|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
19.2.2009 11:30:43   
giotti
 
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Če vama že 2 leti vse klapa in si želita otroka, ga pač imejta. Saj kje pa je rečeno, da bo bilo katera veza zdržala leta in leta.


2 leti, če živita skupaj, je res nekaj. Če pa še ne živita skupaj, pa bi bilo v bistvu zelo odgovorno in modro od njiju, če bi res najprej zaživela skupaj, potem pa se odločila za otročka. Žal je ogromno otrok, ki so nastali v zvezah, ko dva še nista skupaj živela in se v resnici še sploh nista zelo dobro poznala. Potem so šli živeti skupaj in svet se je sesul .... Kajti življenje pod isto streho je popolnoma nekaj drugega kot zmenki... samo itak ne vem, ali živita skupaj ali ne...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vaše mnenje?
19.2.2009 11:52:27   
suncicica
IZVIRNO SPOROČILO: ninu

Živjo 18.letnica!
Slučajno sem prebrala tvoje sporočilo, pa naj še jaz dodam svoje mnenje. Zgražala se ne bom, ljubezen ne pozna meja. Rada bi te samo spomnila kako mlada si še (saj vem, počutiš se, da imaš vs pod kontrolo, da si odrasla, dovolj izkušena...). V teh mladih letih ne morš še biti pripravljena na otroka. Svojo mladost moraš še izživet, končat šolo, se ga nažurat, ogledat svet, spoznavati ljudi, ne pa se zapirati v svet z enim moškim. V teh letih potrebuješ družbo, prijatelje, sprostitev... Ti s trebuhom/vozičkom, tvoje prijateljice pa sveže zaljubljene, pa na tem dopustu, pa onem, pa sem pa tja, ti pa med plenicami. Najbolj se mi dozdeva, da prijateljic sploh nimaš, da si precej zaprta vase.
Kaj pa tvoj moški, kakšno preteklost ima, da sta se "našla". Zavožen zakon, samsko življenje doma pri mami (mamin sinko)..?
Ko boš imela enkrat otroka se življenje precej spremeni in tvoja prva misel in skrb je za otroka. Nič več brezskrbnosti, brezčasnih romantičnih noči.. Noči ti krajša otrok, bolezni, jutranje vstajanje določa otrok, omejuje v vsem. Ne rečem, da to ni lepo, je, zelo lepo je, ampak vse ob svojem času. Izživeti moraš najprej svojo mladost, brezskrbnost, brezčasnost. To je privilegij mladosti. Pomembno je tudi materialno stanje, da otroku lahko nudiš dom, da imaš kolikor toliko urejene finance.. Pa ne hiti s tem, uživaj v tem kar imaš sedaj.
Upam, da se ne bosta igrala in bila kdaj manj pazljiva, češ, saj ne more ratat takoj... Če boš pustila času čas, vsaj kakšno leto, dve, da bo vajina ljubezen zorela, ali pa pokazala drugo pot. Upam sicer na drugo, da boš ugotovila, da ti je bil današnji moški le del odraščanja, spoznavanja sebe, da mu boš ostala hvaležna za izkušnjo in šla naprej.
Pa mogoče še v razmislek. Iščeš mogoče v njem očeta, ki ga nisi imela? Ali si tako zaprta vase, da misliš, da nimaš šans pri drugih oz. da te drugi ne morejo razumeti... No, meni se zdi, da si čisto prezgodaj prišla do takega mnenja, da je on ta-pravi. Resno. Kaj pa tvoji starši? Se jim sanja s kom je hčerka v vezi? Kako bi sprejela kaj takega?
Predlagam, da če še nisi, da jima ga predstaviš, če si že prepričana, da želiš, da postane in ostane del tvojega življenja.

