|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
26.8.2009 10:25:58   
tassika
Eno vprašanje ravno gledam da bom šla počasi v tosamo v nabavo, katere vložke boste kupile, jaz sem zdaj kar v dilemi ali vir80 ali90 ali naturo. A s krilci a brez, pojma nimam kako pa kaj.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: November2009
26.8.2009 10:41:45   
MC09
Oj!

Na telovadbi (zd) sem vzela od tosame seznam za mamico in dojenčka za v porodnišnico, tam piše da kao vir 80, če se spominjam svojih prvih menstruacij so mi vložki, ki niso bili fiksno pritrjeni kr nekam zlezli user posted image in je vse mimo teklo user posted image . Sem pa na ne vem kirem forumu zasledila, da se dajo nabavit eni vložli z mrežico user posted image , taki ki jih dobiš takoj po porodu in so kot hlačke, naj bi jih imeli v tosami.

Ko boš že tam poglej kake majo majčke in oblačila za maleke, jaz nimam za oblečt za njega še nič, pa me zanima, če se splača it tja pogledat po vložke, vato, plenice, oblačilca....

Javi prosim.

Za seznam naslednji pregled komaj 23.9., takrat bom imela uz, ki ga bom plačala 36€.

lp

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: November2009
26.8.2009 10:54:07   
mayamaya
IZVIRNO SPOROČILO: petkapet

Lucky girl, če vtipkaš gor na strani, kjer imaš iskanje po meri ime vozička, boš videla par povezav v ringaraji na to temo. Kot sem videla, je kr zanimanje, ampak nobena še ni kupila user posted image .

Tassika, če se boš spomnila za naslednjič pri seznamu, so leta za popravit na 33. Ths.

No, včeraj smo sli v trgovino pogledat kako se vozi tale 3kolesnik od Jane, in smo bili kr navdušeni. Pol zvečer pa grem lepo na uno nemško stran, kjer je Mayamaya že kupila. Najdem plavega (formula, kje so vse 3 stvari )...in ko probam rezeervirat...mi javi, da blaga ni v skladišču,ma ne samo to, tudi, da je že razprodanouser posted image ,user posted image . Tako je sigurno na zalogi rdeča barva,..no bomo še malo razmislili, ampak ne ravno za dolgo, ker zgleda zelo kupujejo lanski cenejši letnik.


petkapet zadnji teden je ogromno Jane vozičkov ''zmanjkalo'' na tej strani. že ko sem jaz naročila mojega, je potem pisalo, da ga ni več na zalogi in sem bila že vsa panična, da me ni katera prehitela (pa me ni, sem dobila zadnjega očitno user posted image ). očitno je ogromno povpraševanja po Jane vozičkih pri njih - izgleda, da so najbolj ugodni tam. če si sigurna v ta voziček, se ti splača pohiteti user posted image . nisem ga še sprobala na terenu, ampak vse ostalo je super

IZVIRNO SPOROČILO: Nezy85

Dobro jutro

Super seznamček meni je fulll všeč, edino tam pod Higiena in pripomočki, ko imaš robčki za brisanje rite tega jaz (pač moje mnenje) ne bom uporabljala, bom mela sveže skuhane domače kamilčke in tetra plenico in ga s tem umijem oz. toplo prekuhano vodico če bo sila drugače pa domače kamilčke!Če pa greš kam v kakšen šoping takrat ti pa res ne preostane drugega kot pa mokri robčki, samo te še pa morem preučit, pa da vidim kateri so res najbolši za mojo bibo!!


