|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.1.2010 15:58:16   
alenkaG28
Pozdravček!

Sem mislila, da bom full zamudila, pa vidim, da smo vse tko mal decembersko bile utrujene. Od zadnjega javljanja smo mi dal kar dost štorij skoz, od bolezni, do čudnih padcev...in seveda Miklavža, pa Božička, aja Dedek Mraz je pa prinesel sam rakete (za ta velikega, je bil čist fertig).

Služba ha...men se včas zdi, kot da želim nemogoče, pol pa me kaka študentka, prepotentna, j*v glavo, da sem nesposobna dobit šiht, ker se ga baje itak, da če hočeš. Bi rada videla kje! Drgač sem pa slišala, da bo v marcu mislim da, en tipo začel z nekimi predavanji, ki naj bi na koncu zagarantirale job! Ko bom vedela kaj točno je to, pa postopek javim. vem le, da ni nobena prodaja, al kaj tazga, ampak neki v tem smislu, da pomaga najti sluzbo v kateri bi lahko dejansko delali. Sliši se kot znanstvena fantastika, ampak bomo videli!

No, jaz pa drgač redno imam one oddaje na Radio Celje, pa v februarju začnem z novim srečanji, če kero zanima naj pogleda na www.eteos.si.

Tema, ki bi bila dobra za debato...Kako bit dober starš, ko se ti pa svet ruši!!! Kak pameten predlog! Aja, ali je res smisel življenja v tem, da imaš hišo, avto, otroke, moža, psa in mačko, ali je kje več! Al pa, moje zadnje in najboljše, kako možu povedati, da veš, da te vara!!! Upam, da ni preveč zateženo!

Moja dva srčka sta se zbudila in gremo nekaj delat!!!

Pište kaj, pogrešam mal vaše debate!!!

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.1.2010 15:14:53   
Lolita23
Živjo!!!


Služba jah danes že drugo razočaranje, pa še več jih bo:(

Bil je razpis tu blizu, ampak zgleda le za to, da so eno prek vez not vzel, tak da sranje, nimam druge besede, ker je bilo idealno.Zdej še nekaj poskušam, vidim pa da nič ne iščejo:(



_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu alenkaG28)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.1.2010 5:17:26   
alenkaG28
Hey Lolita!

Ne obupaj, žal je z raspisi tako, da ko pridejo ven, že tko imajo nastavljene ljudi - rečmo, da imaš na vsakem razpisu 7% možnosti za uspeh. To je tisto kar sem se uspela naučiti po ca.215 poslnih prošnjah in dvomu, da je nekaj narobe z mano. Potem pa sem ugotovila, da z mano ni nič narobe, žal nisem hči, žena koga pomembnega, nisem v nobeni stranki in nimam ravno interesa s kom se dol dat. Na koncu mi ni ostalo druzga, da grem na svoje, poslušam svoje srce in delam tisto kar najbolje znam. pa mam društvo, ki ma tak minus, da mi je kar slab, vendar sem terapevtka, urnik si krojim sama in upam, da bom čez kak mesec ali dva že zaslužila toliko, da si bom vsaj kruh lahko kupila iz tega. Ne vem ravno kter foh si, ampak jaz bi na tvojem mestu šla izven razpisov do ljudi, ki bi lahko bili tvoji potencilani delodajalci. Nekajte bo sicer nadrl, sigurno se pa bo našel kdo, ki bo rekel ja.

Javi

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.1.2010 10:03:52   
Lolita23
No Alenka jaz sem pa dipl. med. sestra in glede tiste sužbe, danes pogledam na zavod in je ponovni razpis, zdej pa ne vem ali sem jaz nora ali pa vsi:::(Sej vem, da nimam izkušenj, ampak da mi reče, da bomo vse dobile neg. odgovor, drug dan pa dajo nov razspis ma sramota::(

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu alenkaG28)
Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.1.2010 13:59:45   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: alenkaG28

Hey Lolita!

