|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 23:56:31   
lili3
O, vidim da ni padla 200-tka. Jaz sem že cel dan sama s tamalim, moj je na pijači s kolegi. Mi je rekel pred 3 urami, da pride kmal domov, zdaj pa ne duha ne sluha o njem. No pa saj že dolgo ni kam šel, tak da naj si privošči, ker pol spet dolgo ne bo nikamor šel. user posted image

Mi pa kr malo fali, da nisva že od ponedeljka z Aljažem nič bila zunaj, tak da jutri gremo malo ven, če bo v redu vreme.

Men se zdi tud glupo, kak bojo zdaj naštimal vinjete. Halo, celoletna bo skor 1x dražja in zakaj? Pustil bi tak kot je, sam kakšno mesečno bi še mogli uvest, ne pa 7-dnevne.

Moya, hvala za inforamcijo o Mustelinih kremah, verjetno bom kakšno kupila, pa da vidim če bo kaj bolje.
Sedeži za kolo: zaenkrat nimam pojma še o tem.

Lahko noč.

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 23:58:12   
lili3
Flower, kje sta pa kaj Rovarka in Levinja, se že dolgo nista nič javile tu gor?

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 23:58:13   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: tims

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska


Pol pa pšššššt ... pa pridita user posted image




user posted image user posted image user posted image . OK. Drgač imam pa ruvanje zoba v ponedeljekuser posted image . Vprašanje kakšna bom do sredeuser posted image .


ma v enem dnevu boš kot rožica. bomo mislile nate, da bo čimprej mimo user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 0:01:04   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

u u u ..mam eno vprašanje..moja je danes cel dan nei stresala z glavo sem in tja...prvo opoldan ko sva se peljali na obisk-v jajčki, potem ko sva se peljali od obiska k taščici - v jajčki, potem pri kosilu, je bila pri meni v naročju in stresala z glavo sem in tja...potem ko sva se od taščice peljali domov - v jajčki...kaj bi tole stresanje z glavo pomenilo?? mi ni bilo čist nič všeč in sem kr mal zaskrbljena


Se opravičujem ker "smetim"..

Naš je to začel delati 2 meseca nazaj in še vedno to dela...šla sva v Lj na Vrazov trg, so mu delal gastroskopijo in 24-urno Ph metrijo in ugotovili da je vse skupaj povezano z refluksom...

ČE te kaj zanima, mi kar piši na ZS pa ti malo bolj podrobno opišem vse skupaj...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 0:13:53   
lili3
Majuska, sva objavile post v razmaku 1 sekunde. user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 0:15:38   
Majuska
Naš fant je bil še ful živahen, čeprav je bil na poti v mižule ...

user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 0:32:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 7:30:03   
neboglasnica
Dober dan....


Babji večer uspel. Kako je pasalo.



IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

neboglasnica, a mnjami, a?user posted image pol se mi zdi, da sem si prav zapomnila, da ti je noisette med boljšimiuser posted image ?



Jap, spomin ti dela. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: tims

Populis, tale bi pa res dobra, da bi bile najine cimre . Jaz sam upam, da bomo dobil pozitivno rešitev. Kar se pa pošte tiče...prideš do mene na kavo in spotoma še oddaš vlogo in tako prišparaš za poštnino .




Ne boš verjela, toda tole sem ji že jaz predlagala. Se vidi, da sva isti letnik. No ja, malce starejša si,....



Tims:
vem o katerem članku oz. prispevku govoriš, ena je enkrat objavila link. Žal ti ne morem pomagat.


HD:
pojma nimam, zakaj to dela.


Blacky30:
vidim, da si nazaj, imam več za prebrat. Full sem vesela. Drugače pa pojdi danes k zdravniku, če ne bo bolje z nogo.


Populis: verjetno se ti je kaj kolcalo, ko sem mislila nate, kako obe čvekava.... user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 7:30:48   
nanka
jutro čvekice, ste bile zvečer pridne

otroci so pokonci, zdaj zaposlim najstarejšo za pol ure varstva, midva pa skočiva na kavico, da si malo živčke spočijeva.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 8:11:06   
Tinky
Jutro,

še malo pa bom pristala v norišnici.
Moj dragi možek dela cele dneve, kar pomeni, da sem cel božji dan sama s Teotom, ki mi zadnje dneve pije kri. Noče in noče bit sam. Že isto sekundo, ko dvignem rit, da bom šla na wc, začne vriskat. Ko kuham, ga imam ob sebi v stolčku, ampak se more skozi nekaj dogajat. Igračke mu niso več zanimive, mora imet al cedilo al kuhalnico al kakšno plastično posodo, zato da se zamoti. Ko se naveliča, pa spet vrisk. Jaooo, bobnčke mi bo razneslo.
Ko se igrava, bi gospod bil rad na nogicah in se non stop dviguje in pleza po pomeni, čeprav ne bi smel, vsaj tako pravi dr. v RA (sva bla v ponedeljek spet na kontroli).
Če ni po njegovo, je spet na vrsti vriskanje.

Ščupalo se mi bo. Zvečer hodim spat ob 20, ker nimam energije niti za gledat film.

Danes je mož hvala bogu doma, tako da se lahko malo spočijem.

Imet dva otroka? Aha, v sanjah user posted image

Edina tolažba je ta, da ponoči spi in to 12 ur v kosu.

Komaj čakam, da uredimo okolico, da bomo lahko zunaj user posted image

Malo sem pojamralauser posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 8:16:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lili3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 8:24:08   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: flower

Tinky tvoj post bi lahko tudi jaz napisala. Le da se Lan ponoči kr naprej zbuja. user posted image



To se dogaja zadnjih 10 dni, od kar mož dela deljeno. Ne vem, al čuti, da tatija ni doma, al ne vem kaj. Danes si bom nabavila čepe za ušesa, ker tako naprej ne morem več. Ga bom pustila vriskat, ker ne morem cel dan se z njim igrat. Stanovanje imam tako razmetano, da še dobro, da ni nenapovedanih obiskov.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 8:30:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4938
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 8:32:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4939
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 8:53:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 9:17:04   
metuljcek321
Morning, morning everyone!

