|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:00:41   
helimaša
vidm da bo jutr po vsej vrjetnosti kar nekaj lepih novičk.......felix boš dežurala celo nočuser posted image

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:04:06   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

vidm da bo jutr po vsej vrjetnosti kar nekaj lepih novičk.......felix boš dežurala celo nočuser posted image


očitno bo treba user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:10:13   
MalaČebelica
malo sem prišla mimo, pa ne morem verjet - zdaj pa še pupa....

pa kaj se je mogoče kdo zmotil v polni, prazni al ne vem kaki luni? to je že prav neverjetno, kaki vrstni red zdaj to vse ubirate. no pošiljam eno user posted image da bo čim prej mimo, če gre zares in da bo vse ok.


_____________________________




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:12:17   
felix7
zaenkrat še ni novic od Kokice ali Pupe, tako da vas jaz zdaj zapuščam. Mogoče se pa zjutraj res prej k sebi spravim kot ponavadi, če bo kaj novičk, da vam pridem poročat.

Nočko user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:13:34   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

malo sem prišla mimo, pa ne morem verjet - zdaj pa še pupa....

pa kaj se je mogoče kdo zmotil v polni, prazni al ne vem kaki luni? to je že prav neverjetno, kaki vrstni red zdaj to vse ubirate. no pošiljam eno user posted image da bo čim prej mimo, če gre zares in da bo vse ok.



a je danes prvi krajec?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:13:51   
MalaČebelica
felix, sem ti poslala telefonsko na ZS, ker vidim, da še edino ti vztrajaš in čakaš na marec user posted image user posted image user posted image le glej da ne bomo rabili določiti novo zbiralko telefonskih user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:14:49   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

malo sem prišla mimo, pa ne morem verjet - zdaj pa še pupa....

pa kaj se je mogoče kdo zmotil v polni, prazni al ne vem kaki luni? to je že prav neverjetno, kaki vrstni red zdaj to vse ubirate. no pošiljam eno user posted image da bo čim prej mimo, če gre zares in da bo vse ok.



a je danes prvi krajec?


ne vem. jaz sem mislila da pali samo polna luna... samo zgleda da to niti nima neke posebne veze....


_____________________________




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:15:32   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

zaenkrat še ni novic od Kokice ali Pupe, tako da vas jaz zdaj zapuščam. Mogoče se pa zjutraj res prej k sebi spravim kot ponavadi, če bo kaj novičk, da vam pridem poročat.

Nočko user posted image


jutri pa le čim prej na RR pridi, ker bomo sigurno že zjutraj vse nestrpne tukaj gori čakale user posted image user posted image user posted image

nočko


_____________________________




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:21:01   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Danes sva z mojim izbrala pedijatrinjo, se nama zdi ful fajna ,je rekla da jo lahko kadarkoli poklicem,ce bom imela probleme..tudi domaco st. mi je dala.user posted image user posted image user posted image
Mi je dala nasvet , da naj zacnem dojiti takoj in v casovnem razmiku 5minut na eni dojki in potem 5 minut na drugi..prve dni, potem postopoma vec casa....da naj bi se tako izognila ragad in mastitisa...

a so to vam tud kej rekli?


zanimivo, zgleda da ima vsak neko svojo teorijo... nam so v MŠ svetovali, da naj za en obrok hranimo otroka na eni dojki, ker je mleko kao različno iz ene dojke - enkrat vodeno, drugič gosto itd. in tako otrok dobi juho, glavno jed in sladico iz ene dojke. če pa vmes (med obrokom) dojke menjavamo, potem pa otrok dobi recimo samo iz obeh dojk začetno - vodeno mleko "juho" torej, ne pa tudi onega gostega... potem pa za naslednji obrok naj damo pit iz druge dojke...

kaj vem... zgleda da je potem v končni fazi treba delat po lastni pameti, ker so tebi očitno svetovali čisto drugače.

aja, pa še z eno kolegico sem se pogovarjala o tej temi, ki je rodila v MB in tudi sem hodila v MŠ (isto kot sem hodila jaz), ampak pred kakimi tremi leti. in so takrat v MŠ predlagala tako dojenje, kot ga predlagaš ti lejca...

tak da pol človek res več ne ve nič na koncuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:22:19   
MalaČebelica
grem zdaj spat, ker mi bo zmanjkalo baterije na prenosniku in se mi ne da it ga všaltat.

se tipkamo jutri zjutraj - da vidimo, če bo že kaj več novic od pupe in kokice...

nočko


_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 23:24:35   
novo
dober večer še od mene!user posted image
Sem prej želela čvekat, pa sm obupala, ker je skoz nekaj štekalouser posted image

Pupa in Kokica; user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 0:43:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
da naj za en obrok hranimo otroka na eni dojki, ker je mleko kao različno iz ene dojke


Jaz sem ga najprej hranila en podoj na eni dojki, drug podoj na drugi. Rezultat - vedno sem imela nabito polno eno zizo in me je bolelo k user posted image . Potem pa sem prešaltala na malo na tej, malo na drugi dojki in je bilo veliko bolje. Je pa res, da je kao najprej vodeno mleko, potem pa pride šele tisto pravo kalorično, ampak je tistega vodenega tako malo, pa še ko sem na eni zizi imela priklopljenega tamalega je iz druge že medtem teklo. Redil se je pa ok. Izpustno težo iz porodnišnice je imel 3250g (rodil se je z 3490g), pri mesecu in pol je imel že 5200g. Pravi mali bajsek. user posted image

Punce ve pa še malo potrpite in še danes držite noge skupaj, potem pa je na vrsti naš mesec - marec! user posted image user posted image user posted image

Sedaj grem pa še jst spat. user posted image Nočko!

