|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:28:40   
Urša08
Punce kosilo je kuhano tak da gremo sedaj jest, potem pa v štacuno. Se kasneje tipkamo.

papa

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:28:48   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Katjuša vi ste pa res že pridniuser posted image user posted image user posted image
Mi smo skor gotov kar zaključili.

Balonchy
lepo se napapcajte.


se kr bojim časa ko bomo zaključli.... še dober da se moj strinja za 3. se pa bojim da mi to ne bo dovolj.... nekako se pripravljam, da bo naslednja nosečnost moja zadnjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jst sem si včasih želela imet veliko hišo polno otrok (sicer posvojenih) svojih sam 2-3user posted image user posted image user posted image ampak zdej k pa vidim kako luštna je nosečnost in porod kako je to nekaj posebnega ........

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bi moglo biti več takih ljudi,kot si tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pol bi bla pa gužva na tem svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image že tko nas je baje preveč na zemljiuser posted image user posted image user posted image ........mislim da so kitajcem dali dovoljenje samo po enega otrokauser posted image

ja res jeuser posted image user posted image user posted image user posted image kriza, da mi država določi kolk jih bom imela .... no ja jst bom mela 3 enga zase enga za moža pa enga za tiste k majo sam engauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:28:52   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

birdy sedaj si me pa opogumilauser posted image user posted image user posted image bomo mogoče res šli mal čofat. Sej to gremo za dve do tri urce. Tok, da se Nejc načofota.


Mah sej men je blo najprej precej bed it, glih zarad dojenja pa tega. Pol sem pa rekla ma pa pejmo. Smo šli pa za dve urci.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:30:12   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

birdy sedaj si me pa opogumilauser posted image user posted image user posted image bomo mogoče res šli mal čofat. Sej to gremo za dve do tri urce. Tok, da se Nejc načofota.


Mah sej men je blo najprej precej bed it, glih zarad dojenja pa tega. Pol sem pa rekla ma pa pejmo. Smo šli pa za dve urci.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no jst mam sicer srečo k lahko benjamina doma pustim, če ga nebi mogla bi šli pa vsiuser posted image user posted image user posted image user posted image zdej smo bli že 3xuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:30:33   
birdy
Majchy, v otroškem pa tud v navadnem. Sam je bla čist mal, mogoče 20 minut vsega skup, vmes je mela seveda odmore. Več k 10 minut ni bla nikol v vodi.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:30:35   
Katjusa
ka zdej se selimo al gremo do konca?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:31:22   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

ka zdej se selimo al gremo do konca?


Jst se selim, papauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:31:47   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Majchy, v otroškem pa tud v navadnem. Sam je bla čist mal, mogoče 20 minut vsega skup, vmes je mela seveda odmore. Več k 10 minut ni bla nikol v vodi.

pa kje jst florjana ne dobim ven ga nikol nisem.... že od malega je skos v vodi edin kolkr gre na malico.... dokler ni znal hodit je bil tak k sem jst reklauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:32:45   
Čebel@
dejmo se preselit.........je že 201

birdy......jest bi tudi  šla s hano v bazen,pa tuki gor berem kok je tok kao nevarno pa to-baje do 6 mesecev dokler ne držijo glavice naj nebi šeluser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Februarčice 2009
30.4.2009 13:33:24   
Čebel@
jaz se selimuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?