|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:48:00   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Ja kako ne? Če pa boste srednji sloj.

Saj v SLO sem po dohodkih tudi višji sloj, gagam pa kakor nižji (zaradi stroškov). Bomo že nekaj skombinirali. user posted image


Verjemi da v sloveniji nisi višji slojuser posted image
SOri, par jurju mesečnih prihodkov ni višji slojuser posted image



V Sloveniji je trenutno možno ljudi deliti samo na dva sloja:
tiste z džipi
in tiste brez džipov (to je približno tako čudno, da nimaš džipa, kot da ti pol noge manjka)user posted image user posted image user posted image



Kul....bom šla po eno lado nivo po šihtuuser posted image

Kernesa smola.....benfl ne velja, džip more bit za višji slojuser posted image


user posted image user posted image user posted image

Samo je potrebno potem lastnike džipov povprašat, kako naglo se giblje navzgor potem stanje na trr...




po moje se prej znižuje, zaradi porabe avtomobilauser posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:51:50   
oka
Marsikaj sem že počela v življenju, ampak davila pa res nisem še nikogar.

Ko sem odprla temo, mi je bilo kristalno jasno, da se bodo določene RR-ovke spet norčevale in speljale temo stran od naslovnega vprašanja. Ampak, kakor vedno, se vmes najde kaj uporabnega, kar mi lahko pomaga. Brezveze je v nedogled ponavljati, da se ne norčujem, temveč da mislim resno. Vsakdo verjame, kar hoče in vsakdo si misli, kar hoče. Na RR pa ni nihče prisiljen, da piše na forum. In glede na to, da sem dobila nekaj uporabnih informacij (mogoče bom celo še kakšno), sem čisto zadovoljna. Z norčevanjem iz mene se pa ne obremenjujem. Nekatere so me celo nasmejale.


Ma daj lepo te prosim no, "davljenje" je metafora. In ja točno to počneš, "daviš" s svojimi idejami, čeprav dobro veš, kaj bo. Je način za pridobivanje informacij in je "način". Zraven pa prav peklensko (spet metafora) uživaš. In veš kje boš čez tri leta? S takim načinom razmišljanja, kot ga kežeš tu gor v Ameriki prav gotovo ne.

p.s. forum ni primeren kraj za zbiranje informacij o tako pomembni odločitvi, kot je selitev v Ameriko, no vsaj ta ne.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:57:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: oka
p.s. forum ni primeren kraj za zbiranje informacij o tako pomembni odločitvi, kot je selitev v Ameriko, no vsaj ta ne.

Na RR se dobi ogromno informacij o ogromno stvareh, ampak ne pod nickom Kerensa user posted image .

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 14:59:27   
oka
Na RR se dobi ogromno informacij o ogromno stvareh, ampak ne pod nickom Kerensa user posted image .


In zakaj je tako? Brez razloga že ne.
In nisem mislila, na to, da je problem v tvojem nicku, ampak da so za taka vprašanja na voljo druge spletne strani, take na katerih najdeš svetovalce, ljudi, ki vejo o čem govorijo, ki ti znajo stvari razložit itd. No tako bi se jaz lotila stvari v kolikor bi bila stvar resna. Ampak mogoče sem čudna.


< Sporočilo je popravil oka -- 25.2.2009 15:01:45 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 15:00:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:00:37   
Kerensa*
Nič se ne zgodi brez razloga. user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:04:31   
Kerensa*
V vsem času, odkar sem na RR, me je samo za eno RR-ovko zanimalo, zakaj me ne mara. Odgovor sem dobila, tako, da... danes ni nobene takšne, za katero bi me to zanimalo. Da bi se pa primerjala s katerokoli drugo, pa ni potrebe. Pa želje tudi ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:04:58   
Anonimen
Zakaj ne bi nikoli npr. ZARA dobila takšne odgovore ali pa brisača


Kaj da ne. Včeri mi je ena napisala da sm brez srcauser posted image . To je čist ist, k kle k pišete da je kernesa brez mozga.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:05:59   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: oka
p.s. forum ni primeren kraj za zbiranje informacij o tako pomembni odločitvi, kot je selitev v Ameriko, no vsaj ta ne.

