|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
19.8.2009 15:13:32   
ninka80
aja, pikica28, jst sem imela preglede v 1. user posted image (2007) do konca na en mesec. Na PDP mi jenaredu CTG, od takrat naprej pa sem vsake 2 dni hodila v P (pregled, ctg).

_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: November2009
19.8.2009 16:10:25   
KARNEM
Oj souser posted image .
Še malo pa bomo stislekale svoje štručke, jaz že komaj čakam ( še 83 dni) in upam da se ne bo kaj zavleklo. Tegobe nas mičijo vse enake tako, da jaz sploh ne bom naštevala. Sobico midva še nisva začela urejat ampak bo pa kmalu na vrsti, tako kot tudi vse ostale stvari ki jih je treba še nabavt, zarnkrat imava samo voziček in pa postlco, ki je bla še moja ko sem bla šeuser posted image . Na seznamu sem opazla, da so pri meni sami vprašaji zato dodajam za na seznam : stara sem 27 in je to najin prvi črvek, pravtako sem prvič noseča, naselednji pregled imam pa 3. 9. po tem pregledu pa pravi tudi moj G da se bova videla bol na pogosto. Naslednji teden imam pa vsak dan neke preglede zaradi mojega visokega pritiska ampak vmes bo tudi en zelo prijeten k bomo črveka gledaliuser posted image .

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: November2009
19.8.2009 16:22:01   
divja
ojla souser posted image ,
vidim da ste pridne in da ste se prav razpisaleuser posted image
vidim da tudi vas ubija tale vročina, jaz sem danes čisto brez energije, sem slabo spala ponoči, pa tako mi noge otekajo, že cel mesec imam zatečene. G pa pravi počitek in nič slanega, obeh stvari se držim pa kar ni nič bolje.... ali ima katera še kak recept kako si olajšati to neprijetnost (Zdej mi tudi croksi niso prav)....


drugače sem si pa jaz tudi zdele zmerila bušija...joj mam 110 cm pa 28 teden user posted image  malo preveč sem se zredila med dopustom, sam kaj ko je hrana tako dobra...
Zanima me še v katere tednu je najboljše iti na 3D?


(odgovor članu KARNEM)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: November2009
19.8.2009 16:46:50   
KARNEM
Oj divja, jaz sem se hotla prejšnji teden (28 ) naročit na 3D pa mi je rekla sestra da se ne bo nič vidlo k je že tako velik lahko pa G proba. Pa sem se vseeno naročila na ultrazvok rasti naslednji teden in mi je rekla da bodo probal najprej 3D če se bo lepo vidlo ,če ne pa samo ultrazvok rasti. Tako da bo tudi račun pregledu primeren, če bo 3D bo 110, če pa ultrazvok rasti pa 70 evrov.

(odgovor članu divja)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: November2009
19.8.2009 18:30:29   
Nončika
kako različno delajo tile G. moj mi je rekel samo, da naslednjič UZ, nato pa pregledi na 2t. jaz sem zaradi bolniške in rizične nosečnosti mela preglede na 3t. nič ni omenjal, da je UZ plačljiv, pa papirje dobim tudi 8.9. na netu mi izpiše, da lahko začnem urejat 6.9, tako da sem 9.9 že pri socialni delavki in urejam porodniško.

danes sem podpisala pogodbo za dva mesca. ni bog ve kaj, a na porodniško grem z zaposlitve in ne z zavoda. vsaj nekaj.

(odgovor članu KARNEM)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: November2009
19.8.2009 18:52:23   
rožica13
Ojla čveke!


