|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 7:53:12   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: urška13

Bethany, si me sprovocirala in se po dolgem času javljam na forum:) najprej sem ti pa napisala zs. in prva stvar, ki jo zagledam na forumu, je slikca tvoje Eline. kaj je luštna:)))

pa kar ne morem verjet, da ste morale odpret že 2. del celjank! pridne:)) ampak prepridne, da bi brala vse, kar sem zamudila. in za kazen, ker se ne javljam, moram to sporočilo pisati že v drugo, ker je v prvo nekaj zaštekalo.

sem pa malo brskala še po forumu glede streptokoka in definitivno bom rekla ginekologinji, da mi naslednji teden vzame bris. je katera med vami opravila to preiskavo? koliko stane?

še podatek za našo tabelo, naslednji pregled imam že 16.2.2009.

lep pozdravček
Urška13




Ja urška13, jaz sem te tudi že pogrešala. Zdej pa že nisi več v službi in je lepo, da si vzameš kaj časa za nas... Sploh me marčevke bomo še kake cimre v sobi...tko, da lahko že prej navežemo vezi, hehehe user posted image .

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 7:54:36   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: timy

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: timy

Dobro jutro,

kako ste kaj?

Jaz še kar čakam in čakam. Do zdaj sem hodila na CTG v ZD, jutri moram pa v P. So mi rekli, da bom morala verjetno hoditi vsak danuser posted image  No, seveda za otročka vse, samo vseeno se grozno sliši. Tako, da upam, da se pupa odloči čim prej priti. Je že dosti dolgo notri, zunaj pa se je vsi tako veselimouser posted image


ejla timy...jah tvoji pupi bi bilo zunaj še malo hladno, pa se raje še malce greje in carta...

Le sporoči nam, ko te bo začelo kaj grabiti in ko si bo zaželela pokukati na svet, da bomo s tabo in držale pesti zate. user posted image



Hvalauser posted image  Brez skrbi, vam sporočim. Pa zdaj ni več tako hladno, so takšni lepi dnevi, kmalu bodo zvončki pa trobenticeuser posted image


Mi že imamo zvončke in trobentice pred hišo na travniku, je tko super videt, da je pomlad blizu. Pa tulipani in narcise že tudi bodejo ven...

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 7:55:36   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Pa še slikca, kako pasemo kravice na previjalni: user posted image user posted image

user posted image



Ja poglej jo miško kako je luštna in zvedavo gleda...user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 8:00:06   
Dali*
 CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 
08.02. 
timy (29)                       ( 1 user posted image , user posted image  0) vsak dan CTG, CE user posted image + 9 kg, 104 cm

07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 16.2.,CE user posted image +12 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  18.2., CE  user posted image +14 kg

NoBady (18)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  17.2., CE user posted image  +20 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +11kg, 103 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 19.2., CE user posted image +15 kg, 100 cm 

 
19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) 16.2., CE user posted image +13 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image +13 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm
 
01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 24.2., CE  user posted image   +9 kg 

 
28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 16.3., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) 6.3., CE user posted image  + 2,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                     ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.3. in 6.4., CE  user posted image  +8,5 kg, 94 cm
 
23.06. 
mycha (33)                       ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image   + 4 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +3 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.2., CE   user posted image   -7 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                 ( 1 user posted image , user posted image 1) 19.2., CE  user posted image   +0 kg 
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) ?, CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 23.2. in 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  -7 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 17 presenečenj

Skupaj nas je 31 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
06.02.2009   cita                  LIA
0?.02.2009   cesandra          ... 
08.02.2009   Katjuša            BENJAMIN 
 

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 8:05:33   
mbd0411
Jutro!
Sabina84,ti verjamem kako si se počutila,ko si čakala na izvide amnio...Jaz sem mislila,da me bo pobralo.No,pa smo preživeli,dočakali,potrpeli,in zdaj smo srečni in veseli.user posted image user posted image user posted image Tole se pa rimauser posted image
Dali,še malo pa boš vozičkala.Morda še midva kdaj prideva pogledat kak je sprehod ob Savinji.Mi tu gor nimamo tako urejenih poti,so pa tam od Šepetra naprej mislim.
Evo,danes še,potem pa teden počitnic za tavečje otročičeuser posted image .Se bomo lahko zjutraj malo dlje crkljali.
Zdajle se pa moj Nik neki tako na glas pogovarja.user posted image Ej,ej eeeeeeee ejejej,eeeeeeee,oooooooo,neki takegauser posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 8:34:56   
katja_p
Jutro!

