|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:02:30   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jst kar ne morem več verjet, kaj se tle bere. Mislim, sedim pred računalnikom, gledam črke, pa kar ne morem verjet. Mislim, WTF kr neko glupo nakladanje brez repa in glave....se mi zdi, da je boljš, da tega več ne odpiram, karnisa folk se norca dela iz tebe, a ti tega ne vidiš, al nočeš videt al se ti jebe.....itak, da se ti, tako kot za vse drugo. Sam res no, karnisa, daj nehaj nakladat.

Kaj vse ta uboga zemlja nosi, ne moreš verjet. user posted image


Karnisi se jebe,važno da ona pride v Jameriko pol bo pa že nekak....sam do tam mora priti.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 14:04:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:06:31   
Kerensa*
Saj bi tebe citirala, Lukrecija, ampak kaj, ko tako redko kaj pametnega napišeš. Postajaš mi podobna. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:08:47   
rija
pa samo na polovični šiht sem šla......user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:09:52   
Kerensa*
Nič nisi zamudila. Če pa misliš, da si kaj, pa kar izvoli prebrati celo temo. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 14:12:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:13:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Saj bi tebe citirala, Lukrecija, ampak kaj, ko tako redko kaj pametnega napišeš. Postajaš mi podobna. user posted image


Evo bom probala na tvoj način:

Če redko kaj napišem še ne pomeni, da to ni pametno. To mislim jaz in s temi dejanji ne morem biti podobna ne tebi ne kateri drugi uporabnici. Kaj pa sploh je "pametno". Mislim, kaj ti smatraš pod pametno je sedaj drugo vprašanje.

A bo? user posted image

Dober poskus, ampak slab rezultat. user posted image  Imaš še 15 minut časa za popravni izpit. Potem je konec mojega šihta in grem domov. Saj veš, k otroku. Da ne bo sam. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:21:38   
puncica
Prebrala 5 strani in svaka ti čast Pika zoja al kaj si, tako trezno in premišljeno odgovarjaš kljub temu da se avtorica dela norca in ne upošteva niti ENEGA nasveta. Kerensa ti si pa .... ne ne bom napisala da me ne benajo iz foruma.user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:22:46   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Prebrala 5 strani in svaka ti čast Pika zoja al kaj si, tako trezno in premišljeno odgovarjaš kljub temu da se avtorica dela norca in ne upošteva niti ENEGA nasveta. Kerensa ti si pa .... ne ne bom napisala da me ne benajo iz foruma.user posted image



Lahko napišeš Punči,itak je cenzura.user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:23:47   
higuys
Pa še to morm napisat. Ena je lepo vprašala glede tvojega starejšega sina, ki je hiperaktiven. Kako bo z zdravili tam v ZDA? Kako bo z zravljenjem tam? Mislim... zaradi zavarovanja in to?

Kerensa?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:25:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
Pa še to morm napisat. Ena je lepo vprašala glede tvojega starejšega sina, ki je hiperaktiven. Kako bo z zdravili tam v ZDA? Kako bo z zravljenjem tam? Mislim... zaradi zavarovanja in to?
Kerensa?

Preberi celo temo, pa boš našla odgovor tudi na to. user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:26:55   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: higuys
Pa še to morm napisat. Ena je lepo vprašala glede tvojega starejšega sina, ki je hiperaktiven. Kako bo z zdravili tam v ZDA? Kako bo z zravljenjem tam? Mislim... zaradi zavarovanja in to?
Kerensa?

