|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:11:06   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

OBLAČILCA ZA NOVOROJENČKA-punce zanima me naslednje....ti listki ko so na oblačilih, ko piše gor velikost pa material pa to...a ste jih ve dol porezale???

Mene namreč zelo motijo in si jih vedno porežem, ne vem pa kaj naj naredim na dojenčkovih oblačilih, so nekateri tak dolgi z ostrimi roboviuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ne, jst tega nisem dol nič trgala. Meni pride prav, da vem kakšne velikosti so, še posebej sedaj, ko jih rabim v drugo.



Jst tud nisem teh etiket dol trgala,... če pa bo potreba jih pa pol bom,... no ja pr nekaterih sem jih pa res ker so ble full velike,... Glede teh številk se pa na vse etikete ne morem zanest, ker se med sabo razlikujejo, najbolj bom pa najbrž pol vidla ko bomo mel user posted image .

Rabla bi pa eno mnenje,... danes sem bila v P. pr eni prjatlci ki je rodila in sem opazila to napravo Angelcare (zaznavanje dihanja otroka) in resno razmišljam o nakupu in me zanima še kakšno mnenje,... neki sem že prebrala,.. pa se mnenja fulll razlikujejo,... a ve to že imate.  


Midva sva ga kupila...sva tudi večkrat menjala mnenje o tem " IMETI GA ALI NE IMETI"...pa sa se na koncu le odločila zanjga...sej že itak gre veliko denarja za user posted image , ampak meni se zdi pametna naložba...nam so tudi v MŠ svetovali, pa lahko ga imam še za naslednjega otrokauser posted image ...zdej sva vesela da sva ga kupila, sva ga ravno danes napolnila, da ga sprobavauser posted image


A imata onga ko je varuška in to vse v enem, ker sem zasledila da sta dve vrsti,... en ko je oboje, vse v enem in en ko maš posebej lahko še varuško,....

Jst imam Baby sense in je samo senzor za dihanje...varuško imam posebej. Angelcare se da dobiti vse skupaj za enih 150€....se mi zdi.



O hvala za info,....
Miška2006 - sem videla da imava isti datum PDP,... user posted image user posted image user posted image  zanimiv datum,... user posted image


Jap, ma zdaj ga moram že zbrisat, ker ne velja več.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:11:34   
sonček85
tinaaja.a že greš ,lepo spančajte in lepe sanje

se jutri tipkamo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:12:35   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Boga. Ko bi ga vsaj fasala, jle? Bi mela vsaj razlog. Upam, da si tole porihtaš do poroda.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pol bi vsaj vedla zakaj me boliuser posted image user posted image , eh bo že...grem zjutraj k zdravniku, da mi nekaj dauser posted image


Obstajajo tudi neki robčki vlažilni. Poskusi si vedno rito z njimi obrisat ko greš kakat.

jaz si pa že od nekdaj k grem na veliko potrebo obrišem rito s temi čistilnimi robčki,se mi zdi da je potem veliko bolj higiensko vse.



hvala bogu za bede....jst ne vem kaj bi brez, si vedno umijem...sem že od doma navajenauser posted image , drugje pa itak ne morem it kakat...mam probleme s temuser posted image . Sva bla z mojim 1 teden v Parizu pr njegovi sestri pa cel teden nisem šla...sem bla ko balon, je full zaj....touser posted image  Zato sem imela pa probleme s hemeroidi že pred nosečnostjo....sam ne tak hudouser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:12:55   
Miška2006
Gremo na naslednji deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:14:53   
sonček85
Zdaj mi pa ni nič več jasno kako smo pa že lahko na 201 a ni več samo do 200 straniuser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:15:28   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Boga. Ko bi ga vsaj fasala, jle? Bi mela vsaj razlog. Upam, da si tole porihtaš do poroda.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pol bi vsaj vedla zakaj me boliuser posted image user posted image , eh bo že...grem zjutraj k zdravniku, da mi nekaj dauser posted image


Obstajajo tudi neki robčki vlažilni. Poskusi si vedno rito z njimi obrisat ko greš kakat.

jaz si pa že od nekdaj k grem na veliko potrebo obrišem rito s temi čistilnimi robčki,se mi zdi da je potem veliko bolj higiensko vse.



