|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 125 [126] 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 10:21:24   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: kimsy

dobro jutro vsevednice!user posted image  

Jst sem včeraj zvečer dobila po trebuhu, vratu in dekulteju ogromno drobnh pikic rdeče barve. Nč ne srbijo, ne motijo, le na vratu imam tak žgoč občutek. Kot bi bla kaka alergija. A bi blo to možno od superfacta,  s katerim se špikam že 13 dni? Al pa spremembe pralnega praška... Izpuščaji pa so približno taki kot pri peti bolezni, ki jo imajo majhni otroci - po obrazu hvala bogu nimam nič.


Kimsy ne vem, samo mislim, da bi to res bilo mogoče od praška. Kakšni so res občutljivi, pa mogoče se perilo ni dovolj spralo. 

Drugače ti bo pa kera druga vsevednica odgovorila.user posted image

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 10:56:31   
Rakica_80
Kimsy, mislim da prej od praška kot pa od Superfacta, za sigurno, pokliči, na številko, ki si jo dobila zraven zdravil, veš uni list, ki piše o stranskih učinkih!
Nič te ne stane če vprašašuser posted image
Drugače, je sedaj obdobje alergij! Treba se je malo pazit.

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 11:07:56   
šopka
Pozdraljene bejbe!
Danes je moj 4 dan po ET in se mi pojavlja beli tok kaj to pomeni. a ima katera izkušnje? Mene je strah da se bo ulilouser posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 11:21:59   
bozza
Hvala za navijanje. Očitno je pomagalo. Folikli so zrasli, danes merijo okrog 18 mm. Jutri grem za vsak slučaj še enkrat na UZ, danes še nisem dobila stopke, sem pa že spet dobila komentarje na svoj špehec. Pravi, da sem "žohtna". Sem mu kar polepšala dan, se je tako prisrčno nasmejal, ko me je držal za koleno.

(odgovor članu šopka)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 11:29:59   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: bozza

Hvala za navijanje. Očitno je pomagalo. Folikli so zrasli, danes merijo okrog 18 mm. Jutri grem za vsak slučaj še enkrat na UZ, danes še nisem dobila stopke, sem pa že spet dobila komentarje na svoj špehec. Pravi, da sem "žohtna". Sem mu kar polepšala dan, se je tako prisrčno nasmejal, ko me je držal za koleno.




Bozza super. Le tako naprej. Pa naj jutri pade stopka. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 11:36:12   
diana79
živijo!jutri bom tudi jaz tam  na uz!kaj to pomeni s žohtna?veš jaz ne razumem vsega ker sem iz madžarske!potem pa težim in sprašujem tisto kaj mi ni jasno!ampak tako se učim!mogoče se jutri vidimo!poglej na album mojo slikico!bravo za rezultate!upam da ti bom lakho jutri pridružila z dobrimi rezultatimi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

so dnevi,so leta in so pomladi,ko se imamo preprosto radi,so trenutki,ko je treba na novo začeti in so ljudje,ki jih je treba preprosto objeti!

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 12:18:11   
T1979
Bozza super, jutri bo pa stopka.  user posted image   user posted image  
Lepo, lepo.

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 13:20:36   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: bozza

Hvala za navijanje. Očitno je pomagalo. Folikli so zrasli, danes merijo okrog 18 mm. Jutri grem za vsak slučaj še enkrat na UZ, danes še nisem dobila stopke, sem pa že spet dobila komentarje na svoj špehec. Pravi, da sem "žohtna". Sem mu kar polepšala dan, se je tako prisrčno nasmejal, ko me je držal za koleno.



Super za folikelčke!! Pa daj nam napravi veselje in tole s kolenčkom še malo pojasniuser posted image

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 13:24:07   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: diana79

živijo!jutri bom tudi jaz tam  na uz!kaj to pomeni s žohtna?veš jaz ne razumem vsega ker sem iz madžarske!potem pa težim in sprašujem tisto kaj mi ni jasno!ampak tako se učim!mogoče se jutri vidimo!poglej na album mojo slikico!bravo za rezultate!upam da ti bom lakho jutri pridružila z dobrimi rezultatimi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Diana, "žohtna" ti najbrž najbolj avtentično lahko pojasni Bozza. Je pa strašno prikupen izraz user posted image Glede na štorijo s kolenčkom pa sklepam, da je pri Reškotu in se bosta jutri malo težje srečali.... Ti pa le dobro zrihtaj in čimprej sporoči, kako si opravilauser posted image