Preberi celo temo, pa boš našla odgovor tudi na to. user posted image


Mi ga ,prosim,  najdeš ti?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 14:27:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:28:40   
Kerensa*
Se še ne mudi. Še nikamor ne grem. A ne, lukrecija? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:28:57   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Prebrala 5 strani in svaka ti čast Pika zoja al kaj si, tako trezno in premišljeno odgovarjaš kljub temu da se avtorica dela norca in ne upošteva niti ENEGA nasveta. Kerensa ti si pa .... ne ne bom napisala da me ne benajo iz foruma.user posted image



Lahko napišeš Punči,itak je cenzura.user posted image


ma dej nehi, bom dobla kako opozorilo v PM, moje misli pa res niso najbolj lepe, žalit se pa na forumu baje ne sme. user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:31:13   
Kerensa*
Lahko žališ, Punčica, ampak moraš to narediti na diplomatski način. Napiši dvoumno, da se boš lahko izgovarjala, da nisi tako mislila. In ne uporabljaj žaljivk, temveč raje prispodobe. Pa ti ne bo nihče nič ne rekel, ne naredil. user posted image

Samo vprašanje je, a se ti sploh splača pisat (pa drugim tudi), kaj si misliš o meni, glede na to, da je to itak že jasno, meni je pa vseeno? user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:34:16   
Freycha
meni pa ni jasno, kako ima lahko en tako nizko samospoštovanje, da mu je čisto vseeno, kaj si ljudje o njemu mislijo user posted image

Meni se ti karnisa kar malo smiliš.....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:35:58   
Kerensa*
Nizko samospoštovanje, ker mi mnenje ljudi, ki me ne poznajo, ni pomembno? Še ena zanimiva teorija danes. user posted image  Moja je sicer drugačna, ampak je ne bom napisala. Zakaj ne, je pa jasno. user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:36:10   
puncica
nč grem jst, ker lajat v steno ne mislim samo to še enkrat napišem pika zoja svaka ti čast ampak raje pejt pomivat posodo al pa pometat kuhno kot pa da se bodeš z bikom verjem da boš bolj produktivna.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:39:29   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

Karnisa ima bemveja?
Ker letnik pa?


Isti kot jazuser posted image  - se pravi, da ne ravno mlad. Una garancija proti koroziji je že zdaaaaaaavnaaaaaaaaaaaaaaaaj preteklauser posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 25.2.2009 14:40:02 >

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:40:02   
Marogica
Kerensa, ko ti bo jasno, da imamo tukaj(SLO) "Ameriko", ti bo v življenju še marsikaj drugega jasno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:40:17   
oka
Nizko samospoštovanje, ker mi mnenje ljudi, ki me ne poznajo, ni pomembno? Še ena zanimiva teorija danes. user posted image Moja je sicer drugačna, ampak je ne bom napisala. Zakaj ne, je pa jasno. user posted image


Samo eno majhno vprašanje imam. Če ti mnenje ljudi, ki te ne poznajo ni pomembno, zakaj potem daviš ljudi, ki te, kot sama praviš ne poznajo, s svojimi idejami?

< Sporočilo je popravil oka -- 25.2.2009 14:41:09 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:40:41   
Kerensa*
Še dobro, da je obnovljen, drugače bi mi že razpadel. user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:43:29   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

Karnisa ima bemveja?
Ker letnik pa?


Isti kot jazuser posted image  - se pravi, da ne ravno mlad. Una garancija proti koroziji je že zdaaaaaaavnaaaaaaaaaaaaaaaaj preteklauser posted image


a ti kaj skrivaš v tisti garažiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:44:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: oka
Samo eno majhno vprašanje imam. Če ti mnenje ljudi, ki te ne poznajo ni pomembno, zakaj potem daviš ljudi, ki te, kot sama praviš ne poznajo s svojimi idejami?

Marsikaj sem že počela v življenju, ampak davila pa res nisem še nikogar.

Ko sem odprla temo, mi je bilo kristalno jasno, da se bodo določene RR-ovke spet norčevale in speljale temo stran od naslovnega vprašanja. Ampak, kakor vedno, se vmes najde kaj uporabnega, kar mi lahko pomaga. Brezveze je v nedogled ponavljati, da se ne norčujem, temveč da mislim resno. Vsakdo verjame, kar hoče in vsakdo si misli, kar hoče. Na RR pa ni nihče prisiljen, da piše na forum. In glede na to, da sem dobila nekaj uporabnih informacij (mogoče bom celo še kakšno), sem čisto zadovoljna. Z norčevanjem iz mene se pa ne obremenjujem. Nekatere so me celo nasmejale.


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?