|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 8:02:49   
maja83
OOO... jutro....
danes sem pa tako spala k ubita.

Sm bla včeraj v Lj in sem vidla svojo pupo....mmmm kak sonček je...mi je rekla sestra na oddelku da je pravi požerušček da že poje 100 ml mleka na obrok...
kar se tiče bilirubina ji počasi pada vendar je še vedno zelo rumena v obraz...je pa tko živahna, tako radovedna...
Skratka slikice si lahko pogledate v mojem albumu eno bom pa kr prlimala k je tko ..... user posted image  lepa....

Sicer moram povedat da se moji šivi dober celiko tko da bom počasi lahko šla domovat v bolnico v Lj. user posted image

doma si izčrpavam mleko in mi kr dober gre, sem prava mlekarna. včeraj sem si ob 8 ih zvečer izbrizgavala in potem sem zaspal do jutra. Hvala bogu da me je mami prišla zbudit ob 5 ih  k jst sm čist preslišala budilko ki me je budila na tri ure za izbrizgavanje....

Joške sm mela tko trde...u je bolel in pol sem si skor 45 min brizgala mleko ven in sem ga nabrizgala 220 ml...Pol je pa sledilo olahšanje........

zdej pa grem mal nazaj počivat, da se šivčki zacelijo....

se tipkamo...

Pa da ne pozabim BarbaraSg iskrene čestitke....

Zwer....tudi ti boš dočakala....vem pa da je zoprno...Mene so en teden čez rok tudi hoteli spustit domov pa mi je G rekla da se pri njih sedaj držijo navodil in iz izkušenj so ta navodila taka da mamic ne puščajo več ko teden dni čez rok ker je nato otrok bolj "ogrožen"...tko da bi verjetn jst tudi še danes bila 2 v enem......

_____________________________

17.1.2001.....je prišel na svet moj sonček z imenom LARA
27.2.2009.....pa se je rodila mala LIANA

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 8:28:44   
Šaki
jutro

uau petrap dobra si za ponoči.no sj ni rečeno da ne bom kdaj jz tud kj tacga delala.

a drugače vam spijo ponoči kolikokrat se zbudijo??

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 8:37:11   
Urša08
maja83 prav lepo je prebrati, da gre tvoji pikici na boljše. Upam da bosta čim prej skupaj. Pa super za dojenje user posted image

zwer bogica še vedno 2v1. Držim pestke da čimprej dobite svojo štručko v naročje user posted image

petrap poročaj kako sta opravili v posvetovalnici. Pa upam, da bo tvoj boljše volje.user posted image

brkn83 ti pa praviš da nisi včerej kej dost naredila, kaj pa hranjenje, previjanje, podiranje kupčka,... to je trtenutno "naše delo"  tako da si bla zelo pridna user posted image

sunny24 lepo da tvoj tako lepo sodeluje in jo zrihta da ti lahko malce počiješ user posted image

Katjuša naj se vam krčki čim prej končajo.user posted image Je bila dons kej boljša noč?

Rebeka kakšna lepa slikica user posted image


Moj pikec je pa danes star en mesec. Saj sploh ne morem verjet, da je že en mesec naokoli. Res gre prehitro čas. Posvetovalnico imamo čez en teden in tudi mene zanima koliko smo pridobili na teži in višini - po cuncah sodeč nekaj smo.

Današnja noč je bila super. Zvečer ob pol enajstih sva jedla in potem se je zbudil šele 15 do 4, pa potem ob 7. Sem pa že oba zrihtala, sedaj še zasluženo kavico popijem.user posted image

lepo se mejte



(odgovor članu maja83)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 8:39:50   
Urša08
bad girl naša noč ni nikoli enaka, po večini se zbuja na tri ure, nam pa občasno rata 4, no danes pa celo 5 ur. Tudi čez dan se dojiva na tri ure, popoldan pa včasih tud na 1,5 ure. Ko je lačen se dojiva. Kako je pa pri vam?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 8:41:34   
Urša08
bad girl sem pozabila povedat, da ponoči ko se nahraniva mi takoj zaspi nazaj - trkam da tako ostane. Pri Nejcu je bilo pa tako, da sva ga mogla še nosit naokoli.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 8:49:07   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

bad girl naša noč ni nikoli enaka, po večini se zbuja na tri ure, nam pa občasno rata 4, no danes pa celo 5 ur. Tudi čez dan se dojiva na tri ure, popoldan pa včasih tud na 1,5 ure. Ko je lačen se dojiva. Kako je pa pri vam?


no pri nas je blo danes kar dobro.malo mava težave da zaspi.zbudila se je samo ob treh samo je šla spat ob 11.zdudila pa se je zjutrj ob 7.
samo kot pravm za zaspat se pa ful pritožuje pa tko.ful jo zmerj krči dajejo.

pa sm včerj zvečer dala kapljice pa sm mela filing da jo je še bolj zvijalo.

no drugače pa čestitam!!user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 8:57:57   
Šaki
aja a se ve ful merkate pri prehrani?