Lep pozdrav in upam, da se boš dobro odločala, da si ne zavoziš življenja. Ko bo enkrat otrok, mu boš mama za vedno!!! Upam, da dobra, z izživeto mladostjo, ne pa zagrenjena in polna hrepenenj po brezskrbnem življenju.
Meni je v tvojih letih hodilo po glavi vse kaj drugega kot to.



se podpisem pod to




jaz sem prisla iz precej zavozene druzine ,in sem si celo zivljenje zelela samo otroka- svojega. medtem sem bila primorana skrbeti za svojega brata in sestri  dvojcici,ki so skoraj desetletje mlajsi od mene.povem ti da ni noben spas se spuscat v tako odgovornost,tako mlada.  se mladi pari ki jim zveza 100% funkcionira, ne morejo zagotovo trditi da bojo ostali skupaj. kaj sele vidva ki imata takno razliko med leti. moj bivsi je bil 11 let starejsi, skupaj sva zivela 5let,vse sva imela poslihtano- spostovanje....itd. ampak je vseeno pocilo.
svetujem ti da resnicno dobro premislis.
in se ena neprijetna stvar se dogaja ko mamica ostane sama z otrokom- moski na njo gledajo drugace. jaz sem skrbela za svojo druzino pa sem bila "izobcena" vsak fant s katerim sem se zacela dobivat me je najprej vprasal kdaj se bojo odselili od mene. pomisli  kako se ob tem pocutis...

zelim ti veliko pameti pri odlocanju...


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu ninu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
19.2.2009 12:00:01   
Ylenia
veliko vas je pisalo o tem kako bojo drugi odreagiral na to ko se bo ta moski pojavljal v javnosti z otrokom. pa to pomoje ni problem ker je veliko takih ljudi da imajo zelo stara starsa, ker je pac to najmlajsi otrok v druzini.
grozno se mi zdi da je ta tip upal zapeljati mladoletnico in ji potem razlagal kako ima slabo vest ker je tako mlada.  tak moski ocitno ni sposoben komunicirat z zenskami svojih let, ker bi ble verjetno prevec realne zanj. ena mladoletnica je pa v trenutku zaljubljena in vsa zmesana ko jo en pogleda in ji pomezikne. pa verjetno se nista samo gledala pa za roke drzala. groza. to se pa res vid da si mlade punce prevec prvoscjo pa da nimajo poslihtan v glav.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
19.2.2009 12:02:57   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Če vama že 2 leti vse klapa in si želita otroka, ga pač imejta. Saj kje pa je rečeno, da bo bilo katera veza zdržala leta in leta.


2 leti, če živita skupaj, je res nekaj. Če pa še ne živita skupaj, pa bi bilo v bistvu zelo odgovorno in modro od njiju, če bi res najprej zaživela skupaj, potem pa se odločila za otročka. Žal je ogromno otrok, ki so nastali v zvezah, ko dva še nista skupaj živela in se v resnici še sploh nista zelo dobro poznala. Potem so šli živeti skupaj in svet se je sesul .... Kajti življenje pod isto streho je popolnoma nekaj drugega kot zmenki... samo itak ne vem, ali živita skupaj ali ne...



Ja, to imaš pa absolutno prav.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
19.2.2009 12:14:41   
higuys
Grem prebrat vse, pa ti odgovorim. Morda.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Vaše mnenje?
19.2.2009 12:54:42   
sončekm
Jaz mislim, da je to čisto vajina odločitev, kakor vama srce narekuje! user posted image

Drugače pa mislim, da je res ta razlika malo prevelika. Tudi če si zrela za svoja leta,odgovorna, veš kaj hočeš....  se bojim kaj bo, ko boš, če boš enkrat spoznala kakšnega fanta svojih let in ti bo všeč. Mogoče boš takrat imela drugačno mišljenje. Ne vem...Bojim se, da so te stvari lahko hitro minljive, verjetno tudi zaradi take razlike v letih in kot je napisala neka predhodnica pred mano. Zaradi prevelike razlike se čez čas pokaže, da so interesi lahko čisto drugačni, ker se bo tebi čez 10 let še veliko dogajalo, on bo pa že skoraj 60 let star in se mu veliko stvari ne bo dalo početi, katere bodo tebi všeč.

Vglavnem, kakor se bosta odločila držim pesti, da bo vse tako kot treba. Srečno! user posted image


_____________________________

Ljudje smo angeli z samo eno perutjo, zato lahko letimo samo objeti!

