|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:10:09   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

joj kak hitro cas bezi...

Vse naj naj malckom, ki danes praznujejo...nasa pa se niti 2 meseca nima user posted image



Hvala za čestitke...

Sam bod zihr, da bo prow kmal 3 in 4 in še več mescev.... Tko hitr tole šiba, da skor ni res!!! user posted image
Še mal pa gremo nazaj delat!!! user posted image user posted image user posted image
sloh ne govor........men kar slabo rata ko se spomnim da bo treba nazaj v službouser posted image

ko bi le službo doblauser posted image komi čakam, da se zaposlim

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:10:42   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Da vam povem...ko sem šla v P rodit..sem napisala prjatlci sms: grem pogledat če imajo v P kakšno štručko zame :-).....in ona men kasneje pove, da je še študirala, da pač pekarne so zaprte in od kdaj za boga prodajajo kruh v porodnišnici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ta je huda resuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:10:52   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

punce dons ste pa turbo čvekiceuser posted image

Eto moje noge so spet gladke, je depilacija uspelauser posted image Sedaj kuham kosilo, otročka mi spita, potem morm še v štacuno in na masažo.user posted image

Čestitke vsem za obmesečnice, čas gre res hitro okoli.



super, da je bilo super user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:11:02   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

joj kak hitro cas bezi...

Vse naj naj malckom, ki danes praznujejo...nasa pa se niti 2 meseca nima user posted image



kmalu bo mami...kmalu....še malo pa bojo shodili user posted image ..po lse bomo pa spominjal kakšni škratki so bili...user posted image in se nam bo stožlo po štručkah


zato pa mi delamo že na naslednjemuser posted image user posted image user posted image user posted image



a že....dobra si...men na kraj pameti ne pride....



Men tut ne...... (še)....   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:11:08   
Urša08
Ajvy to si pa dobr napisala prjatelci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:11:33   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

joj kak hitro cas bezi...

Vse naj naj malckom, ki danes praznujejo...nasa pa se niti 2 meseca nima user posted image



kmalu bo mami...kmalu....še malo pa bojo shodili user posted image ..po lse bomo pa spominjal kakšni škratki so bili...user posted image in se nam bo stožlo po štručkah


zato pa mi delamo že na naslednjemuser posted image user posted image user posted image user posted image



a že....dobra si...men na kraj pameti ne pride....


že čakam prvo M no drugo po porodu sam prvo ko smo pridno in načrtnouser posted image .... zdej sam dovisno na kolk časa bo oj ciklus zdej je 30dni od zadnje M

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:12:34   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

punce dons ste pa turbo čvekiceuser posted image

Eto moje noge so spet gladke, je depilacija uspelauser posted image Sedaj kuham kosilo, otročka mi spita, potem morm še v štacuno in na masažo.user posted image

Čestitke vsem za obmesečnice, čas gre res hitro okoli.



super, da je bilo super user posted image user posted image


blagor enim jst si pa noge kr sama če mi jih moj neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:12:43   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

joj kak hitro cas bezi...

Vse naj naj malckom, ki danes praznujejo...nasa pa se niti 2 meseca nima user posted image



kmalu bo mami...kmalu....še malo pa bojo shodili user posted image ..po lse bomo pa spominjal kakšni škratki so bili...user posted image in se nam bo stožlo po štručkah


zato pa mi delamo že na naslednjemuser posted image user posted image user posted image user posted image



a že....dobra si...men na kraj pameti ne pride....


že čakam prvo M no drugo po porodu sam prvo ko smo pridno in načrtnouser posted image .... zdej sam dovisno na kolk časa bo oj ciklus zdej je 30dni od zadnje M



Katjuša - ne nori deeeejjjjj.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:13:04   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ajvy to si pa dobr napisala prjatelci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


veš kolk sem se smejala v porodni , ko sem jo klicala, da smo rodil...ona pa men...se je men zdel da nisi šla po kruh user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:13:42   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

joj kak hitro cas bezi...

Vse naj naj malckom, ki danes praznujejo...nasa pa se niti 2 meseca nima user posted image



kmalu bo mami...kmalu....še malo pa bojo shodili user posted image ..po lse bomo pa spominjal kakšni škratki so bili...user posted image in se nam bo stožlo po štručkah


zato pa mi delamo že na naslednjemuser posted image user posted image user posted image user posted image



a že....dobra si...men na kraj pameti ne pride....



Men tut ne...... (še)....   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sej bo ...sej bo......mi mo zaključli...