Na RR se dobi ogromno informacij o ogromno stvareh, ampak ne pod nickom Kerensa user posted image .


Ajde. Zdej pa vklop možgane in poštudiraj ZAKAJ je tako. Zakaj misliš, no? Zakaj ne bi nikoli npr. ZARA dobila takšne odgovore ali pa brisača ali pa nejcko? Razmisli, no.


stara, če ti nisi optimist...se ne zdepiliram do maja. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:06:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

V vsem času, odkar sem na RR, me je samo za eno RR-ovko zanimalo, zakaj me ne mara. Odgovor sem dobila, tako, da... danes ni nobene takšne, za katero bi me to zanimalo. Da bi se pa primerjala s katerokoli drugo, pa ni potrebe. Pa želje tudi ne.


Veš, saj če ti kdo pove da razmišljaš k kura ne pomen da te ne mara ipd..
Sam da razmišljaš k kura brez glaveuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:07:39   
Kerensa*
Nič... pošto (s polurno zamudo) sem dočakala, zdaj grem pa domov... lepo se imejte, ne pozabite se norca delat, da se bom imela čemu smejat, ko pridem naslednjič na RR in uživajte v sončku (če ga imate kaj)... papa. user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:07:43   
BUŠICA
pridobitev delovne vize z OŠ (ali s srednjo ali z 2 leti faxa..) bo izredno težko. ZDA se ne bo niti v 3 letih pobrala od krize, kvečjemu bo še slabše-to je marsikomu jasno...
imam pa še eno idejo( samo ti ta ne bo odgovarjala)- takojšnje pridobivanje državljanstva,če se prijaviš za american marine corp- torej če si voljna za ZDA it v afganistan,irak... te z veseljem sprejmejo..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:07:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: oka
p.s. forum ni primeren kraj za zbiranje informacij o tako pomembni odločitvi, kot je selitev v Ameriko, no vsaj ta ne.

Na RR se dobi ogromno informacij o ogromno stvareh, ampak ne pod nickom Kerensa user posted image .


Ajde. Zdej pa vklop možgane in poštudiraj ZAKAJ je tako. Zakaj misliš, no? Zakaj ne bi nikoli npr. ZARA dobila takšne odgovore ali pa brisača ali pa nejcko? Razmisli, no.


stara, če ti nisi optimist...se ne zdepiliram do maja. 


In ti bi šla za missuser posted image
Kosmata?user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:10:43   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: oka
p.s. forum ni primeren kraj za zbiranje informacij o tako pomembni odločitvi, kot je selitev v Ameriko, no vsaj ta ne.

Na RR se dobi ogromno informacij o ogromno stvareh, ampak ne pod nickom Kerensa user posted image .


Ajde. Zdej pa vklop možgane in poštudiraj ZAKAJ je tako. Zakaj misliš, no? Zakaj ne bi nikoli npr. ZARA dobila takšne odgovore ali pa brisača ali pa nejcko? Razmisli, no.


stara, če ti nisi optimist...se ne zdepiliram do maja. 


In ti bi šla za missuser posted image
Kosmata?user posted image



mater si ubrisačkana, če je za kerenso vprašanje kako bo z otrokovim zdravjem nevredno odgovora, ti tudi jaz ne bom odgovarjala, da se bom pred finalnim tekmovanjem zdepilirala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:23:05   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: oka
p.s. forum ni primeren kraj za zbiranje informacij o tako pomembni odločitvi, kot je selitev v Ameriko, no vsaj ta ne.

Na RR se dobi ogromno informacij o ogromno stvareh, ampak ne pod nickom Kerensa user posted image .


Ajde. Zdej pa vklop možgane in poštudiraj ZAKAJ je tako. Zakaj misliš, no? Zakaj ne bi nikoli npr. ZARA dobila takšne odgovore ali pa brisača ali pa nejcko? Razmisli, no.


stara, če ti nisi optimist...se ne zdepiliram do maja. 