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
19.2.2009 19:06:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ylenia

veliko vas je pisalo o tem kako bojo drugi odreagiral na to ko se bo ta moski pojavljal v javnosti z otrokom. pa to pomoje ni problem ker je veliko takih ljudi da imajo zelo stara starsa, ker je pac to najmlajsi otrok v druzini.
grozno se mi zdi da je ta tip upal zapeljati mladoletnico in ji potem razlagal kako ima slabo vest ker je tako mlada.  tak moski ocitno ni sposoben komunicirat z zenskami svojih let, ker bi ble verjetno prevec realne zanj. ena mladoletnica je pa v trenutku zaljubljena in vsa zmesana ko jo en pogleda in ji pomezikne. pa verjetno se nista samo gledala pa za roke drzala. groza. to se pa res vid da si mlade punce prevec prvoscjo pa da nimajo poslihtan v glav.



kot prvo ME NI ON ZAPELJAL!!! Ni se on obešal name, niti me ni zapeljal da ti bo jasno! Kot drugo nima nobenih problemov z komuniciranjem z ženskami starejših let, ne piši tega če ga sploh ne poznaš! Kaj sva pa midva delala al sva se za roke držala al ne, te pa nima nč kej za brigat!! Tud primtivci še obstajajo ja...in zakaj nej bi si preveč privoščla? A si js ne zaslužim mogoče sreče? In še nekaj ti povem-vse bolj sem prepričana da imam veliko bolj pošlihtano u glavi kakor nekateri osebki tukaj gor ala ti!

(odgovor članu Ylenia)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
19.2.2009 20:00:02   
Bojana82
Anonimna, nekatere komentarje lahko enostavno spregledaš, ne obremenjuj se z njimi....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
19.2.2009 20:02:00   
benika
Veš kaj anonimna, že stil tvojega pisanja nakazuje vse prej kot kako orenk pošlihtanost v glavi. Sama si izpostavila svoj problem na JAVNEM forumu in vsak ima pravico komentirat.

Ne vem, kaj si pričakovala, da ti bomo ploskale in ti rekle go for ituser posted image In če ne znaš prenesti mnenj, ki so drugačni od tvojega, potem se je javljaj več in svoje stvari zadrži zase.

Kljub temu, da se strinjam s tem, da je ljubezen slepa, sem podobnega mnenja kot moje predhodnice. 30 let razlike je preveč, preveč za trajno zvezo. Trenutno ti je luštno, kerr te zasipa s pozornostjo, ljubeznijo in ne vem še kaj. A pa si mogoče kdaj pogledala v prihodnost? Ko boš ti stara 30, bo on 60, ko boš ti 40, bo on 70... In dam glavo v ogenj, da bosta čez 5 let živela vsak po svoje.

Praviš, da te ni on zapeljal, ampak si ti njega. Kljub temu bi vsak moški, ki ima pri sebi vse pošlihtano, tako dvorjenje zavrnil in se ozrl po sebi primernih ženskah in ne po mladoletnicah.

Praviš, da mi nič ne vemo in da si zrela, odgovorna in ne vem kaj še vse. Nisi, draga moja. Tudi me smo tako mislile precej let nazaj in sčasoma spoznaš, da je realnost precej drugačna kot sanje 18-letnice.

Ne vem, jaz bi na tvojem mestu krepko premislila kako in kaj. Če se imata tako zelo rada, potem počakajta še nekaj let.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
20.2.2009 8:12:20   
angel_rebelde
Najprej pojdita zivet skupaj... da se bolje spoznata... Potem pa se dalje odlocaj... kajti dokler se samo srecujeta, je ljubezen lahko lepa. Ko pa gresta zivet skupaj, in sta skoz skupaj, je pa malo drugace...

razlike v letih - so zmeraj in bodo zmeraj, pa ce se nekatere tukaj gor na trepalnice postavite. Kdo pa ste, da ji sodite s kom, zakaj, kaj dela. Ona je prosila za mnenje o otroku, in ne za mnenje o razliki let.

Anonimna, ti se pa sploh ne sekiraj. ze ko si temo odprla, bi se lahko zavedala, kaj bo nastalo iz teme, ce redno spremljas RR.