Ne obupaj, žal je z raspisi tako, da ko pridejo ven, že tko imajo nastavljene ljudi - rečmo, da imaš na vsakem razpisu 7% možnosti za uspeh. To je tisto kar sem se uspela naučiti po ca.215 poslnih prošnjah in dvomu, da je nekaj narobe z mano. Potem pa sem ugotovila, da z mano ni nič narobe, žal nisem hči, žena koga pomembnega, nisem v nobeni stranki in nimam ravno interesa s kom se dol dat. Na koncu mi ni ostalo druzga, da grem na svoje, poslušam svoje srce in delam tisto kar najbolje znam. pa mam društvo, ki ma tak minus, da mi je kar slab, vendar sem terapevtka, urnik si krojim sama in upam, da bom čez kak mesec ali dva že zaslužila toliko, da si bom vsaj kruh lahko kupila iz tega. Ne vem ravno kter foh si, ampak jaz bi na tvojem mestu šla izven razpisov do ljudi, ki bi lahko bili tvoji potencilani delodajalci. Nekajte bo sicer nadrl, sigurno se pa bo našel kdo, ki bo rekel ja.

Javi


...ja točno tako je, kot si zapisala!! Dobiti službo je velika velika sreča, da si ob pravem času na pravem mestu ob pravih ljudeh... user posted image user posted image

Ampak!! Sej bo! Je treba skoz verjet, da se bo ziher nekaj našlo in se tudi bo! Boš vidla! Js sem z novoletno zaobljubo znova optimistična glede šihta, hehee. .. Še dobro ,da je bilo novo leto, da sem si lahko to obljubila user posted image user posted image user posted image

Srečno!!

(odgovor članu alenkaG28)
Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.1.2010 1:13:12   
alenkaG28
Nekaj kar smo me tudi naučili, na mojem matičnem faksu (TEOF - ko bi človk prčaval vse drugo), ko se nardi nekaj takegakot se je zdaj tebi...Jaz bi na tvojem mestu dala še enkrat prošnjo, zgolj iz zlobe, ker ko nardijo tokar so, pomeni to, da se je na razpis oglasil nekdo, ki ima vse pogoje in ne upajo tvegat. Glede na izobrazbo in možnosti zaposlitve...lej, tist ko te bo htel vzet,, mu prav dol visi, ali maš izkušnje, ali ne. Lej men vedno težijo s stzrokovnim izpitom iz socilanega varstva, dejstvo pa je, da se da vse uredit. Ne vem kaj točno želiš delat, ampak na moje izkušnje, je npr. pri Svetem Jožefu tak kolektiv, ki je dober. Pejt do Planinška, vpraši za delo, mal pojokaj, kok je grozen, se nared bogo in mislim, da ne bi smelo bit problema. Je zlo fejst človk, ki rad pomaga, če pa prideš v te vode, pa verjemi, da si zadela glavno nagrado.

Bethany tud moja obljuba za novo leto je bila, da bom našla službo, pa če grem kar pometat, v sebi pa si želim le, da bi dobila nekaj polno plačljivih terapij in ne kot zdaj, one ko so socilane, ko pridejo mamice obupane , brez denarja in jim ne morem polno računat, pol pa vzamem minimalni znesek, da še za en teden za kafe nimam, ampak one ta mastne, ko bom z lahkim srcem zaračunala 30 EUR na uro. Drek je, ko je tale Celje mal zaprt, zafrustriran dost, da bi lahko obogatela, a še vedno prepričan, da lahko sami vse. Dejstvo pa je, da bo in če si sami ne bomo pomagali, nam nihče ne bo. Je pa luštn met kako idejo. Sem že v zadnjem času pomislila, da bi nazaj vedeževala, bi kar zaslužila...user posted image user posted image user posted image

Jaz torej v februarju začnem s ponovnimi srečanji, pa se lahko tam vidimo, na toplem boste, čaj lahko skuham, za male zgagice je poskrbljeno. Če je denar ovira, mam pa ob četrtkih prosta srečanja zjutraj oz. dopoldan, ki so brezplačna in so namenjena temu, da kako rečemo in si nudimo podporo. Če je OK, napište pa se vidmo.

