|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
6.7.2010 21:45:18   
blanč
Aknela, fajn, da spita in, da imaš čas tudi za nas.
vrtec, nova služba, jaja počasi bomo vse pokapljale iz porodniškev službo...

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Dvojčki 2009
6.7.2010 22:44:50   
miska73
Rubin lepo da si še k nam zavila. Moram še potem malo na tvojo temo zaviti.

Klarissa kr verjet nisem mogla, da si se tudi ti oglasila. Punca moja draga user posted image user posted image user posted image
Javi se še kaj, tu ali pa na FB. Jst bi te z veseljem več brala.

Porodna zgodba... niti ni ostala v nekem spominu. Vsaj ne v takem, da bi se dalo napisat kako zgodbo. Pa preveč drugega se je dogajalo v nadaljevanju...

Bernardek ti si pravi car.

Z nami bo pa tudi vse vredu. Zdaj sem res prepričana v to.

Oba sta v fazi hitrega napredka.
Nejc se pričenja plaziti.
Rokec pa se v trebušnem položaju pričel dvigovati na roke.
Vedno več energije ima. Ni več tako hitro utrujen, kot je bil.
Pa za igračami se je začel poganjati. Prej mu je bilo večkrat čisto dovolj, da je Nejca opazoval, kako se on igra.

Hranjenje gre pri Nejcu malo slabše, ker je tolk firbčen, da mora ne vem kaj vse vmes počet in pregledat. Na sploh je taki firbec, da ga ni.
Gre pa zato pri Rokcu hranjenje zdaj že zelo dobro. Še ene dva meseca nazaj mi sploh ni hotel ust odpreti pri hranjenju. In nisem sploh več vedela kaj nardit. Zdaj pa imamo včasih že pravo ''vojno'' za žlico. Sicer naju še čaka veliko dela, ampak bistveni korak je narejen.
Da malo razložim... Rokca hranim sicer po gastrostomi (s cevko direktno v želodec). Preko ust pa dobiva hrano za okušanje in s tem se tudi učiva hranjenja, kot bi moglo biti.

< Sporočilo je popravil miska73 -- 6.7.2010 22:45:38 >

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Dvojčki 2009
6.7.2010 22:56:29   
blanč
Mišu moj seveda bo vse ureduuser posted image user posted image user posted image Praviš, da nejc že plazi. Sploh ne veš kako si mi polepšala večeruser posted image
Drug teden se vam nacrtamo čez podmejo tja v vašo temno in zaprašeno dolinouser posted image pa če hočeš ali pa nočeš.
Sam sem pozabla kdaj imate FT, torek se mi zdiuser posted image
Upam, da spet ne pride kaj umesuser posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Dvojčki 2009
7.7.2010 7:29:47   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Mišu moj seveda bo vse ureduuser posted image user posted image user posted image Praviš, da nejc že plazi. Sploh ne veš kako si mi polepšala večeruser posted image
Drug teden se vam nacrtamo čez podmejo tja v vašo temno in zaprašeno dolinouser posted image pa če hočeš ali pa nočeš.
Sam sem pozabla kdaj imate FT, torek se mi zdiuser posted image
Upam, da spet ne pride kaj umesuser posted image



Miš vesel ful ful. Bo napolnu frižider za mamo blanč.
FT pa laufamo ob torkih in petkih.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Dvojčki 2009
8.7.2010 8:24:47   
blanč
Dobro jutro!
Miška pol ga pa le nafili. Se čujema.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Dvojčki 2009
8.7.2010 11:44:42   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Dobro jutro!
Miška pol ga pa le nafili. Se čujema.