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 9:00:20   
simonakr
Jutro vsem

Mi se dojimo na 3-4 ure, no ja bolj na 4 pol pa spi ko bubica, Tko da so najine ure okrog 4 zjutraj, 7, 12, 4, 7 in 11 - + - pol ure.

Brkn83 že to da zrihtaš sebe in otročka je veliko dela, kar počakaj z vsem ostalim; jaz vem ta teden sm hotla bit preveč pridna pa sm hotla dnevno posesat pa sm bila samo še bolj zmatrana, naredila nism pa nič! Tko da bo že dragi malo pospravil!user posted image user posted image

Maja83 A si RH neg (-)? Počasi ampak sigurno bo šel bilirubin dol, čeprav rumena v obrazek bo pa še nekaj časa; jaz sem imela no ja mala ga je imela mejno povišanega, tko da sva lahko šle domov kljub temu da je bila rumena. Pa je zdaj 2 tedna stara pa ima lička in očke še vedno malo rumene.

Komaj čakam spet lepe dneve da bova šli na sonček in da preizkusiva voziček!!!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 9:03:21   
simonakr

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

aja a se ve ful merkate pri prehrani?


Pa ja zaenkrat kar - oz me tašča merka ker mi ona kuha user posted image

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 9:09:19   
Šaki
uf to je pa zlata tašča če ti tako kuha.primauser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 9:21:35   
piskot
jutro.

ah, upam da se nam tele noci enkrat uredijo. tavelik ga je sral celo noc, tamala je tudi nekaj cmevkala vmes med dojenji... bo ze enkrat bolje.

maja ful dobr za tvojo pikico, pa kapo dol da si tako pridna s crpanjem. veliko bi jih ze obupalo user posted image .

petrap pri prvem otroku sva imela midva prve 3 mesece ful pestro, ker sva bila oba neprespana, pa zoprna, pa ... saj bo bolje. menda da moramo moze tudi razumet, da je njim prihod otroka se vecji sok kot nam ... revcki user posted image

bad girl pri nas je na 2,3 ali 4 ure. podojim okoli 22h, potem okoli 1h, pa okoli 4h, pa potem do ene 8h mir. priblizno tako je bilo danes. jo pa tisti termin okoli 1h ful matra, ker ne more nazaj zaspat, tko da se kaksno uro nosiva in prekladava levo in desno.

prehrana: pred 3 dnevi sem klonila in pojedla en cokoladni rogljic user posted image . ja drugace pa pazim, da ne jem citrusov, pa kivija, pa kapusnic. mesa itak ne jemo (okej, piscanca mogoce enkrat na mesec). po kaksnem mesecu bomo pa se ostalo zaceli preskusat.

ursa tole gre pa res hitro. dobro opravite v posvetovalnici.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu maja83)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 9:22:09   
simonakr
Jap res je!


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 9:39:19   
Šaki
no ker men gre glede tele hrane že vse na jetra.
je moj zadnjič bral knjigo da je pisalo da če so kao ful krči naj se izognem mleku.
ma sm čist popizdla skorj .ker kaj za hudiča naj pa pol slpoh še jemuser posted image
ne tega ne onega.
ne vem pri prvem se tud ful pazla kaj sm dala v usta pa se mi zdi da je čist isto zdj.
bolj se merkaš slabše je.
jz ne vem če bolj kompliciram bolj je težavno.

pol je pa še moj tolk pameten da je joj.


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 9:55:52   
tanci29
dobro jutro

maja-ful luštkana pupa Liana...držim pesti da boste čimprej skupaj doma

petrap-dobro opravite na pregledu...glede urnika tvojga se boš pa počasi navadila..pri nas je isto sam jest mal razumem ker sem isto delala tako pred otročki...ne vem kaj me čaka ko grem nazajuser posted image

urša-pridna si pa zgodnja...kako ste se navadili sami doma..je kar luštno a ne

zwer in akvalinauser posted image user posted image  kaj naj rečem srečno na pregledih in naj vaju zaboga že notr obdržijo

balonchy-kaj pa se vam dogaja da ste tako leteči..upam da je vse ok

rebeka-lepa slikica..prov luštkana mamica si

bad girl-prehrana...ja najboljš da ješ kruh pa putruser posted image ...jest kar mirkam, čeprav pri eriku sem se še bolj zdaj pa npr. včeraj sem pojedla torto sadno...pa velik več neki na hitrco(sendvič al pa kej tazga) zaenkrat nimamo problemov

piskot-ja nočke so včasih kar pestre...upam da se čimprej uredijo in da boste spočiti in naspani

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 9:57:56   
tanci29
aja pa user posted image  me za novo temo...

jaz sem še malo žalostna...včeraj je bil pogreb od mojega soseda, kjer sem odraščala...star 21let umrl v prometni nesreči...jaz sem šla dopoldne pokropit na pogreb pa nisem šla...je bilo res žalostno...

