|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Služba
4.3.2009 11:47:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

A trije ne smejo presežt 2700 neto?


Približno ja. Nism šla prou računat, sam pomoje tam nekje pride. No....odvisno kolk ma en plače, pa kolk drug.
Recimo da sam en hodi v šiht, pa ma tolk bruto plače, to pride 2.200 se mi zdi. Pa vseen presežejo z brutouser posted image


< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 4.3.2009 11:58:41 >

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Služba
4.3.2009 11:57:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

A trije ne smejo presežt 2700 neto?


Približno ja. Nism šla prou računat, sam pomoje tam nekje pride. No....odvisno kolk ma en plače, pa kolk drug.



Jaz sem testno za oba vpisala 23.000 € letno in z enim otrokom presežejo za cca 5€ in niso upravičeni.

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOT.asp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Služba
4.3.2009 11:59:01   
jakaracman
Ja sej sem si mislila.Ta denar za Lj res ni nič posebnega.Okoli mene imajo vsi plačo čez 1000 eur neto in se jim to ne zdi nič posebnega in celo malo.Tako dauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Služba
4.3.2009 12:05:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Ja sej sem si mislila.Ta denar za Lj res ni nič posebnega.Okoli mene imajo vsi plačo čez 1000 eur neto in se jim to ne zdi nič posebnega in celo malo.Tako dauser posted image



Ja saj k vrtec poravnajo in vse ostalo jim verjetno resno glih neko bogastvo ne ostane.

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Služba
4.3.2009 12:13:45   
pupika
Ja brisačkarca pri nas dobimo 2 povprečni bruto plači, pa ko plačamo vse položnice, kredit za hišo, nam ostane bore malo. Tak, da tiste ki imajo npr. 100E manj neto, jim ostane več, ker plačujejo manj vrtca in dobijo višje doklade. Ko sem jaz dobila prvič odločbo za doklade, mi je šlo prav na smeh, ko sem vidla tisti znesek, mislim, da je bil okoli18 ali 19E.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Služba
4.3.2009 12:29:32   
rija
a veste kaj mene inimini zmoti pri vseh kalkulacijahuser posted image

da vsi na veliko pišete, koliko kredita imate......saj bi ga lahko tudi NE imeli.....

ja, ja, vem, da je praktično nemogoče si ustvariti nekaj brez kredita....ampak ta kredit je sicer slabo, ampak je večinoma (če ne gre za avto, počitnice) zopet neko vlaganje v premoženje...

nekateri si niti kredita ne morejo privoščiti.....user posted image

torej bi nas zneski kredita v navezi s plačevanjem vrtca ali dobivanjem otroških ne smeli zanimati...

< Sporočilo je popravil rija -- 4.3.2009 12:30:16 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Služba
4.3.2009 12:36:43   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Ja sej sem si mislila.Ta denar za Lj res ni nič posebnega.Okoli mene imajo vsi plačo čez 1000 eur neto in se jim to ne zdi nič posebnega in celo malo.Tako dauser posted image



Ja saj k vrtec poravnajo in vse ostalo jim verjetno resno glih neko bogastvo ne ostane.



Ja, midva ga ne dobiva. user posted image
Pa eno plačo mesečno dava samo v renovacijo, če hočeva brez kredita sfolgat. Pa vrtec, pa hrana, stroški, benz, registracija. Si pa izračunajte. user posted image Zato pa mene vedno mrzel polt obliva ob tistih 600€ na mesec za hrano, ki so tukaj gor tako opevana.

< Sporočilo je popravil Pika Zoja -- 4.3.2009 12:44:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Služba
4.3.2009 12:38:00   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija

torej bi nas zneski kredita v navezi s plačevanjem vrtca ali dobivanjem otroških ne smeli zanimati...



se strinjam.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Služba
4.3.2009 12:47:15   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a veste kaj mene inimini zmoti pri vseh kalkulacijahuser posted image

da vsi na veliko pišete, koliko kredita imate......saj bi ga lahko tudi NE imeli.....



