|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 14:36:27   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

jupiiiiiiiiiii, po silnem zatišju se je zgodilo:

NOBADY sporoča:
 
Živjo! Pa sem prijokal... 4000 g težek in 53 cm velik Taj. Mamici in ateku sem se pridružil danes ob 13.13 uri. Pozdravček od mlade družinice!
 
Nobady, vse čestitke, je sicer trajalo, bo pa zdaj toliko bolj sladko!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ČESTITKE MAMICI, ATIJU IN SEVEDA TAJU!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 14:44:19   
Najaa
Čestitke še tukaj! user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 14:55:03   
mihaela01
Čestitke malemu korenjaku, mamici in atijuuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 14:57:30   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

jupiiiiiiiiiii, po silnem zatišju se je zgodilo:

NOBADY sporoča:
 
Živjo! Pa sem prijokal... 4000 g težek in 53 cm velik Taj. Mamici in ateku sem se pridružil danes ob 13.13 uri. Pozdravček od mlade družinice!
 
Nobady, vse čestitke, je sicer trajalo, bo pa zdaj toliko bolj sladko!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NoBady iskrene čestitke.. user posted image user posted image user posted image user posted image

ima pa pravega korenjaka


(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 14:59:03   
škratka
Čestike Nobady!user posted image
Komaj sem se vključila spet na forum in že zaostajam. Čez vikend sem bila pri svojih starših in sem vas samo površno brala, zdele pa sem nadoknadila ostalih 30 strani branja. Pridne čvekice ste, ni kaj user posted image
Vidim da ste šimfale tašče - js se nimam za prtožvat. Je res faca in upam da se po porodu odnosi med nami ne bodo nič poslabšali.
Kar se tiče cepljenj. A ni pri nas z zakonom določeno da moraš otroka cepiti, za vse te bolezni.... Baje da lahko samo odlašaš, če ga pa ne daš cepit, te lahko pa ganjajo in denarno terjajo.
Drugače bi pa tudi jaz šla že rodit - zavidam tistim ki že cartate.....

















(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:08:25   
trinity22
user posted image user posted image user posted image user posted image Noybody iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sedaj se pa le cartajteuser posted image user posted image user posted image user posted image

Punce hvala za dobrodošlico, bom res raje še neki časa z vami čvekala, ko bo šlo zares bom pa šla po svojo pikico.

No katera je danes na vrsti oz. katera gre danes v P?

(odgovor članu škratka)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:10:49   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

No katera je danes na vrsti oz. katera gre danes v P?
verjetno so punce svoj bonus že izkoristle user posted image user posted image NoBady je poskrbela zato in prinesla novega mačevskega korenjaka user posted image tak da verjetno bo spet ju3 kaj.user posted image
Kje pa se Lolita skriva? A se je že javila s pregleda?

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:16:20   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Zdaj pa grem, preden se začne kamenjanje. user posted image

Se vidimo kasneje.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:18:27   
kajaka
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

jupiiiiiiiiiii, po silnem zatišju se je zgodilo:

NOBADY sporoča:
 
Živjo! Pa sem prijokal... 4000 g težek in 53 cm velik Taj. Mamici in ateku sem se pridružil danes ob 13.13 uri. Pozdravček od mlade družinice!
 
Nobady, vse čestitke, je sicer trajalo, bo pa zdaj toliko bolj sladko!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ČESTITKE DRUŽINICI IN PRIJETNO CARTANJE!!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:19:35   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

marčevske nosečkice pozdravljene ....

Najprej hvala Pupi za spodbudne besede in zato, da vas je obveščala, kako in kaj je z mano, hkrati pa hvala vsem, ki ste mislile nameuser posted image user posted image user posted image user posted image

Evo mene nazaj iz porodnišnic, pa še zmeri sem 2v1, tako da bomo še kar čakali ... je šlo za lažni alarm pa malo sem zgleda prehladila ledvice, ampak nič resnega me niso nič zdravili, tako da bo že minlo samo od sebe, čeprav še malo boli ... popadki so pa bili zelo blagi oz. lažni.
Z našo pikico je vse ok, pridno se je poredila in se je z glavico že spustila dokaj nizko ... sedaj pa samo čakamo, kdaj bo njena volja, da prikuka na svetuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:21:32   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: škratka

