|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Služba
4.3.2009 15:08:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Pa saj se ne gre za kredite. Dejstvo je da obstajajo meje. Dohodek-davki-vrtec-dokladi....
Lahko za 1€ presežeš pa plačaš ful več k un k ma 1€ manj in isto kot en k ima recimo 300€ več al pa v primeru da v tavisok razred padeš.....recimo z dohodki 5.000€ mesečno plačaš vrtca isto kot uni z dohodki 50.000€ mesečnouser posted image

Ker za pojme večino slovencev si z bruto dohodkom 4jurje mesečno bogatuser posted image
Auser posted image



vzporedna debata pač....user posted image  ko je že glih ena omenila, da ima kredituser posted image

in ja, 4000 jurje bruto je za veliko večino mojih soprekmurcev pravo bogastvo....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Služba
4.3.2009 15:10:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja


Samo se strinjam in je žalostno. 400€ ****ing evrov dobijo in delajo 176ur mesečno. Sploh pa je žalostno, da se delo tako vrednoti, banda ena. Kaj je pa en tovarniški delavec manj, a manj požre pa popije in manj živi, kot pa en direktor. Pa naj en jeben poslanc poizkusi živet s 400€ na mesec -> pa bomo videli kako visoko se bojo potem nosili. banda! A je res taka utopija, da ljudje pričakujejo, da bodo za pošteno delo, pošteno plačani. Pa verjamem, da tak delavec ne pričakuje več tavžnt evrov, ampak neko spodobno plačilo pa. Pa kakšna plača ti je 400€. Za 176ur. Kar ne gre mi iz glave. Banda!!!!



se je zgodilo enkrat v Nemčiji. Pa mislim, da so po enem tednu vsi obupali.....pri nas bi verjetno že drugi dan user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Služba
4.3.2009 15:11:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Pa naj en jeben poslanc poizkusi živet s 400€ na mesec

se je zgodilo enkrat v Nemčiji. Pa mislim, da so po enem tednu vsi obupali.....pri nas bi verjetno že drugi dan user posted image

Prej. Toliko imajo samo mobitela za plačat, I guess.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Služba
4.3.2009 15:12:22   
rija
a misliš, da folgauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Služba
4.3.2009 15:13:18   
Kerensa*
Pojma nimam, Rija. Nisem poslanka - pa majkemi, da niti nimam želje bit'.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Služba
4.3.2009 15:14:01   
rija
jah....pa ne bi bila slaba user posted image user posted image user posted image  saj govorit znaš....drugega pa tak ni potrebe....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Služba
4.3.2009 15:15:19   
Kerensa*
No, mogoče pa res. Pa tudi, tako, kot poslance, me nihče ne jemlje resno. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Služba
4.3.2009 17:06:29   
dory
zaposlena, delam po 9ur...ne razumem zakaj bi mela slabo vest? preživete ure z otrokom se ne merijo v kvantiteti ampak v kvaliteti...pa še dober zaslužim, tko da si loh marsikaj privošva...kar je pa tud super...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Služba
4.3.2009 17:25:20   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja


Samo se strinjam in je žalostno. 400€ ****ing evrov dobijo in delajo 176ur mesečno. Sploh pa je žalostno, da se delo tako vrednoti, banda ena. Kaj je pa en tovarniški delavec manj, a manj požre pa popije in manj živi, kot pa en direktor. Pa naj en jeben poslanc poizkusi živet s 400€ na mesec -> pa bomo videli kako visoko se bojo potem nosili. banda! A je res taka utopija, da ljudje pričakujejo, da bodo za pošteno delo, pošteno plačani. Pa verjamem, da tak delavec ne pričakuje več tavžnt evrov, ampak neko spodobno plačilo pa. Pa kakšna plača ti je 400€. Za 176ur. Kar ne gre mi iz glave. Banda!!!!



se je zgodilo enkrat v Nemčiji. Pa mislim, da so po enem tednu vsi obupali.....pri nas bi verjetno že drugi dan user posted image