Ja, res nam ga ne bi trebalo imeti - ampak jaz sem nekako mnenja, da se človek mora do neke dogledne starosti osamosvojiti in imeti vsaj svoje 4 stene, če ne drugega...

In seveda, imaš prav, lahko bi živela pri starših, na njihove stroške, mama bi mi lahko pazila na oba otroka (vrtca ne bi bilo potrebno plačevati), mama bi nam lahko kuhala in hodila v trgovino...

Ampak jaz hočem živeti s svojo družino, samo s svojo družino. Moje starše imam zelo rada, ampak mislim, da je, potem, ko začne človek razmišljati o svoji družini, prav, da razmišlja o svoji družini v lastnem domu.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Služba
4.3.2009 12:57:49   
rija
raho, z vsem se absolutno strinjam, sploh s svojimi 4-mi stenamiuser posted image

saj imam jaz tudi kredit, ampak to je pač nujno zlo, da imam nekaj svojega....in toliko, koliko ga bom upam, lahko plačevala...samo ta kredit nima veze z ostalimi zadevami...



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Služba
4.3.2009 13:06:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a veste kaj mene inimini zmoti pri vseh kalkulacijahuser posted image

da vsi na veliko pišete, koliko kredita imate......saj bi ga lahko tudi NE imeli.....

ja, ja, vem, da je praktično nemogoče si ustvariti nekaj brez kredita....ampak ta kredit je sicer slabo, ampak je večinoma (če ne gre za avto, počitnice) zopet neko vlaganje v premoženje...

nekateri si niti kredita ne morejo privoščiti.....user posted image

torej bi nas zneski kredita v navezi s plačevanjem vrtca ali dobivanjem otroških ne smeli zanimati...


Pa saj se ne gre za kredite. Dejstvo je da obstajajo meje. Dohodek-davki-vrtec-dokladi....
Lahko za 1€ presežeš pa plačaš ful več k un k ma 1€ manj in isto kot en k ima recimo 300€ več al pa v primeru da v tavisok razred padeš.....recimo z dohodki 5.000€ mesečno plačaš vrtca isto kot uni z dohodki 50.000€ mesečnouser posted image

Ker za pojme večino slovencev si z bruto dohodkom 4jurje mesečno bogatuser posted image
Auser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Služba
4.3.2009 13:14:39   
Korina1
To pa sigurno, ker veliko jih toliko zasluži v 10 mesecih, če jih pa nekdo v enem mesecu pa spada med bogate.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Služba
4.3.2009 13:20:26   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Lahko za 1€ presežeš pa plačaš ful več k un k ma 1€ manj in isto kot en k ima recimo 300€ več al pa v primeru da v tavisok razred padeš.....recimo z dohodki 5.000€ mesečno plačaš vrtca isto kot uni z dohodki 50.000€ mesečnouser posted image

Ker za pojme večino slovencev si z bruto dohodkom 4jurje mesečno bogatuser posted image
Auser posted image



Evo, brisačka, tu je point. Da ni razmejitve navzgor - vse, ki imajo več kot 4 ali 5 jurjev bruto na mesec mečejo v isti koš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Služba
4.3.2009 13:21:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

To pa sigurno, ker veliko jih toliko zasluži v 10 mesecih, če jih pa nekdo v enem mesecu pa spada med bogate.


Bruto plača 4jurje je 2.200neto približno. Tolk mal noben ne zasluž v 10ih mesecih prvo kot prvo, kot drugo pa....to ni bogastvo ampak nek normalen dohodek ki bi ga morala imeti večina za normalno življenje. Žal ga niti približno nima. Sam to ne pomeni da so ti z dvema jurjema bogati, ampak pomeni da tiste s 400€ plače iskoriščajo k norci. Ker 400€ ni plača, ampk pljunek v fris delavcu k dela po možnosti po tri smene. To je sramota pr nas ja. Sam za to sramoto niso krivi uni z dvema jurjema dohodkov.

