|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 20:52:43   
mismis
navijamo za jutri...
Torek, 31.03.
Bozza - UZ
 
 
Bozza, uspešen UZ ti želim in da čimprej pade stopka
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 20:57:28   
listek
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

navijamo za jutri...
Torek, 31.03.
Bozza - UZ
 
 
Bozza, uspešen UZ ti želim in da čimprej pade stopka
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image



Se podpišem in navijam za čim lepši rezultat.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 20:59:00   
sonček33
Spet mi je mal slabo... moj pravi nič novga... se nafilavam z vodo, je pol mal bolš.
Drgač pa sem bla dons po n mescih pri frizerju in sem danes tako lepa. user posted image

Pa ti mami? Je naš Lovro priden al je po mamici?



Voda je dobra, tako da imaš zelo dober sistem. Pol si pa skor tko kot jaz. jaz sem bila v petek  pri frizerju po 4 mesecih. Zdej sva pa lepi.

Ja je po mamici, mal je nagajivčka v njem. Glih zdej nekaj trmari, ker mami bi rada da zaspi, on pa ne bi šeuser posted image user posted image




_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 21:00:57   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

navijamo za jutri...
Torek, 31.03.
Bozza - UZ
 
 
Bozza, uspešen UZ ti želim in da čimprej pade stopka
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image




se kar podpišem user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 21:01:51   
kimsy
fargiuser posted image user posted image user posted image  ne obupaj! Si še full mlada in boš imela lahko še cel otroški vrtec za seboj! Upam, da se z dr. V kmal dogovorita za naprej!
WP - upam, da tist vsiljivi tujek me bo delal nepotrebnih težav! 
daisy23 - jst bom mela letos zadnjo dvojko v cifri, moj pa jih ma že 41. Za dojenčka se trudiva 6 let.
bozza - dobro opravi na uz-ju

kok ste face, k ugibate katera je bla na uz-ju in kateri paše kakšen vzdevek. user posted image  No, če bom jst tako nadaljevala, bom kmal v trenerki hodila na uz, ker me že vse tišči...

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 21:03:16   
sapi
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

navijamo za jutri...
Torek, 31.03.
Bozza - UZ
 
 
Bozza, uspešen UZ ti želim in da čimprej pade stopka
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image



Tudi jaz navijam za lepe kvalitetne folikle ...

_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 21:43:57   
Zvezdica
Zvezdi - sem še mojmu pokazala tvojega cukra in je reku, madonca, kako je velik za 8 tednov in kako gleda britno, prav ve že, za kaj se gre. Aja, hvala za vse napotke glede vozička in upam, da se kdaj dobiva na pst user posted image



itak da se dobiva user posted image

Bom se javila ko bo čas, danes imajo otroc nek svoj dan, pa k frizerju sva šla z Liamčkom...pa je dan okol. user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 21:44:36   
daisy23
mismis, mah mislim, da ne bom dočakala 2.4. za test, ker se mi že kažejo neki rjavi izcedki, tako da izgleda bolj slabo,...ne vem kaj naj si mislimuser posted image

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 22:04:16   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: daisy23

mismis, mah mislim, da ne bom dočakala 2.4. za test, ker se mi že kažejo neki rjavi izcedki, tako da izgleda bolj slabo,...ne vem kaj naj si mislimuser posted image


ma ne no, jaz sem pa že po tihem kovala upanje, da imamo novo nosečko, ker si tik preh koncem, itak so pa ženske pisale o nekih izcedkih, pa so sedaj nosečke.

NO, nikar ne izgubi upanja, saj veš, da dokler se ne ulije je vse možno...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa veliko sreče

< Sporočilo je popravil mismis -- 30.3.2009 22:05:08 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu daisy23)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 22:08:39   
Rakica_80

Torek, 31.03.
Bozza - UZ
 
 
Bozza, uspešen UZ ti želim in da čimprej pade stopka
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
Se podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 22:14:09   
Rakica_80
WP, kaj lahko greš naprej v postopek, kljub cisti? Me zanima, ker se bojim, da je nimam tudi jazuser posted image
Jaz sem tudi čula, da cista ne ovira postopka in tudi ko si noseč cista miruje, ne raste, tako da kr pozitivno naprej, do konca se je treba borituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce hvala vam za pozitivne besede, ampak, sej veste, globoko v nas stoji še vedno en strahec, ki ga težko odženešuser posted image
Drugače sem pozitivna in tako razmišljamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lep pozdrav za vseuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 22:33:40   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