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
20.2.2009 8:19:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ojla, vsem želim en lep pozdravček za začetek!:)

Zanima me vaše o mnenje o moji zvezi s tipom, ki je velikooo starejši od mene in zadnje čase sva se pogovarjala, da si želiva otroka,


Ne, angelca, zanimo jo naše mnenje o njeni vezi s tipom...a nisi prebrala prav?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
20.2.2009 8:49:02   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ojla, vsem želim en lep pozdravček za začetek!:)

Zanima me vaše o mnenje o moji zvezi s tipom, ki je velikooo starejši od mene in zadnje čase sva se pogovarjala, da si želiva otroka,


Ne, angelca, zanimo jo naše mnenje o njeni vezi s tipom...a nisi prebrala prav?



Ti sploh preberes vse, al samo to kar zelis??

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ja vem razlika je ogromna in bi prosila, da bi blo čim manj očitkov


tega nisi prebrala? Sama se zaveda, da je razlika ogromna, torej??


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
20.2.2009 14:11:23   
Anonimen
ne bom obsojala. sama veš.

da čist na kratko povem... jaz sem enkrat kjer pač delam imela primer, ko je otrok, ki hodi v 1 razred prišel pač na en pregled, pol sem pa očeta poklicala ( seveda nisem vedela da je oče) in ga vprašala  " a vi ste mu pa star ata?"

moški je mel čez pedeset let, pa mi je reko," ne jaz sem oče, smo se pač mal pozn odločl zanj..."

in blo mi je ful nerodn, bla sem ful zafarbana, no očetu pa tut ni blo čist vseeno, ker se je videlo. sem se opravičla.


v tem primeru sploh raje nism poštudirala, kak se je šele otrok počutil....

vem da sprašuješ neki druga, zato sem čist na kratk napisala.


(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
20.2.2009 15:58:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ojla, vsem želim en lep pozdravček za začetek!:)

Zanima me vaše o mnenje o moji zvezi s tipom, ki je velikooo starejši od mene in zadnje čase sva se pogovarjala, da si želiva otroka,


Ne, angelca, zanimo jo naše mnenje o njeni vezi s tipom...a nisi prebrala prav?



Ti sploh preberes vse, al samo to kar zelis??

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ja vem razlika je ogromna in bi prosila, da bi blo čim manj očitkov


tega nisi prebrala? Sama se zaveda, da je razlika ogromna, torej??



Kaj torej, še vedno jo zanima naše mnenje v zvezi z njenim tipom, ki je veliko starejši od nje? Naše mnenje, razumeš, ona se že lahko zaveda, da je razlika ogromna, samo zanima jo pa NAŠE mnenje.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
21.2.2009 9:23:25   
angel_rebelde
Za mnenje ja, ne pa za obsojanje in zgražanje. 

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
21.2.2009 13:07:45   
benika
Za mnenje ja, ne pa za obsojanje in zgražanje.


Tudi zgražanje je mnenje. In jaz sem se zgrozila nad mislijo, da bi mi hčerka domov pripeljala 30 let starejšega desca pri 16ih letih.

Najbrž bi ti svoji hčerki pustila to, a ne angelcauser posted image Pa nikar se ne trudi z odgovorom, ker ga že poznam in vem, da papir marsikaj prenese.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
21.2.2009 13:19:22   
emsika
anonimna maš prav, da ne izdaš svoje identitete, sej vidiš odzive...

glede tvoje zveze pa ne vem kaj bi ti rekla...

če imaš partnerja rada, je logično, da si želiš njegovega otroka, samo mene bega to, da si stara komaj 18 let..ne, da te obsojam, ker jaz nisem dosti starejša od tebe, ampak 30 let razlike....ne vem, premisli..

Vsekakor pa ti želim vso srečo v življenju!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
21.2.2009 15:06:13   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


... želja po otroku vendar je zdaj postala bolj izrazita, kar pa ne pomeni zdaj da bova otroka imela že "jutri" vendar govorim o obdobju 1 leta ali morda celo malo več.
... dojenčka bi seveda imela ko jaz dokončam šolo in se zaposlim, da bi imela oba lastni dohodek...


