|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
26.8.2009 14:13:11   
juniorka
Pozdravcek!
Se na hitro javim. Se presenetljivo dobro pocutim, glede na to, da s sestro dost okoli hodiva, po trgovinah vecinoma, hehe. Pa spim bolj malo, ker nasega dvoletnika neki daje, pa se zbuja ponoci...
Sem malo prebrala na hitro, pa vidim, da ste pridne z nakupovanjem. Tudi jaz imam ze vecinoma vse cunje za zacetek, Mi je sis prnesla ene 10 bodyjev, mal mesane cifre, ker ce ti jih zmanjka, lahk zasilno tudi vecjega gor dasuser posted image znajti se je treba. Pol imam 3 pizamice, ki bodo v uporabi tud cez dan za cez body, take s stopali in dolgi rokavi, pa nogavicke, ce bo pa hladneje, pa pajkice cez al pa trenerko. Majo tolk lusnih stvari tu, da o cenah ne govorim... trenerke iz plisa za 4 funte, 3 pizame za 3.5f, ... pa pajac s kapuco in rokavicami za 6f. Ni un ta debel, ker za v avto jaz otroka nikoli ne oblecem v bundo, je tudi sama nimam, raje 5 min prej pogrejem, za v vozicek pa raje odejico cez oziroma v vreco, un pajac pa rabis samo, ce otroka nosis zunaj, oziroma hocem povedat, da to pride pol v postev, ko ze hodijo!
Tosama- naj samo omenim, da se je veckrat blj splacalo njihove izdelke v drugih trgovinah kupit, sploh k so vedno kake akcije... tam so ful dragi( info od 2letuser posted image ), pa tetra plenice so mi ble boljse iz rutarja, bolj so vpile.
Mako majcke sem prvic mela ene 3, sem ji uporabla na vrh bodyja, ko sem oblekla malega v pajac brez rokavov al pa hlacke. Scipalnik za nohte je res zakon, je tko narjen, da ne mores uscipnit otroka, ne pozabit na krtaco in glavnik- za temenice, ce ne bo las user posted image , termometr za v vodo je ok, pa usesne palcke so fajn za ciscenje popka- navadne.To je na hitro neki nasvetov, kar se spomnim trenutno.

Danes sem sla po anti-d, sicer bo jutri ze 30 tednov, ampak so rekli, da ni tako pomembno, da je ok... Tukaj pa dajo injekcijo v zadnji del rame in sem si mogla roko izbratuser posted image , pa 5x me je vprasala, ce sem si prebrala kaj in zakaj, pa da je injekcija krvni produkt, narjeno iz plazme iz krvi drugih ljudi in ce je ok, da to dobim... se res pozna, da imajo tu stike z ljudmi z razlicnimi religijami...

Grem zdaj kuhat, danes je relax day, ker obcaso dezuje in je 15 st. zunaj, tako da bomo kr doma, al bo pa ikea padla, ker bo treba po postlo pocasi... se 2 meseca in 1 teden imam do pdp, groza, kako gre cas! no, saj spat ne bi bil problem, edino avto sedez mormo zrihtat, bomo maxi cosi seveda spet vzeli, sem prvega podarila, je bil v Avstriji samo 40 evrov pred 2 leti, v eni mali trgovini na Dunaju je moj nabavil, pa posteljnino tudi smesno poceni.
a ja, pralne plenice- sem med lenimi ja, priznam. Ceprav pa imam kolegico, ki jih je uporabljala, ampak sam par mesecev, pol je pa cela razocarana presla na 1x uporabo, ker je rekla, da se mala ni mogla nic obracat... Pa o handlingu otroka si lahk kaj preberete, je ful lazje otroka nosit, dvignit, previt, ce ves, kako ga pravilno prjet- meni so sicer pokazali, ker sva morala takoj na nevrofizioterapijo hodit.
Pridne bodite punce, bom drugic ktero bolj komentirala.user posted image

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: November2009
26.8.2009 14:14:16   
juniorka
sem se razpisalauser posted image
ktera bo novo temo odprla?

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: November2009
26.8.2009 14:18:06   
tassika
Nina7 ja res imam še 1 mesec časa, samo ne bi rada kaj zamudila, ker jaz vse malo površno preberem in sem mislila, da imam vsaj še 2 mesecauser posted image

Za vatirance je tudi meni svakinja rekla da to rabim k je ful dobr sam ona je vseeno imela vložek + vatirance da je bilo dovolj, ker vatiranci ful dobro vpijajo.

Glede ikee pa malo glejte, ker imajo nemci drugačne mere posteljnine kot mi, da bo potem šlo v naše kovtrčke.

kik - tudi tu sem kupovala, se dobi ugodno, pa ful lepo sem kupila en kopalni plašček tako mehek in puhast da bi ga kar sama imela pa nimajo tako velikegauser posted image

Posteljnina - -pri galebu sem dobila v kompletu tudi kovtrček in enako pri odeji, če mi pač pobruha obe, bom kombinirala z najino posteljnino, za posteljico bom pa kasneje kupovala. A nepremočljive podloge boste kupile?



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: November2009
26.8.2009 14:21:47   
tassika
IZVIRNO SPOROČILO: juniorka

sem se razpisalauser posted image
ktera bo novo temo odprla?


bom jaz da še seznamček pripopamuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: November2009
26.8.2009 14:31:44   
ninka80
tassika, na seznamu, me imaš 2x -50. in 53. ninka80 (29)  2.user posted image , 1user posted image imam doma, pregled je 29.9. , pa ne vemo, kaj bomo imel. Hvala
posteljnina,
nimam nepremočljive podloge, imam takšen jogi, k se slečeuser posted image (upam, da vem, kaj mislite), tko da tisto prevleko operem, za ta čas dam pa gor ta veliko rjuho,pa je tut dobr. Se mi je zgodil 2x, k mi je v postelci bruhal.


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: November2009
26.8.2009 14:36:55   
mayamaya
ejla

a gremo na drugi del user posted image user posted image user posted image

tassika dej, če se ti da na prvo stran še seznamček prilimat...hvala user posted image


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: November2009
26.8.2009 14:57:49   
tassika
Evo vabljene na temo november2009 - 2 del, da se ta tema lahko zaklene, saj smo dovolj načvekaleuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: November2009
27.8.2009 8:56:10   
pikica 28
khm...kam pa naj grem, da pridem do drugega dela?


_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: November2009
27.8.2009 8:58:47   
tassika
pikica poiščeš temo november2009-drugi del. Ravno tako kot tole.

lp

http://www.ringaraja.net/forum/November2009_-_2%25_del/m_4446483/tm.htm

< Sporočilo je popravil tassika -- 27.8.2009 8:59:33 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pikica 28)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?