|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 19:00:02   
Anonimen
Pa daj,da moja tašča udari mojega sina pa več nebo tašča zame.Moja ima,da dela z njim kakor jaz povem če ne ve kje so vrata.Da pa ga udari misliš,da bi šla jaz v sobo jokat?Pa jade kadilo bi se za njo skoz vrata.Ona lahko udari samo svojega otroka mojega nebo,ker potem ve,da ga niti videla več nebi.Pri takih stvareh pa ugrizem,če treba.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 19:42:48   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

SPLOH NI VAŽNO KAJ JE KDO.


Zakaj je bilo potem treba povdarit v prvem postu da je tašča iz Bosne?
Daleč od tega da bi zagovarjala tepež, čeprav je bilo to po mojem daleč od tega, ampak tudi mame ki bi se v takem primeru zatekla cmizdit v sobo in čakat da mož domov pride in tašči svoje pove, ne bi želela.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 19:45:27   
veveričica
isi v moji situaciji zato neveš.in ja povedala sem da je iz bosne prišla na obisk s tem sem hotela povedat da ne prebiva  v slo.na srečo.in kaj je to kaj narobe

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 19:45:54   
Anonimen
Svojga lahko, vašga neuser posted image

Jaz tega sveta res ne razumem.
Starši, k naj bi mel najraj na svetu svoje otroke jih lahko tepejo. Babice in ostali pa ne.
Res ne razumem.

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 19:49:00   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Svojga lahko, vašga neuser posted image  





A?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 19:50:30   
gita10
Verjetno je florina hotela povedati, da naj svojimi otroci dela kar hoče ampak z njenimi ne bo, ne pa da odobrava tepeš. To ga nobena mama ne ampak včasih ti pa res dvignejo živce in se tudi sama komaj zadržujem - ampak moj je  star 6 let in ne 6 mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 19:53:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Verjetno je florina hotela povedati, da naj svojimi otroci dela kar hoče ampak z njenimi ne bo, ne pa da odobrava tepeš. To ga nobena mama ne ampak včasih ti pa res dvignejo živce in se tudi sama komaj zadržujem - ampak moj je  star 6 let in ne 6 mesecev.


Ja seveda dvignejo živce. Men jih v šihtu določene osebe vsake 15min. Mam prou filmčk v glavi kaj bi delala z njimi, budale jedne. Sam vžgem jih pa ne.
In leta nimajo nobene veze. Tepe se nikogar ne, razen v samoobrambi. Sploh pa ne ljudi k naj bi jih imeli radiuser posted image
Me resno zanima če tud odraslega k vam totalno živc potene vžgete? Pa ne mi rečt da vam ga še nikol nihče ni....
Pa mišljenje s svojimi otroci naj delajo kar hočjo mi tud ni blizu. K pol pa beremo o punčkah k s psi živijo. Pa se vsi zgražamo. Prej pa s svojimi naj dela kar hoče....

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 19:54:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Svojga lahko, vašga neuser posted image  





A?


Ja tk se bere kle vse. Da svoje otroke lahko, tujih pač neuser posted image

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 19:55:09   
Anonimen
Nikjer nisem napisala,da odobravam tepež ampak da mojega otroka nebo nihče tepel.Svojega lahko udari ja,če mora čeprav se to ne dela na noben način ampak mojega nebo.Niti skregati ga nima pravice.Pri nas pač tak mamo kako mate drugi je vaša stvar.Svojega otroka bom vzgalaja jaz kakor bom želela nihče drug.Če bom rekla nebo jedel pri njej tega pač nebo.Jaz sem njegova mama in bo mene poslušala glede tega pa lahk je starejša od mene 50 let.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 20:02:31   
matkica
no, meni se tudi ne zdi prav,da se tepe otroke.Sploh pa tako majhnega ne.Jaz imam že malo večje pa jih ne tepem,ker se tudi s pogovorom,da marsikaj rešit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 20:03:22   
rija
jah...če bi moja udarila mojega mulčka, bi spoznala, da poleg njenega sina tudi jaz kar obvladam borilne veščine....sploh take po kmečkouser posted image user posted image

