|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nuhalna svetlina
17.4.2009 8:09:46   
Anonimen
Pegi1 čestitke user posted image user posted image user posted image ..

Jaz imam naročeno AC drug petek v LJ.  S sabo moram prinesti krvno skupino, napotnico in kpijo pa zdravstveno.

Zanima me, ali lahko normalno doma pojem zajtrk pred posegom in če moram s sabo vzeti copate i spalno srajco? Mogoče bi mi še kaj svetovale?

Hvala vnaprej!

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: nuhalna svetlina
17.4.2009 8:25:34   
aprilčica07
Anonimen: ne, nič ne rabiš nosit s sabo in ne rabiš bit tešča:), tam ti dajo tudi kosilo..  po posegu pa počivaš od 2 do 3 urce tam, na njihovih počivalnikih.. ni noben bav bav, kr korajžno in srečno ti želim!

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: nuhalna svetlina
17.4.2009 10:48:30   
taši84
bravo pegi1!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
sm ful vesela in mi je že lažje zaradi srčka ker sploh pri dr. veselu ne pridem na vrsto.  moji rezultati NS: 3,5mm, DS:1:61
čakam morfologijo nasl.četrtek in upam da bo vse ok. sicer me pa moja punčka zelo veselo brca že vse od tega ponedeljka in sm še bolj mirna da se je končno oglasila v trebuščku. je pa tok dobr občutek.user posted image user posted image


_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: nuhalna svetlina
18.4.2009 7:20:57   
Anonimen
Ali veste mogoče kdo v LJ dela AC?

Pred leti sem za Cerarja prebrala tako šokantno zgodbo da me je strah samo, da ne bo on.

(Igla mu je padla na tla, jo je pobral in z njo ivajal poseg, prišlo je do okužbe in splava. Rezultat AC pa je prišel za splavom in pokazal, da je z otrokom vse OK....Ta zgodba in članek je bil javno objavljen in ni čenča...)

(odgovor članu taši84)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: nuhalna svetlina
18.4.2009 8:02:03   
aprilčica07
Nevem kdo vse dela amniocenteze v Lj, meni jo je nardila dr. Šajina in sem bla zadovoljna. Sem pa zihr, da v PO dela Cerar. Glede navedenega članka, pa nevem no.. mi je to skoraj nemogoče. Ampak ne poznam in ne bom pametovala.....

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: nuhalna svetlina
18.4.2009 8:51:41   
bamoocham
Ali veste mogoče kdo v LJ dela AC?


Pozdravljena.

Zadnjič sem bila na pregledu  v LJ in so bile pred mano na vrsti 4 nosečke, od tega 2 za AC in 2 za biopsijo horionskih resic. In vse posege je naredila Dr. Nataša Tul Mandič. Odlična ginekologinja!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: nuhalna svetlina
18.4.2009 11:22:55   
taši84
meni je biopsijo delal pušenjak.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: nuhalna svetlina
18.4.2009 15:36:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali veste mogoče kdo v LJ dela AC?

Pred leti sem za Cerarja prebrala tako šokantno zgodbo da me je strah samo, da ne bo on.

(Igla mu je padla na tla, jo je pobral in z njo ivajal poseg, prišlo je do okužbe in splava. Rezultat AC pa je prišel za splavom in pokazal, da je z otrokom vse OK....Ta zgodba in članek je bil javno objavljen in ni čenča...)


TEGA PA JAZ NEBI VERJELA,KER JE PRIMARIJ CERAR PREVEČ PEDANTEN,DA BI DOPUSTIL KAJ TAKEGA.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: nuhalna svetlina
20.4.2009 10:48:14   
aprilčica07
Pozdravljene,

no, za mano je morfologija in zaenkrat zgleda, da je z bejbo vse ok. Srček lepo dela, videt je vse na svojem mestu... Ampak za bit zihr grem še v LJ, datum imam 28 04, če seveda ne bo sprememb, ker baje je ful gužva, ful dohtarjev na dopustu in bla bla bla.. ampak sem zdaj res optimistična, da bo vse dobro. Tudi dohtarca je rekla, da kaj hujšega ne bi smelo bit, ker je videt vse tako kot mora bit, prav po šolsko in po knjigi:)user posted image user posted image user posted image user posted image

pegi1: kako si?
mina2009: dobila izvid?
taši84: kako je pa s tabo?