Jaz sem bila danes v trgovini Kik in imajo kar nekaj stvari za dojenčke. Seveda precej ceneje kot v BC npr. Toplo pa priporočam tistim ki še nameravate kupiti blazino za dojeneje da greste tja čim prej, ker jih imajo po 10€ in so pav take kot tiste za 50€, tako da se mi je splačalo toliko časa kačati na njo user posted image . Imajo tudi brisačke s kapuco, pa slinčke in "palarinice" za hranjenje, tetra plenice z vzorčki - teh še nikjer nisem videla, so ful luštne, kapice za dojenčke po 1€, nepremočljive podloče za v zibelko in še kaj. V glavnem jaz sem nabavila kar nekaj in vse je ful luštno. user posted image

Jaz sem prej imela preglede na 6t, sedaj imam na 4t, od septembra naprej pa bolj na gosto.

Za UZ pregled rasti sem verjetno že prepozna, ker sem v 30t, pa tudi predrago mi je 70€ zopet za UZ.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: November2009
19.8.2009 21:41:05   
nogavicka80
Tile ginekologi so res zanimivi ja. Moj zadnji UZ je bil morfologija, pred tem nuhalna in pred tem prvi pregled. NIKOLI mi niso merili MV, niti obseg trebuha, niti razdaljo med sramno kostjo in vrhom maternice. Za kg me pa samo vprašajo in zapišejo. Na 3D pa tudi ne bom šla, saj je res predrago.

Danes sem sicer bolj razdražljiva, sicer pa vse po starem - boli križ, zatekam ne, črte čez trebuh nimam, strije imam pa žal že dolga leta, ko so mi divjali hormoni in s tem veliko nihanje teže, takoa se z njimi sploh ne obremenjujem preveč. Skrbi me le, da imam premalo železa, zato sem si danes kupila šumeče tablete, čeprav sem takooo proti njim, odkar sem pred časom že, brala neko raziskavo o njih user posted image

V Kiku imam pa jaz posebno "srečo". Ko kaj kupim, ISTO stvar čez čas vidim zelo znižano user posted image . Tako da...očitno je pa zdaj najnižja cena in bi se splačalo it pogledat - če ni že vse izropano user posted image ... Sem pa tam kupila nekaj cunjic in spalno vrečo.

Se pa trenutno ubadam z jogiji. Kakšen jogi je primeren za dojenčka? ZAvedam se, da bo na njem preživel ooooogromno časa in da mora bit kvaliteten. Samo, kakšen je ta jogi user posted image  Ker ponujajo pa seveda povsod vse naj naj za dojenčka od nekaj evrov do krepko zasoljenih cen. Vem pa, da visoka cena še ni pogoj za kvaliteto. KATERE JOGIJE STE KUPILE VE????

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: November2009
20.8.2009 7:22:03   
pikica 28

IZVIRNO SPOROČILO: ninka80

pikica 28, na naslednjem pregledu, ti bo G dal papirje in z njimi boš rihrtala stvar na socialni. Itak maš še cejt, saj lahko papirje oddaš od 30 - 60 dni pred PDP-jem.
Poslušanje srčka.... večina G samo posluša srček, ker ne dela na vsakem pregledu UZ, najin pa to dela, zato olahko ti utripanje vidiš. To je ta razlika.


ninika....thanks...user posted image user posted image

Sej vem sem mali paranojik....user posted image user posted image

_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: November2009
20.8.2009 7:29:11   
mayamaya
IZVIRNO SPOROČILO: nogavicka80

Tile ginekologi so res zanimivi ja. Moj zadnji UZ je bil morfologija, pred tem nuhalna in pred tem prvi pregled. NIKOLI mi niso merili MV, niti obseg trebuha, niti razdaljo med sramno kostjo in vrhom maternice. Za kg me pa samo vprašajo in zapišejo. Na 3D pa tudi ne bom šla, saj je res predrago.




dobro jutro!

ja, kot da bi pisala o svojih pregledih. identično, 3UZ in to je to, ostalo pa rutina, kg, pritisk, pa kako se počutim. edino srček mi posluša pa na vsakem pregledu od nuhalne naprej. user posted image pa sem probala doma merit razdaljo med sramno kostjo in vrhom maternice, pa nisem čisto prepričana, da vem kje je točno vrh user posted image


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: November2009
20.8.2009 7:30:57   
mayamaya
IZVIRNO SPOROČILO: nogavicka80



