|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 20:28:19   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Babnice,

moj mož pa zdele lika pleničke. user posted image user posted image Super zgleda z likalnikom in za likalno desko. Se mu poda!! user posted image user posted image


Super moža imaš!!! user posted image user posted image user posted image


Vem, vem!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Ej, punce, a je katera mogoče včlanjena v Svet Knjige? Bi imela eno knjigo, pa je na članstvo v SK ful ceneje, sam se ne mislim spet vpisovat, ker sem se pred leti komaj uspela izpisati. TIsto kupovanje knjig vsako četrtletje, too much! user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 20:36:16   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Babnice,

moj mož pa zdele lika pleničke. user posted image user posted image Super zgleda z likalnikom in za likalno desko. Se mu poda!! user posted image user posted image


Super moža imaš!!! user posted image user posted image user posted image


Vem, vem!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Ej, punce, a je katera mogoče včlanjena v Svet Knjige? Bi imela eno knjigo, pa je na članstvo v SK ful ceneje, sam se ne mislim spet vpisovat, ker sem se pred leti komaj uspela izpisati. TIsto kupovanje knjig vsako četrtletje, too much! user posted image


Bethany - ni problema glede Sveta knjige. Moja frendica je tam vodja. Sam povej kaj rabiš, pa ti zrihtam.

Aja, ti najbrž nimaš moje tel. št. če se boma kej slišale, ker tle nisma skoz gor, pa da kaka info ne uide. Ti zdejle pošljem na zs.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 21:27:15   
m a j c i k a
Pozdravček še od nas na novem delu, čeprav mal pozno, sam nas mučijo taki krčki al karkoli že da je za znoret, podnevi pa tak nč ne spi, dvakrat po pol urce in to je to, edin v vozičku jo zmanka takoj, tam pa spi tud po dve urce, upam da bo po tretjem mescu res boljše,..........


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 21:47:54   
brkn83
bethany- js sem včlanjena v svet knjige.

Drugače pa sem se zdele neki časa mučila, da bi napisala svojo porodno zgodbo in ko pridem do konca in hočem poslati mi napiše "we are sorry", ko pa kliknem nazaj pa mi tudi ni pokazalo kaj sem napisala, tk da zdej pa se mi ne da še enkrat napisat, jo bom jutri.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 22:27:43   
mbd0411
Čer!

Toliko ste napisale!Sem po obrokih brala.user posted image
Upam,da se Martkina Gaja hitro pozdravi.Sem že mislila komentirati kje je,ker jo tako dolgo ni bilo na čvek.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj Nik je pa postal ena tečka.Ne vem.Malo mi je čudno,če bi že zobke dobil,ali pač?Tako si vse tišči v usta,da mi je že grozno.Plenico si tako dolgo tišči,da je vsa mokra in da mu gor dvigne.Mu mažem z gelom,pa za kratek čas pomaga,potem pa spet.
Bethany,super,da možek likauser posted image .A je vse zlikal??No,moj pa že komaj čaka,da gre v vrt,potem se pa hvali in po vasi deli svoje pridelke.Res!!!Pa kuha tudi rad,samo za moj okus preslano in prepekoče.Včasih.user posted image

Punce a ste kaj hodile po trgovinah?Zanimajo me kostumi za maaškare.Tamalega bom že,večji pa komplicira.Pa kaj bolj izvirnega bi rada.A so kaki predlogi?Spidermani pa Batmani so mi že vrh glave zlezli,bi rada nekaj drugega našla.Imajo kaj v Kiku?
Pri nas spet že vsi spijo,meni se pa tudi že zelo zeha.Eh kaj ko pa spat ne moremuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 22:35:11   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

bethany- js sem včlanjena v svet knjige.

Drugače pa sem se zdele neki časa mučila, da bi napisala svojo porodno zgodbo in ko pridem do konca in hočem poslati mi napiše "we are sorry", ko pa kliknem nazaj pa mi tudi ni pokazalo kaj sem napisala, tk da zdej pa se mi ne da še enkrat napisat, jo bom jutri.


Brkn, lekcija za drugič. user posted image user posted image Vedno označi in kopiraj, preden stisneš objavo. user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 22:37:32   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

bethany- js sem včlanjena v svet knjige.

Drugače pa sem se zdele neki časa mučila, da bi napisala svojo porodno zgodbo in ko pridem do konca in hočem poslati mi napiše "we are sorry", ko pa kliknem nazaj pa mi tudi ni pokazalo kaj sem napisala, tk da zdej pa se mi ne da še enkrat napisat, jo bom jutri.