WP, kaj lahko greš naprej v postopek, kljub cisti? Me zanima, ker se bojim, da je nimam tudi jazuser posted image
Jaz sem tudi čula, da cista ne ovira postopka in tudi ko si noseč cista miruje, ne raste, tako da kr pozitivno naprej, do konca se je treba borituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jest sem šla kljub cisti naprej. Kar pojdi, ne bo nič narobe.

fargi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mučo objemčkov za mojo fargi, bo drugič bolje.
supermiška čestitam za 4 celice user posted image user posted image . 2 notri pa 2 v frižider.
pikovitka a je zdravje že boljše?

Še malo, pa bo hausi. Mal pozn je, še dobro, da ne morem spatuser posted image .

Pogrešam vas vse, ampak mi slabost in krči ne dovolijo, da pridem do računalnika. Vsem veliko sreče, dobre uz-je, veliko foliklov, veliko celic, nebolečo punkcijo, enako velja za špike, veliko pingvinov, mirnih 14 dni do testa in seveda čimveč pluskov.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 6:35:19   
mojsonček
Jutrčka...

še za vas eno dišečo kavico za lepši začetek dneva...

user posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 6:44:48   
Reby
Mojsonček - vidim, da si me tuki tud prehitela user posted image  Zgleda, da bom mogla še prej vstajat.

Danes navijamo za
Torek, 31.03.
Bozza - UZ
 
 
Bozza, uspešen UZ ti želim in da čimprej pade stopka
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 7:15:37   
mojsonček
user posted image user posted image  sem te našišala a? Sej maš še kkšno temo fore... nisem povsod težila...user posted image

Drage borke, držim pestke za vsako od vas čeprou nisem velikokrat med aktivnimi navijačicami...  



BEBI sem brala tvoj podpis in se tako zelo našla v njem... nekaj dni pred uradnim datumom za test so izginili vsi možni nosečniški znaki na katere sem se opirala... cel dan sem prejokala, zbedirana do konca potem pa sem si rekla: kar bo bo, če tokrat ne pa naslednjič... preživela sem mirno noč in ugani kaj se mi je sanjalo? Da sem rodila prečudovito deklico... in zjutraj sem vstala tako pomirjena kot že dolgo ne... popoldne sem instinktivno (seveda nekaj dni prej) naredila CB in guess what... bil je plusek in zdaj čakamo in odštevamo tedne, ko se nam bo pridružila naša pupa... verjemi v to, kar si želiš... pravijo, da so čudna pota gospodova...


ŠUKICA moja... objemčke za tebe in  Maja

ZARČI si spet na polno v akciji? upam, da si dobro, bolje...

GLORIA, SONČI, ZVEZDICA pozdravčke tudi vam in vašim lepotcem...

Ženskice moje...jst moram dons bilance oddat... kolk bo jutr lažje dihat, ko bo že vse za mano...



_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 7:20:53   
Bumo
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

navijamo za jutri...
Torek, 31.03.
Bozza - UZ
 
 
Bozza, uspešen UZ ti želim in da čimprej pade stopka
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 7:51:37   
BarbiG
Punce dobro jutro. Včeraj nisem in nisem mogla do računalnika - ne popoldan, ne zvečer. In morm rečt, da zdele ko berem vaše maile od včeraj, nisem več prepričana, da je jutro res dobro.

Fargesia user posted image user posted image user posted image . Pogovorta se z dr. Voglerjem kako in kaj za naprej. Sem prepričana, da bosta prišla do ustrezne rešitve tudi zate.

WP user posted image , vem da je zdajle res težko ostati optimist, vendar misli vsaj na to, da bi ti mogoče pa uspelo pridelat kakšnega eskimčka in ko boste tisto reč odstranil, boš pa lahko šla po svoje eskimčke. Čeprav tudi ni puške za vržt v koruzo, ker res ni rečen, da bi to lahko vplivalo na izid postopka. Sej ta reč se ne drži maternične stene. Tko da jaz glede tebe še nisem obupala. Bom pa še bolj močno držala pesti zate. Bodi močna punca.

