|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka na "malo"
17.2.2009 14:48:32   
tejkag
nanč-ja, midva imava isti "problem", kar se birme tičeuser posted image

_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poroka na "malo"
18.2.2009 9:52:36   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Pa kje se zdaj skriva Muška z njenimi namigi??!!


ja pa res, kje je user posted image



_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poroka na "malo"
18.2.2009 10:08:18   
Arwenko
muška...sli lahko ta ZS posreduješ tudi meni prosim! Jaz sem sicer že poročena, potrebovala pa bi ga za prijateljico, ki se poroči letos junija. Hvala!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poroka na "malo"
20.2.2009 12:25:26   
muška
da ne pišem vsaki posebej - sem upala, da se dajo Zsji kopirat, pa ne gre user posted image

No, mi delamo z TVTjem (Boris Kidrič). Prideta dva, z avtom, pripeljeta žar, hrani in pijačo - vse po dogovoru! Ti v bistvu naročiš kaj želiš imeti. No onadva potem vso to hrano na licu mesta pripravita, kar ostane data v tople posode in pustita. Ti potem posode vrneš!  Hrana je res dobra in okusna, sta pa tak zelo simpatičen in totalno nevsiljiv tim!

za primerjavo, mi smo imeli nazadnje 30 ljudi (mogoče ene par več) in smo plačali komplet catering z pijačo vred 750 € . Pijače je še ogromno ostalo, ampak smo jo obdržali user posted image   pribor in krožnike prineseta plastične, mogoče se da dogovorit tudi za pravi pribor - to ne vem, ker mi drugega kot plastiko ne rabimo. za mize in ostalo pa moram sam poskrbet.

Kontaktne št. nimam, moram moža vprašat, kam on to kliče.

če vas še kaj zanima pa sem tukaj, ampak najraje bi vedela, če me po ZS pocukate, ker na "poroko" pridem bolj malo user posted image


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poroka na "malo"
20.2.2009 12:44:58   
nanč

za primerjavo, mi smo imeli nazadnje 30 ljudi (mogoče ene par več) in smo plačali komplet catering z pijačo vred 750 € . Pijače je še ogromno ostalo,

Hvala muška!Ampak meni se to zdi malo dosti,750 za 30 ljudiuser posted image ?Kolko bi šele zneslo za 120 ljudi?


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poroka na "malo"
20.2.2009 13:26:02   
komarka

IZVIRNO SPOROČILO: tejkag

nanč-ja, midva imava isti "problem", kar se birme tičeuser posted image

Birma ni pogoj za cerkveneo poroko.
Je res da jo v glavnem "opravijo", da je vse komplet. Sicer je tud logično da če misliš zivet krščanski zakon da si zeliš tud birme=potrditve vere in Sv.Duha.

Je pa za moje pojme kr pomebno vprašanje kako bosta vero zivela naprej-kako jo bosta vključevala v svoje zivljenje, a vama to kaj pomeni al je sam lepa navada...ker pri slednjem se prej al slej zatakne(vzgoja otrok).

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poroka na "malo"
20.2.2009 13:41:58   
muška
hm, ne vem meni se je zdelo ugodno, al pa nisem prave cifre napisala, ker imamo več tega. No skratka, mi smo z njimi zadovoljni! user posted image

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Poroka na "malo"
20.2.2009 19:16:55   
tejkag
No, midva sva se odločila, da se poročiva 8. avgusta- tudi cerkveno!!Moj bo še moral prej it k birmi. Najprej na matičnem uradu, nato v cerkvi, potem pa bomo imeli piknik, ne veva še točno kje-mogoče kar pri nas doma.
Obleke ne bom imela poročne, ampak pač neko bolj svečano. Prstane sva tudi že gledala malo, pa saj še imava čas. No, toliko o moji poroki na "malo".


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Poroka na "malo"
20.2.2009 20:48:59   
nanč
Po moje bova tud midva smo s pričami pred oltarjem,pol pa piknik varianta.Ampak nimam pojma kje,oz.doma za nekje okrog 120 ljudiuser posted image ,kaj pa vem.Sem gledala malo te najeme šotorjev,vse predrago okrog 3000 e,kje pa še ostalo?Me pride na isto pol,kot bi imela v gostilniuser posted image .To varianto,kot je predlagala muška,sva že prej razmišljala,ker tud poznama en par,ki se stem ukvarja,le za plac je vprašljivo.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Poroka na "malo"
20.2.2009 21:44:07   
komarka
kaj pa kje kakšna koča(lovska recimo), k ma še kaj travnika. P aziher ni tok navita cena nejme, hrano s epa lahko pripelje... Pa še ce je slucajno slabo vreme se maš kam "pospravit".

