|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:42:58   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

jaz pa grem gledat risanko Tom & Jerry; je rekel moj sine, da lahko gledam z njim dvd in da bova skupaj počivala...to pa ne zamudim...

aja še ena izjava našega Žigca, ko sva prišla iz vrtca: ˝mami, kaj lahko vzamem user posted image iz trebuha, da se malo igrava in pol ti ga vrnem nazaj v trebüh? ˝

no, kaj bi ve na to odgovorile user posted image



Hmmm, zapleteno vprašanje. user posted image
In kaj si mu rekla?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:43:05   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Sey

Do tretjega leta, ker je bolješ, da je do takrat otrok s starši, najbolj rabi njih, potem pa rabi tudi družbo otrok!




tudi o tem bi se dalo debatirat... socialiazija otrok po 2 letu je še kako pomembna za njihov psihofizični razvoj...



naš Žigec je v vrtcu od 15meseca; so prednosti in slabosti; je res da je bil kr veliko bolan ampak je bila za to kriva predvsem žrelnica in ušesa tako da tudi če bi ga imela doma, bi bolehal, ker je bila njegova žrelnica kr prevelika za njegovo starost;
slabost je v tem, da je otrok kr bolan
prednost: je bolj socializiran in se tam veliko več nauči kot bi se recimo doma z mamo ali očetom tako da je fajn, če gre v vrtec...

pri Žigi se recimo takoj opazi če ni v vrtcu recimo kak teden, je cel user posted image v njem
ima tudi zelo dobro vzojiteljico, ki se res ukvarja z njimi veliko in se pri njej tudi veliko naučijo in če je slučajno ni kak dan ali dva, hitro pogruntamo da jo kdo drug nadomešča

se pa strinjam recimo da ni nujno da je v vrtcu ampak tudi v kakšne privat varstvu, kjer je nekaj otrok zna bit dobro


no, toliko debatiramo o tem vrtcu, da moram še jaz nekaj pripomnit user posted image  svakinja ima sina starega 2,5 leti in ga ima doma (pa še enega, starega 1 leto). Starejši sin do danes ne zna niti ene cele besede povedat, vse nekaj na pol, je pa res, da živijo v eni vasi, kjer tudi okrog ni nobenih otrok, pa tudi nikamor ne gredo, da bi otroci imeli družbo svojih vrstnikov. No, včeraj smo bili pa na sprehodu, pa srečamo eno punčko, njegovo vrstnico in je takoj stekel k njej in jo kar gledal... Ful se vidi, kako pogreša družbo otrok, zadnjič je prav jokal, ko je prav tako srečal eno punčko, ko je bilo treba pa it, pa jok. Oni so itak malo ekstremen primer, čudni pravzaprav... Pa sej nima veze, jaz se v njihovo vzgojo ne vtikam in jim ne solim pameti, ampak otrok pri takšni starosti vsekakor rabi družbo vrstnikov (moje mnenje).


no, moj nečak bo junija star 3 leta, govori ko dež in hodi v vrtec od svojega 1,5 leta... vse mi razloži po skypu, da je rožice okopaval, da presneto sem se udaril, kako se je v vrtcu s prijatelji igral... če je par dni doma že teži da bi šel vsaj na igrišče kjer so drugi otroci... tako da... mislim da zapiranje otroka s prepričanjem, da potrebuje le starše je težek larifari... moje mnenjeuser posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:44:00   
Najaa
Pupa, to je moderna vzgoja, nooooo! user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:44:30   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no, moj nečak bo junija star 3 leta, govori ko dež in hodi v vrtec od svojega 1,5 leta... vse mi razloži po skypu, da je rožice okopaval, da presneto sem se udaril, kako se je v vrtcu s prijatelji igral... če je par dni doma že teži da bi šel vsaj na igrišče kjer so drugi otroci... tako da... mislim da zapiranje otroka s prepričanjem, da potrebuje le starše je težek larifari... moje mnenjeuser posted image



a dej pupa no... bova spet kičaste s tem usklajenim mnenjem user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:44:35   
mihaela01
Hej

Ste opazile, da smo lepo začele zamujat z PDP- ji,z mano na čeluuser posted image .

Danes sem se mogla javit v porodnišnici, da so mi naredili CTG. Nič ni bilo ne duha ne sluha o popadkih..., tako, da sem šla z dolgim nosom domov, pa tako bi že rada rodila:)). To čakanje ubija.
Sedaj se moram zopet javit v porodnišnici v sredo in bomo vidli kako in kaj naprej

Ne vem no, naši pupi se nikamor ne mudi.