No sama si povedla... In upam, da je tudi tvoj toliko pameten in se zaveda, da bi bilo dobro še malo počakati...
Torej počakajta še kakšno leto, dve in bosta potem videla...odločitev je na konc koncev vajina, ne glede na to kar drugi rečejo!!!

No pa velik uspeha!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
21.2.2009 15:23:47   
zgubljenka

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

No, jaz se upam pa pod svojim nickom pa še ime lahko pripišem če kera želi, napisat da je dedc pr 46 k seksa z 16 letnico pedofil!
J**** zakon da če si dan več k petnajst stara kao ni.

Kot drugo pa......nekaj je resno narobe z njim da ni zmožen veze z "zrelo" osebo. Kaj je lažjega kot očitno zmedenemu otroku, ki očitno pogreša neko odraslo moško figuro v življenju na dušo pihat.

Punca.....veš kolk lepih stvari je še v življenju pred tabo k čakajo nate. Naužij se jih.


Bravo brisačkarca! user posted image Ne vem kako ti uspe vedno napisat točno to kar si jaz mislim... Komplimenti!

V glavnem - pustmo zdej a je pedofil al ni - meni se zdi večji problem kot razlika v letih to, da ti misliš, da pri 18. vse veš in si zrela in odrasla. user posted image Iz lastne izkušnje - jaz sem bila pri 18. ravno takšna kot ti in prepričana, da imam svoje življenje poštimano. In veš kaj zdaj ugotavljam? Starejša kot sem manj vem! user posted image Draga anonimna, ti uživaj s svojim dragim, porihtaj si življenje tako kot ti ustreza, pa preloži user posted image za kakšni 2 do 3 leta. Pa ne pozabi uživati mladosti kot to počnejo tvoji vrstniki. Vso srečo ti želim! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Vaše mnenje?
21.2.2009 16:13:57   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanimivo koliko je tukaj gor anonimnih ki si upajo prikrito marsikaj povedati...

Prosim, da mi ne govoriš o tem da pri svojih 18-ih ne vem koga si želim za očeta mojega otroka! Ker na take izjave pa sem alergična! Kaj zdaj zato ker jih imam 18 to pomeni da sem še smrklja, ki ne ve kaj hoče v življenju?? Zelo se motiš! Pri svojih letih sem zelo zrela in v nasprotju od mojih vrstnikov jaz vem kaj hočem v življenju! Če ja pa to greh potem pa ne vem več kam gre ta svet...user posted image


vse to je lahko zelo res, ampak milsim da boš kljub temu da zdaj veš kaj hočeš, čez nekaj let drugače gledala na enako situacijo. otrok je vedno nekaj najlepšega, pa če si stara 18 ali 28, ampak nikamor se ti ne mudi. moj nasvet bi bil da pejt raj študirat in se naprej izobraževat kot pa it takoj delat, potuj, beri,...skratka razvijaj se naprej, nikamor se ti ne mudi z otrokom

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Vaše mnenje?
22.2.2009 9:44:07   
Anonimen
no da tudi jaz povem svoje mnenjeuser posted image

punca stara oziroma mlada si šele 18 let...tvoj partner pa 48.on je že preživel mladost ti pa ne!
čakajo te še študenska leta,spoznavanje novih ljudi,vzponi,padci,.....dobro premisli,da ti ne bo nekoč žal.uživaj svojo mladost,za materinstvo imaš še čas....

ampak,če si se ti tako odločila,ti tega ne more nihče preprečit.
držim pesti,da se boš prav odločila.

(odgovor članu JanaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
24.2.2009 1:50:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Veš kaj anonimna, že stil tvojega pisanja nakazuje vse prej kot kako orenk pošlihtanost v glavi. Sama si izpostavila svoj problem na JAVNEM forumu in vsak ima pravico komentirat.

Ne vem, kaj si pričakovala, da ti bomo ploskale in ti rekle go for ituser posted image In če ne znaš prenesti mnenj, ki so drugačni od tvojega, potem se je javljaj več in svoje stvari zadrži zase.