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 14:28:32   
daisy23
Ojla punce,
danes sem dobila user posted image , tako da postopek ni bil uspešen in me lahko črtate s seznama. Sem se že zjokala in pripravljena sem za nove boje nekje v avgustu-septembru. Hvala za tolažbo, srečno vsem in vedite, da vas berem, tudi če se bolj redko oglašam.

pozdrav in objemček vsemuser posted image

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 14:44:48   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: daisy23

Ojla punce,
danes sem dobila user posted image , tako da postopek ni bil uspešen in me lahko črtate s seznama. Sem se že zjokala in pripravljena sem za nove boje nekje v avgustu-septembru. Hvala za tolažbo, srečno vsem in vedite, da vas berem, tudi če se bolj redko oglašam.

pozdrav in objemček vsemuser posted image

Enga objemčka in enga lupčka zate, draga moja user posted image . Saj vem, ti srček poči, ampak avgust bo super hitro tukejuser posted image

(odgovor članu daisy23)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 14:50:55   
T1979
Daisy23 žal mi je, ampak vidim, da si že ready za naprej. Srečno.
user posted image

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 14:55:30   
diana79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    zate daisy23!jaz spet imam vprašanja!zdaj sem opazila da imam nekakšen prozoren sluz tam doli!a je to normalno?imam menopur+suprefact!boli mi nič,bolj se mi zdi da mi v jajčnikh tišči!trebuh imam malo napeta!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

so dnevi,so leta in so pomladi,ko se imamo preprosto radi,so trenutki,ko je treba na novo začeti in so ljudje,ki jih je treba preprosto objeti!

(odgovor članu daisy23)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 15:49:21   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: daisy23

Ojla punce,
danes sem dobila user posted image , tako da postopek ni bil uspešen in me lahko črtate s seznama. Sem se že zjokala in pripravljena sem za nove boje nekje v avgustu-septembru. Hvala za tolažbo, srečno vsem in vedite, da vas berem, tudi če se bolj redko oglašam.

pozdrav in objemček vsemuser posted image



Daisy user posted image user posted image user posted image . Lepo da ostajaš optimist. Le tako naprej in držim pesti, da bo jeseni plus.

(odgovor članu daisy23)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 15:50:44   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: diana79

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    zate daisy23!jaz spet imam vprašanja!zdaj sem opazila da imam nekakšen prozoren sluz tam doli!a je to normalno?imam menopur+suprefact!boli mi nič,bolj se mi zdi da mi v jajčnikh tišči!trebuh imam malo napeta!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Diana, ta sluz je, če je prozorna, takšna kot v normalnem naravnem ciklu ob ovulaciji. To je nekaj običajnega. Verjetno boš kmalu dobila stop injekcijo za dozorevanje jajčec. Nič ne skrbi, to je normalno.

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 16:05:04   
Rakica_80
Daisy23, žal mi je resuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prav pa je, da se ne predajaš in greš naprej v nove boje, TO MI JE TAKO LEPO ČUT, BRAVO PUNCA, TAKO SE GOVORIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 16:13:10   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: diana79

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    zate daisy23!jaz spet imam vprašanja!zdaj sem opazila da imam nekakšen prozoren sluz tam doli!a je to normalno?imam menopur+suprefact!boli mi nič,bolj se mi zdi da mi v jajčnikh tišči!trebuh imam malo napeta!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


...normalno nič bat....vidim da si iz mojga koncauser posted image

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 16:16:22   
mismis
 
AKTUALNO  
 
 
Sreda, 01.04.
Kimsy - UZ
Diana79 - UZ
womanpolice - UZ
Bozza - UZ
 
Petek, 03.04.
mismis - ET
 
Ponedeljek, 06.04.
Lana70 - UZ
 
Torek, 07.04.
BEBIII - UZ
 
Sreda, 08.04.
Sapi - UZ
 
Petek, 10.04.
Miklarom - UZ
 
Petek, 17.04.
  BarbiG - sestra Milica

user posted image  
user posted image   TA MESEC PRAZNUJEJO   user posted image
user posted image  