(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:44:37   
Najaa
Zdaj pa grem, preden se začne kamenjanje. user posted image

Se vidimo kasneje.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:45:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: felix7
ne, samo te naj dol da user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:45:49   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Kako je bilo na sprehodu z Leonom?
 


Odpadel je. user posted image  Se njegova mama ni počutila ravno najbolje.


pupce, naša jjasna pa je res zakuhala; vročina ji je zrasla in se boji da še kaj ne stakne; boga revca; en user posted image da se bo čimhitreje bolje počutla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:46:35   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no, moj nečak bo junija star 3 leta, govori ko dež in hodi v vrtec od svojega 1,5 leta... vse mi razloži po skypu, da je rožice okopaval, da presneto sem se udaril, kako se je v vrtcu s prijatelji igral... če je par dni doma že teži da bi šel vsaj na igrišče kjer so drugi otroci... tako da... mislim da zapiranje otroka s prepričanjem, da potrebuje le starše je težek larifari... moje mnenjeuser posted image



a dej pupa no... bova spet kičaste s tem usklajenim mnenjem user posted image user posted image


mislim, da nas je tokrat kar precej ki se kičasto strinjamo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:47:13   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy
pupce, naša jjasna pa je res zakuhala; vročina ji je zrasla in se boji da še kaj ne stakne; boga revca; en user posted image da se bo čimhitreje bolje počutla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo čimprej ok

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:47:25   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pupa, to je moderna vzgoja, nooooo! user posted image user posted image


ja upam, da ta modna muha mine hitro, zavoljo otrok user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:48:12   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

jaz pa grem gledat risanko Tom & Jerry; je rekel moj sine, da lahko gledam z njim dvd in da bova skupaj počivala...to pa ne zamudim...

aja še ena izjava našega Žigca, ko sva prišla iz vrtca: ˝mami, kaj lahko vzamem user posted image iz trebuha, da se malo igrava in pol ti ga vrnem nazaj v trebüh? ˝

no, kaj bi ve na to odgovorile user posted image



Hmmm, zapleteno vprašanje. user posted image
In kaj si mu rekla?


sva se usedla na posteljo in sem mu rekla, da enkrat ko pride user posted image ven iz trebuha da nazaj ne more in bo potem skozi z nami in veš kaj mi je pol rekel: bo pa kakšen drugi rastu pri tebi in bo prišu enkrat drugič ven user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:49:09   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy
pupce, naša jjasna pa je res zakuhala; vročina ji je zrasla in se boji da še kaj ne stakne; boga revca; en user posted image da se bo čimhitreje bolje počutla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo čimprej ok



še od mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:49:17   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

no, toliko debatiramo o tem vrtcu, da moram še jaz nekaj pripomnit user posted image  svakinja ima sina starega 2,5 leti in ga ima doma (pa še enega, starega 1 leto). Starejši sin do danes ne zna niti ene cele besede povedat, vse nekaj na pol, je pa res, da živijo v eni vasi, kjer tudi okrog ni nobenih otrok, pa tudi nikamor ne gredo, da bi otroci imeli družbo svojih vrstnikov. No, včeraj smo bili pa na sprehodu, pa srečamo eno punčko, njegovo vrstnico in je takoj stekel k njej in jo kar gledal... Ful se vidi, kako pogreša družbo otrok, zadnjič je prav jokal, ko je prav tako srečal eno punčko, ko je bilo treba pa it, pa jok. Oni so itak malo ekstremen primer, čudni pravzaprav... Pa sej nima veze, jaz se v njihovo vzgojo ne vtikam in jim ne solim pameti, ampak otrok pri takšni starosti vsekakor rabi družbo vrstnikov (moje mnenje).


Podoben primer poznam tudi sama...ampak v tukaj je kriva bolj mama, ker se nekako ne more ločiti od otroka, ker dela doma in ga ima doma, čeprav bi bilo fajn za njo in otroka, da bi ga magari za 4 ure vpisala v vrtec, da se socializira...vsaj na igrišče bi ga lahko vozila...ko pridemo mi na obisk pa tamali visi po naši kot kakšen šmrkelj...


_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:52:05   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: mihaela01

Hej

Ste opazile, da smo lepo začele zamujat z PDP- ji,z mano na čeluuser posted image .

