|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 11:32:24   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Kajšica, jap res je ne morem ga več, dva dni na polno piti, ne da bi bila tretji dan čisto zanič. Smo šli pa včeraj trije na sprehod, sva s kužijem mucka pelala na sprehod user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  Pa kaj tvoj pajsek ni bil nič kaj hud na mucka!!! Al je bil bolj tigerček pa se ga je ustrašil user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 12:36:40   
Bumo
juhuuser posted image
nova tema.....mogoče pa mi bo ta mesec uspelo malo bolj slediti vašim debatamuser posted image user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 12:39:56   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: a.jrad

Jutro dekleta;

evo včeraj ob 21 je padla stopka, od danes naprej sem na bolnški.....me zvija spodaj, pa na vsake pol ure sem na wc....v glavnem psiha dela 100% pred jutrišnjo punkcijo...... me je zelo strah...

lp,
user posted image user posted image user posted image user posted image  pa za vse, ki ste v postopkih, čakate na postopek ali pa že grejete user posted image ;




user posted image user posted image user posted image  psihi pa tole - šcššcšcšcšcšcšcšcšcšcšcšcšc stran
Eno vprašanje. Postopki (brezplačni)  - a se štejejo na otroka a na mene? mišmiš ti boš ziher vedelauser posted image

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 12:44:25   
obayifo
spelka js mislim, da je tako: štejejo se nate, dokler nimaš otrok, ti jih pripada 6, potem pa za vsazga naslednjega še 4
če nimam prou, bojo pa punce še popravle user posted image
pa ti? si že kupila kakšen večji modrček? user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 12:46:19   
spelka12
modrček user posted image . ne ne. Se še od prejšnje nosečnosti niso nč zmanjšale, moj je ful veseluser posted image . Jest pa tud, da denarnica ne trpi. Sej sem pa tolk več za hlače že zapravla user posted image .

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 13:15:28   
obayifo
kje pa kupuješ hlače? jaz sem v soboto malo gledala po rudniku, pa je izbira zelo švoh
al sem pa jaz zbirčna, ker ne maram 'plastike'...

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 13:51:12   
Kruce Fiks
 
user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image

 
BibaTolstojBond greje user posted image user posted image  test ???   
naska greje  user posted image test 04.03.  
Vitaebella greje  user posted image test 08.03.  
miška73 grejeuser posted image user posted image test 09.03. 
Loremi greje user posted image test 09.03.  
jona3 greje ?user posted image test 09.03.  
Bambi75 grejeuser posted image user posted image   test 10.03.  
n74 greje user posted image user posted image   test 11.03.   
Arneja grejeuser posted image user posted image   test 11.03. 
Princes34 greje user posted image   test 14.03. 


Ma kako se to gretje vleče!


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 14:45:34   
biba007
Pupike in pupek, en šnelkurz pliz. Kaj pomeni HCG 10,7 na prvi dan izostanka menstruacije?

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 14:49:02   
MBT1979
Ojla!!

Evo, sem končno nazaj. Dr. D. šarmanten kot vednouser posted image , sva se zmenila, da greva maja oz. najkasneje junija v akcijo in da bo tokrat on stalno v kontroliuser posted image .
Hvala vsem, da ste bile v mislih z mano.

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 14:58:22   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: Cari

Ojla!

No jaz vas sicer redno berem, a sem prelena za pisat user posted image . Pa da vam dam malo upanja - midva sva se trudila več kot dve leti, končno prišla do pregleda in ugotovila premalo plavalčkov in PCO... skratka nič kaj obetavno. Jedla oba vitaminčke in pazila pri prehrani nekaj mesecev, potem prišla k Rešu na ICSI. Začelo se je s špikanjem na moj 30RD ob 5.00  zjutraj, imela že 11 dan punkcijo in 16 dan prenos blatocist - in danes sva zagledala plusek user posted image  sem pa grela dva user posted image user posted image , tako da se pustimo presenetiti. Jaz sedaj samo upam, da pikici lepo rasteta in ju vidimo na UZ čez 14 dni.

Aja pa od srca navijam za vse vas, da se mi čim prej pridružite. Vem kaj vse prestajate in kako močna je želja. In kjer je močna želja, se ta slej ko prej uresniči.


Živjo!

Glede na to, da si redko tle gor, ne vem če boš videla tale post... zanima me samo kaj sta pazila pri prehrani... Hvala za odgovor. P.s. aja, pa katere vitamičnke sta jedla...

lp

(odgovor članu Cari)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 15:04:29   
womanpolice
Živjo punce in fanta...