Brkn, lekcija za drugič. user posted image user posted image Vedno označi in kopiraj, preden stisneš objavo. user posted image user posted image
ali pa samo klikni na miški desno tipko ,klikni nazaj in te vrže na tvoje sporočilo ki si ga pisala ,ga kopiraj in prilepi v novo okence za pisanje user posted image user posted image kako ti ni delovalouser posted image

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 10.2.2009 22:38:37 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 22:41:01   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Babnice,

moj mož pa zdele lika pleničke. user posted image user posted image Super zgleda z likalnikom in za likalno desko. Se mu poda!! user posted image user posted image


Super moža imaš!!! user posted image user posted image user posted image
priden možekkkkkkkkkkuser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 22:42:24   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

bethany- js sem včlanjena v svet knjige.

Drugače pa sem se zdele neki časa mučila, da bi napisala svojo porodno zgodbo in ko pridem do konca in hočem poslati mi napiše "we are sorry", ko pa kliknem nazaj pa mi tudi ni pokazalo kaj sem napisala, tk da zdej pa se mi ne da še enkrat napisat, jo bom jutri.


Brkn, lekcija za drugič. user posted image user posted image Vedno označi in kopiraj, preden stisneš objavo. user posted image user posted image
ali pa samo klikni na miški desno tipko ,klikni nazaj in te vrže na tvoje sporočilo ki si ga pisala ,ga kopiraj in prilepi v novo okence za pisanje user posted image user posted image kako ti ni delovalouser posted image



to tudi pri meni ne deluje ...


lahko noč

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 22:50:34   
Bethany
LAHKO NOČ! user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
10.2.2009 23:08:26   
_kathy_
Jst sm danes tudi likala, potem so me pa v trgovino poslal in je ati prevzel likalnik in čuvanje Gala user posted image .

Jooooj, jutri bo spet slabo vreme!!! Jst sm tko tečna in to samo zaradi teh depresivnih dni. Kam se je skril včerajšnji sonček???user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 6:18:17   
Naty*Taja
Moj možek, pa ne lika - se sam pritožuje, da kaj tele oslarije tule berem...Sem ga mal podražla, da njegov kolega pa zna likat... a ne Bethany?!!

Nimam kej napisat od tega kako se mi mali dere...user posted image se pa ob vaših postih konkretno pripravljam kaj me spet čaka! user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 9:21:12   
Bethany
DOBRO JUTRO, čveke!! Najprej ena kavica, ki jo komaj čakam, da jo popijem: user posted image user posted image Je bila bolj kratka noč danes.

Pri nas se kaže sonček in sva se z Elino že zmenile, da bo danes pridna in bova šle na en ornk điro.

Katja_p, kako je Tjašika? se nama bosta lahko pridužile?

Naty, sej moj se kej težjega od likanja plenic verjetn ne bi lotil, te kvadratne plahte so mu pa šle kar dobro od rok oz. likalnika... user posted image user posted image Pa boljš ko nič, ane? je pa vprašanje kdaj se bo ponovno tega lotil, hehe!! no, se pa rad loti kuhanja in vedno kaj fajneg pripravi, ampak kuhinja je pa potem taka, kot da je bomba not treščla, hehe. user posted image

Maškare: mene tudi ima, da bi našo v neki našemila. nisem pa še nič gledala. BC ima kar veliko izbire, sam vprašanje, če že ni precej pobrano. Mbd, pejdi tja pogledat, sam v tega v Tušu, ko je večji in se celo kaj najde. user posted image

Svet knjige: superca, vidim, da imam dost izbire, katero ponucat za nabavo knjige. user posted image user posted image bom šla verjetno drug teden iskat, pa prej javim, katera varianta mi bo najbolj enostavna.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 10:50:08   
Dali*
Ejla punce!

Ja, danes hvala bogu ni dežja in je tko super zrak zunaj, tko da se bom tudi jaz odpravila na sprehod.

Bethany in katja uživajta na sprehodu z vajinima princeskama. Mene kr drži, da bi peljala voziček na sprehod, ko ga tkole vsak dan gledam. Sej, ko tle me skor nobeden ne vidi, ti 3 sosedje na celem hribu. Bi lahko mal sprobala amortizerje po makedamu, heheheheheuser posted image user posted image user posted image .

Sicer sem pa bila danes prijetno presenečena, ko sem plačevala položnice. Sem videla, da so mi iz CSD-ja že nakazali denar. Super! Zdej pa res gremo že v finale. Sej ne morem verjet, kok je hitro mimo.

Punce, kdaj so vas začele boleti med. kosti, pa vse tam spodaj, ker mene že zdej 2 dni kr boli? Bom mogla malo bolj počivat, sam ko ne znam biti pri miru, ampak kr neki po bajti delam... Da slučajno naš mali kej ne prehiti. Sicer pa, upam, da se je obrnil... Sam če ga pa čutim po celem trebuhu in mu sploh ne znam določiti lege...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 10:51:59   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Maškare: mene tudi ima, da bi našo v neki našemila. nisem pa še nič gledala. BC ima kar veliko izbire, sam vprašanje, če že ni precej pobrano. Mbd, pejdi tja pogledat, sam v tega v Tušu, ko je večji in se celo kaj najde. user posted image



Ali pa kupi tistega pajacka z ušesi v h&m in jo malo po noseku namažeš in narediš brkice, pa bo prava mačkica...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 11:41:38   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Maškare: mene tudi ima, da bi našo v neki našemila. nisem pa še nič gledala. BC ima kar veliko izbire, sam vprašanje, če že ni precej pobrano. Mbd, pejdi tja pogledat, sam v tega v Tušu, ko je večji in se celo kaj najde. user posted image



Ali pa kupi tistega pajacka z ušesi v h&m in jo malo po noseku namažeš in narediš brkice, pa bo prava mačkica...