Kljub temu, da se strinjam s tem, da je ljubezen slepa, sem podobnega mnenja kot moje predhodnice. 30 let razlike je preveč, preveč za trajno zvezo. Trenutno ti je luštno, kerr te zasipa s pozornostjo, ljubeznijo in ne vem še kaj. A pa si mogoče kdaj pogledala v prihodnost? Ko boš ti stara 30, bo on 60, ko boš ti 40, bo on 70... In dam glavo v ogenj, da bosta čez 5 let živela vsak po svoje.

Praviš, da te ni on zapeljal, ampak si ti njega. Kljub temu bi vsak moški, ki ima pri sebi vse pošlihtano, tako dvorjenje zavrnil in se ozrl po sebi primernih ženskah in ne po mladoletnicah.

Praviš, da mi nič ne vemo in da si zrela, odgovorna in ne vem kaj še vse. Nisi, draga moja. Tudi me smo tako mislile precej let nazaj in sčasoma spoznaš, da je realnost precej drugačna kot sanje 18-letnice.

Ne vem, jaz bi na tvojem mestu krepko premislila kako in kaj. Če se imata tako zelo rada, potem počakajta še nekaj let.





se čist strinjam!!!!

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
24.2.2009 2:00:37   
Anonimen
jaz vam povem iz lasnih izkušenj!!! stara sem 19 let in imam fanta 14let starejšega!!! skupaj sva pa 2 leti!!  med nama čist normalno vse deluje!! delama na tem da bi imela user posted image . res pa je to da sm lansko leto zanosila in na žalost v polovici 2. meseca spontano splavila. moji starši nimajo nič proti njemu, živiva skupaj... in imama oba prihodke. med nama vse funkcjonira!!

zato te podpira pri tej odločitvi res da je moj tip mlajši od tvojega ampak če imaš doma vse pošlihtano in z svojo družino vse urejeno. da imaš prihotke... potem le delajta na tem da boš user posted image .

upam da se ti pokažejo kmalu user posted image .!!
Pa srečno!!


p.s.: se oziraj se na mnenja tistih oseb ki ti slabo hočejo!!! misli s svojim srcem!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
24.2.2009 2:11:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz vam povem iz lasnih izkušenj!!! stara sem 19 let in imam fanta 14let starejšega!!! skupaj sva pa 2 leti!!  med nama čist normalno vse deluje!! delama na tem da bi imela user posted image . res pa je to da sm lansko leto zanosila in na žalost v polovici 2. meseca spontano splavila. moji starši nimajo nič proti njemu, živiva skupaj... in imama oba prihodke. med nama vse funkcjonira!!

zato te podpira pri tej odločitvi res da je moj tip mlajši od tvojega ampak če imaš doma vse pošlihtano in z svojo družino vse urejeno. da imaš prihotke... potem le delajta na tem da boš user posted image .

upam da se ti pokažejo kmalu user posted image .!!
Pa srečno!!


p.s.: se oziraj se na mnenja tistih oseb ki ti slabo hočejo!!! misli s svojim srcem!!!




ok!! najprej moje sožalje ob izgubi!!!

ampak res tvoj je lajši ampak njen je starejši dvakrat več kot tvoj!!!
res najprej naj premisli potem pa naj delata na user posted image . res js bi premislila!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 30 let starejši partner in želja po otroku
24.2.2009 2:12:54   
pikica01
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz vam povem iz lasnih izkušenj!!! stara sem 19 let in imam fanta 14let starejšega!!! skupaj sva pa 2 leti!!  med nama čist normalno vse deluje!! delama na tem da bi imela user posted image . res pa je to da sm lansko leto zanosila in na žalost v polovici 2. meseca spontano splavila. moji starši nimajo nič proti njemu, živiva skupaj... in imama oba prihodke. med nama vse funkcjonira!!

zato te podpira pri tej odločitvi res da je moj tip mlajši od tvojega ampak če imaš doma vse pošlihtano in z svojo družino vse urejeno. da imaš prihotke... potem le delajta na tem da boš user posted image .

upam da se ti pokažejo kmalu user posted image .!!
Pa srečno!!


p.s.: se oziraj se na mnenja tistih oseb ki ti slabo hočejo!!! misli s svojim srcem!!!






< Sporočilo je popravil pikica01 -- 24.2.2009 2:14:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?