Dans bom kr kratka... ker sploh nimam ideje kaj vam pisati... tko, da vas bom "samo" pozdravila, pa se mogoče zvečer ali pa proti večeru kaj tipkamo...

FARGESIA... Imaš ZS user posted image   (te dans kej pokličem... mi je doooooooooolgčaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssss)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 15:18:41   
Cari
Oj, womanpolice,

glej glede prehrane sva jedla (posebno jaz) več puste hrane (pišek, pa ribice, pa kakšen kos popečenega telička), pa nič pujsa. Pa veliko zelenjave (npra rdeča pesa, pa brokoli, pa špinača) in sadja in od kruha le ržen kruh in polnozrnate testenine. Pa vse ampak res vse sladkarije in alkohol sem črtala (moj samo alkohol user posted image ). A ne preveč pretiravat. Jaz sem bolj na izi vzela vse skupaj in le zamenala sestavine (npr navadne špagete s polnozrnatimi)Sem imela hud PCO in sem jedla še aglurab (do testa).
Od vitaminčkov pa sva bila prava tabletomana: cerola (c+cink), vitamin E, folna kislina (tifol), Q10 (od fidimeda) in še jaz vitamine B (razne, zaradi agluraba).
Mislim pa da mi je nekaj resnično pomagalo, in to je čajčki. Do punkcije sem pila krvomočnico (1x dan) in ves čas (še vedno pijem) plahtica + rman, sedaj 1xdan, takoj po punkciji 2x, ker me je bilo strah vnetja. Pa seveda kar mi je Reš predpisal.
Upam da ti bo kaj pomagalo, sicer pa poskusi izvleči vsaj tisto, kar te ne bi preveč obremenjevalo. Jaz sem zaradi kombinacije hrana + aglurab (seveda bolj zdrava hrana) pričela hujšati in sem imela ob punkciji 55 kg (pri 170 cm) ampak imam zdaj že 1 kg več (tudi zaradi hiperce, k sem še vedno vsa kot balon.

_____________________________

Cari

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 15:22:37   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: Cari

Oj, womanpolice,

glej glede prehrane sva jedla (posebno jaz) več puste hrane (pišek, pa ribice, pa kakšen kos popečenega telička), pa nič pujsa. Pa veliko zelenjave (npra rdeča pesa, pa brokoli, pa špinača) in sadja in od kruha le ržen kruh in polnozrnate testenine. Pa vse ampak res vse sladkarije in alkohol sem črtala (moj samo alkohol user posted image ). A ne preveč pretiravat. Jaz sem bolj na izi vzela vse skupaj in le zamenala sestavine (npr navadne špagete s polnozrnatimi)Sem imela hud PCO in sem jedla še aglurab (do testa).
Od vitaminčkov pa sva bila prava tabletomana: cerola (c+cink), vitamin E, folna kislina (tifol), Q10 (od fidimeda) in še jaz vitamine B (razne, zaradi agluraba).
Mislim pa da mi je nekaj resnično pomagalo, in to je čajčki. Do punkcije sem pila krvomočnico (1x dan) in ves čas (še vedno pijem) plahtica + rman, sedaj 1xdan, takoj po punkciji 2x, ker me je bilo strah vnetja. Pa seveda kar mi je Reš predpisal.
Upam da ti bo kaj pomagalo, sicer pa poskusi izvleči vsaj tisto, kar te ne bi preveč obremenjevalo. Jaz sem zaradi kombinacije hrana + aglurab (seveda bolj zdrava hrana) pričela hujšati in sem imela ob punkciji 55 kg (pri 170 cm) ampak imam zdaj že 1 kg več (tudi zaradi hiperce, k sem še vedno vsa kot balon.


ja, jst imam takšno težavo, da se ne morem čist odpovedati sladkarijam... saj sem nora na čokolado... user posted image

Pri nama je težava ta, da ima moj zelo slab spermiogram, z menoj pa bi naj bilo vse ok (čeprav niso delali nobenih testov)

a mi še lahk poveš kako si kombinirala hrano; po kakšni dieti ali si samo ločevala meso od OH?

Jst sem se v teh postopkih zredila kar za pet kg, ki jih nikakor ne morm dol spravit.. zdajle ko sem pa v postopku pa ne upam hujšati...

aja, pa kako dolgo si se držala te prehrane? in glede alkohola... moj spije cca. vsak drugi dan eno pivo...