Se pa trenutno ubadam z jogiji. Kakšen jogi je primeren za dojenčka? ZAvedam se, da bo na njem preživel ooooogromno časa in da mora bit kvaliteten. Samo, kakšen je ta jogi user posted image  Ker ponujajo pa seveda povsod vse naj naj za dojenčka od nekaj evrov do krepko zasoljenih cen. Vem pa, da visoka cena še ni pogoj za kvaliteto. KATERE JOGIJE STE KUPILE VE????


jaz sem se odločila, da bom kupila kar tistega iz paketa. mislim, da je stvar precej kvalitetna - vsaj upam, da ponujajo kvalitetne stvari, pa še cena je ugodna


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: November2009
20.8.2009 8:38:48   
summer410
kateri jogi pa potrebuješ...za zibko sem ga jaz kupila v baby centru, za kinderpet pa nameravam kupit dormeo....

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: November2009
20.8.2009 8:48:00   
nogavicka80
summer410 - zibke nimava, torej za kinderpet, hkrati pa iščem še jogi za zakonsko posteljo :). Sem pomislila na Dormeo, vendar se sprašujem, ali njihova cena res pomeni toliko večjo kvaliteto? Mayamaya zna imeti prav - v paketu skorajda ne bi smeli ponujati slabih stvari. Kaj misliš?

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: November2009
20.8.2009 8:55:00   
mayamaya
ma, kolikor sem jaz slišala od nekaterih, so stvari precej kvalitetne. meni ta jogi odgovarja tudi kot dimenzija 120x60. jaz bom sigurno vzela tega.
če pa slučajno ne bi bil v redu (mislim in upam pa da ne), pa mi vseeno ne bo toliko žal, kot če bi dala precej več danarja. kar tudi jaz sem malo v dvomih, če je cena res pogojena s kvaliteto ali plačaš samo ime user posted image

_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: November2009
20.8.2009 9:01:35   
Nončika
mi bomo za kinderbet meli jogi,ki ga mamo oz. ga je mela naša mala. kupljen je bil v BC, ma pa kokosovo jedro. midva mava, pa tudi mala na ta velki postelji lineaflex jogije. ko sva kupovala sva tudi midva pomislila na Dormeo, ampak glede na to, da ga je foter menjaval ene 4x, sva si kar premislila.

midve z malo sve samivi. taka tišina in milina. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: November2009
20.8.2009 9:02:13   
summer410
jaz spim zdaj 6 mesecev na dormeu.....in spim boljše in se bolj naspana zbudim....brez heca....:)(se slišim kot v reklami)......moj je imel en teden problem, ker ni bil navajen....ampak po enem tednu tudi....ga nemenjam za nič na svetu..za to sem razmišljala, da bi ga kasnej za kinderpet kupila...

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: November2009
20.8.2009 9:31:54   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: Nezy85

user posted image


user posted image  



Nezy, a ma vozek napihljiva zadnja kolesa? ali pa mogoče navada?

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: November2009
20.8.2009 9:31:57   
murkica
Samo na hitro vas pozdravim.

Midva sva ravno 2 dni nazaj naročila dormeo tisti 12+2 ali nekaj podobnega. V glavnem ima vse potrebno proti alergijam in še to spominsko peno, ki pa po mojem ni potrebna, samo se je moj zapičil, da pač da on 10 € več, pa naj bo takšen. Tako, da bomo videli. Kolega ki dela tam je rekel, da gredo te jogiji za med in da so ljudje zelo, zelo zadovoljni z njimi.

Danes greva midva na 3D, loviva še zadnje dneve in komaj čakam, da zopet vidiva najino pikico. Bova pa vzela s seboj mojo sestrico, ponosno tetko, ker si to ful želi. Tako, da sporočim danes zvečer ali pa jutri kako je bilo.

Bodite lepo in se seveda beremo.