Ste pa že kr aktivne na tale petek 13.

Bom še js kako fotko dala gor. Tole je naša pupa na obisku pr babi, iz fotoaparata morm pa še potegnt včerajšnje fotke pasenja kravic. Pa pol prlimam.

user posted image

< Sporočilo je popravil katja_p -- 13.2.2009 8:35:07 >

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 8:51:55   
katja_p
user posted image


user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 8:54:32   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Za seznam:

naslednji pregled: 06.03.
kile: +2kg
 
Počutje: odlično user posted image
Delovni dnevi, ki mi še ostajajo: 27 (ja, že odštevam user posted image  )
hejla,a si se že prijavila za MŠ ,jaz sem se za začetek 3.3 ob 14,30



Se nisem, ker se z mojim še odločava, kam bova hodila. Malo bolj se nagibava k Celju, da bi v enem tednu vse opravila. Jst imam itak še ful dopusta. Moj ima pa ravno vsak torek vaje do 17h na faksu, tko da bi moral 6x špricat.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 8:56:01   
Dali*
Tjaša...prava bjonda...heh...lepa princeska...
kok so fajni ti vaši otročki...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 8:57:48   
_kathy_
katja_p, kak je luškana vaša Tjaša!!! Že tko bistro gledauser posted image .

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 9:05:43   
brigita23
dobro jutro vsem
 
dali-trnutno ne razmišljam o naravnem porodu, se bom pa vseeno posvetovala z dr. Joštom(anastezistom) kako in kaj je z Ultivo, za vsak primer. Sama imam drugače dokaj visok prag bolečine a v primeru, da res ne bi bilo za zdržat in bi imela na voljo anastezista bi se odločila za Ultivouser posted image
Pa ti? Si kaj razmišljala o tem?
timy- ti že imaš tele CTG-je, pa me zanima kje pa je to v bolnišnici?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 9:16:34   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23


dali-trnutno ne razmišljam o naravnem porodu, se bom pa vseeno posvetovala z dr. Joštom(anastezistom) kako in kaj je z Ultivo, za vsak primer. Sama imam drugače dokaj visok prag bolečine a v primeru, da res ne bi bilo za zdržat in bi imela na voljo anastezista bi se odločila za Ultivouser posted image
Pa ti? Si kaj razmišljala o tem?


Rada bi rodila naravno, če bom pa videla, da bodo bolečine prehude bom pa poklicala dr. Jošta in bi potemtakem rodila z Ultivo.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 9:19:18   
Dali*
Punce a kej veste kako je z malo Gajo?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 9:23:26   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23


dali-trnutno ne razmišljam o naravnem porodu, se bom pa vseeno posvetovala z dr. Joštom(anastezistom) kako in kaj je z Ultivo, za vsak primer. Sama imam drugače dokaj visok prag bolečine a v primeru, da res ne bi bilo za zdržat in bi imela na voljo anastezista bi se odločila za Ultivouser posted image
Pa ti? Si kaj razmišljala o tem?


Rada bi rodila naravno, če bom pa videla, da bodo bolečine prehude bom pa poklicala dr. Jošta in bi potemtakem rodila z Ultivo.


No tako nekak bi tudi jst, ker kolikor smo se včeraj pogovarjali v bolnicami s sestrami in G, se ne ena ne druga stvar v bolnišnici Celje ne prakticira veliko, dobi pa vsaka user posted image , neko protibolečinsko inekcijo za lajšanje bolečine....user posted image


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 9:36:36   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Punce a kej veste kako je z malo Gajo?


JUTRO! Sem dobila sms od Martke, da sta že doma od včeraj, Gaja je kar precej shujšala, malo še kašlja, pa nosek je še poln, pljuča pa so čista.

Bravo Gaja! user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 9:52:51   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Punce a kej veste kako je z malo Gajo?


JUTRO! Sem dobila sms od Martke, da sta že doma od včeraj, Gaja je kar precej shujšala, malo še kašlja, pa nosek je še poln, pljuča pa so čista.