(odgovor članu Cari)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 15:24:56   
arneja
Bibek, a si le šla na testek user posted image ? Samo jaz ne vem točno, kaj tvoj rezultat pomeni, ti bo morala katera druga pomagati. Držim pestke user posted image .

Jaz pa danes spet  v službi, pa se vidi, da nimam časa tu gor biti.

MBT, super za novo akcijo v toplejših mesecih user posted image .

Kruce, veš, kak se šele nam to gretje vleče user posted image .

Kakšne bušije sta Blanči in Mlinčka nalimale user posted image user posted image user posted image . Me bi jih tuuuudi user posted image .

Reby
, saj bo tudi tvoj buši zrastel user posted image . Zdaj bi se ga sigurno že na slikci bolje videlo, nam ga pokažeš user posted image ?

Princess, pridno grej user posted image . Si imela samo enega zamrznjenčka še?

Miška
, psiha je res je.a, se strinjam user posted image . Ampak še par dni, pa boš sigurno skakala od veselja user posted image .

Šukica, kako lepo je, ko pokukaš sem gor user posted image . Pa tudi ko ti pokukaš, Zarjica user posted image .

Loremi
, jaz tudi srčno upam, da je vsaj ena pikica še pri meni. Tudi jaz držim pesti za vse nas user posted image .

Cari, čeeeestitke za plusek user posted image . In da je mamica ugotovila, da noseče izgledaš user posted image ?

Jona, sotrpinka, tudi mene spodaj nekaj zvija kot da bo user posted image prišla, ampak je sigurno še prekmalu zanjo. A te joškice bolijo?

Gloria, te bom spomnila na obljubo user posted image .

Ajrad, verjamem, da živčki delajo 100 na uro. Poskusi iti na kakšen sprehod. Jutri pa itak veš, da bomo vse navijale, da bo čimhitreje vse za tabo, rezultat pa odličen user posted image .

Fargesia, naj tudi tebi jutri plavalčke v pravo smer potisnejo user posted image .

N74
, ja, se mi je zdelo, da je treba Aspirine do pluska jesti. In itak, da bo plusek, ne user posted image ?

Zdaj moram pa jaz še malo delat. 


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 15:26:15   
womanpolice
ARNEJA ... Živjo tudi tebi...

BIBA... Tud jst ti ne vem pomagat...

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 15:28:12   
arneja
Hojla, WP. Si predstavljam, kako ti mora biti revčki dolgas. Jaz sem bila po eni strani že kar naveličana doma biti. V službo se mi sicer tudi ni dalo, ampak ko uspešno spet prebiješ led, kar gre user posted image . Že komaj čakaš postopek, kaj user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 15:34:20   
Cari
Womanpolice, glej, glede prehrane sem skušala jesti nič krompirja, pa bolj polnozrnate zadeve uvesti (pa kašne ajdove žgance, ržen kruh), nisem ravno ločevala OH, je pa res da sem jih močno manjšala.
Mene bi bolj skrbelo tisto pivo. Mojemu sem ga kar prepovedala user posted image . Pivo naj bi bilo slabo za lumpije, pomagal naj bi koencim Q10, vitamin E in cink. Pa ne oprijetih hlač, pa ne preveč sedenja, savne, namakanja v toplii vodi (govorim za njega). Meni je ginekologinja rekla da to "hlajenje mod" lahko dela čudeže že v enem mesecu. Pa ne jih res hladit, ampak vročina jim pa škoduje. Midva sva se tega držala ene tri, štiri mesece (sva upala da po naravni poti rata) pa ni bilo takega rezultata. Seuser posted image je pa mojmu izboljšal spermiogram, pa je tud mel zelo slabega.

Arneja, hvala za čestitke. Upam da bom kmalu lahko jaz čestitala tebi.

_____________________________

Cari

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 15:39:26   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: Cari

Womanpolice, glej, glede prehrane sem skušala jesti nič krompirja, pa bolj polnozrnate zadeve uvesti (pa kašne ajdove žgance, ržen kruh), nisem ravno ločevala OH, je pa res da sem jih močno manjšala.
Mene bi bolj skrbelo tisto pivo. Mojemu sem ga kar prepovedala user posted image . Pivo naj bi bilo slabo za lumpije, pomagal naj bi koencim Q10, vitamin E in cink. Pa ne oprijetih hlač, pa ne preveč sedenja, savne, namakanja v toplii vodi (govorim za njega). Meni je ginekologinja rekla da to "hlajenje mod" lahko dela čudeže že v enem mesecu. Pa ne jih res hladit, ampak vročina jim pa škoduje. Midva sva se tega držala ene tri, štiri mesece (sva upala da po naravni poti rata) pa ni bilo takega rezultata. Seuser posted image je pa mojmu izboljšal spermiogram, pa je tud mel zelo slabega.