Bo kej tazga vredu

user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Dvojčki 2009
8.7.2010 11:46:24   
miska73
Pa dobro jutro.
Ker je že pozna ura, paše ena bolj hladna kavica

user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Dvojčki 2009
8.7.2010 11:49:23   
miska73
Ali pa mogoče kavica še v malo hladnejši obliki....

user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Dvojčki 2009
8.7.2010 11:55:25   
blanč
MMMMMmmmmmmmmmmmmm mislim, da pridemo za 3 dni:):):)user posted image
Tale forum je pa čist izumru, upam, da zato, ker je poletje pa ste vse nekje na terenu...
Mi smo imeli včeraj posvetovalnico in je B velik 78 cm in težek 11,900, L pa 76 in 9,140. Oba oh in sploh super, se mi je pa srce trgalo pri cepljenju, ker je L tako iz srčka zajokalauser posted image . Hvalabogu samo pol minute potem sta pa oba bila veseljaka nazajuser posted image in smo se potepali cel dan.
Lep dan, Miška ti pa le glej, da nas vse to pričakauser posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Dvojčki 2009
8.7.2010 13:48:58   
Belen
da forum ne bo izumrl user posted image user posted image user posted image
tote štajerke in ostale,ki ste tam bližje.... kako je w Termah Laško? thernana in hotel welness park Laško? user posted image
prawijo,da fajn,ki ni take gužwe kot w čateških in olimiji...... in baje ni sam za nonote user posted image user posted image user posted image
mene zanima zarad nas, oz.otrok... bazenow,kot sm widela je dowolj, dwa tobogana, weč jih ne rabimo,kr one itak tega še ne potrebujejo, kotički za otroke so in ne boste werjeli cena točno 1/2 manj kot w olimijah in čatežkih + smo en dan weč tam.... user posted image

kaj menite? blanč in ostale.... ki ste dosti informirane user posted image user posted image user posted image


štajerke, sawinjčanke powejte user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Dvojčki 2009
9.7.2010 8:28:47   
pikatara
Bravo Bernardek.

Aknela super za pridne princeske, vrtec in novo službo.

Trikrat bravo za Nejca in Roka.

Da ne bo forum zamrl še jaz kaj napišem. Otroka sta vsak dan večje face, bolj pridna in ubogljiva. Z njima je vsak dan lažje. Patrik je čisto samostojen, z vilico je čisto sam, mu ne smem pomagat, cele dneve se igra brez teženja, zunaj kot da ga ni, sploh če kaj otrok sreča. Včeraj se je 2 uri s 3 leta staro punčko igral. Doma me pa edino ob živce spravlja, če mu je dolgčas in Karolini nagaja. Če ne drugače, jo pa malo potiska, da tuli. Ji pa nosi dudo, jo boža, če joka, ji flaško prime,... Mala je pa druga zgodba, cele dneve bi se carkljala, zunaj se me najprej za hlače drži, čez ene pol ure se pa gre igrat. Z njo ne bi imela nobenega dela, se vsede in igra, pa pride Patrik in ji nagaja. Očitno mu je všeč, ker pol tuli.  kadar ji kaj manjka pa skoz joka in je sploh ne smeš spustit iz rok. Edino ponoči imata neke fore, da se zbujata. Včasih oba, včasih samo eden, pride pa kaka noč ko tud spita. Patriku je težko vso energijo porabit, tako da bo ful vesel v vrtcu ko se bo znorel. Obožuje druge otroke. Pa tricikli so zakon, voziček pa sameva.

Punce pridne bit pa kaj pisat.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Dvojčki 2009
9.7.2010 8:37:13   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: pikatara

Punce pridne bit pa kaj pisat.


holja, pridna sem ful user posted image , pišem bol mal user posted image , pride kera zdajle v zoo? jst/mi bom/-o tamuser posted image

pa da se zbudite, velka kava + zajtrk:

user posted image

blanči, miška, kaj glava boli? če sta stankale un frižider...user posted image

no, za vaju, ena poletna osvežitev:

user posted image



< Sporočilo je popravil nokes -- 9.7.2010 8:42:25 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Dvojčki 2009
9.7.2010 12:26:38   
nokes
hmmm, kje ste bile, sem vas čakala pri opicahuser posted image , pol pa nič!

tamala spita, jaz kuham, danes pakiramo, ker potem šibnemo na morje: gremo kampirat, poročam.