Bravo Gaja! user posted image user posted image


Waw...super... Samo, da bo Gaja hitro okrevala. user posted image user posted image user posted image

Tko...prej sem si namesto kavice naredila kakav, amapk sedaj pa bo padla ena kavica, ker sem čist fertik. Neki nisem fajn spala. Pa mojemu delam neko predstavitev v PP in me kr mal utruja...pa še nč ne najdem na netu,....groza...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 10:05:33   
Bethany
Joj, kak ste se že načvekale danes... user posted image user posted image pa še taka "zgodnja" ura. user posted image user posted image Če boste take čveke čez vikend, ko bom verjetno brez neta, bom v pon. oz. torek rabla dopust, da vse preberem. user posted image user posted image

Dali, hvala za kavico, komaj čakam, da jo popijem.

Katja, ooo, kaka je fajna Tjaša, ko kravce pase. Ji tudi gre prav dobro od rok. user posted image user posted image

Ja, danes na petek trinajstega: pa gremo prvič na malo daljšo vožnjo in prvi kratek dopust v troje, naša mami ima operacijo žolčnih kamnov pa še obletnica babičine smrti je.... še dobro, da nisem vraževerna, he he! user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 10:33:28   
brkn83
pozdravljene.

Kako ste kaj? No js sem danes že kr uredu. Sem včeraj namreč mogla v porodnišnico na čiščenje hematona, ki se mi je naredil pod šivi - nekje za pest velik strdek krvi. Od tega sem imela tudi vročino.

No najprej sem šla k svoji ginekologinji na pregled, ona pa me je potem poslala kr v porodnišnico. Naj bi sicer dobila narkozo in poseg bi naj trajal nekje cca 20 minut. Ampak dežurni zdravnik se je lepo odločil, da bo to on naredil kar na živo - v glavnem bolečine 100x hujše kot pa pri porodu. Potem sem pa morala čez noč ostati na opazovanju, dobila sem še antibiotike in kri so mi vzeli. Ker pa je bilo danes vse uredu, pa tudi vročine ni bilo več pa sem lahko šla domov.

aja pa pediatrinja nas je pohvalila, ker se pridno redimo, namreč ob porodu smo imeli 3290g, danes pa jih imamo že 3400g.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 10:45:34   
tinca84
Dobro jutro vsemuser posted image
Sem spet pozno vstala, spat pa sm šla okol 1 zjutraj, se nonstop premetavam in spreminjam lego, pa mi ne uspe zaspat.

brkn83- pa sej ne morš vrjet, nekateri dohtarji so pravi veterinarji, kak js to sovražim. Se jim ne lubi narkoze dat, al pa šparajo na tem. Samo da bo zdaj bolje s tabo, je lahko to baje res nevarno.

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 10:47:24   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Joj, kak ste se že načvekale danes... user posted image user posted image pa še taka "zgodnja" ura. user posted image user posted image Če boste take čveke čez vikend, ko bom verjetno brez neta, bom v pon. oz. torek rabla dopust, da vse preberem. user posted image user posted image

Dali, hvala za kavico, komaj čakam, da jo popijem.

Katja, ooo, kaka je fajna Tjaša, ko kravce pase. Ji tudi gre prav dobro od rok. user posted image user posted image

Ja, danes na petek trinajstega: pa gremo prvič na malo daljšo vožnjo in prvi kratek dopust v troje, naša mami ima operacijo žolčnih kamnov pa še obletnica babičine smrti je.... še dobro, da nisem vraževerna, he he! user posted image user posted image


Full super vikend boste imeli, tudi kar se vremena tiče, tko da uživajte maksimalno na vašem prvem skupnem dopustu in si naberite novih in svežih moči...


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 10:48:28   
martka
zdravo!!!
pa ste čist divje kolk ste popisale... saj nisem brala... gaja je zdaj zaspala v gugalniku ob pogovoru z bingljajočimi igračkami. prvič!! bravo mami, da si jo dala not.
po 6ih dneh v bolnici je perila v košku... ne sprašujte....
(figo gaja spi, še kr čveka-to ima po mamici-definitivno)