sicer pa se je moji tudi enkrat malo  odpeljalo, pa se je šla cukat po otročje z mojim malčkom....ampak so moji decibeli dosegli željeni učinek user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 20:25:52   
gita10
O lete imajo veze- do 1 leta star otrok ti ne more živce dvignit- vsaj meni jih ni ampak 6 letnik ko svojo trmo udar pa res moraš ven iz sobe ampak res samo s pogovorom lahko rešiš, ker če se dereš boš dopbil isti učinek nazaj takoj.

Vprašanje je pa res kaj se je tukaj zgodile ker kakor smo že vse na tem forumu opzle zna bit naša veveričica zelo živčna in če je še tašča pol takšna - ne vem. V dobro otroka upam, da gre tašča hitro nazaj za bosno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 20:35:19   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Svojga lahko, vašga neuser posted image

Jaz tega sveta res ne razumem.
Starši, k naj bi mel najraj na svetu svoje otroke jih lahko tepejo. Babice in ostali pa ne.
Res ne razumem.



Pa saj to smo že tisočkrat jemali. Ena focka ni tepež. Kakšno focko pač svojemu pripelješ kdaj v življenju, se zgodi. Ni ravno fajn, ampak če lahko na prste ene roke prešteješ, kolikokrat si ga, potem gre to nekako pač skozi. Pri tujem otroku pa zihr to ne gre skozi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 21:00:00   
veveričica
ne ti meni focka ok ti svoje kr fockaj če ti sede

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 21:03:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

ne ti meni focka ok ti svoje kr fockaj če ti sede



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 21:35:09   
MELITKA
Hejla! NIHČE nima pravice tepsti tvojega otroka. TI pa boš lepo tašči razložila, da je svoje otroke vzgajala po svoje, vidva pa bosta vajinega po svoje, pa amen.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 22:28:10   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Daleč od tega da bi zagovarjala tepež, čeprav je bilo to po mojem daleč od tega, ampak tudi mame ki bi se v takem primeru zatekla cmizdit v sobo in čakat da mož domov pride in tašči svoje pove, ne bi želela.



se strinjam s tem. nobena tukaj ne odobrava tepeža, vsaka bi pa v tem primeru odreagirala. tako da ne verjamem, da je  bil tukaj posredi nek udarec- kot že rečeno- tašče se je hotla na prefrigan način znebit.

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 22:30:47   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Daleč od tega da bi zagovarjala tepež, čeprav je bilo to po mojem daleč od tega, ampak tudi mame ki bi se v takem primeru zatekla cmizdit v sobo in čakat da mož domov pride in tašči svoje pove, ne bi želela.



se strinjam s tem. nobena tukaj ne odobrava tepeža, vsaka bi pa v tem primeru odreagirala. tako da ne verjamem, da je  bil tukaj posredi nek udarec- kot že rečeno- tašče se je hotla na prefrigan način znebit.


Seveda kje bi mi pa padlo na pamet, da grem prvo na forum jokat potem pa čakat moža, če bi res bilo kaj na robe moja tašča moža sploh nebi dočakala v moji hiši.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 23:13:21   
ronja
Pojdi tja in ji povej, da je ne sme tepst pa pika. Jaz tudi ne bi pustila, da jo kdo tepe! Bilokdo! (Življenjsko ogrožujoče situacije so izvzete, ampak samo te). Sploh pa ne za tako traparijo - zakaj pa ne bi smela nosit rokic v usta? Ni se ti treba pomirit, reci ji tako kot čutiš, da ne, pa konec! Bodi mama tigrica, pa se postavi za svojo punčko in to takoj, pa je noben ne bo več upal tikat! MOž pa ti mora stat ob strani, saj se verjetno strinjata glede vzgoje...
skratka, se (spet) strinjam z brisačko. Kdo bo pa branil naše otroke, če ne mame?