In ti bi šla za missuser posted image
Kosmata?user posted image



mater si ubrisačkana, če je za kerenso vprašanje kako bo z otrokovim zdravjem nevredno odgovora, ti tudi jaz ne bom odgovarjala, da se bom pred finalnim tekmovanjem zdepilirala.


ne žali ti brisačke, da je ubrisačkana! Saj vem, da boš v predtekmovanjih z nezdepiliranimi nogami ala bambi zavajala nasprotniceuser posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:41:13   
Anonimen
Nehite se norca delat no....user posted image

K. jaz imam eno resno vprašanje.
Kako imaš namen maturitetni tečaj in maturo opravit?
Saj veš da moraš imeti pred tem že končano eno srednjo šolo štiriletno ali pa program 3+2 in zaključni izpit, oz. poslovno maturo al kaj je že sedaj, a ne?user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:47:41   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Nehite se norca delat no....user posted image

K. jaz imam eno resno vprašanje.
Kako imaš namen maturitetni tečaj in maturo opravit?
Saj veš da moraš imeti pred tem že končano eno srednjo šolo štiriletno ali pa program 3+2 in zaključni izpit, oz. poslovno maturo al kaj je že sedaj, a ne?user posted image



Pa smo spet pri malenkostih.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 15:51:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Nehite se norca delat no....user posted image

K. jaz imam eno resno vprašanje.
Kako imaš namen maturitetni tečaj in maturo opravit?
Saj veš da moraš imeti pred tem že končano eno srednjo šolo štiriletno ali pa program 3+2 in zaključni izpit, oz. poslovno maturo al kaj je že sedaj, a ne?user posted image



Pa smo spet pri malenkostih.user posted image


Jaz obožujem malenkostiuser posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 16:00:49   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Nehite se norca delat no....user posted image

K. jaz imam eno resno vprašanje.
Kako imaš namen maturitetni tečaj in maturo opravit?
Saj veš da moraš imeti pred tem že končano eno srednjo šolo štiriletno ali pa program 3+2 in zaključni izpit, oz. poslovno maturo al kaj je že sedaj, a ne?user posted image



Pa smo spet pri malenkostih.user posted image


Jaz obožujem malenkostiuser posted image



PA DOBRO...kjer je volja , tam je pot.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 16:02:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Nehite se norca delat no....user posted image

K. jaz imam eno resno vprašanje.
Kako imaš namen maturitetni tečaj in maturo opravit?
Saj veš da moraš imeti pred tem že končano eno srednjo šolo štiriletno ali pa program 3+2 in zaključni izpit, oz. poslovno maturo al kaj je že sedaj, a ne?user posted image



Pa smo spet pri malenkostih.user posted image


Jaz obožujem malenkostiuser posted image



PA DOBRO...kjer je volja , tam je pot.


Pot je vedno.
Sam ta pot bo daljša kot si je ona zamislila.....

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 16:12:10   
Ribica **
Samo tko .. o plačah. Pi nas varuška za občasno varstvo ENEGA otroka (samo varstvo, pač ga nahrani, večinoma NE kuha) zasluži 4-5€ (ena junakinja računa baje 6€/uro + prevoz). V Ameriki (preverjena informacija) dobi varuška za SEDEM otrok + da pospravi kar so razmetali po bajti in jih nahrani, pomožnosti kaj simpl skuha (ok, pogreje v mikro) dobi okrog 4€.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 16:32:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
K. jaz imam eno resno vprašanje.
Kako imaš namen maturitetni tečaj in maturo opravit?
Saj veš da moraš imeti pred tem že končano eno srednjo šolo štiriletno ali pa program 3+2 in zaključni izpit, oz. poslovno maturo al kaj je že sedaj, a ne?user posted image

Za maturitetni tečaj je dovolj OŠ. In po maturitetnem tečaju imaš priznano V. stopnjo splošne izobrazbe (a la gimnazija).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 16:37:07   
Pika Zoja
Sicer nisem ravno ekspert v slovenskem šolstvu, ampak zakaj sem potem jaz hodila 4leta v gimnazijo?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 16:38:55   
Kerensa*
Ne vem.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 16:38:56   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

Sicer nisem ravno ekspert v slovenskem šolstvu, ampak zakaj sem potem jaz hodila 4leta v gimnazijo?


TO se sedaj tudi jaz sprašujemuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?