Danes sem se mogla javit v porodnišnici, da so mi naredili CTG. Nič ni bilo ne duha ne sluha o popadkih..., tako, da sem šla z dolgim nosom domov, pa tako bi že rada rodila:)). To čakanje ubija.
Sedaj se moram zopet javit v porodnišnici v sredo in bomo vidli kako in kaj naprej

Ne vem no, naši pupi se nikamor ne mudi.



ja, na tako turoben dan se nobenemu nikamor ne mudi user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:52:46   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy
pupce, naša jjasna pa je res zakuhala; vročina ji je zrasla in se boji da še kaj ne stakne; boga revca; en user posted image da se bo čimhitreje bolje počutla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo čimprej ok



se podpišem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:52:56   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: mihaela01

Hej

Ste opazile, da smo lepo začele zamujat z PDP- ji,z mano na čeluuser posted image .

Danes sem se mogla javit v porodnišnici, da so mi naredili CTG. Nič ni bilo ne duha ne sluha o popadkih..., tako, da sem šla z dolgim nosom domov, pa tako bi že rada rodila:)). To čakanje ubija.
Sedaj se moram zopet javit v porodnišnici v sredo in bomo vidli kako in kaj naprej

Ne vem no, naši pupi se nikamor ne mudi.



ja, na tako turoben dan se nobenemu nikamor ne mudi user posted image


pa pridte k men mi mamo sonce, mogoč bo tko kero zgrablo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:53:05   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

jaz pa grem gledat risanko Tom & Jerry; je rekel moj sine, da lahko gledam z njim dvd in da bova skupaj počivala...to pa ne zamudim...

aja še ena izjava našega Žigca, ko sva prišla iz vrtca: ˝mami, kaj lahko vzamem user posted image iz trebuha, da se malo igrava in pol ti ga vrnem nazaj v trebüh? ˝

no, kaj bi ve na to odgovorile user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  OMG!!!! Jaz bi odgovorila, da je Žiga definitivno faca!!user posted image user posted image user posted image  Kaj pa bi rekla njemu, POJMA NIMAM!user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:54:07   
felix7
ampak zdaj je pa tole zatišje z novimi rojstvi že mal čudno... user posted image  tri dni že nobenega???

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:54:25   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

pupce, naša jjasna pa je res zakuhala; vročina ji je zrasla in se boji da še kaj ne stakne; boga revca; en user posted image da se bo čimhitreje bolje počutla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Veliko čajčka...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in user posted image user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:54:47   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

ampak zdaj je pa tole zatišje z novimi rojstvi že mal čudno... user posted image  tri dni že nobenega???


skrajni cajt, da vam naročim bus, pa pridete mal k men na obisk user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:54:49   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pa pridte k men mi mamo sonce, mogoč bo tko kero zgrablo user posted image user posted image user posted image



da ne bo tebe user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:55:22   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pa pridte k men mi mamo sonce, mogoč bo tko kero zgrablo user posted image user posted image user posted image



da ne bo tebe user posted image


jaz sem to možnost že opustila tam do pomladi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:55:23   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: mihaela01

Hej

Ste opazile, da smo lepo začele zamujat z PDP- ji,z mano na čeluuser posted image .

Danes sem se mogla javit v porodnišnici, da so mi naredili CTG. Nič ni bilo ne duha ne sluha o popadkih..., tako, da sem šla z dolgim nosom domov, pa tako bi že rada rodila:)). To čakanje ubija.
Sedaj se moram zopet javit v porodnišnici v sredo in bomo vidli kako in kaj naprej

Ne vem no, naši pupi se nikamor ne mudi.



ja, na tako turoben dan se nobenemu nikamor ne mudi user posted image


pa pridte k men mi mamo sonce, mogoč bo tko kero zgrablo user posted image user posted image user posted image



Če ne od sonca, pa od poti  user posted image  user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 13:55:43   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: mihaela01

Hej

Ste opazile, da smo lepo začele zamujat z PDP- ji,z mano na čeluuser posted image .

Danes sem se mogla javit v porodnišnici, da so mi naredili CTG. Nič ni bilo ne duha ne sluha o popadkih..., tako, da sem šla z dolgim nosom domov, pa tako bi že rada rodila:)). To čakanje ubija.
Sedaj se moram zopet javit v porodnišnici v sredo in bomo vidli kako in kaj naprej

Ne vem no, naši pupi se nikamor ne mudi.



ja, na tako turoben dan se nobenemu nikamor ne mudi user posted image


pa pridte k men mi mamo sonce, mogoč bo tko kero zgrablo user posted image user posted image user posted image



Če ne od sonca, pa od poti  user posted image  user posted image


točno tko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Ime
Miška2006

Katero ime za punčko vam je lepše:

Leja (9%)

Tara (16%)

Nina (19%)

Teja (10%)

Sara (25%)

Gaja (20%)


Število vseh glasov: 654

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!