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 23:30:26   
ronja
Sem videla, da sta se že zmeniliuser posted image . Za drugič je pa dobro, da to narediš čim prej, takoj, pa tako, da otrok vidi, ker mora vedet, da se boš postavila zanjo, ji da občutek varnosti. Pa potolažit jo, seveda (mislim tamalo, ne taščeuser posted image ). Jaz sem za vsak slučaj vsem že prej povedala, da se mojih otrok ne bo teplo - saj ne, da bi komu prišlo na misel, ampak ziher je ziher.
mimogrede: fajn, da daje rokice v usta, ja, kar naj jih, to je namreč del normalnega razvoja in če jih ne bi, bi pomenilo, da je nekaj narobe z njo. Tak da lahko to razložiš taščici, če bo še kdaj problemuser posted image . pa tudi določeno imunost dobiva na ta način, da pač poje nekaj svinjarije. Ronja ni bila kaj dosti bolana, pa lahko gloda svoje roke, kolikor ji paše, tudi kadar niso vzorno čiste. Bolj važno je to, da se čuti ljubljeno kot to, da poje dva bacila več. Sicer pa se jih da naučit tudi brez tepeža.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: tašča je udarila mojo punčko
28.2.2009 9:25:28   
veveričica
bom naslednjič  takoj ukrepala.hvala.ronja je pa ful lepo ime

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: tašča je udarila mojo punčko
28.2.2009 10:09:21   
čipka
Uf, veveričica, tebi pa res ni nikoli dolgčas. Vsak dan nekaj novega. Veš kaj bi te vprašala? Če imaš v svojem "nevirtualnem" življenju kakšno prijateljico, ki te posluša, ali mogoče mamo, ki ti zna svetovat? Mož je že šel na tečaj slovenščine? Če je vse to res kar pišeš tukaj na RR- si res eno ubogo bitje, no. Malo samozavesti punca. Razmišljaj s svojo glavo kaj bi lahko bilo prav. Če smem vprašat, koliko si pa stara? Veš, brez zamere, ampak včash se mi zdijo tvoja vprašanja malo provokativna. 

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: tašča je udarila mojo punčko
28.2.2009 10:13:58   
veveričica
mam prijateljice in mislim da je forum zato da vprašam za mnenje.je pa res da nima nobena še otroka.in mama je tudi iz forme in nikoli nisem bila  povezana z njo kaj preveč.fant ni še odšev na tečaj ampak  se trudi počasi da govori slovensko.in nisem provokator

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: tašča je udarila mojo punčko
28.2.2009 10:21:00   
čipka


IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

mam prijateljice in mislim da je forum zato da vprašam za mnenje.je pa res da nima nobena še otroka.in mama je tudi iz forme in nikoli nisem bila  povezana z njo kaj preveč.fant ni še odšev na tečaj ampak  se trudi počasi da govori slovensko.in nisem provokator



Ok, hvala za odgovor. Povedala sem samo kaj mislim. l.p.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: tašča je udarila mojo punčko
28.2.2009 11:05:01   
benika
mam prijateljice in mislim da je forum zato da vprašam za mnenje.je pa res da nima nobena še otroka.in mama je tudi iz forme in nikoli nisem bila povezana z njo kaj preveč.fant ni še odšev na tečaj ampak se trudi počasi da govori slovensko.in nisem provokator


Jaz bi pa samo nekaj vprašala, pa me čisto resno zanima. Mož vem, da je iz Bosne. A ti pa si Slovenka? Hči slovenskih staršev?

Glede tepeža se pa čisto strinjam, da se otrok ne tepe. Tvojega konkretnega primera pa raje ne bom komentirala, da me ne boš spet označila za nevem kaj.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?