(odgovor članu MalaČebelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 2:24:31   
Irena83
Hej hej!

Vidim, da midve na zelo podoben način doživljava nosečnost. Tudi jaz imam zadnja dva dneva, ko se zbudim mravljičaste roke, ampak potem to res zgine, dobro da nisem edina :)
Drugače se pa ponoči kar naprej prebujam, moram povedat, da grem potem velikokrat kar kaj zlikat, tko da z zmečkanimi cunjani zadnje čase res nimam težavuser posted image

(odgovor članu Infinity1)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 5:40:26   
spps
Dobro jutro!

Pupa je doma in zaenkrat še je vse pod kontrolo-se pa lahko hitro kaj stanje spremeni-no Pupa se je odločila počakat marecuser posted image user posted image  prav je takouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Irena83)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 5:59:21   
spps
no,zdaj kavico sem spila in grem najprej pripravit nov del marčevskega čveka,da bomo lahko ,ko navalite na RR v novem deluuser posted image  upam,da bo to zadnji del,ki ga odpiram preden grem v Puser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:11:05   
spps
8.del je odprt,tako,da boste lepo lahko čvekale še naprej....user posted image user posted image user posted image

zdaj pa grem malo komentirat za nazajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:01   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

nč, zdajle vas malo zapuščam, služba kliče... ja, še vedno mi ne dajo miru, moram ene tekste za katalog uredit... se tipkamo kasneje
user posted image user posted image user posted image ti tud zgleda,ne boš imela časa it rodit,če te v službi kar ne pustijo pri miruuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

nč, zdajle vas malo zapuščam, služba kliče... ja, še vedno mi ne dajo miru, moram ene tekste za katalog uredit... se tipkamo kasneje


feliša, 1.3.lahko že odpremo temo o naših otročki, sej jih je zdaj kr nekaj marčevskih prijokalo na svet in kr tvojo idejo o naslovu dej gor...bomo zaenkrat imeli slikice user posted image  ki so že na svetu, me ta prave marčevke pa se jim pridružimo kasneje....
a  prej bi odpirale čvekanje o bebicah al bi se počakalo,da rodijo vse marčevke?user posted image  felišin predlog za naslov se pa tud men dopadeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

dobro jutro moji slončki, nasedli kiti in druge okorne zverinice



user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
user posted image user posted image mediuhec-dobra primerjavauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: dana

Kok ste priden za pisat. Jaz sem pa ravno vstala. Sem šla še kar eno kitico oddremat. Je bla tašča tok prijazna in je vzela Tilna k sebi dol, da sem lohk mal zadremala.
Zdaj grem pa rižev narastek pacat. Tašča bo pa fižolovo juhco skuhala. Pa bomo imeli kosilouser posted image
Naslov "zvončki in trobentice 2009" je pa ful doberuser posted image .



zaspankaaauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:22   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ejla punce...

za seznam...nas. pregled 3.3.2009 - zunanji obrat.

Jah, naš malček se je odločil, da bo kar sede počakal...bomo videli, če nam v torek uspe, ga prepričati drugače.
user posted image user posted image user posted image user posted image ,da uspe zunanji obratuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hola pupe,

se moram kar pohvalit, vse sem polikala za malega, pripravla torbo zase in kompletek za malega user posted image tako da sedaj imam pa res vse porihtano, kupit moram samo še šlauf user posted image user posted image user posted image

vidim da ste pridno pisale, moram malo prebrat kaj je lepega na ta sončen dan user posted image

pol pa itak ni čudno,da te je zaćelo grabit,če sisi že vse pripravila za v Puser posted image user posted image user posted image  mogoč pa za to pri meni še  ni nobenih znakovuser posted image user posted image

si grem mal kasneje pripravit stvari za v puser posted image user posted image  da vidimo,če zame tudi to veljauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

nč, zdajle vas malo zapuščam, služba kliče... ja, še vedno mi ne dajo miru, moram ene tekste za katalog uredit... se tipkamo kasneje


feliša, 1.3.lahko že odpremo temo o naših otročki, sej jih je zdaj kr nekaj marčevskih prijokalo na svet in kr tvojo idejo o naslovu dej gor...bomo zaenkrat imeli slikice user posted image  ki so že na svetu, me ta prave marčevke pa se jim pridružimo kasneje....


ja, ni slaba ideja - potem se bomo pa postopoma selile tja user posted image
pa mislite ,da bo čvek laufal,glede na to,da mamice nimajo več toliko časa za visenje na računalniku?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Punce, sporočam vam, da do večera lahko pričakujemo še enega marčevskega  user posted image  user posted image !!!!
 
Kokica je od 5.30 v porodnišnici, ker ima popadke in krvavitve. Otročiček naj bi na svet privekal do večera.
 
Držimo pesti user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  upam,da je za Kokico že vse mimo in,da se ni matrala prevečuser posted image user posted image user posted image
Kokica je pa verjetno čakala,da gre taša iz P,da ima fraj sobouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
28.2.2009 6:31:43   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m



No, pa še ena slikica naše male žabe..točno pri 7 dneh user posted image
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image lepa pupikauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?