Aja, se pravkar prijavlam na en razpis in sem zato tako ZGODAJ pokonci!!!

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.1.2010 7:10:01   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: alenkaG28

Nekaj kar smo me tudi naučili, na mojem matičnem faksu (TEOF - ko bi človk prčaval vse drugo), ko se nardi nekaj takegakot se je zdaj tebi...Jaz bi na tvojem mestu dala še enkrat prošnjo, zgolj iz zlobe, ker ko nardijo tokar so, pomeni to, da se je na razpis oglasil nekdo, ki ima vse pogoje in ne upajo tvegat. Glede na izobrazbo in možnosti zaposlitve...lej, tist ko te bo htel vzet,, mu prav dol visi, ali maš izkušnje, ali ne. Lej men vedno težijo s stzrokovnim izpitom iz socilanega varstva, dejstvo pa je, da se da vse uredit. Ne vem kaj točno želiš delat, ampak na moje izkušnje, je npr. pri Svetem Jožefu tak kolektiv, ki je dober. Pejt do Planinška, vpraši za delo, mal pojokaj, kok je grozen, se nared bogo in mislim, da ne bi smelo bit problema. Je zlo fejst človk, ki rad pomaga, če pa prideš v te vode, pa verjemi, da si zadela glavno nagrado.



Ne vem za katero ustanovo to misliš:)


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu alenkaG28)
Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: Celjske in okoliške mamice
7.1.2010 21:04:19   
alenkaG28
Če misliš sv.jožef, dom...poglej na spletno http://www.dom-sv-jozef.si/. Če pa nisi mislila to, pa javi!!!

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 21:05:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alenkaG28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.1.2010 7:54:25   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: alenkaG28

Če misliš sv.jožef, dom...poglej na spletno http://www.dom-sv-jozef.si/. Če pa nisi mislila to, pa javi!!!


Hvala bom poslala prošnjo, pa tudi poklicala, ja me pa zanima delo v domu ali zdravstvenem domu, upam, da se bo našlo kaj takega, če ne pa pač bolnica pa tudi ni panike::)


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu alenkaG28)
Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.1.2010 22:48:50   
alenkaG28
Sem ja, poišči pod Eteos, mislim da pod inštitut Eteos. Sicer bol mal zadnje čase, ampak če mail napišeš je ponavadi bolj ziher...info@eteos.si.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.1.2010 14:39:29   
sandrine
zivjo!
en pozdravcek za vse! vas od casa do casa preberem, za pisat pa ni kaj dosti casa:(

zanima me,ce katera uporablja dm plenice 7kg -cca 15kg, roza paket- mi je ostalo pol paketa,pa mi ga je skoda proc metat:(
Ce bi kateri prisle prav, naj me poklice 041314432, pa ji jih dostavim...bi bla zlo vesela



(odgovor članu alenkaG28)
Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.1.2010 8:59:10   
martka
iščem varuško, ki bi prišla na dom!!!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu sandrine)
Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.1.2010 9:10:37   
martka
aja, dajte mi prosim na zs javit, da ne bom tule iskala. prosim lepo!!!

lepo bodite, m.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.1.2010 19:28:46   
katja_p
Js, ringarajin lenušče, se mal javljam user posted image  Morm priznat, da mam tolk drugih stvari, da enostavno se ne spomnim, da bi pregledla še tale forum ... ti ti ti ...user posted image

Vidim, da se pogovarjate o službi ... o tem ne mislim govorit, ker nimam nč dobrega za povedat user posted image

Mi smo že kar neki časa čez 1 leto, pred dnevi je Tjaša shodla, ima že tud bogat besedni zaklad, tak da lepo napredujemo. Sicer so pa podatki ažurirani na FB, kjer sem bolj pogosto user posted image

Bom probala s5 bit mal bolj pridna in vam kaj napisat.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.1.2010 10:48:40   
Lolita23
Živjo!!