OBJEMČKI 
user posted image    BibaBond, Loremi, Bambi75, Vitaebella, Suzi74, Arneja, a.jrad, palcica_ , Fargesia, Princes34, Pika74, mala81, Zofka7, Daisy23  user posted image

user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image

 
Suska  greje  user posted image   test 03.04.
mateja_goljev  greje user posted image user posted image   test 10.04.
Listek  greje  user posted image   test 11.04.
Šopka  greje user posted image user posted image   test 14.04.
Stella Rosa  greje user posted image user posted image   test 14.04.
user posted image

  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image   



  • womanpolice (3. ICSI, GK LJ)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
  • Stella Rossa (1. IVF, GK LJ, dr. Požlep)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, zamrznjenčki)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič, začetek 7.3.)
  • Lana70 (1. IVF, GK LJ, 11.3. prevzem zdravil)
  • Kimsy (1. IVF, GK LJ)
  • šopka (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič, zamrznjenčki)
  • Biba007 (dr. Reš, zamrznjenčki)
  • BEBIII (1.ICSI,GK-LJ)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • mismis (3.IVF, LJ, dr.Drobnič) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • Bozza (dr. Reš, PO)
  • Sapi (3.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • BarbiG (4.ICSI, GK LJ) 
 user posted image  KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image       

  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Zarja ( MB, zmrznjenčki, avgust)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • Reni70 (6.ICSI,PO, dr.Reš,9.4.) 
  • Paddy (2.ICSI, MB, zamrznjenčki)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš)
  • DaisyE (dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Jill (1. ICSI, MB) 
  • Barbarella77 (2. ICSI, MB) 
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • citrončica (4. ICSI, GK LJ)
  • Tina1 (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • Lana08 (2.IVF, GK LJ)
  • Baci (2.IVF, MB, dr.Milan Reljič,dr.Gavrič)
  • Nikita***(3. IVF, GK LJ, dr. Zorn)
  • Metulj1 (1. IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • Dajamaja (PO, dr. Reš, marec)
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D, maj/junij)
  • Ivyy (ICSI)
  • Kiwi (2. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, femoden do 29.3.)
  • Miklarom (6.IVF, MB Femoden)
  • db (1. IVF, GK LJ, čaka na pošto s konzilija)
  • Pikovit (7. IVF, MB, zamrznjenčki)
  • zup2 (dr. Reš, PO)
  • skuštrana suzi (GK LJ, dr. Drobnič)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Kozica (Zamrznjenčki)
  • cukica (GK LJ, dr.Ribič, 14.4. posvet zamrznjenčki)
  • Aljonka (GK LJ, zamrznjenčki)
  • Loremi (2. IVF, zamrznjenčki)
  • bbpikica (6. IVF/ICSI, PO, dr. Reš)
  • Vitaebella (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • a.jard (1.IVF, PO, dr. Reš)
  • palcica_(1. IVF, dr. Reš) 
  • emamair (IVF, dr. Reš)
  • Netka34 (4.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Fargesia (4.IUI, GK-LJ, dr. Vogler, Gonal)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (2.IVF, GK LJ) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Pika74 (6. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • zofka7 (3.IVF, GK LJ, dr. Vogler) 
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš)     
NAŠE NAVIJAČKE/NAVIJAČI:
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gig1, Sonček33, Nokes, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09,





Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35% 


  • Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije:
    http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
    Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
    Naročanje na GK:
    narocanje.spec.gin.amb@kclj.si
    Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048

  •  
          user posted image NOVE NOSEČKE  MAREC user posted image        
        
    user posted image  Cari (PO)
    user posted image  Naska (LJ)
    user posted image  miška73 (LJ)
    user posted image  jona3 (MB)
    user posted image  n74 (PO)
    user posted image  Julia1 (PO)
    user posted image  gospodarica (PO)

     
    Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu gloria)
  • Neposredna povezava do sporočila: 3143
       RE: Marec IVF/ICSI
    31.3.2009 16:38:21   
    mismis
    Dober dan

    kako smo kaj, je kaj novega? Da vam takoj povem, da sem vam odprla novo temo April, Maj IVF/ICSI, tako da se jutri vidimo tam.

    Daisy23, user posted image user posted image  ti smolko ti, pa skoraj čisto do konca te je zafrkavala.

    Diana, vidim da so ti prijazne punce že odgovorile.

    Barbi, zmenjeno, ko bo točno določen datum in čas, ti pošljem navodila, kako točno priti do mene

    Šopka, beli tok lahko mariskaj pomeni, lahko da se pripravlja na user posted image  ali pa na user posted image . Sem že brala po forumu, da je veliko punc, ki je bilo nosečih imelo povečani beli tok.