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Služba
4.3.2009 13:26:52   
Korina1
Aha, sem mal napačno prebrala 4.000 na mesec neto. Sorry
Sam res mi je kr težko pri srcu ko berem sem in tja o takooo visokih plačah nekaterih.
Samo tako informativno, za 176 ur v februarju je moj mož dobil 410€ neto plače brez dopusta in brez bolniške. Jih je ogromno ki dobijo še manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Služba
4.3.2009 13:45:02   
Anonimen
Samo tako informativno, za 176 ur v februarju je moj mož dobil 410€ neto plače brez dopusta in brez bolniške. Jih je ogromno ki dobijo še manj.


Sramota ja. Pa znano. Moja mami ma pod 400€ penzije. Sej pravm da to ni plača, ampk pljunk....

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Služba
4.3.2009 13:52:42   
Korina1
Še kar gre če z 400€ preživljaš sebe ali pa moraš s tem preživeti 4 člansko družino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Služba
4.3.2009 13:54:32   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Samo tako informativno, za 176 ur v februarju je moj mož dobil 410€ neto plače brez dopusta in brez bolniške. Jih je ogromno ki dobijo še manj.


Sramota ja. Pa znano. Moja mami ma pod 400€ penzije. Sej pravm da to ni plača, ampk pljunk....



Ti pa tvoji pljunkiuser posted image

Samo se strinjam in je žalostno. 400€ ****ing evrov dobijo in delajo 176ur mesečno. Sploh pa je žalostno, da se delo tako vrednoti, banda ena. Kaj je pa en tovarniški delavec manj, a manj požre pa popije in manj živi, kot pa en direktor. Pa naj en jeben poslanc poizkusi živet s 400€ na mesec -> pa bomo videli kako visoko se bojo potem nosili. banda! A je res taka utopija, da ljudje pričakujejo, da bodo za pošteno delo, pošteno plačani. Pa verjamem, da tak delavec ne pričakuje več tavžnt evrov, ampak neko spodobno plačilo pa. Pa kakšna plača ti je 400€. Za 176ur. Kar ne gre mi iz glave. Banda!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Služba
4.3.2009 14:04:06   
Raho
Ne, najlepše je to, da si člani upravnih odborov izplačujejo mastne sejnine, pa delijo neke nagrade, firma pa tone v rdečih številkah, pa delavci dobivajo tako bedne plače, da ne veš, če bi se ob številki bridko jokal ali nemočno smejal...

Ja, pa ne pozabimo, Bavčar si je plačo znižal za 25%, bojda bo dobival 5000 € manj. Upam,da bo preživeluser posted image .

Da ne rečem tisti ciciban iz Mercatorja. Tam pa me je skoraj kap, ko sem videla njegove zahteve. Več kot 800.000 € odpravnine????user posted image  Halo???? In potem je mnenje Mercatorja, da bi bile SOS trgovine njim konkurenca pa zato ne bodo dajali izdelkov pred pretekom roka njim?user posted image ? in da oni imajo svoj franšizni diskont Halo??? Sem bila enkrat v tem njihovem takozvanem diskontu - kaj si bodo lačni ljudje kupovali štumfe????

Pa oni frajer iz NLB - samo majhen milijonček....user posted image

Nekateri pa dobesedno stradajo. Vse te fa**** nadzornike in kao neko elito elite je lahko sram pred vsemi temi delavci s 400 €, ker če ne bi bilo teh delavcev, ti frajerji ne bi mogli imeti takih nagrad. Banda pokvarjena!