no, da vam skuham, ker nimate časa, nekaj lahkega za "piknt":

user posted image

PA MALO ZA OFRIŠKAT:
user posted image


< Sporočilo je popravil nokes -- 9.7.2010 12:28:46 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Dvojčki 2009
9.7.2010 12:39:26   
Belen
o nokes hwala, lih prow ki sm na dieti user posted image

eko nas iz P ... meli pregled pri 12 mescih.... smo kr weliki...saj meni se zdi... Lija 79,5cm in 9980g in Naša 77,5cm in 9760g... se mi zdi fulllll, čepraw wizuelno sta kr šlang user posted image user posted image user posted image
tudi cepili smo se 1.w rokico..... boge, tako hudo so zapar sekund zajokale.....so se mi prow smililie..... je rekla P,da ta tekočina jih zašeče.....ne wem zakaj ne naredijo kake druge fore..... prej ko smo meli cepljenje w nogico, ni bilo nikoli niti ene user posted image

no je šlo mimo, zdej spita....sta bili mal tečki al zaradi tega al pa zobki, Lija dobiwa še spodnje dwojke.... do sedaj imamo "samo" 6 zobkow obe... 4 zgoraj, 2 spodaj....
kako ste we z zobki?

pikatara.... joj ke lepoooooo...js tudi upam,da se bosta moje dwe sami začeli kej igrat.... edino,ko se lovita enih 10min.je mir.... to je pa tudi wse, drugače morem bit zrawen, še posebej Lija mi non stop pleza po nogah in hoče k meni in se name obešat........ user posted image mislim,da je pri wseh nekdo tak user posted image


nič grem kuhat rižoto z gobami...... user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Dvojčki 2009
9.7.2010 12:51:54   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

hmmm, kje ste bile, sem vas čakala pri opicahuser posted image , pol pa nič!

tamala spita, jaz kuham, danes pakiramo, ker potem šibnemo na morje: gremo kampirat, poročam.

no, da vam skuham, ker nimate časa, nekaj lahkega za "piknt":

user posted image

PA MALO ZA OFRIŠKAT:
user posted image


Danke!
Uživajte na morju, senčke se držte pa miškin hladilnik zravenpeljite pol vam pa itakne pride nič do živegauser posted image
Naša tamala ima reakcijo po cepljenju in je dobila take drobne izpuščajčke in je nenormalno zaspana. Upam, da hitro mine.


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Dvojčki 2009
9.7.2010 12:54:52   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: blanč


Naša tamala ima reakcijo po cepljenju in je dobila take drobne izpuščajčke in je nenormalno zaspana. Upam, da hitro mine.




da ni alergična? kaj ste že jedli jajca? pred cepljenjem mislim.... je rekla moja P, da če je otrok alergičen na jajček, se ne cepi oz. ne wem kaj naredijo.....


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Dvojčki 2009
9.7.2010 12:58:02   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

IZVIRNO SPOROČILO: blanč


Naša tamala ima reakcijo po cepljenju in je dobila take drobne izpuščajčke in je nenormalno zaspana. Upam, da hitro mine.




da ni alergična? kaj ste že jedli jajca? pred cepljenjem mislim.... je rekla moja P, da če je otrok alergičen na jajček, se ne cepi oz. ne wem kaj naredijo.....



ja, v cepivu je beljak, čeprav je reakcija takojšnja! mi smo sedeli pred ambulanto kakšno urco, če bi bila reakcija, pa je ni bilo. blanč, vi ste imeli cepljenje včeraj, al ne? lahko je tudi vročični izpuščaj. mi smo pikasti nonstop.

_____________________________

nokes

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Dvojčki 2009
9.7.2010 13:16:13   
blanč
Belen, jajčkaže jemo.
Noki, ja predvčerajšnjim izpuščajčki so se pa pojavili včeraj. Jepa rekla P, da je možno, da se dobijo kaki ispuščajčki in se pokaže kaka sled, kakšne bolezni, proti katerim so cepljeniuser posted image , nisem veliko spraševala in zato zdaj nič ne vemuser posted image user posted image
Mogoče so pa res vročinski, so taki čisto mičkeni, nimajo nobene barve ampak se vidijo, kot drobčkene zboklinice.