danes sva imeli posvetovalnico...
pred 14dnevi je imela Gaja 5300g, iz bolnice je šla s 4980g, danes ima oklroglih 5000g. HB ne hujša več. zdaj se mora samo še fino redit! seveda ji pri tem nagaja poln nos. ko ji ga čistim se dere kot... joj... pa se včasih ni. očitno se je tega naučila v bolnici, ko so ji aspirirali nos, ker grejo s cevko do grla... a vse poberejo... verjemite, če bi le bilo možno, bi jo vsak dan peljala tja, da ji ga fino sčistijo.
zakaj sva sploh šli v bolnico...
začelo se je z nedolžnim kihanjem, nato kašelj in poln nos. sva ji doma čistila z aspiratrorjem na baterije, pa z onim ko z usti potegneš in bratranec je prinesel tistega na sesalec...  punca je jedla, a kljub temu se nama je zdelo da hujša...bila je dobre volje in ponoči je spala tako kot prej, ...potem pa je začela tudi podnevi dolgo spat..ok, si misliš, preboleva prehlad-tudi zdravnica po telefonu je tako rekla. potem pa sobota- Gaja spi do 9h - malo je in spi do 15h... jo p'revijam-v spanju- in opazim kako zelo se ji prsni koš pogreza in dviguje ko diha-prav rebra so se ji poznala... sva jo peljala k dežurnemu zdr. in številni poki v pljučih in satoracija- to je pretok kisika v krvi- je bila pod mejo- meja je 92, Gaja je imela 86! takoj v bolnico in prikopit na kisik ter infuzijo glukoze. v bolnici je v 6ih dneh izgubila še nekaj gramov, imela je potem tudi inhalacije ventulina, kisika zadnji dve noči ni več potrebovala je imela satoracijo 97, pljuča so postala čista in inhalirala je samo na 6ur fiziološko. diagnoza: bronhiolitis, povzročen z RSV. tri dni ne smeva ven, potem en teden po soncu, brez vetra za 15minut in nato... kontrola pri svoji zdravnici. vročine ni imela nikoli.

zdaj me je pa klicala učiteljica iz šole in povedala, da Luka boli glava in ima vročino!!!! sem se zmenila z atom in mamo, da bo luka danes in ju3 pri njima. saj  mi je hudo... a imate boljšo rešitev?!?

pazite na svoje štruce!!! jaz sem zdaj odslovila vse obiske! tašča je bila malo žalostna, a saj se bo potolažla saj je velika punca.
 

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 10:49:12   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

pozdravljene.

Kako ste kaj? No js sem danes že kr uredu. Sem včeraj namreč mogla v porodnišnico na čiščenje hematona, ki se mi je naredil pod šivi - nekje za pest velik strdek krvi. Od tega sem imela tudi vročino.

No najprej sem šla k svoji ginekologinji na pregled, ona pa me je potem poslala kr v porodnišnico. Naj bi sicer dobila narkozo in poseg bi naj trajal nekje cca 20 minut. Ampak dežurni zdravnik se je lepo odločil, da bo to on naredil kar na živo - v glavnem bolečine 100x hujše kot pa pri porodu. Potem sem pa morala čez noč ostati na opazovanju, dobila sem še antibiotike in kri so mi vzeli. Ker pa je bilo danes vse uredu, pa tudi vročine ni bilo več pa sem lahko šla domov.

aja pa pediatrinja nas je pohvalila, ker se pridno redimo, namreč ob porodu smo imeli 3290g, danes pa jih imamo že 3400g.


Ja boga revica...svašta...no, samo da so te poštimali.

Malček pa tudi super napreduje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 10:50:45   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

Dobro jutro vsemuser posted image
Sem spet pozno vstala, spat pa sm šla okol 1 zjutraj, se nonstop premetavam in spreminjam lego, pa mi ne uspe zaspat.



Ja kaj šele bo, če te že zdaj matra...meni je v tvojem mesecu uspelo še spati na trebuhu...sedaj zadnji mesec je pa že bolj kriza, ampak imam na eni strani blazino za dojenje na drugi pa mojega lubita in je super...user posted image user posted image

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 10:55:28   
Dali*
martka - hura za Gajouser posted image user posted image user posted image ...sedaj pa kar pridno po navodilih in kot si rekla nič obiskov...bodo že razumeli...

Uf...nekaj tako nedolžnega, pa izzove tako veliko "stvar". Sem vesela, da si je opomogla, sedaj pa pridno pridobivanje gramov še naprej in veliko smeha in čebljanja...


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
13.2.2009 11:01:10   
Lolita23
Živjo!!!

kathy_p
pravi srček je tvoja malauser posted image user posted image user posted image user posted image

martka
super za gajo, da je doma


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?