|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zlomljen prst
13.2.2009 9:39:44   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Tud jaz sem mela prst na nogi zlomljen - mezinček in sem dobila gips do kolena. Kr neki, so se mi vsi smejal. Sploh, ko se zvedeli kako je do tega prišlo.


A ti je slučajno zmznjen piščanec iz skrinje na mezinček padel? Ker jaz poznam eno, ki si je tako prst zlomila in je tudi potem imela mavec do kolena.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zlomljen prst
13.2.2009 9:44:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Tud jaz sem mela prst na nogi zlomljen - mezinček in sem dobila gips do kolena. Kr neki, so se mi vsi smejal. Sploh, ko se zvedeli kako je do tega prišlo.


A ti je slučajno zmznjen piščanec iz skrinje na mezinček padel? Ker jaz poznam eno, ki si je tako prst zlomila in je tudi potem imela mavec do kolena.


user posted image user posted image user posted image O šit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zlomljen prst
13.2.2009 10:21:12   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Tud jaz sem mela prst na nogi zlomljen - mezinček in sem dobila gips do kolena. Kr neki, so se mi vsi smejal. Sploh, ko se zvedeli kako je do tega prišlo.


user posted image

A je blo kkšnemu dohtarju dolgčas al kako?user posted image



taka je praksa, ne dolgčas

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zlomljen prst
13.2.2009 10:48:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Tud jaz sem mela prst na nogi zlomljen - mezinček in sem dobila gips do kolena. Kr neki, so se mi vsi smejal. Sploh, ko se zvedeli kako je do tega prišlo.


user posted image

A je blo kkšnemu dohtarju dolgčas al kako?user posted image



taka je praksa, ne dolgčas


Jah očitno ne povsod.
Meni niso dali nobenga gipsa do kolena v ljubljani na urgenci k sm mela mezinček zlomljenuser posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zlomljen prst
13.2.2009 11:09:57   
jakaracman
Taka pa pač ni praksa.Preverjeno sem delala na urgenci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zlomljen prst
13.2.2009 11:18:28   
Rožica I
Pomoje je tisti, ki ti je delal gips, hotel videt tvoje gole noge user posted image .

Drugače pa, Zvesta, upam, da bolečina čimprej mine user posted image . Sploh pa pazi sedaj pri hoji, ker jaz se ponavadi zmeraj udarjam na razbolelo mesto user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zlomljen prst
13.2.2009 11:35:46   
smigli
Ah no, pa mi spet lepilo ne primeuser posted image user posted image user posted image

sem prilepla slikco, kjer je nekdo cel v gipsu........ 

user posted image

malo heca, drugače pa bi na tvojem mestu le obiskala kakšnega dohtarja

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 13.2.2009 16:51:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zlomljen prst
13.2.2009 12:01:14   
andreja32
jaz sem si lani poleti zlomila mezinec na nogi.....bil je zatečen in modrikast.jaz tudi ne bi šla k dohtarju, pa me je sestra nagovorila naj grem , ker njej se ni  zaradi nesaniranega zloma lepo zarastel in ima težave z obutvijo.tako da,......sej vem da je smotan zaradi enega prsta hodit k dohtarju, a j**i ga, bolj to ko pa kriv prst...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zlomljen prst
13.2.2009 13:28:33   
nejcko
Moji mami je poleno padlo na nogo in si je zlomila "palec", mož je pa se je z nogo zaletel v fotelj in si je zlomil mezinček + počeno je imel eno nartno koščico ob strani, pa je še cel dan hodil s tako nogo okoli, češ da je le udarec, potem pa je noga postajala čedalje bolj zatečena, rdeča, vijolična ... naslednji dan je šel na urgenco in dobil gips do kolen.
Aja, mama je takrat tudi dobila gips.

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?