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: nuhalna svetlina
20.4.2009 23:32:40   
pegi1
heeeej!!! user posted image user posted image user posted image  cestitke aprilcica! valda da je vse ok, sej si vedela a ne:-).
jaz imam morfologijo v cetrtek, se bom javila takrat- upam, da z dobrimi novicamiuser posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: nuhalna svetlina
21.4.2009 11:10:37   
taši84
aprilčica. čakam ta četrtekko bom imela morfologijo. potem pa javim. me pa vsak dan zelo zbrca-punčka je zelo živahna, no ja očka pravi če bo po men....
pegi1-kje pa imaš morfologijo in kdaj? js ob 12.30 v lj. porodnišnici. sam bom velik prej tam.


_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: nuhalna svetlina
21.4.2009 11:34:29   
Taddy78
Punce se opravičujem da tako vdiram v vašo temo...
Moja sodelavka je imela porazno NS. Na rezultate AC je čakala skoraj 1 mesec in so ji takrat rekli, da če se dolgo čaka, ponavadi pomeni da je vse OK, oz. da če je slab rezultat zelo hitro obvestijo.

Se pa na morfologijo ne bi preveč zanašala. Sicer gre za temeljit pregled organov, ampak AC je le nekaj drugega...

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: nuhalna svetlina
21.4.2009 19:33:52   
aprilčica07
Taddy78: saj tle gor smo v glavnem punce, ki imamo za sabo ali biopsijo horionskih resic ali pa amniocentezo, to je za nami.. o morfologiji se pa pogovarjamo, ker je pač tudi to pomembno,   sploh za nas z slabo nuhalno, saj je večja možnost srčnih napak.... nobena se ne zanaša le na morfologijo, itak da ne.. dobro vemo, da je  amniocenteza ali  biopsija nekaj drugega..

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: nuhalna svetlina
22.4.2009 14:28:16   
mina2009
Punce zdravo! Končno sem dočakala še jaz. Rezultat amnio je  OKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , fantek bo. Morfologijo pa imam 18.5.09. Včeraj sem bila pri moji g. in mi je naredila UZ celega otroka. Vse OK, ampak to ni morfologija. Ena stvar me zanima- za  UZ srčka nimam pogojev z napotnico(brezplačno), ker v družini ni nobeden bolnik srca in kljub da je bila NS 4,7 min ne pripada, ker je amnio pokazala vse  ok. Jaz sem pripravljena iti ko samoplačnik samon ne vem kam. Moja g. je rekla, da v MB tega ni, ampak da je v LJ. Omenila je ginekologinjo Strah( privat ambulanta  Domžale ) in nekega dr Veselko. am je kaj znano ? 

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: nuhalna svetlina
22.4.2009 15:07:00   
aprilčica07
mina2009: čestitkeeeeeeeeeeeeeeeeee!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako je z napotnico pa nevem.. meni jo je dala moja g, brez težav,  zaradi slabe nuhalne, da je amnio ok in morfologija ok na to ne vpliva.. grem pa 28 04  v lj, ampak v porodnišnico... 

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mina2009)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: nuhalna svetlina
22.4.2009 18:26:41   
mina2009
Aprilčica: hvala. danes sem klicala ginekologinjo Strah. Povedala je, da sem opravičena uz srčaka zaradi ns 4,7 ( pogoj je najmanj 3,5). to sem povedala moji gin. in mi je dala napotnico. g Strah je rekla naj pokličem v LJ pediatrijo  in naj se naročim pri dr Vesel ali dr Mazič. Ti je kaj znano in morda veš tel. v LJ.


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: nuhalna svetlina
22.4.2009 20:29:06   
pegi1
mina cestitkeuser posted image !!!!!!!!!!!!
glede uz srca, si ocitno ze dobila odgovor... seveda ti pripada, vse kar je nad 3,5 ti mora dati brezplacno napotnico.
jaz sem imela uz srca prejsnji teden pri dr mazicu - ker je druzinski prijatelj. sicer pa je bo znan dr vesel, samo vem da si je zlomil nogo:-) in mislim, da je se vedno na bolniski.
jaz sem bila zaradi guzve uradno bila narocena 6.5. pri dr veselu in datuma se nisem odpovedala, tako da ce hoces se zmeniva, jaz poklicem in odpovem ti pa takoj za tem in bos mogoce dobila moj terminuser posted image  (ker jaz sem preiskavo ze opravila pri mazicu)
javi ...