Punce še eno neumno vprašanje: Kaj so oz. kako izgledajo Mako majičke?? Vrjetno butasto vprašanje!!



to pa tudi mene zanima user posted image


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu petkapet)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: November2009
26.8.2009 10:56:18   
tassika
Mako in tetra majčke so tiste majčke, ki se zavežejo, razlika je samo v materialu in bolj priporčajo mako, ker tetra zgleda enako kot plenicauser posted image

Punce, ko bo katera izpolnjevala papirje za csd bom zelo vesela č malo pomaga, ker glede na to da delam v rač. sem čist bosa kaj vse moram napisat in kaj nest v službo in kaj mora partner naredit, iščem navodila pajih ne najdem, al pa imam danes slab dan za iskanjeuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: November2009
26.8.2009 11:36:44   
Nezy85
Aha, no hvala za razlagouser posted image , zdaj vsaj vem v čem je razlika!!

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: November2009
26.8.2009 11:41:29   
Bojana82
Punce ali ste posteljnino za otroške posteljice že kaj kupovale? Ali katera ve za kakšno bolj ugodno varjanto kot je npr. baby center, kjer je posteljnina res svinjsko  draga?user posted image

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: November2009
26.8.2009 11:56:36   
ninka80
IZVIRNO SPOROČILO: pi82ka

komplet za iz porodnišnice:

(mako majčka, body, 1 pamperska, 1 tetra plenica, 1 povijalna, kapca tetra, kapca bombažna) jaz bom imela en bombažni bodi pa bombažne hlačke in pliš pajacka, pa kombinezonček. moj 1. je novemberček, pa je bil brez kombinezona: samo 2 bombažna bodija, bombažne žabice, še ene bombažne hlačke, jopica, copatki, kapica
-----------------------------------------------------------------------------------

OBLAČILA
bombažna jopica 1x
body na preklop 2x  - vsaj 14 kom, glede na to, da imajo dvojne rokave
Mako majčke dolg rokav 2x - nisem imela, sem imela samo bodye, se mi zdijo čist nepraktične
Topla vreča / topel pajac za hladne dni
bodi z dolgimi rokavi 1x
žabice bombaž. z naramnicami 1x- premalo, vsaj 4 kom
plišasti pajacek 1xpremalo, vsaj 4 kom
bombažne kapice 1x
plišate kapice 1x
majčke in hlače
pižama (pajacek) 1x premalo, vsaj 4 kom
nogavičke 1x premalo, vsaj 4 kom

Tega imam ful več, ker sem vse dobila in niti ne vem koliko je količinsko, vglavnem do 3m moj otrok ne bo bos in slečenuser posted image  Enako, ker se dosti pobruhajo in ti ga moraš takrat celga peroblečt.

HIGIENA, PRIPOMOČKI
povijalne plenice odvisno od kolkov 5x  - nismo imeli
plenice za enkratno uporabo (60-70)
Tetra plenice (30kom)
slinčki (vendar šele ko začnejo jesti G hrano) - že prej, ko se slinijo
Mandljevo ali olivno olje
Hladilno mazilo (bepanthen) mi smo imeli Sudocrem za ritko-zakon
Otroško milo, trdo lahko tudi tekoče
Bombažna vata
70 % alkohol
Fiziološka raztopina za nos
Robčki za brisanje rite za na pot, doma je baje boljše če rito umivamo z navadnimi krpicami in vodo, priporočale mamice
aspirator za nos gre tudi brez tega - nam je rekla da je to baje ful dobro drugače pa fiziološko v nos in to s curkom, da gre res kaj vn - ma ja, v praksi je mal drgač. M imamo Baby Vac, nekaj najboljšega, ko ima otrok zamašen nos
Termometer za vodo - ni nujno
Termometer za zrak ni nujno
Termometer za telesno temperaturo - ušesni je pri nas zamenjal navadnega: tudi vrhunski nakup
Škarjice z zaobljenimi konicami
Gost glavniček so dobri za temenca
Mehka krtača za lase
Steklenička 2x
Duda
čaj za novorojenčke če so samo dojeni ne rabijo druge tekočine - nam so bolj priporočali, če ga že dajemo da naj bo to ta iz vrečk in ne kakšen hipp ker ima dodan sladkor in ni dobro za zobke, baje dokler dojenček ne pozna sladkega niti ne bo kompliciral, še najboljša je pa navadna prekuhana voda.
Ščetko za čiščenje stekleničk
prsna črpalka ne kupujte naprej. Boste videle,če je res potrebna
palčke za ušesa
šampon (za novorojenčke brez potrebe)
OPREMA
Voziček
Lupinica
Posteljica
Jogi
Posteljnina:jaz imam 2 kompleta -jst mam 3
-rjuha
-dekca 2x
-neprmočljiva podloga
-kovtrček