Papa

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: November2009
20.8.2009 9:58:33   
summer410
murkica.......tak dormeo imava midva in sva ful zadovoljna....
in super za 3d..javi in pokaži kakšno slikico...da ne bo tvo, takšn kot je bila moja....k nam je na koncu hrbet pokazala:)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: November2009
20.8.2009 10:13:22   
Nezy85
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

IZVIRNO SPOROČILO: Nezy85

user posted image


user posted image  



Nezy, a ma vozek napihljiva zadnja kolesa? ali pa mogoče navada?



Ja nončika zadnje kolesa ima napihljiva, pa še vse 4 kolesa se lahko odstranijo tak da ga lahko v nule zložiš, dejansko ga raztaviš na prafaktoreuser posted image


_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: November2009
20.8.2009 10:18:09   
Nezy85
Nončika, res je tale voziček pravi Mercedez fuuull sem vesela da sem ga nabavla, saj se ne more z njim primerjat polovica vozičkov pri nas pa še za dosti majn denarja, ker pri nas bi dav za taki voziček min. 800€

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: November2009
20.8.2009 10:22:47   
Nezy85
Aja, naju je klicala gospa iz butika in rekla da je dobila lupinico in da lahko kr pridema po njo, tak da v soboto spet pičimo na Madžarskouser posted image , kak se trudijo, fulll so pridni in vestni!!Tu pri nas bi jih še mogo sam 3x prej klicat!!Res sem totalno navdušena nad njimiuser posted image

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: November2009
20.8.2009 10:36:27   
mashy
nezy85: kako pa komuniciraš z njimi? Znajo angleško? Ali imajo veliko izbiro teh vozičkov in barv? ali je treba prej naročit in kako dolgo se ga čaka? Joj, sem te zasula z vprašanji, ampak tudi meni je voziček fu všeč in malo razmišljam o njemu...

Ja, Dormeo jogi je res fajni. Jaz sem ga imela že prej, ko sem živela še pri starših. Ker imam sama ful močne alergije, sem se odločila za nakup. Zdaj, ko sva za sebe, pa sva si ga tudi kupila, ker sem jaz vztrajala. In je tudi moj ful navdušen na njim. Sama nimam spominske pene, ker imam rada, da je ful trda podlaga. Aja, pa tudi cena ni tako zelo visoka. So nekateri še fulllll dražji.

Tudi sama sem hotela kupit za otroško posteljico dormeo, a sva potem kupila en jogi v babycentru. Sicer je bil malo dražji od Dormea, ampak je tudi antialergijski, naravna vlakna... Sigurno bo OK. Sama dam rajši malo več denarja za določene stvari, kot je jogi, stolček, lupinica...

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: November2009
20.8.2009 10:56:55   
Nezy85
mashy kar dobro govorijo slovensko, tak da ni problema,nekaj znaj tudi Nemško in Angleško samo se mi zdi da bolše obvladajo Slovenskouser posted image , ja zdaj ko sem jaz bla so meli zelenega, oranžnega, turkizno modrega, rdečega, ja meni je zdaj naročla lupinico in sem jo dobila v 1 tednu, tak da za voziček bi se tudi vrjetno čakalo kakšna 2 tedna, najbolše pa je da povprašaš!!


_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: November2009
20.8.2009 11:29:13   
Bojana82
Nezy85, kje na Madžarskem pa si kupila voziček, ali imajo veliko izbire?

Saj verjetno si že kaj pisala o tem, vendar sem bila jaz zeloooooo dolgo brez računalnika in vas nisem mogla spremljat! Sem šla sicer nazaj iskat pa nisem nikjer zasledilauser posted image ...

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: November2009
20.8.2009 11:35:08   
Nezy85
Na Lentiju sma ga kupla, tam okrog tržnice so butiki in v teh butikih prodajajo vozičke, postelnino......vse za otroka in mamico!!Izbira vozičkov je velika,pa tudi za kinder pet bom gori kupla, ker gori vse ampak res VSE komplet pride 44€ pri nas pa daš 120€

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?