(odgovor članu mina2009)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: nuhalna svetlina
23.4.2009 6:59:26   
aprilčica07
mina2009: vidiš, pa si dobila dogovor:):) no, jst odštevam dneve do 28 04, ampak jst ne grem na pediatrično kliniko, ker sem mela nuhalno 2,9 in pod 3,5 tja ne moremo pridet, pridemo lahko samo v porodnišnico.. ampak tudi to je ok, samo, da se potrdi, da je vse ok,  a ne?

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: nuhalna svetlina
23.4.2009 7:46:39   
pegi1
jaz imam pa danes morfologijo:-), ob 9:30 pri moji gin, javim...
cau

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: nuhalna svetlina
23.4.2009 7:49:47   
pegi1
aja mina se tel za pediatricno za uz srcka: naroca ga. plamenka saje na: 01- 5229234 ali 01- 5229268
mislim, da uradno narocajo samo dopoldne med 8-9 uro (od pon-sre), ampak nisem cist prepricana, poklici pa bos vidla...

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: nuhalna svetlina
23.4.2009 9:40:02   
mina2009
pegi:  držim ti  pesti za morfologijo. hvala za tvojo ponudbo glede pregleda na uz srčka dne 6.5. superca. klicala sem v bolnico in povprašala o zamenjavi. povedali so da ni problema in da me bo dala namesto tebe. ga plamenko misli da si ti naročena ob 12 uri. prosim ko pokličeš reči da naj namesto tebe dajo gospo ki je klicala danes (23.4.) in ima ns 4,7.  Dr Vesel se je vrnil iz bolniške. nato bom jaz ponovno poklicala in preverila ali je zamenjava uspela. ful sem vesela in najlepša hvala. 

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: nuhalna svetlina
23.4.2009 20:13:57   
pegi1
oj mina sory sele zdaj sem na netu in nisem nic klicala...bom jutri. ce bi vedla, da to lahko ti uredis, bi ti povedala moje ime:-), no sej vseeno, jaz sem bila narocena 6.5. ob 13h (ne ob 12h), bom jaz jutri poklicala, pa ji povedala (mogoce bi bilo fino, da mi na zs sporocis tvoje ime in  priimek, da jim bom rekla, naj dajo tebe namesto mene)...

drugace pa je bilo pri meni na morfologiji vse ok in vse by the bookuser posted image . jupiiiiiii!!! dala mi je sicer se napotnico za natancnejso morfologijo v porodnisnici pri dr. pusenjaku, ampak to imam sele 8.5.

joj kolk sem hepiiii!!!! po vsem tem, kar je bilo... ocitno so mi zvezde naklonjeneuser posted image

(odgovor članu mina2009)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: nuhalna svetlina
23.4.2009 20:20:42   
mina2009
superuser posted image user posted image . sem veselauser posted image da se je tako izšlo. res ta nuhalna nam je dala vetra. ampak če je konec dober se vse potrpi. sory kaj je to zs? razloži mi pa ti posredujem moje podatke. pa še enkrat hvala.

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: nuhalna svetlina
23.4.2009 20:24:06   
Nitka84
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Punce,

jaz imam glede nuhalne eno cisto drugacno vprasanje. Rezultat je bil dober 1: 4299 samo zelela sem imet filmcek od pregleda. Sem ga narocila, ga je zdravnica posnela ( Zd Dravlje) in dobila sem CD. Doma sem sedaj videla, da so mi dali 4 tri sekundne filme. To zame ni film. Je katera od vas tudi narocila filmcek in kaj ste dobile? Priblizno kako dolg film?

Hvala in lep dan vsem.



Najprej en lep pozdrav vsem, sem nova na forumu, user posted image , novega člana pa pričakujemo 29. oktobra user posted image

malaMravljica: to zame ni filmčke, če traja samo 4 s. user posted image  Jaz sem bila na NS v torek, takoj dobila filmček, ki traja vse skupaj okoli 10 minut! Tako da je kaj za videt. Konec koncev plačaš za DVD ...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: nuhalna svetlina
23.4.2009 20:55:39   
mina2009
Pegi sem ti posredovala moje podatke na zs. posreduj če si prejela.
Nitka-jaz sem doživela enako. zelo kratek posnetek. očitno je odvisno od ginekologa.

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?