Al pa kakšna gasilska dvorana-jo mal okrasiš, da je boljse vzdušje...

al pa kakšni prostori krajevnih kupnosti ipd... k se jih itak premalo rabi al pa kakšna telovadnica...
aja al pa pr kom v zidanci?

no sam naštevam, mogoče dobie kako idejo

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Poroka na "malo"
21.2.2009 7:17:08   
nanč
kaj pa kje kakšna koča(lovska recimo), k ma še kaj travnika. P aziher ni tok navita cena nejme, hrano s epa lahko pripelje... Pa še ce je slucajno slabo vreme se maš kam "pospravit".

Al pa kakšna gasilska dvorana-jo mal okrasiš, da je boljse vzdušje...

al pa kakšni prostori krajevnih kupnosti ipd... k se jih itak premalo rabi al pa kakšna telovadnica...
aja al pa pr kom v zidanci?

no sam naštevam, mogoče dobie kako idejo

Ideje niso slabe jauser posted image treba je malo "poštudirat",vse se da če se hočeuser posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Poroka na "malo"
3.3.2009 9:22:35   
muška
na Pečkah (www.kalvarija.si) vem da oddajajo piknik place. Pa ful luštno je , si v  naravi pa to. Mi gremo gor dostikrat peš ali pa s kolesi, za cene najemov pa res ne vem

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Poroka na "malo"
3.3.2009 19:13:52   
nanč
na Pečkah (www.kalvarija.si) vem da oddajajo piknik place. Pa ful luštno je , si v naravi pa to. Mi gremo gor dostikrat peš ali pa s kolesi, za cene najemov pa res ne vem
user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Poroka na "malo"
5.3.2009 11:26:26   
baguSka
Zato je moj predlagal,da se poročiva samo s pričami.Sama sem razmišljala,da bi potem imela piknik varianto in bi vse povabila,da skupaj proslavimo.Je imela katera tako?Nevem,se spodobi,da imaš piknik doma al kje drugje?


Super predlog! No v nasprotju z nama sva si midva to zelela ze od samega zacetka... in sva tud izvedla! Sama s pricami, ampak vseeno romanticno v naravi ob potocku itd... potem pa piknik festa za kolege kar na domacem vrtu!

Ce si vidva zelita veliko ohcet in lahko pocakata oz se vama ne mudi - potem pocakajta da bosta pri financah, drugace bos to odlocitev sigurno obzalovala!!

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Poroka na "malo"
5.3.2009 20:10:01   
nanč

Super predlog! No v nasprotju z nama sva si midva to zelela ze od samega zacetka... in sva tud izvedla! Sama s pricami, ampak vseeno romanticno v naravi ob potocku itd... potem pa piknik festa za kolege kar na domacem vrtu!

Ce si vidva zelita veliko ohcet in lahko pocakata oz se vama ne mudi - potem pocakajta da bosta pri financah, drugace bos to odlocitev sigurno obzalovala!!

Ja,sva kr odločena,da bova tako izvedla.Zdaj ko malo nrazmišljam se mi zdi še boljše,ker je verjetno vse skupaj preveč napeto,vse te priprave,živčki,to in onouser posted image .V najinem primeru bo napeto samo tisti dan,ko bo piknik,pa še ta kr doma,placa bo po moje dovolj,ma ne pomoje,bo gauser posted image .vsem ki se poročite vso srečouser posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Poroka na "malo"
22.3.2009 21:07:53   
slovenka
Midva sva se poročila tako, da nas je bilo 10. Na Bledu, sem imela poročno obleko, pa po civilni poroki smo imeli 3 kočije in smo se peljali do Vile Bled in potem na otok na cerkveno poroko in potem so nas odpeljali s pletno direkt do Vile Prešern, kjer smo imeli kosilo. Po kosilu smo šli pa na Brnik, ker sva imela rezerviran dopust v Parizu. In je bilo vse super. Stalo je pa dobrih 2000 eur 3 leta nazaj. Sva se pa tako odločila tudi zato, ker če bi povabila koga zraven teh 10, bi morala imeti vsaj 100 ljudi, to pa bi kar precej stalo, pa ker sva iz Ptuja, bi se težko poročila kje drugje... - in si nisva želela nobenih kreditov za poroko, poročena sva pa vseeno hotela biti. Poročila sva se konec aprila, potem poleti smo pa pri nas doma naredili en večji piknik. Na poroko imava zelo lepe spomine, je bilo zelo romantično, brez skrbi. Ampak sigurno bi bilo tudi ob večjem dogodku lepo, samo manj bi bila verjetno skupaj, če bi hotela vsaj malo časa preživeti z vsemi povabljenimi.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?