Previjalna podloga
Banjica ali čebrček - Bolj so nam priporočali banjico, ker čebriček dojenček ful hitro preraste pa še nekaj je povedala pa sem pozabila.
Brisače kopalne 2 x
ležalnik
kengorujček - v šoli ful odsvetujejo, ker je prevelik napor za hrbtenico, potem bolj priporočajo sling, pa še to ne za dolgo časa, ker se dojenček notri lahko zgrbanči in ga pozabimo popravit, za sprehode je striktno priporočala košaro, vse ostalo na hitrco, kengerujčka lahko ko že dobro drži glavico, sam pravi, da je potem pa že toliko težek da ga težko nosimo
baby fon


Evo, jst sem to čist tako napiala, kot imamo mi.


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: November2009
26.8.2009 11:57:39   
tassika
Jaz sem dobila sicer za zibko eno za darilo od Odeje, drugo sem pa naročila iz galeba in niso dragi, pa meni imajo še lepe vzorce.
http://www.galeb.eu/si/

< Sporočilo je popravil tassika -- 26.8.2009 11:58:15 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: November2009
26.8.2009 12:00:56   
ninka80
IZVIRNO SPOROČILO: Nezy85

Dobro jutro

Super seznamček meni je fulll všeč, edino tam pod Higiena in pripomočki, ko imaš robčki za brisanje rite tega jaz (pač moje mnenje) ne bom uporabljala, bom mela sveže skuhane domače kamilčke in tetra plenico in ga s tem umijem oz. toplo prekuhano vodico če bo sila drugače pa domače kamilčke!Če pa greš kam v kakšen šoping takrat ti pa res ne preostane drugega kot pa mokri robčki, samo te še pa morem preučit, pa da vidim kateri so res najbolši za mojo bibo!!


Punce še eno neumno vprašanje: Kaj so oz. kako izgledajo Mako majičke?? Vrjetno butasto vprašanje!!


nezy85
, kamilčke za tako majhne otročke sploh niso fajne, ker preveč izsušijo kožo. Najboljš je mlačna voda in nič drugega. Mi smo ga tut kopali samo v vodi, brez  mila... do 3. meseca. Za ven pa itak rabiš osvežilne robčke. To je pa odisno, kateri pašejo mali ritki, enako kot plenice. Tko da na začetku kupte une majčkene paketke (ala prenosne), k je noter čist mal robčkov, da vidite, ali vašemu otročku le-ti sploh odgovarjajo.

mako, terta majčke, mi niso všeč, veliko bolj se mi zdijo bodiji, sploh na preklop, k otroka samo noter položiš in ga oblečeš do konca. ker ko si 1. starš še nisi najbolj vešč in ti zelo olajšajo delo.


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: November2009
26.8.2009 12:01:58   
tassika
nina80 sicer bo zdajle tole izpadlo čudno, a za pižamo pajac je lahko navaden bombažni a je kakšen poseben?

Jaz tudi nimam veliko mako majčk imam bolj pajacke.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: November2009
26.8.2009 12:04:43   
Bojana82
tassika, super si.......hvala za tole internetno stranuser posted image ! Lepi vzorčki in zelo sprejemljive cene....user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: November2009
26.8.2009 12:08:49   
ninka80
tassika, vložke sem jst mela une navadne VIR 80, in so bli super. Ker so tko dobr dihajo, kupila sem si pa še une mrežaste spodnje hlače, kot jih imajo v P. In je blo res fajn, k je blo mehko, zarad šivov.
pajacek za spanje...naš je imel navaden bombažen pajacek z dolgimi rokavi.