Ta je sploh dobra, ja. Enkrat nekje je eden poizkusil user posted image user posted image

kerensa - jaz sem pa mnenja (no, ne živim ravno na vasi, če je okolica Maribor vas, no, saj je, v bistvu), da v večjih mestih, manj zapraviš za živila, čistila, oblačila, ker je izbira velika. No ja, samo jaz sem itak čudak, ker s kisom skoraj vse čistim, pa s sodo bikarbono, pa s pralnimi kroglicami perem, pa kakšno eterično olje uporabljam namesto mehčalca, da cunje dišijo. Sam to ne zato, ker bi na tak način šparala, samo ker se mi zemljica smili. Zemlja, ki mora požret vsak dan toliko kemije, da nam ne more več vračat toliko, kot je pa včasih. In ker se mi ne jebe za zrak, ki ga diham, pa ki ga moj otrok diha. Pa zarad takih ''malenkosti''. Pa čudak sem, tudi, priznam, samo naša familija je bolj kosmiče pa jogurte, krispije, muslije za zajtrk, namesto sendvičev. Pa meso pri kmetih kupujemo. Celo žgance jemo za večerjo. Pa ne zato, ker šparamo, ampak zato ker želim, da se moj otrok ne bo zadušil od junk fooda. Saj jaz bi tudi lahko šla v trgovino pa kupila instant juho pa pire, pa ga dala otroku - samo kaj, ko še jaz po grlu ne morem spravit kaj od tega. Raje grem kakemu kmetu pa kupim en zaboj jabolk, pa mu čežano naredim. Ima vsaj kaj od tega.

Jaz sem mnenja, da živimo zdravo in kvalitetno - pa za hrano zapravimo nekje cca 350€ na mesec.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Služba
4.3.2009 17:30:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
No ja, samo jaz sem itak čudak, ker s kisom skoraj vse čistim, pa s sodo bikarbono, pa s pralnimi kroglicami perem, pa kakšno eterično olje uporabljam namesto mehčalca, da cunje dišijo. Sam to ne zato, ker bi na tak način šparala, samo ker se mi zemljica smili. Zemlja, ki mora požret vsak dan toliko kemije, da nam ne more več vračat toliko, kot je pa včasih. In ker se mi ne jebe za zrak, ki ga diham, pa ki ga moj otrok diha. Pa zarad takih ''malenkosti''. Pa čudak sem, tudi, priznam, samo naša familija je bolj kosmiče pa jogurte, krispije, muslije za zajtrk, namesto sendvičev. Pa meso pri kmetih kupujemo. Celo žgance jemo za večerjo. Pa ne zato, ker šparamo, ampak zato ker želim, da se moj otrok ne bo zadušil od junk fooda. Saj jaz bi tudi lahko šla v trgovino pa kupila instant juho pa pire, pa ga dala otroku - samo kaj, ko še jaz po grlu ne morem spravit kaj od tega. Raje grem kakemu kmetu pa kupim en zaboj jabolk, pa mu čežano naredim. Ima vsaj kaj od tega.

Jaz sem mnenja, da živimo zdravo in kvalitetno - pa za hrano zapravimo nekje cca 350€ na mesec.

