|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
2.3.2009 23:06:37   
katja_p
Drage moje, js grem pančkat. Tjaša je že eno urco v postli, zdaj grem pa še js.

Kar se tiče zaspanostni naše punce in za moje pojme velik jokanja v zadnjih dneh v času, ko je budna (kar je blo bolj mal čez dan), sem se odločla, da gremo se zdravnici pokazat. In smo naročeni ju3 zjutraj pri Kosijevi (ker najine ta teden ni). Bomo vidli, če bo rekla, da je kaj narobe al je vse OK. Sanja se mi pa ne, kako bo ta pregled zgledal user posted image  Mogoč ji bojo kri vzeli. Joj, to bo jooookkkk  user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 9:25:01   
katja_p
Prva sem??? Pa kje pa ste vse? Spančkate? user posted image
 
No, mi smo že od zdravnika. Jo je fino vse pregledala, preposlušala in je OK. Samo nosek ima mal zabit pa jo to moti in najbrž ima take dni, da več joče in je sitkasta. Je pa zdrava.

Zdaj pa spančka, ker sm jo zjutraj prezgodi zbudila.

Evo, za lepši dan (ker zuni je ubitačno user posted image )
user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 9:45:19   
Dali*
Katja...ja super, da je Tjaša zdrava in da je samo malce sitna. saj v tem vremenu jo čisto razumem...

Sedaj bi pa z veseljem sprejele tvojo ponudbo kavice in vode, ampak...mam prisilni post. Še malo, pa se grem rihtat, da grem čimprej od doma, da pozabim na hrano in pijačo. Itak, pa more it še neke ventile nabavit, pa konzole...u glaunem tehnika, heh.

Punce bodite super fajn in se kljub vremenu odpravite na sprehod...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 9:45:57   
Bethany
dobro jutro, mamice!!

Katja, mmm, tale napitek (zgleda kot grški frape... joj, se ga ne bi branila, seveda tam, v grčiji, hehe) je pa pasal, ko še nisem prišla do konkretne pijače danes. Sem si pa naredla miks pol banane, enga kivija in mal jogurta. Da me mal nafila z energijo. pol je pa že Elina začela protestirat, da bi ona tudi jedla. no, in zdaj papca. js pa po forumih skačem.

smo pa danes tak fajn spali, od desetih do šestih zjutraj, pa še od pol sedmih do devetih... krasno!!

A vi pa že pri dohterju danes? a kr ob sedmih? no, fajn, da je Tjaša ok, ima zgleda lene dni, al pa jo že muči spomladanska utrujenost user posted image user posted image

jaz pa danes pokličem v posvetovalnico glede primanjkljaja ad3 kapljic, da vidim, če se da dobit nov recept pred naslednjim obiskom.

pa za malo razvajanja sem se odločla, neki je treba včasih naredit samo za sebe in bom začela s pedikuro, se bo prav prilegla, ko sama sploh ne pridem več zraven, da bi si naredila kako nožno kopel... pa bon za masažo še morem izkoristit, sam bo treba še mal počakat, ker mi ležanje na trebuhu sploh ne paše... mmm, pa kako nego obraza bi tudi mela, da o kaki proticelulitni terapiji niti ne začnem... hehe, malo sanjarim. user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 9:49:55   
Bethany
naredite si lep dan, kjlub posranem vremenu... user posted image

malo spominov na bližajočo pomlad:
user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 11:15:50   
katja_p
Fina tale pomlad na slikci user posted image

Tjaša je zaspala, zdaj grem pa kaj naredit - al se pa kr z njo uležet, sm tud čist adijo že od zgodnjega vstajanja.

Mene zanima, a ima katera še kak izcedek? Js še neki mam, sam je najbrž sam beli tok zlo povečan pa mal obarvan .... hmmm .... na pregledu mi G ni nč rekla, razn, da je normalno, da so to še ostanki čišče .... sam dvomim. Če maš kako vnetje to srbi, ne? No, to me ne.

Kaj boste kuhale? Js razmišljam o rižoti z rakci in motovilec.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 12:02:10   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

...
Kaj boste kuhale? Js razmišljam o rižoti z rakci in motovilec.



mmmm, fajn zveni tvoja ideja! Bi se kr povabila, hehe. Mi imamo danes golaž s polento.

Joooj, danes je pa Elina tak sitna, kr neki žnara... kamorkoli jo prestavim, ji ne paše, niti v naročju ali na zizi. Velja samo, če se sprehajama po hiši... nič, gremo še na en sprehod...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 12:03:59   
katja_p
Pa kaj sma midve dans edine tle gor??? Človk bi si mislu, da imama totalno velik cajta user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 13:11:31   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Pa kaj sma midve dans edine tle gor??? Človk bi si mislu, da imama totalno velik cajta user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ne ne, sam multifunkcionalne sma! user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 14:05:34   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Pa kaj sma midve dans edine tle gor??? Človk bi si mislu, da imama totalno velik cajta user posted image


če noče mala ven, da se vam pridružim, kaj moremuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 14:09:01   
martka
zdravo!

tudi gaja je danes taka kot elina! mislim?!?
5minut zaleže ena stvar pol pa bi ona že nekaj drugega.

fajn bodite. mi2 sva bili danes 1uro zunaj, pa je taka vlaga, mi ni nič všeč. jaz bi maj!!!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 14:25:52   
Bethany
Lolita, čak no mal, štorklja pride 8.3., user posted image user posted image to je še 5 dni. Lej, kako lepo darilo boš dobla za dan žena! user posted image

Martka, zgleda je vreme krivo za tečnobo dojenčkov.