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: November2009
26.8.2009 12:10:54   
ninka80
tassika, ma sej pri prvem kupiš vse kar vidiš, nekak v tem smisli, k ne veš, kaj je najbolj praktično.
No, zdej vem, da bo naš 2. največkrat oblečen: 2 bodija na preklop in bombažne hlačke do pasu+copatki, ker je ro najlažje za previt.user posted image user posted image , al pa žabice z naramnicami. Najmanj hvaležni si tisti pajaci v celem(z dolgimi rokavi).


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: November2009
26.8.2009 12:13:31   
tassika
No sej pravim, zato pa sem hvaležna svoji svakinji k mi je vse to dala je par pajackov, večina pa tko kot praviš hlačke in majčke posebej, pa nekaj trenerkic,... Mako majčk skoraj da nič ne vem če sta dve notri, bodijev na preklop ful.

Bojana jaz sem naročila vzorec safari in je ful lep, je pa tko da je bombaž in se kar mečka, no jaz sem mogla zlikat je pa res da sem dala na ful centrifuge in bolj grdo obesla, če bi lepo bi bilo mogoče boljše.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: November2009
26.8.2009 12:20:36   
Nezy85
IZVIRNO SPOROČILO: ninka80

IZVIRNO SPOROČILO: Nezy85

Dobro jutro

Super seznamček meni je fulll všeč, edino tam pod Higiena in pripomočki, ko imaš robčki za brisanje rite tega jaz (pač moje mnenje) ne bom uporabljala, bom mela sveže skuhane domače kamilčke in tetra plenico in ga s tem umijem oz. toplo prekuhano vodico če bo sila drugače pa domače kamilčke!Če pa greš kam v kakšen šoping takrat ti pa res ne preostane drugega kot pa mokri robčki, samo te še pa morem preučit, pa da vidim kateri so res najbolši za mojo bibo!!


Punce še eno neumno vprašanje: Kaj so oz. kako izgledajo Mako majičke?? Vrjetno butasto vprašanje!!


nezy85
, kamilčke za tako majhne otročke sploh niso fajne, ker preveč izsušijo kožo. Najboljš je mlačna voda in nič drugega. Mi smo ga tut kopali samo v vodi, brez  mila... do 3. meseca. Za ven pa itak rabiš osvežilne robčke. To je pa odisno, kateri pašejo mali ritki, enako kot plenice. Tko da na začetku kupte une majčkene paketke (ala prenosne), k je noter čist mal robčkov, da vidite, ali vašemu otročku le-ti sploh odgovarjajo.

mako, terta majčke, mi niso všeč, veliko bolj se mi zdijo bodiji, sploh na preklop, k otroka samo noter položiš in ga oblečeš do konca. ker ko si 1. starš še nisi najbolj vešč in ti zelo olajšajo delo.



Ninka80, hvala za nasvet, to je res super da imamo že izkušene mamice tukaj na RR in nam svetujejouser posted image user posted image
Tassika, hvala bogu da si zdaj prilepla tale link, ker če ne bi mi mama kupla v baby centru postelnino za zibelko in bi dale 80€, res si zlata!!user posted image
Tale Galeb pa ima res sprejemljive cene!!


_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: November2009
26.8.2009 12:33:24   
ninka80
tassika, hvala za mail.

nezy85, sej 1. itak ne morš vedti, kaj ti ja najboljš. Rada pomagam, če kdo želi.

Baby center, mi je full mimo trgovina, čist preveč drago, za kar prodajajo. Mi je Pikapolonica bolj všeč. Drugač sem pa cunje za novorojenčka kupovala tut v KIKu in sem full zadovoljna z njimi. Men je itak glavno, da je bombaž. Aja, H&M je pa itak zakon. Se mi zdi, da so bodiji iz te trgovine kr rastli z njim.