    Kimsy, po moje je alergija od praška. Če bi bila od Suprefacta, bi se pojavila veliko prej, ne pa 13 dan špikanja




    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 3144
       RE: Marec IVF/ICSI
    31.3.2009 16:41:45   
    Rakica_80
    Mismis, kakšno žurko to vi pripravljate, kaj to za IVF- jovke?user posted image

    _____________________________

    Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 3145
       RE: Marec IVF/ICSI
    31.3.2009 16:44:25   
    mismis
    IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

    Mismis, kakšno žurko to vi pripravljate, kaj to za IVF- jovke?user posted image


    BEBIII, to je  v bistvu srečanje bork s te teme in nekaterih bivših nosečk tudi IVF-ov.
    Je nekako že ritual, da se dobimo cca enkrat na mesec, je pa odprtega tipa, tista ki želi in lahko pride, ja vabljena.



    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Rakica_80)
    Neposredna povezava do sporočila: 3146
       RE: Marec IVF/ICSI
    31.3.2009 16:52:59   
    listek
    mismis, jaz bi tudi prišla, da v živo spoznam soborke, ki bodrijo, tolažijo, se zabavajo,... tlele gor, da imamo tisti, ki se sicer ne vključimo tako pogosto, vedno kaj zanimivega za prebrati.

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 3147
       RE: Marec IVF/ICSI
    31.3.2009 16:59:07   
    suska
    Živjo punce! Že nekaj časa se nisem oglašala, ker sem imela fuuuuuul dela z oddajanjem bilance...  Seveda sem vmes večkrat pokukala sem gor, vseeno pa nisem čisto na tekočem (ampak bom kmaluuser posted image ). Skratka:

    Mišmiš  čestitke za 4 celice!!!!!! user posted image
    Če je možno bi tudi jaz prišla na žur, ker še nisem nobene spoznala (vse se neki videvate na kliniki, pri Rešu pa ni bilo nobene poznane - takrat ko sem bila jaz, sevedauser posted image ). Zato bi vas res rada spoznala!!!!!!!!

    Daisy23, res škoda....user posted image (imam pa občutek da grem za tabo). Če mi ne rata, se pa avgusta oz. septembra skupaj podava v nove boje, prav (saj si pri Rešu, ne?)?!

    Diana79, jaz bi rabila eno uslugo..... Ali lahko prosim vprašaš če se pri vas v lekarni dobijo tableti Clinofug (so za oči). Nujno jih rabi moja babica, pa se jih nikjer več ne dobiuser posted image .


    Vse ostale pa lepo opravite na UZ, na punkciji in pazite na svoje pikice!!!!!!                                           Zdaj bom pa spet večkrat z vami.....user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu T1979)
    Neposredna povezava do sporočila: 3148
       RE: Marec IVF/ICSI
    31.3.2009 17:03:10   
    Rakica_80
    A tako je to, no super, enkrat se vam bom tudi jaz pridružila, samo točno nevem kdajuser posted image Veš zoprno mi je iz Kopra gor prihajat, je predaleč, pa še če kakšen pir spiješ, kdo me bo vozil nazajuser posted image
    Poleti bi lahko priletele vse na morje, pa bi tukej naredile kakšno feštico, kaj pravite, ste za to?
    No v vsakem primeru, javite kdaj bo feštica, da se vem organizirat, pa da vidmo pol, če lahko pridem ali neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

    (odgovor članu listek)
    Neposredna povezava do sporočila: 3149
       RE: Marec IVF/ICSI
    31.3.2009 17:36:12   
    lana70

    IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

    A tako je to, no super, enkrat se vam bom tudi jaz pridružila, samo točno nevem kdajuser posted image Veš zoprno mi je iz Kopra gor prihajat, je predaleč, pa še če kakšen pir spiješ, kdo me bo vozil nazajuser posted image
    Poleti bi lahko priletele vse na morje, pa bi tukej naredile kakšno feštico, kaj pravite, ste za to?
    No v vsakem primeru, javite kdaj bo feštica, da se vem organizirat, pa da vidmo pol, če lahko pridem ali neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



    mismis, baje da se zadeva odvija kar pri tebi.....

    (odgovor članu Rakica_80)
    Neposredna povezava do sporočila: 3150
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 125 [126] 127   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 125 [126] 127   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
    Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
    Ovulacija in oploditev
    Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?