|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 125 126 [127]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 17:44:03   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

A tako je to, no super, enkrat se vam bom tudi jaz pridružila, samo točno nevem kdajuser posted image Veš zoprno mi je iz Kopra gor prihajat, je predaleč, pa še če kakšen pir spiješ, kdo me bo vozil nazajuser posted image
Poleti bi lahko priletele vse na morje, pa bi tukej naredile kakšno feštico, kaj pravite, ste za to?
No v vsakem primeru, javite kdaj bo feštica, da se vem organizirat, pa da vidmo pol, če lahko pridem ali neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mismis, baje da se zadeva odvija kar pri tebi.....



tak je bil plan, čeprav če nas bo veliko, se bo treba malo organizirati za parking.
Sam plac za žur pa ni problem.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 18:21:38   
lana70
no, koprška naveza lahko kar pobira oz. se pusti pobrati na postojnskem.....zakaj bi morala vsaka s svojim avtom gor lazik k tebi, pa plac jemat user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 18:33:25   
sapi
Hojla na deževen dan ...

bozza super za foliklčke torej bo stopka kmalu padla ...
daisy23 res si pogumna ... lepo optimistično naprej ... ti pa pošiljam en velik objemček upam, da ti bo malo lažje user posted image ...

mismis tokrat se jaz tudi javim upam, da mi uspe in ne bom imela punkcije ravno takrat ... torej, če se dela že kak seznamček vpiši še mene ..


_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 18:56:50   
miklarom
Daisy - user posted image user posted image user posted image , še od mene, in le pogumno naprej.

no, da vam povem, da mi špikanje kar lepo gre, imam pa zraven asistentauser posted image in to kar mojgauser posted image , mi vse lepo pripravi, jaz pa se potem samo še pičin, še mal pa ga bom naučila še špikat, pol bo pa vse znal in bo pravi dohteruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 19:45:21   
diana79
HVALA!od kod si ti?jaz sem čist blizu krškega!

_____________________________

so dnevi,so leta in so pomladi,ko se imamo preprosto radi,so trenutki,ko je treba na novo začeti in so ljudje,ki jih je treba preprosto objeti!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 20:06:44   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

uau, lepo in ažurno....

navijam za jutrišnje akterke
Sreda, 01.04.
Kimsy - UZ
Diana79 - UZ
womanpolice - UZ
Bozza - UZ
 
 
user posted image user posted image user posted image




še jaz, še jaz navijam..

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


da tole navijanje preselim še na staro temo... jutri se pa vidimo na novi temi

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 20:13:34   
miska73
Mene bo kap... V Piramidi trenutno poje Murko user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 20:16:35   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Mene bo kap... V Piramidi trenutno poje Murko user posted image


potem pa še dobro, da ne gledam Piramide user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 20:27:46   
listek
jaz imam pa raje forenzike user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 20:32:46   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Mene bo kap... V Piramidi trenutno poje Murko user posted image



hahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 20:33:25   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: diana79

HVALA!od kod si ti?jaz sem čist blizu krškega!


...Brežice...kaj pa tiuser posted image

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 20:43:31   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Mene bo kap... V Piramidi trenutno poje Murko user posted image



hahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image



Spet je bil glasbeni vložek... saj ne vem al naj se smejem al jokam...
Ob naslednjem bi mi znalo spet biti slabo.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 21:08:29   
bozza
Da malo pojasnim: žohtna je bila R. beseda za okrogla ali "sočna". Nadomešča pa malo manj prijetno besedo "debela". Želel mi je povedati, naj malo shujšam user posted image

Da pa da roko na koleno, je pa vsem, ki hodimo k njemu, jasno. Ko dela UZ, ena njegova roka drži dildota, druga pa počiva na našem kolenu. Zame je to zelo hecno.

Je pa res prava faca, ta človek. V petek in svetek ob 5. uri zjutraj na delovnem mestu. On pa dela dobrobit za človeštvo. Kapo dol!

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 21:08:49   
diana79
lepo,lepo!jaz sem v leskovcu pri krškem!no en vas naprej!jutri grem na tvoj konec v intermarketu čevlje kupiti!trgovina ZAZZA!iam že nagledane!zjutri šibam v lj. na uz,potem pa v brežic!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

so dnevi,so leta in so pomladi,ko se imamo preprosto radi,so trenutki,ko je treba na novo začeti in so ljudje,ki jih je treba preprosto objeti!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 21:22:59   
arneja
Mismis, a se ti že kaj kolca, ker štirje pikeci mamico opravljajo in si mislijo, le kje toliko časa hodi user posted image ?

Bibica
, ti kar pridno Estrofemček papcaj, pa bo endomedrij zrastel user posted image .

N74
, ti še vedno slabosti nagajajo?

Pozdravčke tudi ostalim user posted image .

Gloria
, a bi zame že kakšna stimulacija padla user posted image ?


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 21:25:12   
Rakica_80
Glejte na POP TV film- zanimivo res!!!!

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 21:33:55   
arneja
Zarja naša, kako si kaj user posted image ? Se samo potepaš cele dneve? Zadnjič sem v grozovitem snežnem metežu vozila domov, ne vem, kaj Štajerci čarate tam gor sredi pomladi user posted image .

N74, verjetno naslednjič res trepetanje iz ilegale pade. Sem malo vraževerna, pa si mislim, če sem do sedaj vedno na veliko razlagala tu gor in ni uspelo, se splača poskusiti enkrat ne razlagati user posted image . Ti pa nič biti žalostna za drugega srčka, potem šla pa čez eno leto po še enega sončka pa bo user posted image . Ja, ja, poznam ta Rešev pesimizem, ga bi človek včasih najraje kar na go.ec user posted image .

Sonček, malo Lovro že spančka user posted image ?

Biba
, ja, vem, kako se ata zna razgovoriti. Najhuje je, ko že tretjič poslušaš isto zadevo user posted image . Ko ti spet s palco kaže in razlaga o reprodukciji user posted image . Jaz sem enkrat pila hmeljev čaj in sem imela full debel endometrij, čeprav ne vem, če ravno zaradi čaja user posted image .

Wp
, upam, da tista cista ne bo delala prevelikih problemov. In nič biti že vnaprej pesimistična. Look who`s talking user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 23:34:00   
gloria
Gloria, a bi zame že kakšna stimulacija padla user posted image ?


user posted image


...evo Arnejči sam za tebeuser posted image ....to sem tudi zadnjič Mismis poslala...bom v kratkem kake nove slikice dala gor ker se ih je spet nabralo sam na računalnik ih treba datuser posted image ....in kak si mi tiuser posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Marec IVF/ICSI
31.3.2009 23:40:42   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: diana79

lepo,lepo!jaz sem v leskovcu pri krškem!no en vas naprej!jutri grem na tvoj konec v intermarketu čevlje kupiti!trgovina ZAZZA!iam že nagledane!zjutri šibam v lj. na uz,potem pa v brežic!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


...o lepo...jaz delam v Krškem...zdej te bom pa bolj spremljala....škoda da me ju3 ni doma bi te povbila na kavicouser posted image .....nam pa drugič ne uide če si za....

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 125 126 [127]
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 125 126 [127]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?