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:13:46   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

joj kak hitro cas bezi...

Vse naj naj malckom, ki danes praznujejo...nasa pa se niti 2 meseca nima user posted image



kmalu bo mami...kmalu....še malo pa bojo shodili user posted image ..po lse bomo pa spominjal kakšni škratki so bili...user posted image in se nam bo stožlo po štručkah


zato pa mi delamo že na naslednjemuser posted image user posted image user posted image user posted image



a že....dobra si...men na kraj pameti ne pride....



Men tut ne...... (še)....   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sej prej k nam rata bodo 2 lati okol rabmo pač mal več prakseuser posted image user posted image user posted image user posted image tak da do takrat boste pa ve tud in pol bomo spet mele isti mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:13:51   
Balonchy
No, mi gremo zdej jest... Ptiček že čist zbujen! user posted image

Ko pridem nazaj se beremo na novi temi - OK!?!?!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:14:26   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

No, mi gremo zdej jest... Ptiček že čist zbujen! user posted image

Ko pridem nazaj se beremo na novi temi - OK!?!?!


lepo papajte......


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:14:51   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ajvy to si pa dobr napisala prjatelci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


veš kolk sem se smejala v porodni , ko sem jo klicala, da smo rodil...ona pa men...se je men zdel da nisi šla po kruh user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da dol padeš

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:15:02   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

No, mi gremo zdej jest... Ptiček že čist zbujen! user posted image

Ko pridem nazaj se beremo na novi temi - OK!?!?!


lepo papajte......



Thx... user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:15:27   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa


ja sej prej k nam rata bodo 2 lati okol rabmo pač mal več prakseuser posted image user posted image user posted image user posted image tak da do takrat boste pa ve tud in pol bomo spet mele isti mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image



pol bo pa zej tolk hitr  ratal ,da še verjet nauš mogla...bi bilo fino ..a ne


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:15:28   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

No, mi gremo zdej jest... Ptiček že čist zbujen! user posted image

Ko pridem nazaj se beremo na novi temi - OK!?!?!

dober tekuser posted image user posted image user posted image user posted image verjetno bomo resuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:16:41   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa


ja sej prej k nam rata bodo 2 lati okol rabmo pač mal več prakseuser posted image user posted image user posted image user posted image tak da do takrat boste pa ve tud in pol bomo spet mele isti mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image



pol bo pa zej tolk hitr  ratal ,da še verjet nauš mogla...bi bilo fino ..a ne


ja nebi mela nič protiuser posted image user posted image user posted image user posted image bom vsaj solze in živčke pršparala.... no sej prvih par mesecev mi ni kriza sam pol k je leto okol jst pa še vedno nisemuser posted image sem pa za vsako M čist pobita

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:16:59   
Urša08
Katjuša vi ste pa res že pridniuser posted image user posted image user posted image
Mi smo skor gotov kar zaključili.

Balonchy
lepo se napapcajte.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:17:19   
Čebel@
mi bomo ene 2 leti počakali z naslednjimuser posted image
katjuša.......kar pogumno-držim pesti da čimprej zanosišuser posted image user posted image user posted image
urša......joj kok sem ti fouš masažeuser posted image user posted image user posted image
balonchy........dobertek maticu
ajvy.......a vi ne boste imeli več mladičkov(user posted image )

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:18:01   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ajvy to si pa dobr napisala prjatelci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


veš kolk sem se smejala v porodni , ko sem jo klicala, da smo rodil...ona pa men...se je men zdel da nisi šla po kruh user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da dol padeš

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:18:55   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

ajvy.......a vi ne boste imeli več mladičkov(user posted image )


če bi imeli lastno stanovanje al pa kakšn plac, da ne bi bilo treba najemnine plačevat..bi še šlo..tko pa žal ne....jest pa moramo nekaj user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:19:15   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

mi bomo ene 2 leti počakali z naslednjimuser posted image
katjuša.......kar pogumno-držim pesti da čimprej zanosišuser posted image user posted image user posted image
urša......joj kok sem ti fouš masažeuser posted image user posted image user posted image
balonchy........dobertek maticu
ajvy.......a vi ne boste imeli več mladičkov(user posted image )

hvala.... no sej tak se ne mudi sam v roku enga leta do leta in pol bi blo pa fino, če biuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:19:33   
Ajvy
nč grem še mal ajat....pol me čaka pester dan.......

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:19:56   
Ajvy
aajaa...a kam greste jutri????

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?