Hja, če živiš tako, kakor si napisala, potem definitivno živiš bolj zdravo od mene. Tu ni debate. Je pa tudi res, da je meni v mestu (beri: dve izmenični službi + dva otroka) razmišljanje o zdravem načinu življenja bolj španska vas. Ja, če bi se bolj zavzela za to, da zagotovo zneslo. Že če bi manj časa preživela pred računalnikom, bi lahko kaj naredila za zdravo prehrano in okolje. Ampak sorry, meni to ne gre. Prava muka mi je že to (pa čeprav vem, da je koristno), da moram ločevati smeti, ker so nam uvedli elektronske kante na čip kartice. In kar se hrane tiče - namesto, da pomijem 4 krožnike po čežani ali muslijih z mlekom, mi je bolj enostavno samo vreči v smeti štiri ovitke sendvičev. In tako dalje. Priznam - po eni strani komoditeta (ki seveda stane), po drugi strani pa edini način, da svojega življenja ne pustim izključno pri plenicah, kuhalnici, metli in podobnem. Naredim, kar je treba, ampak pri tem se ponavadi ustavi. Ker so mi druge stvari višje na prioritetni lestvici.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Služba
4.3.2009 17:40:32   
Pika Zoja
No, če pred mene postaviš hamburger ali pa domač borovničev štrudelj -> sploh ni dileme, kaj bi jedla. Bicin domač borovničev štrudelj user posted image
Ali pa če imaš sina kot jaz, ki ne poje košček mesa? Kaj v tem primeru? Ker naš ga res ne, pa ne vem zakaj ga noče. Potem je samo instant juhe?

p.s.: Zame je na moji prioritetni lestvici moj sin (oziroma moji otroci, ker prihaja še drug) - in ga definitivno postavljam pred svoj komfort. Pravzaprav je na prvem mestu zdravje mojih otrok - in če želim, da so zdravi, potem jih bom poizkusila skozi življenje naučit, kako dobra je prava in zdrava hrana. Da je to osnova, da ni pa nič narobe, če tu pa tam zavijejo v mcdonalds ali k šipacu na hamburger -> vse v mejah normale.


< Sporočilo je popravil Pika Zoja -- 4.3.2009 17:42:50 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Služba
4.3.2009 17:41:30   
Kerensa*
O, saj bi tudi jaz izbrala domač borovničev štrudelj, samo delat ga pa ne mislim. user posted image  

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Služba
4.3.2009 17:42:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

No, če pred mene postaviš hamburger ali pa domač borovničev štrudelj -> sploh ni dileme, kaj bi jedla. Bicin domač borovničev štrudelj user posted image
Ali pa če imaš sina kot jaz, ki ne poje košček mesa? Kaj v tem primeru? Ker naš ga res ne, pa ne vem zakaj ga noče. Potem je samo instant juhe?



Če bi ga že od malga učila praške jest bi jih pač jedel. Stvar navade....
Men tud obrne ob instant stvareh. So mi ogabno kisle, al grenke al....v glavnem ne grejo doluser posted image
No...razn instant kofe gre doluser posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Služba
4.3.2009 17:44:12   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
No...razn instant kofe gre doluser posted image

E, vidiš, meni pa ravno to z muko. Samo takrat, ko je ekstra sila po kofeinu. Drugače pa mora bit' lepo doma skuhan Barcaffe ali Illy. Zadnjič sem spet pljuvala tisto S-Budget-ovo kavo. Petkrat prevreta, pa še so bila zrnca noter. Bljak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Služba
4.3.2009 17:56:40   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

No, če pred mene postaviš hamburger ali pa domač borovničev štrudelj -> sploh ni dileme, kaj bi jedla. Bicin domač borovničev štrudelj user posted image
Ali pa če imaš sina kot jaz, ki ne poje košček mesa? Kaj v tem primeru? Ker naš ga res ne, pa ne vem zakaj ga noče. Potem je samo instant juhe?



Če bi ga že od malga učila praške jest bi jih pač jedel. Stvar navade....
Men tud obrne ob instant stvareh. So mi ogabno kisle, al grenke al....v glavnem ne grejo doluser posted image
No...razn instant kofe gre doluser posted image