_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: November2009
26.8.2009 12:48:10   
MC09
Jaz sem jo kupila v Ikei, lepa in ugodna user posted image .

Lp

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: November2009
26.8.2009 12:51:32   
pi82ka
No jaz sem pač tale seznam priredila tako kot bom jaz  kupila za začetek, mi je bila pa v pomoč mamica z dvema otročičkoma tako da nekaj izkušen pa le imauser posted image  in kar se mene tiče absolutno ne bom kupovala 14 bodyev za prve mesece oziroma mesec, se pa strinjam da so bolj praktični in bom tudi jat vzela namesto mako majčke kar bodye.
Res je voda-mlačna je naboljše za prve mesece nege otročička.
MENI SO VSE MAMICE SVETOVALE NAJ NE KUPUJEM PREVEČ, KER NE BOM RABILA OZIROMA BOM ITAK OPRALA SPROTI. KER JAZ BI TUD NAJRAJ KR KUPLA FULL, DA NE BO KAJ PREMALO, AMPAK SO ME HITRO USTAVILE MAMICE, KI SO POVILE V ZADNJIH TREH LETIH. Tko da se bomo mogle kr odločitn kako in kaj, kupiš loh itak še pol...bom pa mož šev shopinguser posted image .

Za postelnino so mi svetovali naj ne kupuje rjuhic, ker če imaš doma nap navadne rjuhe jih prepogneš al pa daš na pol pa zarobiš in daš v košek...tako bom jaz neredila, ker imamo full rjuh in ne bom kupovala novih za košek...potem za posteljico pa. Kupla pa sem dekce, eno za v vozek in enoza v posteljico, moram pa še kovtrček oziroma to prešito oddejico nabavit.

Sva pa včeraj sestavila komplet Janejev vozek in je full fleten...bi šla kr na en kroguser posted image . Sam ko daš košaro gor ni čist fiksna, ampak se mal premika-baje tko mora bit, ko ga pelješ da se mal junga kot zibelka kao...no in jajček se isto mal premika. Šprtni del je pa itak prava formula. Uporabniki teha vozka so full zadovoljni-preverjeno. Pozna katera koda, ki ima probleme s tem vozkom? No razen spredaj disk bremza je zelo občutljiva...jo je treba mazat z mastjo in pa sčistit vsaketoliko.

lp

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: November2009
26.8.2009 12:55:17   
piška goriška
dan!

tukaj je še malo eko izdelkov in vložkov (moja sekica pravi, da so jo še vir malo preveč dražijo - je tik po porodu...):
http://www.ekolife.si/si/kozmetika/intimna-nega-g152.shtml

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: November2009
26.8.2009 12:57:33   
piška goriška
kaj pa Ikea posteljnina - lepa in poceni
tule je link, ampak je od italianske ikee
http://www.ikea.com/it/it/catalog/categories/departments/childrens_ikea/10390/

(odgovor članu piška goriška)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: November2009
26.8.2009 12:59:07   
mayamaya
ej, punce a ve res imate že vse to nakupljeno? ja, pridne. jaz sem bolj med unimi poznimi očitno user posted image . sej neki cunjic sem dobila, jih moram še preprat, ampak vse ostale pripomočke (za nego, kopanje...) pa še nimam čisto nič.

pi82ka košara se pa meni tudi maje, pa baje mora res tako bit, mi pa prosim poveš čemu služijo tisti dve priponki, ki sta kot za v avto in jih dobiš posebej zraven košare (vsaj jaz sem jih)? kam to daš mi sploh ni jasno user posted image