Evo pri nas novega ni nič, zdravi smo, rastemo in smo pridni.

Jaz sem padla v iskanje službo, ki postaja brezupno, nažalost tudi če kaj išćejo, iščejo v bolnicah z polnim delovnikom, kar pomeni od nočne naprej, kar pa nažalost ne gre, no mogoče mislite, da se malo izmišljujem pri službah, sam ne morem v bolnico it delat, ko pa nimam nobenega za zvečer bit ob tamali(tudi če bi šlo samo 2 izmeni), ni mojega zvečer doma do devetih, dela doktorat pri Gorenju in mora bit pridotne pri vseh predavanjih, ker če ne naredi, bomo konkretno vračal €.


Pač sej se bo nekaj našlo, malo mi en dom upokojencev upanje vliva in to tu blizu!!user posted image user posted image user posted image Pač je treba sanjat:)



_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: Celjske in okoliške mamice
17.1.2010 10:22:31   
Naty*Taja
Hoj punce - vse, ki iščete službo - namesto prošenj se po novem pošiljajo ponudbe! Dejte sestavit fajn ponudbo - kratko in jedernato (recimo po alinejah) pa poslat vsem možnim zaposlovalcem. Na tak način so mene našli. Pa ko enkrat prideš not in spoznaš ljudi v pravem krogu je kr lažje. Je pa tako, da je še vedno najboljši konkretni stik - se najaviš in se predstaviš osebno. Tako te spoznajo in vidijo točno kakšen si. Pa še eno je - malo je takih, ki imajo pogum za tovrstne predstavitve...in tako je več možnosti, če se prepričate, da ni to nič.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.1.2010 22:24:31   
katja_p
Službe: js sm tud pošiljala ponudbe ... upam, da so še kje in dače se bo rablo, bo kdo kaj poklical ... Če niso že vse stran zmetal ...

Mi imamo ju3 zobozdravnika. Pa ne js, ampak Tjaša. Gre pokazat 2 velika zobka in enga, ki je ravn prikukal ven. Me zanima, kak bo to zgledlo. Je ktera že mela?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.2.2010 20:59:13   
Dali*
user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.2.2010 21:59:24   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

user posted image



se strinjam... kr prah se je že nabral na tejle temi... user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.2.2010 22:06:50   
Dali*
...jah, otorčki rastejo in so že malčki in ne več dojenčki, tako da se bo treba prestavit na drugo stopnjo.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.2.2010 7:35:25   
mashy
Zdravo!

Prodam plenice Pampers št.3 po ugodni ceni. Če katero zanima, piši ZS.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2010 14:40:39   
lorena2009
Pozdravljeneuser posted image user posted image user posted image user posted image
Super da bomo lahko tudi celjske mamice klepetale
se vam pridrožujem ,se že veselim user posted image

PATRIK:5.2.2001user posted image
LORENA:18.5.2009.user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.3.2010 13:24:53   
Lolita23
Dobrodošla Lorena in čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tu je malo zamrlo, no vse ali iščemo službo ali pa delajo, tak da upam, da si bomo kaj povedal::)

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu lorena2009)
Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.3.2010 14:51:57   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: lorena2009

Pozdravljeneuser posted image user posted image user posted image user posted image
Super da bomo lahko tudi celjske mamice klepetale
se vam pridrožujem ,se že veselim user posted image

PATRIK:5.2.2001user posted image
LORENA:18.5.2009.user posted image



ja... škoda, mal si pozna. Debate tle so kr zamrle... večinoma kr preko fb komuniciramo user posted image user posted image

(odgovor članu lorena2009)
Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?