hvala bogu za bede....jst ne vem kaj bi brez, si vedno umijem...sem že od doma navajenauser posted image , drugje pa itak ne morem it kakat...mam probleme s temuser posted image . Sva bla z mojim 1 teden v Parizu pr njegovi sestri pa cel teden nisem šla...sem bla ko balon, je full zaj....touser posted image  Zato sem imela pa probleme s hemeroidi že pred nosečnostjo....sam ne tak hudouser posted image
jaz pa trkam na les da še neuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:16:18   
sonček85
Zdaj mi pa ni nič več jasno kako smo pa že lahko na 201 a ni več samo do 200 straniuser posted image
http://www.ringaraja.net/forum/m_3969693/mpage_1/key_/tm.htm#3969775

evo 4 del



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:17:23   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Točno tako. Sonček, bomo kej prehitevale z Brigitko?user posted image

ja jaz bi z veseljem,čez 1 teden bi žeuser posted image user posted image user posted image



brigita.evo tle si lahko prebereš ,so punce nekaj pisale

http://www.ringaraja.net/forum/m_2017094/tm.htm
http://www.ringaraja.net/forum/m_2017094/printable.htm

upam,da sem ti kaj pomagalauser posted image



hvala sonček, kok si ti vreduuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:18:51   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

OBLAČILCA ZA NOVOROJENČKA-punce zanima me naslednje....ti listki ko so na oblačilih, ko piše gor velikost pa material pa to...a ste jih ve dol porezale???

Mene namreč zelo motijo in si jih vedno porežem, ne vem pa kaj naj naredim na dojenčkovih oblačilih, so nekateri tak dolgi z ostrimi roboviuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ne, jst tega nisem dol nič trgala. Meni pride prav, da vem kakšne velikosti so, še posebej sedaj, ko jih rabim v drugo.



Jst tud nisem teh etiket dol trgala,... če pa bo potreba jih pa pol bom,... no ja pr nekaterih sem jih pa res ker so ble full velike,... Glede teh številk se pa na vse etikete ne morem zanest, ker se med sabo razlikujejo, najbolj bom pa najbrž pol vidla ko bomo mel user posted image .

Rabla bi pa eno mnenje,... danes sem bila v P. pr eni prjatlci ki je rodila in sem opazila to napravo Angelcare (zaznavanje dihanja otroka) in resno razmišljam o nakupu in me zanima še kakšno mnenje,... neki sem že prebrala,.. pa se mnenja fulll razlikujejo,... a ve to že imate.  


Midva sva ga kupila...sva tudi večkrat menjala mnenje o tem " IMETI GA ALI NE IMETI"...pa sa se na koncu le odločila zanjga...sej že itak gre veliko denarja za user posted image , ampak meni se zdi pametna naložba...nam so tudi v MŠ svetovali, pa lahko ga imam še za naslednjega otrokauser posted image ...zdej sva vesela da sva ga kupila, sva ga ravno danes napolnila, da ga sprobavauser posted image


Midva imava tudi že naročenega, upam, da ga jutri dostavijo.



vidla sem da ga imajo tud v BC,... a ti si ga naročila prek neta???? Res hvala za odg.,...  Sej nama se tud zdi da je to full pametna zadeva,..... user posted image


midva mava tudi tegauser posted image user posted image user posted image , sva ga kupila v BC sam sva dala 169 EUR tak da se ti ga bolj splača naročit preko sončka

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:22:30   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

hvala sonček, kok si ti vreduuser posted image user posted image user posted image
Samo da se čim prej pozdraviš in da boš bolje ,saj si lahko samo predstavljam kako je to.Ne ćelim si pa


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:22:43   
brigita23
ka ste še tu goruser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:26:20   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

ka ste še tu goruser posted image
ja čakam ,katera gre prva na uno temo pa so vse zginaleuser posted image user posted image user posted image

brigita greva malo višjee imŠ LINK

EVO PA ŠE TU TI GA DAMuser posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_3969693/mpage_1/key_/tm.htm#3969775



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
22.3.2009 21:30:43   
sonček85
user posted image


ZAKLENJENO


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?