|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mene daje lenoba
13.2.2009 12:03:24   
smigli
ejla drage moje, mene daje huda lenoba, v slubi zaradi recesije ni veliko dela in surfam, pa prebiram in nič od mene , še dobro da je dihanje podzavestno.............
a je še kdo v podobnem položaju? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mene daje lenoba
13.2.2009 12:06:43   
andreja32
sva že dve...tamala spi, jaz pa namesto da bi pospravljala na netu visim, pol bom pa vsa živčna da nisem mogla nič narest...ma sem že dva dni smotana, edino spala pa bi,..o ja...

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mene daje lenoba
13.2.2009 12:16:09   
ZvezdicaZaspanka
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

sva že dve...tamala spi, jaz pa namesto da bi pospravljala na netu visim, pol bom pa vsa živčna da nisem mogla nič narest...ma sem že dva dni smotana, edino spala pa bi,..o ja...


Še ena...Čisto isto...S to razliko, da imam dvojčka in da to ne traja samo dva dniuser posted image . Tamala dva zaspita, jaz pa na računalnik....In pol je kar naenkrat ura toliko, da je čas za kosilo...jaz pa še nič. O pospravljanju pa sploh ne govorim. In ko pride moj domov pojamram, da nisem mela časa za ničuser posted image ...

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mene daje lenoba
13.2.2009 12:24:37   
alička
Še ena... sem na bolniški, tamala spi... jaz priklopljena na službeni računalnik (da ne zamudim česa, he, he, delam pa tako nič).

Še dobro da grem v ponedeljek v službo, ker se bom doma zasmradila. O danes sem celo posesala user posted image

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mene daje lenoba
13.2.2009 12:51:40   
smigli
A je to že spomladanska utrujenost? user posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mene daje lenoba
13.2.2009 12:52:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

A je to že spomladanska utrujenost? user posted image


ne, kronična utrujenost.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mene daje lenoba
13.2.2009 13:00:31   
Abbey
Jaz sem tudi čisto hin, sem šla kar za dve uri spat, sej ne morem verjetuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mene daje lenoba
13.2.2009 13:06:09   
Rožica I
Bolj buljim v to škatlo, bolj sem hin user posted image . Sploh pa sedaj po kosilcu s kozarcem rdečga...Delo bo danes moralo počakat na jutri dopoldne zaradi logističnih težav- hvala bogu za vsaj to opcijo. Popoldne bo pa štala, tamali ima najavljen obisk, jaz pa imam neke druge plane- bomo videli, kdo je večji ego user posted image .
Kdo je bolj len danes, se pa itak ve user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mene daje lenoba
13.2.2009 13:08:01   
smigli
Mah, se bojim, da bom obležala na tipkovnici in se zbudila z vzorcem na licu.......user posted image




user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?