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Služba
4.3.2009 14:06:36   
Pika Zoja
Ko bom velika bom odpravninaruser posted image

Ja tole z Bavčarjem je bilo meni tudi smešno. Revež ubogi, -25%, kar znese na njegovo plačo 5000€. Poanta vsega - delavcem bodo znižali plače za 15% - kar znese na njihovih 800€ malo drugačno razliko, kot na Bavčarjevih 20.000€. Saj pravim. banda pokvarjena!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Služba
4.3.2009 14:08:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Še kar gre če z 400€ preživljaš sebe ali pa moraš s tem preživeti 4 člansko družino.


Klinac gre.....moja mami je ostala sama v bajti, položnice ji požrejo pol penzije, drva si sama napravlja(no ji pomagamo), ..... če neb mela vrtička pa nas da ji kdaj kkšne priboljške pa obleke in čevlje častimo(pod pretvezo praznikov in roj. dni k drgač itak noče vzet k je preponosna) bi tenko piskala.
Pa je skor 40let delala(skoz popoldne) pa še 4 otroke mela.

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Služba
4.3.2009 14:08:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

Ko bom velika bom odpravninaruser posted image

Ja tole z Bavčarjem je bilo meni tudi smešno. Revež ubogi, -25%, kar znese na njegovo plačo 5000€. Poanta vsega - delavcem bodo znižali plače za 15% - kar znese na njihovih 800€ malo drugačno razliko, kot na Bavčarjevih 20.000€. Saj pravim. banda pokvarjena!



Jaz tudi, jaz tudiuser posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Služba
4.3.2009 14:12:34   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Samo tako informativno, za 176 ur v februarju je moj mož dobil 410€ neto plače brez dopusta in brez bolniške. Jih je ogromno ki dobijo še manj.




mene samo zanima kakšno delo opravlja?
se strinjam, da je nespodobna plača.


(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Služba
4.3.2009 14:13:40   
Raho
Še ena kandidatinja za odpravninarjauser posted image

Joj, Bušica, v Muri imajo vse šivilje tako plačo - tako da odkrito v mesecu ne zaslužijo niti za en povprečni Murin plašč.user posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 4.3.2009 14:14:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Služba
4.3.2009 14:31:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Zato pa mene vedno mrzel polt obliva ob tistih 600€ na mesec za hrano, ki so tukaj gor tako opevana.

Just one question... Spadam(o) namreč med tiste, ki za hrano (oz. celo gospodinjstvo) zapravimo teh cca. 600€ mesečno, zato bi nekaj pripomnila.

600€ mesečno JE denar, o tem ni dvoma. In tudi o tem ne, da je to VELIK denar. Sploh pa, če pomisliš, da za ta denar nimaš česa pokazati (samo lačen nisi). Ampak jaz vidim veliko razliko med "zapraviti 600€ za gospodinjstvo v mestu" in "zapraviti 600€ za gospodinjstvo na vasi". Zame veš, da sem v Centru Ljubljane. Ne premorem niti 1 m2 vrtička, da bi si nekaj sama pridelala (roko na srce - četudi bi ga imela, si ne bi, ker sem prelena, ampak to ni point) - na vasi je samostojna pridelava nekatere hrane samoumevna. Omembe vreden znesek se da torej prihraniti že tukaj. K temu lahko dodamo še starše. Tisti, ki jih imajo in tisti, kateri lahko pomagajo, so ponovno prihranili. Jaz nimam ne mame, ne očeta, torej tudi ta varianta odpade. Same prehranjevalne in higienske navade so pa itak poglavje zase. Družina, ki ima npr. bolnega člana, ki potrebuje posebno prehrano, bo definitivno potrošila več od npr. vsejede družine. In lena družina, kakor npr. mi, bo več porabila na junk foodu, kakor družina z bio navadami (beri: domači vrt). In tako dalje in tako dalje.

Zato je nerealno primerjati že samo dve družini, kaj šele več, koliko katera zapravi za gospodinjstvo. 600€ je veliko, ni pa popolnoma nič nenavadnega ali izstopajočega.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?