Pa še Elini je zgleda full pasalo.  Uuuu za vikend bo pa fajn...sam da se mal odklopite...Full lepo se boste imeli...super...

Danes je res grozen dan... Jst sem nekaj kuhala, pa perilo obešala za pospravljanje pa nimam več volje. Bi mogla it v Ce, v stanovanje...pa sem kr mojega angažirala...bo njegovo delo počakalo do jutri. sem tolk zanič, da je joooooj...

Naj bo že enkrat konec te zime, dežja, grdega, turobnega vremena in naj končno posije sonček in  z njim naj pride naš malček...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 17:02:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Za vse prehlajene malček in še posebaj za našo Gajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , za čimprejšnje okrevanje
user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 17:14:31   
spps
ojla!
kako ste?
in kaj počnete v tem deževnem dnevu?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 19:56:22   
brkn83
pozdravljene.

Sem vas še jaz prišla pozdraviti na novi del.

Kako ste kaj?

Mi smo se zdele ravno previli in najedli. Drugače pa user posted image  pridno spi in je, tk da ga moram pohvaliti.

Aja tiste, ki ste že rodile me zanima, koliko so bili vaši user posted image , ko ste jih prvič peljali ven?

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 19:57:15   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Za vse prehlajene malček in še posebaj za našo Gajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , za čimprejšnje okrevanje


se podpišem pod tole!!!! Želim čimprejšnje okrevanje

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 20:09:46   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Gaja naj čimprej okreva in se vrne domov.

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Se pridružujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 20:19:11   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

pozdravljene.

Sem vas še jaz prišla pozdraviti na novi del.

Kako ste kaj?

Mi smo se zdele ravno previli in najedli. Drugače pa user posted image  pridno spi in je, tk da ga moram pohvaliti.

Aja tiste, ki ste že rodile me zanima, koliko so bili vaši user posted image , ko ste jih prvič peljali ven?


Brkn, a nam nisi ti še dolžna porodne zgodbe?? user posted image Al sem jo spregledala?? user posted image

Prvi sprehod: mi smo šli dva tedna po rojstvu.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 20:20:14   
Bethany
Babnice,

moj mož pa zdele lika pleničke. user posted image user posted image Super zgleda z likalnikom in za likalno desko. Se mu poda!! user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 20:24:21   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Babnice,

moj mož pa zdele lika pleničke. user posted image user posted image Super zgleda z likalnikom in za likalno desko. Se mu poda!! user posted image user posted image


Super moža imaš!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?