Midva sma tud ble zunaj, dobre pol ure, več se mi pa ni dal, ker mi je dolgčas sami sprehajat pa po eni in isti poti okoli hiše, da naju dež ne dobi, pa še res je tak čudn luft zunaj. Glavno, da je zaspala, pa upam, da bo še spala kako urco.




(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 15:33:44   
Bethany
Dali sporoča, da ima premalo plodovnice za obračanje in kalcinirano posteljico. Bo ostala na opazovanju, če se bo kaj spremenilo. Sicer se dogovorijo za CR, in to pred PDP, zaradi posteljice. Bo sporočila, kako naprej.


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 16:09:07   
Katjusa
da se vam še jst pofočkmuser posted image user posted image user posted image user posted image
bom poskusla bit bolj pridna kot sem bla na forumu čvekanje v pričakovanjuuser posted image user posted image user posted image , čeprav časa imam pa zdej ful manj.... da ne govorim kako katastrofalno pa spanje imamo..... pa sej bo minlo..... šravfa nas pa 24 ur na danuser posted image user posted image user posted image in nič ne pomaga

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 18:41:09   
katja_p
Naša je dans tud taka razdražljiva. Skoz morš bit z njo, nč ji ni zanimivo za več kot par minut.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 20:51:14   
ksenci
oj! se na hitrco javim, smo dans mel pestro- kavice, trgovine, sprehod, cartanje, pa film sva pogledala. Aljaž pa se je v zadnjih 3 urah kar 3x pokakaluser posted image upam, da se ga ne loteva kaj.
grem, me že kliče!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 21:11:23   
suzanica
oj, a hodi katera v park na sprehod? je rodila katera avgusta lani? lp

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 22:24:01   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

oj, a hodi katera v park na sprehod? je rodila katera avgusta lani? lp


Za avgust ne vem, hodimo pa velik za Savinjo, če je lepo vreme.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
3.3.2009 22:25:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 22:32:39   
cita
No pa da se vam še jaz pridružimuser posted image user posted image user posted image ...
 
Mi pa imamo doma eno veliko princesko letos bo stara 10 let in 06.02.2009 smo dobili še eno malo srčico Lio tako da se vam zelo rada pridružim pr klepetu...ko bom mela čas seveda nas krči dajejo pa kakanje pa še kaj bi se našlo...no za danes dovolj...

Lepo nočko... 

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.3.2009 22:43:18   
_kathy_
Ekola še jst.  Naš Gal je imel tko vredu ritem. Sva se ob 21h nadojila, pa se je ob 4h zbudil, pa ob 8h. Zdaj se mi je pa dve noči čisto drugače zbudil. To noč ob pol 2h, pa ob pol 6h, pa potem ob 9h. Jooooj, zakaj????!! user posted image Pa podnevi je tud taaaaak tečko. Le kaj ga drži???!!!


Dali*, upam na čimboljše!!!!user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.3.2009 8:34:10   
martka
zdravo.

jaz sem Gajo danes zjutraj, pred dojenjem, nagico tehtala. je imela 5690g. pred tem je lulala.
potem ji dam pod rito svežo pampersko in opa... ona še enkrat lula. za hec sem jo potem s5 stehtala! 80g manj!!!
sploh ne bom več brala kolk ste težki, ker... saj vidite, kako lahko teža varira.
dokler je zadovoljna, lepo je, lepo spi... 

zdaj je ful zadovoljna v gugalniku in tolče po igračkah, prej v mojem naročju ji pa kar noben položaj ni ustrezal.
pa jest tudi ni hotela veliko. (pa v igralnici bit tudi ne).

smo bili včeraj pri tašči, da je vidla moj novi avto. in to ravno v času, ko Gaja popoldne spi(15.30 do 17h), seveda je spala samo po poti do tja - 20minut- potem pa se ji je malo ritem zrušil, ker je s5 spala po poti nazaj in je zvečer zaspala ob 21.30. no, zjutraj pa kot po navadi - malo pred 8h. jaz sem zadovoljna, gaja je pa težko zaspala.

končno je s5 sonček! (no, dva dni ga ni bilo pa tarnam- ni čudno, da otroku nič ne paše, če ima pa tako razvajeno mamicouser posted image ).



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.3.2009 9:22:20   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Ekola še jst.  Naš Gal je imel tko vredu ritem. Sva se ob 21h nadojila, pa se je ob 4h zbudil, pa ob 8h. Zdaj se mi je pa dve noči čisto drugače zbudil. To noč ob pol 2h, pa ob pol 6h, pa potem ob 9h. Jooooj, zakaj????!! user posted image Pa podnevi je tud taaaaak tečko. Le kaj ga drži???!!!


Dali*, upam na čimboljše!!!!user posted image



Mogoče raste user posted image user posted image pa mal ti more popestrit noči, da se preveč ne razvadiš user posted image user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.3.2009 10:34:37   
martka
aja, za temence vam želim povedat.

hvala vsem za nasvete..
sem jo namzala z lekarniškim olivnim oljem. 2x čez noč in kapo gor. nima več nič!! že po prvem mazanju je imela samo še miceno, po drugem pa čisto nič več!!

greva ven. čao!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.3.2009 11:12:42   
Bethany
Martka, super da sta odpravii temence!! user posted image user posted image

Midve sma pa zdele zrihtale avto zavarovanje, je prišla agentka domov, pa je bla Elina skoz tak pridna, kot za v učbenik pod poglavje pridni dojenčki. user posted image user posted image


No, sej že joka... šibam jo cartat!!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?