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: November2009
26.8.2009 12:59:49   
ninka80
No jaz sem pač tale seznam priredila tako kot bom jaz kupila za začetek, mi je bila pa v pomoč mamica z dvema otročičkoma tako da nekaj izkušen pa le imauser posted image in kar se mene tiče absolutno ne bom kupovala 14 bodyev za prve mesece oziroma mesec, se pa strinjam da so bolj praktični in bom tudi jat vzela namesto mako majčke kar bodye.
Res je voda-mlačna je naboljše za prve mesece nege otročička


pi82ka, nisem nič sslabega mislila. Sej sem spodaj napisala, da nekak tako sem jst imela. Itak vsaka kupi po svoje. Meni je praktično izpadlo imet mal več bodijev, ker če ti mali bruhna, ga itak preoblečeš, to pa sta takoj 2 bodyja.
Lepo prosim, nč zamerit, pa osebno jemat takih stvari.


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu piška goriška)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: November2009
26.8.2009 13:13:44   
Anonimen
Dan.
Jest pa zdele mal počivam, me glava boli za znort pa še tamala je full sitna zadnje dni, jo spet zobki dajejouser posted image , jest pa brez energije. Sm že prov utrujena od vsega, mah sej bo.
 
Pi82ka mi mamo tud Jane voziček, mi je full dobr, pa tud sprednje bremze nam ni blo treba nikol mazat pa smo jo kr dost uporabljal. Kar je blo narobe z njim se je tm pri športnem delu streha po šivih trgala pa so mi zamenjali brez problemauser posted image .  Edino lupinca mi ni kej preveč všeč ker je full ozka pa je bila Gaji kmal premajhna. Sploh ker je mela bundo pa to.

Glede mako majčk se tud jest strinjam da jih je brezveze kupovat, bodiji na preklop so zakonuser posted image . Jih pa res rabiš kr nekaj, sploh če ti user posted image  poliva. Včasih ga je treba tud 5x na dan preoblečt zarad tega. Je pa res, da ne pretiravat na začetku s tem, ker ne veš kolk bo user posted image  velik. Lahko je recimo 55cm pa bo mel št. 56 full mal časa, lahko bo pa tko k moja pikica ki je bla 48cm pa smo mel št. 56 še pri 3 mesecih. Se že sproti dokupi.
Glede pižamic : mi jih nismo uporabljal tm do treh mesecev, smo jo dal spat kr v bodiju pa žabcah, se mi zdi brezveze to kupovat za začetek.

Tassika glede vložkov bom jest mela na začetku une vatirance, so full dobri ker so dost široki, ker vložki vir 80 so mi tko tko, sm mogla 3 nabasat not da mi ni vn tekl, pol se ti pa skoz premikajo...pol mal kasnej bom mela pa od vir une s krilci, so mi bli prvič najboljši.

user posted image  ritka: doma je res najboljš umivat z vodo in vatkami , če pa km greš pa robčki.

Tassika sej za papirje maš pa še čas en mesecuser posted image

Posteljnina: mi mamo eno doma narejeno eno pa kupljeno, tista obroba za okol pojs. pa je tud že full stara, ene 15 letuser posted image . Ma čist je dobra za , itak pa po izkušnjah sodeč je ne bomo rabili dolgo.




(odgovor članu piška goriška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: November2009
26.8.2009 13:27:17   
Anonimen
Aja pa jest tud priporočam baby vac, res je zakon, mi smo ga mogl prve tri mesece skoz uporabljat, ne vem kaj bi brez njega. Super nakup.

Kar se pa tiče termometrov za vodo, zrak pa nismo rabili. Pa namest škarjic za nohte uporabljamo že skoz ščipalec, mi je 1000x bolš kot škarje.

pa na seznamu nism zasledila vatirancev za popek, tud to se rabi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: November2009
26.8.2009 13:29:10   
rožica13
Ena je spraševala za Implast vozičke. Jaz ga ima v ožjem izboru, so mi barve ful dobre, lahko vsaj izbiraš ne pa da imaš le rdečo in zeleno na izbiro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?