Danes sem en malcek potrta, ker odpade napovedano srecanje z mojimi prijateljicami ... ah, ja, pa kdaj drugic ... ampak sem se res tko zlo veselila ...

Almera: velike rozine, jajcna krema & psenicni zdrob.
Posiljam user posted image in user posted image  za vse, ki imajo kakrsnekoli tezave, pa user posted image  za vse nove zobke, vragolije & podvige nasih julijckov & WB povratnikom, pa user posted image  za prelepe slikice.

Anja vam zelim en prekrasen vikend:
user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 9:19:58   
metuljcek321
Before:
user posted image

Afteruser posted image :
user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 9:51:27   
neboglasnica
Halo, halo....


Kje so obljubljene slike Almera? Daj no, d azaključimo tale deveti del, je že dolgočasen :). Kje so tisti časi, ko smo v pičlih treh tednih napolnile en del??


Ilatic, kako Tarik?

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 9:54:27   
neboglasnica
Pigama in Majauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 10:15:59   
Majuska
'morning ladies,

kako ste, ste se kaj naspale? Mene sta fanta pustila spat celih 7 ur v kosu ... potlej je mali jamral v spanju in sem raje kar vstala. Zdaj mi pa po glavi piska možev službeni telefon, madona, a ga morajo res še v soboto dopoldne morit????

Evo zajtrk za vse nas
user posted image





Metuljček zate  user posted image   da ne boš slabe volje ... saj se boste ponovno zmenile.

neboglasnica, kako je s tvojo nogo?

Ilatic, kako je pri vas?
Levinja, krasna slikca! user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 11:01:16   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

neboglasnica, kako je s tvojo nogo?



Jo ignoriram, ker me boli. Danes gremo na kosilo, ker je imela sestra RD dva dni nazaj in bom v japonkah, tam si bom pa nogavico čez potegnila. Sem si rezervirala sedež v kotu, da bom skrita pred vsemi. Še dobro, da smo sami domači. Ja, če bo v ponedeljek še gnojno, grem še enkrat pod nož. user posted image


user posted image 321: si še žalostna? Pojdi v ZOO, kjer imajo dan odprtja novih igral, baje bo torta velikanka...


Glugluglu: malčki palčki, vse ok?


Nanka:
je pasala kavica v dvoje?

Rebeca: uživajta v razvajanju in user posted image za babi servis.



Kosila mi ni treba kuhati, polikala še kar mi je ostalo od včeraj (pa sem dve uri likala), pecivo se hladi, piškoti v želodčku, perilo se pere, punci se igrata, mali se valja z očijem, zunaj pa divja orkan. Groza!!



Prijeten vikend vam vsem!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 11:01:43   
glugluglu
dobro jutro oz. dober dan

AAA, si bila pa res takoj po porodu zaposlena, ma meni je bilo pa kasneje kar malo žal, da sem prve obiske sprejela že tretji dan po prihodu domov, pa še kaj mi je žal, res pa je, da tako zaposlena kot ti pa nisem bila

HD,
mogoče je samo pogruntala miganje z glavo sem in tja in se ji to zdi fino, to je druga zadeva kot nekontrolirano trzanje ali tiki, naš Tian se pa dostikrat strese kar tako

Tinky
, z dvema je lažje, se zamotita vsaj malo, verjemiuser posted image , (ampak govorim seveda, če je kakšno leto, dve, tri razlike)

metuiljcek, levinja
, luštne punce!







(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 11:09:10   
glugluglu
neboglasnica, ja Nina je danes brez vročine, Tianu se je odprlo in mokro kašlja, tako, da je bolje, ampak sem jezna na mami, ker me je že prejšnji teden spraševala, če gremo danes v ZOO oz. jih je hotela ona peljati (samo mi moramo priti še do Lj.), ker vse organizira NLB Vita in sem ji takrat rekla, da bomo videli še kaj bo.  Potem pa med tednom kliče in se je Mark oglasil in je Marka vpšrašala, če pridemo, jaz jima nisem valjda še nič povedala, potem se je Mark takoj zagrel in hoče iti, Nina je pa še včeraj zvečer imela vročino in sedaj joka, da bi ona tudi šla in da Mark ne more iti sam,....

No, če mami ne bi Marku povedala, jaz tudi ne bi omenjala in bi lepo bili doma. Kaj naj pa zdaj? Nine se ne upam še ven peljat, Mark bi lahko šel, pa bo Nina vsa užaljena, sem jima rekla, da bomo naslednji vikend vsi skupaj šli, pa valjda ni isto, ma celo sranje,.....

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 11:11:27   
glugluglu
neboglasnica, držim pesti, da ti ne bo treba še enkrat pod nožuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
28.3.2009 11:13:48   
moya
IZVIRNO SPOROČILO: tims

Jah nč, tud jest grem počas v pojstlo. Sem pa zdele iskala po Youtubu oddajo od Oprah o joku dojenčkov, kaj kakšen jok pomeni, ampak se nikakor ne morem spomnit naslova. A katera ve, o čem sploh govorimuser posted image ? Hvala.

TIMS - ta video so iz YOUTOUB-a odstranil. Kokr razumem - avtorske pravice user posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




RAZGLED
10ka

Kakšen razgled bi najraje imele iz svojega bivališča?

Na morje (72%)

Na gore (23%)

Na staro mestno jedro (4%)

Na avtocesto (1%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!