Čestike Nobady!user posted image
Komaj sem se vključila spet na forum in že zaostajam. Čez vikend sem bila pri svojih starših in sem vas samo površno brala, zdele pa sem nadoknadila ostalih 30 strani branja. Pridne čvekice ste, ni kaj user posted image
Vidim da ste šimfale tašče - js se nimam za prtožvat. Je res faca in upam da se po porodu odnosi med nami ne bodo nič poslabšali.
Kar se tiče cepljenj. A ni pri nas z zakonom določeno da moraš otroka cepiti, za vse te bolezni.... Baje da lahko samo odlašaš, če ga pa ne daš cepit, te lahko pa ganjajo in denarno terjajo.
Drugače bi pa tudi jaz šla že rodit - zavidam tistim ki že cartate.....



















user posted image Res je!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu škratka)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:22:10   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

jupiiiiiiiiiii, po silnem zatišju se je zgodilo:

NOBADY sporoča:
 
Živjo! Pa sem prijokal... 4000 g težek in 53 cm velik Taj. Mamici in ateku sem se pridružil danes ob 13.13 uri. Pozdravček od mlade družinice!
 
Nobady, vse čestitke, je sicer trajalo, bo pa zdaj toliko bolj sladko!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ČESTITKE MAMICI, ATIJU IN SEVEDA TAJU!user posted image user posted image user posted image


se pridružujem čestitkam! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:22:43   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

No katera je danes na vrsti oz. katera gre danes v P?
verjetno so punce svoj bonus že izkoristle user posted image user posted image NoBady je poskrbela zato in prinesla novega mačevskega korenjaka user posted image tak da verjetno bo spet ju3 kaj.user posted image
Kje pa se Lolita skriva? A se je že javila s pregleda?



Vrsta več ne obstaja, katero začne matrat, greuser posted image user posted image user posted image  se pa nobeni več ne da posebej dolgo čakatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:23:17   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Kako je bilo na sprehodu z Leonom?
 


Odpadel je. user posted image  Se njegova mama ni počutila ravno najbolje.


pupce, naša jjasna pa je res zakuhala; vročina ji je zrasla in se boji da še kaj ne stakne; boga revca; en user posted image da se bo čimhitreje bolje počutla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image to pa res zna biti neprijetno! user posted image user posted image user posted image user posted image Še enkrat, da se izteče dobro!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:23:56   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

No katera je danes na vrsti oz. katera gre danes v P?
verjetno so punce svoj bonus že izkoristle user posted image user posted image NoBady je poskrbela zato in prinesla novega mačevskega korenjaka user posted image tak da verjetno bo spet ju3 kaj.user posted image
Kje pa se Lolita skriva? A se je že javila s pregleda?



Vrsta več ne obstaja, katero začne matrat, greuser posted image user posted image user posted image  se pa nobeni več ne da posebej dolgo čakatuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Akcija, reakcija!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:27:11   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: sahary

sem se nasmejala otroškim mislim...moj tamali je pa zadnjič ko sem bila na wcju rekel mami,kaj delaš...pa sem rekla da pa kakam ane in čez čas sliši štrbunk tamali pa čist paničen:mami jooooj kaj je dojenček tud not paduuuu????

hehe

aja glede vrtca pa naj povem da sem se fuul krivo počutla ko sem dala (vse tri) z enim letom v vrtec, pa sploh taprvi je bil prvega pol leta kr naprej bolan...ampak tolko ko jim lahko dajo tam vzgoje, socialnega čuta, oblikovanje osebnosti...jim jaz doma nikoli ne bi mogla...gledam ko so doma, če so naprimer prazniki so žalostni ker želijo v vrtec ker se tam počutijo ljubljene, sprejete in veelikoo se dogaja
me najbolj jezi ko so doma pa če je mrzlo in n morejo ven pol pa kr pred tvjem čepijo

se mi kr smilijo otroci ki ne hodijo v vrtec





user posted image user posted image user posted image Otroška logika, čisto preprosta! user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:31:56   
Piruri
user posted image user posted image  ČESTITKE novemu zvončku...