Arneja, hvala za čestitke. Upam da bom kmalu lahko jaz čestitala tebi.


Hja... Mojemu prepovedat pivo... ta pa bo težka... že, da sem mu tablete skoraj "vsilila" (Maco, Fidiprotect, koencim q10) sem se kr prekregala... Ne morm mu dopovedat, da ga to sigurno ne bo pozdravilo, vendar bo izboljšalo tisto pač kar ima... vendar moj je Kozorog... in tako trmast in prepričan v svoj prav.... da bi ga včasih kr čez nago rito... našeškala...

Ja, jst tud mam krvomočnico, vendar nisem tko zelo pridna pri pitju... pijem jo ponavadi vsak drugi ali tretji dan, saj mi je ponavadi slabo po njej... ne vem zakaj...

(odgovor članu Cari)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 15:41:07   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Hojla, WP. Si predstavljam, kako ti mora biti revčki dolgas. Jaz sem bila po eni strani že kar naveličana doma biti. V službo se mi sicer tudi ni dalo, ampak ko uspešno spet prebiješ led, kar gre user posted image . Že komaj čakaš postopek, kaj user posted image ?


Ja, sej jst sm že v postopku... In sicer tretjem... trenutn se pa špikam s Suprafactom.

Ja, sem totalno že naveličana te bolniške, ampak nič ne morm za to... vem, da še bom morala fizioterapije dat čez, katere pa imam šele od 9.3. pa do 20.3.  Upam le, da bo do takrat avto popravljen, saj imam predaleč do ZD, da bi vsak dan hodila peš dva kilometra....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 17:13:33   
Rakica_80
Juhuuuuuuu punce, sem dobila danes pošto od konzilijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Končnooooo!!!!!!!user posted image
Jutri kličem za evidenčno številko, pa me kr popravite na seznamuuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 17:21:32   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Pupike in pupek, en šnelkurz pliz. Kaj pomeni HCG 10,7 na prvi dan izostanka menstruacije?


to sicer ni nosečnost,se pa nekaj dogaja.Nosečnost je od 40 dalje.

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 18:14:46   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Pupike in pupek, en šnelkurz pliz. Kaj pomeni HCG 10,7 na prvi dan izostanka menstruacije?

mislim da pomeni da še vedno obstaja dvom ali si noseča ali ne... probaj čez 2 dni ali več,,, če se bo podvajal potem si

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 18:20:47   
womanpolice
Tako... Mona Liza je sestavljena iz 1000 puzzlov. Uf, je bila težka... Vsega skupaj sem jo sestavljala kar en mesec po malem in po malem... Imam pa še 4 različne "slike" puzzlov na zalogi... sedaj mi more moj najprej tole okvirit in spravit dol iz te "dile" na kateri jo sestavljam, da lahko začnem novo.

Nč kaj niste gostobesedne danes...

Mišek73 lepo te je bilo slišat. In močno stiskam pesti za user posted image user posted image (sej boš videla... da bo pozitiven) in upam, da te kmal dohitim, da bova skupaj user posted image , pol pa v šoping ane :-) user posted image user posted image user posted image

Lep večer vam želim in jutrijšnjim akterkam veliko sreče user posted image user posted image user posted image .

lp

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 18:22:24   
a.jrad
Hoj dekleta;

tiste ki ste že bile na punkciji v Postojni pri Rešu, a mi lahko napišete kam naj gem (v prvo nadstopje, klet.... ), piše kje na vhodu v zgradbo, ali?
Punkcijo imam jutri ob 8.00 in morava z dragim že ob 5.00 na pot,da bova pravočasna in ne bi rada izgubljala časa še z iskanjem dr. Reša.......

Pa še strah me je.....ker imam veliko foliklov....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marec IVF/ICSI
2.3.2009 18:31:23   
Reby
A.jrad - naj te ne bo nič strah, vse bo vredu, saj ni rečeno, da bo vse folikle spunktiral, poskusi se čimbolj sprostiti, čeprav je težko. Ko prideš noter skozi glavni vhod, kar pri informacijah vprašaj.

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?