Daisy, jaz jih imam 34, moj pa 33. Trudit se za otročka sva se začela pri mojih 25-tih letih. Pri devetindvajsetih sem po uspešnem postopku prvič rodila, drugič pa dve leti kasneje, prav tako po uspešnem postopku. Sedaj se trudiva za še enega otročka.

Mismis, potem pa bom zagotovo prišla. Ja mislim, da sve midve res blizu. Pa glede na to, da sem velika ljubiteljica živali, bom tud tvojga kužone mal pocartala.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 7:59:49   
BarbiG
Bozza naj bo UZ uspešen.user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 9:06:16   
jona3
daisy23 nič še ne obupaj jaz sem tudi imela tri dni pred testom rjav izcedek pa se je potem vse dobro izšlo in mi je prejšni teden uz pokazal en prelep utrip srčka. ginekologinja mi je pa rekla da dokler ni kri ni še nič narobe da se to sam telo čisti. pa srečno držim pesti in navijam zate. poskušaj malo več počivat pa bo

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 9:14:55   
ledenka

Torek, 31.03.
Bozza - UZ
 
 
Bozza, uspešen UZ ti želim in da čimprej pade stopka
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
naviiiijaaaam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Fargi user posted image user posted image user posted image  držim pesti, da te končno dajo v IVF in nehajo pacat s temi IUIji... pa da plusek pade še pred počitnicami!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 9:25:55   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček


BEBI sem brala tvoj podpis in se tako zelo našla v njem... nekaj dni pred uradnim datumom za test so izginili vsi možni nosečniški znaki na katere sem se opirala... cel dan sem prejokala, zbedirana do konca potem pa sem si rekla: kar bo bo, če tokrat ne pa naslednjič... preživela sem mirno noč in ugani kaj se mi je sanjalo? Da sem rodila prečudovito deklico... in zjutraj sem vstala tako pomirjena kot že dolgo ne... popoldne sem instinktivno (seveda nekaj dni prej) naredila CB in guess what... bil je plusek in zdaj čakamo in odštevamo tedne, ko se nam bo pridružila naša pupa... verjemi v to, kar si želiš... pravijo, da so čudna pota gospodova...








Mojsonček, joooj kakšne so to sanje bile, take da sem se dva, tri dni smejala od sreče, ti občutki so neopisljivi.....vglavnem,Mojsonček, kdo nebi verjel v to.....user posted image ...vsak ima svojega Angela, samo verjet moraš v njegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz ti želim lep porod in veliko cartanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 9:27:16   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


Torek, 31.03.
Bozza - UZ
 
 
Bozza, uspešen UZ ti želim in da čimprej pade stopka
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
naviiiijaaaam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Fargi user posted image user posted image user posted image  držim pesti, da te končno dajo v IVF in nehajo pacat s temi IUIji... pa da plusek pade še pred počitnicami!



Se podpišem pod touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 10:06:03   
T1979
Jutro,

mojsonček hvala za kofi.

user posted image  Fargi user posted image . Žal mi je, da se je tako končalo.

Sonček33 in Zvezdica prave sončke imata.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 10:06:35   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


Torek, 31.03.
Bozza - UZ
 
 
Bozza, uspešen UZ ti želim in da čimprej pade stopka
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image
 


Še jest, še jest. user posted image  user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 10:14:37   
kimsy
dobro jutro vsevednice!user posted image  

Jst sem včeraj zvečer dobila po trebuhu, vratu in dekulteju ogromno drobnh pikic rdeče barve. Nč ne srbijo, ne motijo, le na vratu imam tak žgoč občutek. Kot bi bla kaka alergija. A bi blo to možno od superfacta,  s katerim se špikam že 13 dni? Al pa spremembe pralnega praška... Izpuščaji pa so približno taki kot pri peti bolezni, ki jo imajo majhni otroci - po obrazu hvala bogu nimam nič.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?