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Dvojčki 2009
9.7.2010 16:13:25   
pikatara
Noki kaj pa sms? Bi ziher prišli. Tako sem pa cel dan samo pucala. Še pokosila sem. Neskončno uživajte na morju.

Nas niso nič testirali na beljak, pa čakali tud nismo. Sem pa to že slišala. Je pa pediatrinja rekla, da lahko da bosta pikasta, ker so tudi za rdečke cepljeni, če se ne motim in je lahko rahla reakcija.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Dvojčki 2009
9.7.2010 23:13:30   
Shadow
Helou bejbe!

Mi smo še tudi živi, dnevi so pestri in vedno bolj prekratki. Smo v glavnem pri starih starših na kopanju, ker doma imamo v vročini bolj savna varianto. Smo še vedno zdravi, veseli in debeli. user posted image user posted image user posted image

Počasi se tudi mi soočamo s skorajšnjo izgubo statusa dojenčkov in kar ne morem verjeti, kako hitro se obrne leto. user posted image  Ahhhhhhhhh...

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Danke!
Uživajte na morju, senčke se držte pa miškin hladilnik zravenpeljite pol vam pa itakne pride nič do živegauser posted image



A to mene? user posted image user posted image user posted image  Može, ni problema! user posted image  Z miškinim frižiderjem pa sploh ne! user posted image

Blanči in Belen, lepe mere za lepe otročke! user posted image  Pikice pa naj hitro izginejo! Packe!

IZVIRNO SPOROČILO: Belen

da forum ne bo izumrl user posted image user posted image user posted image
tote štajerke in ostale,ki ste tam bližje.... kako je w Termah Laško? thernana in hotel welness park Laško? user posted image
prawijo,da fajn,ki ni take gužwe kot w čateških in olimiji...... in baje ni sam za nonote user posted image user posted image user posted image
mene zanima zarad nas, oz.otrok... bazenow,kot sm widela je dowolj, dwa tobogana, weč jih ne rabimo,kr one itak tega še ne potrebujejo, kotički za otroke so in ne boste werjeli cena točno 1/2 manj kot w olimijah in čatežkih + smo en dan weč tam.... user posted image

kaj menite? blanč in ostale.... ki ste dosti informirane user posted image user posted image user posted image


štajerke, sawinjčanke powejte user posted image



A res je tako poceni??? Kaj pa namestitev? Kolikor sem jaz gledala, nimajo apartmajev, samo sobe, mi pa bi skoraj nujno potrebovali vsaj kako mini kuhinjsko nišo... No, mi itak nismo še ničesar fiksno rezervirali, baje da tam nekje po 20.8. kar precej spustijo cene, ker želijo popolniti kapacitete, tako da mi še malo čakamo, če bo slučajno kje kaj fajnega na voljo. Res pa je, da imamo mi še petega potnika - kužona. user posted image  On bi itak imel svoj đakuzi. user posted image

Noki, kempiranje??? WOW! To ni moj svet, žal, sem preveč komot, hočem svojo WC školjko. user posted image

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Dvojčki 2009
10.7.2010 9:38:20   
pikatara
Barbk a ste že nazaj? Vse naj naj otročkoma, ter seveda mamici, očiju in Manci. Pa predvsem več zdravja. Fajn praznujte.