Letos bo zgleda leto fantkov....dejmo pupe, kje ste?

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:33:42   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

jupiiiiiiiiiii, po silnem zatišju se je zgodilo:

NOBADY sporoča:
 
Živjo! Pa sem prijokal... 4000 g težek in 53 cm velik Taj. Mamici in ateku sem se pridružil danes ob 13.13 uri. Pozdravček od mlade družinice!
 
Nobady, vse čestitke, je sicer trajalo, bo pa zdaj toliko bolj sladko!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


evo sem mogla it spat da se je rodil user posted image user posted image user posted image

ISKRENE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:40:41   
Irena83
Hoj Škratka!

Tudi jaz sem bila seznanjena na ta način. Se pravi, če v določenem času otroka ne cepiš, je to kaznivo. Ne vem pa za katera cepljenja vse to velja.

(odgovor članu škratka)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:42:53   
lejca
Dan...

danes sem urejala se zadnje stvari , sem bla cel dopoldne kot ena cota..potem sem se zrusila ob dvanajstih na postlo in se zbudila ,ko je moj skuhal kosilo..kak srcek...zdej se boljse pocutim z vec energije ,da bi lahk sla kamot rodit...pa mi tamal itak skace v busiju,da bi pa kej ven hotu pa noce niti slisat.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:43:44   
Pupa7
ma kje se skrivate pupe, vse spite? jaz sem bla zdaj 10 minut na balkonu, pa sem cela rdeča groza kak je sonce močno user posted image sem že dodala na seznam orto kremo za sončenje za tamičkenga pa zase tud kero, da ne bom dvakrat žgana hodla iz sprehodov user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Irena83)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:44:52   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dan...

danes sem urejala se zadnje stvari , sem bla cel dopoldne kot ena cota..potem sem se zrusila ob dvanajstih na postlo in se zbudila ,ko je moj skuhal kosilo..kak srcek...zdej se boljse pocutim z vec energije ,da bi lahk sla kamot rodit...pa mi tamal itak skace v busiju,da bi pa kej ven hotu pa noce niti slisat.user posted image user posted image user posted image


ojla lejca, tamali očitno še uživa, mal še ma časa, potem bo vse drugač user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:45:49   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

jupiiiiiiiiiii, po silnem zatišju se je zgodilo:

NOBADY sporoča:
 
Živjo! Pa sem prijokal... 4000 g težek in 53 cm velik Taj. Mamici in ateku sem se pridružil danes ob 13.13 uri. Pozdravček od mlade družinice!
 
Nobady, vse čestitke, je sicer trajalo, bo pa zdaj toliko bolj sladko!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


iiiiiiiiiiiii, iskrene čestitke pa obilo cartanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:49:25   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dan...

danes sem urejala se zadnje stvari , sem bla cel dopoldne kot ena cota..potem sem se zrusila ob dvanajstih na postlo in se zbudila ,ko je moj skuhal kosilo..kak srcek...zdej se boljse pocutim z vec energije ,da bi lahk sla kamot rodit...pa mi tamal itak skace v busiju,da bi pa kej ven hotu pa noce niti slisat.user posted image user posted image user posted image


ojla lejca, tamali očitno še uživa, mal še ma časa, potem bo vse drugač user posted image user posted image user posted image



zgleda res.da uziva sto na uro...kar naj...glavn ,da muva

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
9.3.2009 15:50:24   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dan...

danes sem urejala se zadnje stvari , sem bla cel dopoldne kot ena cota..potem sem se zrusila ob dvanajstih na postlo in se zbudila ,ko je moj skuhal kosilo..kak srcek...zdej se boljse pocutim z vec energije ,da bi lahk sla kamot rodit...pa mi tamal itak skace v busiju,da bi pa kej ven hotu pa noce niti slisat.user posted image user posted image user posted image


ojla lejca, tamali očitno še uživa, mal še ma časa, potem bo vse drugač user posted image user posted image user posted image



zgleda res.da uziva sto na uro...kar naj...glavn ,da muva


Itak, sam da se jim dogaja in da majo ogromno dela, pa smo zadovoljne ane user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?