Ahaaa, he he!! ni slaba ideja! user posted image user posted image bom šla pogledat v HM.

Dali, mene je isto držalo, ko sem gledala vozek, da bi ga šla mal sprehajat... user posted image user posted image

upam, da se ti je mali obrnil, kdaj pa maš naslednji pregled, in kaj je s tistim zunanjim obratom?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 11:46:40   
katja_p
Bethany, seveda greva! user posted image

Ejte, naša si tud že ene tri dni kr rokce v usta tiši in jih grizka pa se slini ... pa ni lačna ... ker če jo dam na zizo, noče, duda tud ne zaleže ... user posted image  pa ni možno, da se pr dveh mesecih lahk začne kaj z zobki dogajat ... al pač? user posted image  skor ne morm verjet.

mbd, kdaj je tvoj NIk začel prijemat stvari? Igračke pa obročke pa to ...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 12:07:07   
Bethany
Hm ja, to naša tud počne, celo roko tlači v usta... pa se fejst slini zraven. Pomoje to niso zobki, ampak je pač odkrila rokice, pa da so fuuul dobre, hehe. user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 12:08:07   
Bethany
Aja, pa počasi začenja prijemat stvari... jo je tak fajn videt, ko seže po igrački in jo zagrabi, sicer še bolj po sreči kot kaj druga, ampak napredek je... user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 12:52:09   
mbd0411
Pri treh mesecij pa še kak dan zraven je začel prijemati stvari,ko sem mu ponudila,zdaj pa se že steguje da prime medvedka za tačko ali pa nad sabo obešeno ropotuljico...Ja,že kar neki časa.Pa kovterček si čez glavo vlečeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 13:01:10   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Bethany, seveda greva! user posted image

Ejte, naša si tud že ene tri dni kr rokce v usta tiši in jih grizka pa se slini ... pa ni lačna ... ker če jo dam na zizo, noče, duda tud ne zaleže ... user posted image  pa ni možno, da se pr dveh mesecih lahk začne kaj z zobki dogajat ... al pač? user posted image  skor ne morm verjet.


moja sestrična ima tudi starega sinka 2 meseca in si tudi ves čas nekaj tiši rokico v usta ,po moje bi že res lahko bili prvi zobki.No moj sestrič se je pa rodil že z enim ,a mu je kmalu odpadeluser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 13:20:02   
cita
Hvala za čestitke midve sva prišle včeraj domov sedaj še počivamo noč je bila lepa in seveda vsak trenutek doma je lep danes je bila prvič patronažna naju pohvalila kaj več pa v ponedeljek ko se bomo kopali ker ji je popek že odpadel včeraj v P ampak ni še čist zrel...

Moja porodna zgodba pa drugič ko bom imela malo več moči sedaj prihaja vse za mano utrujenost in zaspanost še dobro da imava tako dobrega atija ZLAT JEuser posted image user posted image user posted image

papa

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 13:24:55   
maycha


 CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 
08.02. 
timy (29)                        ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE user posted image + 9 kg, 104 cm

07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 16.2.,CE user posted image +12 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  18.2., CE  user posted image +14 kg

NoBady (18)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  17.2., CE user posted image  +20 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.2., CE user posted image +11kg, 103 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 19.2., CE user posted image +13 kg, 100 cm 

 
19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +13 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.2., CE  user posted image +13 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm
 
01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 24.2., CE  user posted image   +9 kg 

 
28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.2., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  + 0,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                     ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.3. in 6.4., CE  user posted image  +8,5 kg, 94 cm
 
23.06. 
mycha (33)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) 12.2., CE  user posted image , + 4 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +3 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.2., CE   user posted image   -10 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                 ( 1 user posted image , user posted image 1) 19.2., CE  user posted image   +0 kg 
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 12.2. in 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 11.2., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 23.2. in 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  -7 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 16 presenečenj

Skupaj nas je 30 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
06.02.2009   cita                  LIA
0?.02.2009   cesandra          ... 
08.02.2009   Katjuša            BENJAMIN 
 

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 13:28:02   
maycha
 Dali, sem kar sama dodala svoje podatke....tinca tudi mene veseli, da nas bo kar nekaj s teh koncev....

uživajte in božajte svoje bušijeuser posted image

(odgovor članu maycha)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
11.2.2009 13:28:43   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za popeka in pohvale od patronažneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in seveda za atija user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?