|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nuhalna svetlina
27.5.2009 13:25:32   
taši84
aprilčica!
ja eno morfologijo sm mela že v porodnišnci v aprilu in so rekli na kontrolo. učer sm mela pr drugem dr. in je reku da je videt ok. da pa bom bolj mirna grem nasl. sredo še na uz srčka na pediatrično. upam da je z malo vse ok.

pegi1-držim pesti da bo vse ok!!!!


_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: nuhalna svetlina
27.5.2009 22:06:55   
aprilčica07
taši84: a tako.. no saj jst sem imela tudi podobno, le da sem bla na morfologiji dvakrat, nisem pa imela možnosti it na pedatrično (mogoče kot samoplačnik, ampak mi je rekla takrat dr v lj, da je videt vse ok in da so možnosti, da se kaj zalomi minimalne), tako, da zdaj pač uživam v nosečnosti in upam, da se bo avgusta srečno končalo:):) 
ti pa lepo opravi še v sredo!

pegi: mislim na vas, in vam želim da se vse dobro izteče.. drži se!user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: nuhalna svetlina
28.5.2009 8:42:21   
mina2009
Zdravo punce!
Z mano je  vse ok. Vročino za enkrat še dobro prenašam, ampak čaka me  zadnji mesec nosečnosti avgust, zato se pustim presenetiti.
Jaz sem imela morfologijo pri moji g. in nato v bolnici MB. NS sem imela kot pegi ampak nobeden me ni napotil na še eno morfologijo. Upam, da je povod za to, stanje otroka, ki je ok. Bom pa pri naslednjem pregledu pri moji g povprašala o ponovnem pregledu pljuč. Mi imamo mali problem z ledvicami, ki pa ni hud. Ena časica na ledvički je 6 mm. Kar je pod 7 mm je normalno. Potrebno je kontolirati, kaj se dogaja do rojstva. Če se ne zmanjša je potreben poseg po rojstvu, ki pa je zelo majhen. Težave lahko nastanejo, če se to spregleda in pri odraščanju lahko pride do odpovedi ledvic. Pomembno je, da pri uz to ugotovijo in nato so kontrole bolj pogoste. Jaz jo imam v 34 TE ponovno.
pegi - user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: nuhalna svetlina
28.5.2009 14:47:28   
aprilčica07
mina: ma ja to z ledvičkami res ni neka panika, je pa prav, da te bolj pogledajo... jst sem imela tudi pr moji g morfo, pol še v lj porodnišnici in je dr tul takrat rekla, da ni razloga, da bi še kam hodila, ker je vse ok. Tako, da po moje, če bi kaj blo za videt bi verjetno vidli, če te pač dvakrat gledajo  in dva različna dohtarja....,....  tudi moja g je rekla, da od zdaj dalje so samo redne kontrole.. grem pa v pondeljk spet tja in bom vprašala kako in kaj dalje... me je to z pegi kr malo iztirilo pa bom še malo čekirala... ampak saj pravim, moramo bit optimisti in se veselit, da je vse ok, kajne?

mene pa vročina ubija, no, danes lažje diham in se boljše volje.:):):)




_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mina2009)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: nuhalna svetlina
29.5.2009 19:16:10   
pegi1
pozdravljene,

ravnokar sem se vrnila iz Londona. dobili smo mnenje mednarodnega strokovnjaka s podrocja prenatalne diagnostike prof. Nicolaidesa.
diagnoza: asphyxiating  thoracic dystrophy
in prognoza: otrok bo verjetno umrl takoj po rojstvu, ce bo prezivel bo zelo hud invalid in bo verjetno umrl do 3 leta.

nase puncke tako naslednji teden zal ne bo vec...

objemite svoje trebuscke in vse dobro zelim vsaki izmed vas.


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: nuhalna svetlina
29.5.2009 21:34:16   
Nončika
pegi, jočem, jočem in jočem. kaj vse se dogaja. ampak, če je že res tako hudo. vaša deklica se bo rešila hudega trpljenja.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: nuhalna svetlina
29.5.2009 22:11:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pegi1

pozdravljene,

ravnokar sem se vrnila iz Londona. dobili smo mnenje mednarodnega strokovnjaka s podrocja prenatalne diagnostike prof. Nicolaidesa.
diagnoza: asphyxiating  thoracic dystrophy
in prognoza: otrok bo verjetno umrl takoj po rojstvu, ce bo prezivel bo zelo hud invalid in bo verjetno umrl do 3 leta.

nase puncke tako naslednji teden zal ne bo vec...

objemite svoje trebuscke in vse dobro zelim vsaki izmed vas.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pegi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: nuhalna svetlina
30.5.2009 7:49:25   
aprilčica07
pegi: nimam beseduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdrži, če je taka diagnoza je bolše tako, kot sta se odločila.. še enkrat ti želim poguma in moči... bo pa tudi zate spet posijalo sončke... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: nuhalna svetlina
30.5.2009 10:20:22   
taši84
tudi jaz nimam besed. me prav stiska ko tole berem in mi gre na jok.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
če tako pomisliš je res bolje da je nimaš kot pa da bi vsi trpeli z njo in ob njej....
vem da je težko ampak bodi optimistka in kaj kmalu bo vse drugače.

vse dobro ti želimuser posted image


_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: nuhalna svetlina
1.6.2009 7:34:52   
mina2009
Pegi jočem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi jaz. Zelo hudo mi je. Bodi močna. Boš videla da bo kmalu posvetil sonček. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 285
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?