|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je Vrbsko jezero ...
4.3.2009 20:35:12   
Ribica **
.. dostopno za sprehajanje ali je tudi vse sprivatizirano tako kot ob Faaker Seeju (Baško jezero pri Beljaku), da ne smeš sploh do obrežja jezera?

Sklepam, da zaenkrat še nimajo psi prepovedi se sprehajat po obali, glede na to, da nekako še ni sezona kopanja user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je Vrbsko jezero ...
4.3.2009 20:51:53   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

.. dostopno za sprehajanje ali je tudi vse sprivatizirano tako kot ob Faaker Seeju (Baško jezero pri Beljaku), da ne smeš sploh do obrežja jezera?

Sklepam, da zaenkrat še nimajo psi prepovedi se sprehajat po obali, glede na to, da nekako še ni sezona kopanja user posted image


Nimam blage veze, ampak Faker Si mi pa zelo lepo zveni user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je Vrbsko jezero ...
4.3.2009 21:05:57   
Gina
A Vrbsko jezero v dalmaciji al kje je že ob morju misliš al sem zamešala s kakšnim drugim jezerom?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je Vrbsko jezero ...
4.3.2009 21:07:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

.. dostopno za sprehajanje ali je tudi vse sprivatizirano tako kot ob Faaker Seeju (Baško jezero pri Beljaku), da ne smeš sploh do obrežja jezera?

Sklepam, da zaenkrat še nimajo psi prepovedi se sprehajat po obali, glede na to, da nekako še ni sezona kopanja user posted image


Nimam blage veze, ampak Faker Si mi pa zelo lepo zveni user posted image



user posted image user posted image

Ko sem bila stara toliko kot ti, se ni bilo privatizirano.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je Vrbsko jezero ...
4.3.2009 21:08:32   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

A Vrbsko jezero v dalmaciji al kje je že ob morju misliš al sem zamešala s kakšnim drugim jezerom?


Gospa učiteljica, Vrbsko jezero je na Korrrrroškem.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je Vrbsko jezero ...
4.3.2009 21:08:33   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

.. dostopno za sprehajanje ali je tudi vse sprivatizirano tako kot ob Faaker Seeju (Baško jezero pri Beljaku), da ne smeš sploh do obrežja jezera?

Sklepam, da zaenkrat še nimajo psi prepovedi se sprehajat po obali, glede na to, da nekako še ni sezona kopanja user posted image


Nimam blage veze, ampak Faker Si mi pa zelo lepo zveni user posted image



Ti si pa poliglot volga. user posted image  Po angleško bereš nemščino, da dobiš slovensko različico. Ql. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je Vrbsko jezero ...
4.3.2009 21:09:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

.. dostopno za sprehajanje ali je tudi vse sprivatizirano tako kot ob Faaker Seeju (Baško jezero pri Beljaku), da ne smeš sploh do obrežja jezera?

Sklepam, da zaenkrat še nimajo psi prepovedi se sprehajat po obali, glede na to, da nekako še ni sezona kopanja user posted image


Nimam blage veze, ampak Faker Si mi pa zelo lepo zveni user posted image



Ti si pa poliglot volga. user posted image  Po angleško bereš nemščino, da dobiš slovensko različico. Ql. user posted image


jah, koko pa drugače user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je Vrbsko jezero ...
4.3.2009 21:10:11   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

A Vrbsko jezero v dalmaciji al kje je že ob morju misliš al sem zamešala s kakšnim drugim jezerom?


Gospa učiteljica, Vrbsko jezero je na Korrrrroškem.



A potem je tisto vransko jezero. Jp, geografija je pa moja naaaajšibkejša točka. Zato sem pa vprašala. Postavi me nekam, pa se bom zgubila. user posted image  Boljše da ne na Vrbsko jezero....user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je Vrbsko jezero ...
4.3.2009 21:12:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

A Vrbsko jezero v dalmaciji al kje je že ob morju misliš al sem zamešala s kakšnim drugim jezerom?


Gospa učiteljica, Vrbsko jezero je na Korrrrroškem.



A potem je tisto vransko jezero. Jp, geografija je pa moja naaaajšibkejša točka. Zato sem pa vprašala. Postavi me nekam, pa se bom zgubila. user posted image  Boljše da ne na Vrbsko jezero....user posted image


ja, Vrbsko je pa na Hrvaškem. Pa stric Google tudi dela, veš user posted image mislim, no, saj sem kar odprte glave, kadar zinem...samo, če pa Google dela zate, pa toliko bolje. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je Vrbsko jezero ...
4.3.2009 22:22:10   
Ribica **
Vrbsko = Wörther See

Na Fakerskem (men je tudi tole bolj vsec user posted image ) smo bili pa lani aprila, pa smo mal spregledali table "Privatno - prepovedano prečkanje al zadrževanje", glede na to, da ni blo nobenga nikjer in da na eno privatno posest niso bila zaprta vrata.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je Vrbsko jezero ...
5.3.2009 7:33:11   
ninocka
Bolj ali manj je vse ograjeno in ne mores cisto do obale. 

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je Vrbsko jezero ...
5.3.2009 8:06:53   
muška
faker ze je privatiziran? Verjetno kakšne kos, al kar cel? lani smo se vozili tam mimo, pa mi je bilo ful luštno.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je Vrbsko jezero ...
5.3.2009 8:20:05   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Bolj ali manj je vse ograjeno in ne mores cisto do obale. 


Pozabi, sem zamnejala s Klopinskim jezerom. Sori.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je Vrbsko jezero ...
5.3.2009 13:20:24   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: muška

faker ze je privatiziran? Verjetno kakšne kos, al kar cel? lani smo se vozili tam mimo, pa mi je bilo ful luštno.


Jap - ce prihajas iz Beljaka, so same posesti ograjene z ograjami, pomoznosti kako kolibo in pomolcki. Potem, ko se to konca, je en del kot mocvirje, potem se zacnejo pa hoteli al kaj vem kaj - tisto je pa itak ograjeno. Na eni strani je pa mocvirnato in zagrajeno z ograjo. Vsaj mi lani nismo nikakor nasli dostopa, razen prek privatne posesti.


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?