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Dvojčki 2009
10.7.2010 13:31:22   
Belen
heloooooooooooow, kdaj bo kon poletja' user posted image  user posted image
js diham na škrge že ob 7h zjutraj user posted image user posted image user posted image



barbk.... wse najboljše za wajina dwa user posted image in prwo swečko user posted image


shadow... ja 1/2 manj nas pride.... pon-pet...za 4... midwa + Lija in Naša 5dni, 5 polpenzionow, neomejeno kopanje in bla bla bla... Thernana Laško (312 eur) - Olimia 610 eur  (+ tukaj še takse, doadtne zadewe.....)
mi gremo w hotell wellnes laško-ta now ki je.... in je wse tam....sam posteljice prinesemo sabo,da jih nam ne kasirajo .... drugače pa je itak treba plačat....
5eur na dan weč smo dali,da dobimo fuuuuuuuuuuuuuulllllllll weliko sobo z weliiiiiiiikim balkonom.... w sobi je pa wse.... je rekla,da lahko zaprosim na recepciji za mini kuhalnik (mleko) da mi ga dajo đabe.... to je to.....
za app.ne wem, kr se mi ni dalo kuhat, posprawljat...kr sm TUDI JAZ NA DOPUSTU !!! user posted image user posted image user posted image
karkoli rabimo je pa dol .... user posted image


se grem kuhat naprej user posted image user posted image



_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Dvojčki 2009
12.7.2010 23:36:08   
aknela123
punce, naj vam napišem, kaj se mi je zgodilo danes. moja zoja je tak živec, vedno v pogonu, raziskuje, vedno je povsod zraven in zmeraj plazi ali pa hodi po stopnicah (štiri) pred vhodnimi vrati. danes je spet plazila po tistih stopnicah in se udarila v ograjo, slišala sem žvenket in groza, izpadel ji je prednji zobek. takoj sem jo pograbila in peljala k dežurnemu zdravniku, vendar žal, moj zlati otroček bo očitno brez sprednje enkice. tako mi je hudo.user posted image
mala pa je že ko je hodla po čakalnici dalje raziskovala in se smejala zraven. jutri zjutraj še greva k zobozdravniku, da mi pove, kako naprej.

v trenutku se lahko kaj zgodi, tako da zelo čuvajte svoje razposajenčke, ker meni je tako težko pri srcu, pa vendar vem, da bo imela še kar nekaj bušk, ker je tak raziskovalec, čista razlika svoje enojajčne dvojčice. (zdaj jih bomo vsaj lažje ločevali)

v sredo pa gremo na morje. to bo še žur, lovljenje po plaži!

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Dvojčki 2009
13.7.2010 22:02:02   
lara light
Lepotičke, pridne ble...user posted image , mi smo nazaj, ne prašte, kako nam je vroče, ravno smo se fajn navadili na frišen zrak in jope po 21huser posted image  in evo, savna gratis 24h.

super za lepe in velike, pa pridne otročke, za urejene dopuste, za campinge, pa za pridne mame, ki vse postorijo, pa še pokosijouser posted image
aknela, žal mi je za zobek, verjamem, da ti je hudouser posted image , saj tapravi še prideuser posted image , uživajte na morjuuser posted image

vsa se flikam, grem...lubčke vsem, vsem, rviuser posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Dvojčki 2009
15.7.2010 8:45:13   
Shadow
Jutro! Verjamem, da ste vse v hladilnikih, zato ne utegnete pisati. user posted image  Misim... ura še devet ni, meni pa že teče znoj v potokih... krasno.

Aknela, žal mi je za zobek, ampak mislim, da so to stvari, ki jih ne moreš preprečiti user posted image  Sicer pa, kot je že lara napisala, tapravi še pride, ta pa bo zagotovo ostal na svojem mestu.

Lara, a ne bi vi šli nazaj na hladno? Jaz bi tudi kakšno bundo z veseljem vzela v zakup, ker ta vročina je pa res ...user posted image  user posted image  user posted image   Mi smo zato skoraj vsak dan v bazenu, tamala dva uživata sto na uro, zraven pa še seveda jaz, ker mi ni treba kuhati in pospravljati. Babi in dedi hotel nudi kompletno oskrbo! user posted image

Belen, a tako ugodno praviš da je v laškem? Zanimivo... mene bi edino motilo to, da bi bili vsi v isti sobi, vsaj zvečer, ko zaspita. No, boš poročala, pa da vidimo, kako se bo obneslo. Kdaj pa greste?

Ostale pa prosim, nehajte toliko pisati, ker ne utegnem sproti prebrati vsega! user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?