Točno tako. Meni je petkrat ljubše, če greva z Jakobom gledat, kako listje pada iz dreves, kot pa da ga peljem v trgovski center. Hočem mu dat neke prioritete in želim, res si želim, da jih bo skozi življenje upošteval. Pa da jih bo dal dalje. Da bo svojim otrokom nudil domačo pečenko, ne pa narezan pomfri v vrečki, ki ga samo spečeš v kakšnem pol litra olja. Želim, da moj otrok fura skozi življenje z nekim zdravim odnosom do stvari, do športa, do hrane, do izobrazbe, ne želim pa ga pahnit v 'prehiter svet' in mu rečt, znajdi se. Želim si, da bo vedno vedel, da karkoli že bo, vedno bo v majhnih stvareh našel zadovoljstvo. Pa podporo v družini. Evo to je to, kar mu hočem dat. Ne kupa denarja, da si bo lahko vse kupil. Nikakor ne. Ne nekega kvazi luksuza, ki ga nikoli ne bo spoštoval. Želim ga vzgojiti v človeka, ki mu bo mar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Služba
4.3.2009 17:58:54   
Kerensa*
Začuda se strinjam s tabo, Pika user posted image , ampak vseeno replika. Kaj, ko ti vse to, kar ti naštevaš, zaradi ostalih stvari v življenju ne znese oz. vsaj ne znese toliko, kot bi sam želel (četudi veš, da je to dobro)?

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Služba
4.3.2009 18:01:56   
Anonimen
Pravzaprav je na prvem mestu zdravje mojih otrok - in če želim, da so zdravi, potem jih bom poizkusila skozi življenje naučit, kako dobra je prava in zdrava hrana. Da je to osnova, da ni pa nič narobe, če tu pa tam zavijejo v mcdonalds ali k šipacu na hamburger -> vse v mejah normale.


Me veseli, da je se nekomu pomembno zdravje :).
Pri vecini dobrin se obnasam kot najvecji socialc, ko je v pitanju zdrava prehrana, pa kot kralj.

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Služba
4.3.2009 18:03:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
No...razn instant kofe gre doluser posted image

E, vidiš, meni pa ravno to z muko. Samo takrat, ko je ekstra sila po kofeinu. Drugače pa mora bit' lepo doma skuhan Barcaffe ali Illy. Zadnjič sem spet pljuvala tisto S-Budget-ovo kavo. Petkrat prevreta, pa še so bila zrnca noter. Bljak.



jah, če hočeš v NYC...potem začni pit filter kafe....sicer se boš vrnila predčasno glih zaradi kave user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Služba
4.3.2009 18:04:10   
Kerensa*
Rija - v NY imajo Illy. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Služba
4.3.2009 18:04:55   
rija
ja majo oni svašta....samo skuhat ga ne znajo...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Služba
4.3.2009 18:05:32   
Kerensa*
Ah, znam jaz kupit IN skuhat, ne boš verjela. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Služba
4.3.2009 18:07:27   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Začuda se strinjam s tabo, Pika user posted image , ampak vseeno replika. Kaj, ko ti vse to, kar ti naštevaš, zaradi ostalih stvari v življenju ne znese oz. vsaj ne znese toliko, kot bi sam želel (četudi veš, da je to dobro)?


Če ti je to prioriteta, ostale stvari prilagajaš temu. Ker, ko imaš enkrat otroka, ne moreš več igrati egoista. No, lahko ga, samo potem boš otroka naučil, da mora biti egoističen pri napačnih stvareh. In to, da skuhaš, postrežeš neko zdravo kosilo ali večerjo, no, to ti ne vzame več kot uro na dan. Ti jih ostane še 23ur in vsaj 10ur, ko otrok spi, da špilaš egoista. No, verjetno še več, ker je precej malo enostarševskih družin, kjer obstaja samo en starš.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Služba
4.3.2009 18:09:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Če ti je to prioriteta, ostale stvari prilagajaš temu.

E... ni mi. Je pa res, da tudi nisem bila vzgojena tako, da bi mi bila zdrav način življenja in varovanje okolja prioriteta.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Služba
4.3.2009 18:23:50   
Pika Zoja
No, saj meni tudi varovanje okolja ni prioriteta. Samo če pa lahko naredim en pljunk v morje, kot bi rekla Brisača, ej, potem pa ga s takim veseljem delam, ma kaj z veseljem, s ponosom.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Služba
4.3.2009 18:24:50   
Kerensa*
Pljunek v morje pa tudi meni uspe. Dobesedno in v prenesenem pomenu. user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?