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 10:06:28   
maja83
simonakr....ja na žalost sem Rh 0- moja pupa, oziroma obe pupi pa sta Rh A+...tko da sem že pri prvi mela podobne težave, le da so njej takoj menjali kri...Pri Liani pa so bili malo prepozni, tko da je zaenkrat samo pod lučko. Zdravnica mi je rekla da bilirubin ni bil tako problematičen, bolj jih je skrbel Hemoglobin k je bil prenizek....ampak zaenkrat moram potrkat, se je le ta stabiliziral sedaj je potrebno še samo bilirubin spravit na vrednost 200...potem pa gasa domov in nato cartanje.....

piskot....morm rečt da sem si že v P takoj stimulirala zize za mleko, tko da sem dva dni na 3 ure bila na "molznem stroju" in sem ga komaj 100ml v dveh dneh napravla skupi....ko pa sem šla domov sva pa kupila aventovo električno črpalko in sem si takoj nabrizgala 80 ml...sedaj ga pa pod 120 ne nabrizgam...
Verjamem da bi jih veliko obupal, tudi jaz sem že skoraj k me je res bolelo in še sedaj boli vendar imam pred sabo tako izkušnjo in vem da se je vredno potrudit. Laro sem dojila do 6m in verjetno bi jo še dlje če nebi začela z gosto hrano....Zato punce...roko na srce...tiste ki samo dojite, to delajte dokler lahko ker ko enkrat začneš uvajat gosto hrano potem otrok noče več mleka....maminega ali pa v prahu....

tanci29...ja jst tudi upam da pride čimprej domov...me je že kr mal strah da ji kompletek k sem ga kupila za iz bolnice sedaj ne bo več prav....user posted image

_____________________________

17.1.2001.....je prišel na svet moj sonček z imenom LARA
27.2.2009.....pa se je rodila mala LIANA

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 10:32:48   
claud
hranjenje-mala zaspi okol 21h, pa spi do ene 5h-pol jo nahranm pa spet spi do 8huser posted image zaspanciuser posted image

bad girl- sm sprobala uno nošenje na roki-za kupčkanje in super delujeuser posted image user posted image user posted image user posted image

zwer-joj bogica-upam da čim prej cartaš-sj ta tedn pa bouser posted image

(odgovor članu maja83)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 10:56:05   
claud
A mogoče katera ve kdaj nakazujejo starševski dodatek?

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 11:12:14   
Šaki
no vidš super.

misl da je za st. dodatek 11.2. vsaj tako piše na csd.

http://www.csd-smarje.com/index.php?option=com_content&task=view&id=65&Itemid=55

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 11:14:39   
Katjusa
jutro nisem vas brala k mam enga lačnegauser posted image user posted image user posted image user posted image

nej vam povem da smo spali super odlično da že vsaj 14 dni ne tako spal je od 11 do 3 pa pol k se je najedu do 6 in še potem spet do 9user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mami spočita ata tud in najbolj sem vesela da ni krčev blo....
sam zdej ne vem katere kapljice so pomagaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vsa pridem kasneje brebrat....
vidla sem vprašanje od CLaud starševski mislim da se nakazuje okol 20. sam ne me za besedo držat.



(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 11:21:37   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: maja83

simonakr....ja na žalost sem Rh 0- moja pupa, oziroma obe pupi pa sta Rh A+...tko da sem že pri prvi mela podobne težave, le da so njej takoj menjali kri...Pri Liani pa so bili malo prepozni, tko da je zaenkrat samo pod lučko. Zdravnica mi je rekla da bilirubin ni bil tako problematičen, bolj jih je skrbel Hemoglobin k je bil prenizek....ampak zaenkrat moram potrkat, se je le ta stabiliziral sedaj je potrebno še samo bilirubin spravit na vrednost 200...potem pa gasa domov in nato cartanje.....

piskot....morm rečt da sem si že v P takoj stimulirala zize za mleko, tko da sem dva dni na 3 ure bila na "molznem stroju" in sem ga komaj 100ml v dveh dneh napravla skupi....ko pa sem šla domov sva pa kupila aventovo električno črpalko in sem si takoj nabrizgala 80 ml...sedaj ga pa pod 120 ne nabrizgam...
Verjamem da bi jih veliko obupal, tudi jaz sem že skoraj k me je res bolelo in še sedaj boli vendar imam pred sabo tako izkušnjo in vem da se je vredno potrudit. Laro sem dojila do 6m in verjetno bi jo še dlje če nebi začela z gosto hrano....Zato punce...roko na srce...tiste ki samo dojite, to delajte dokler lahko ker ko enkrat začneš uvajat gosto hrano potem otrok noče več mleka....maminega ali pa v prahu....

tanci29...ja jst tudi upam da pride čimprej domov...me je že kr mal strah da ji kompletek k sem ga kupila za iz bolnice sedaj ne bo več prav....user posted image


A tam pa hočjo vrednost 200? V porodnišnici te dam spustijo prec ko pade vsaj pod 250. Kokr vem je to tud meja...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu maja83)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 11:23:09   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

no vidš super.

misl da je za st. dodatek 11.2. vsaj tako piše na csd.

http://www.csd-smarje.com/index.php?option=com_content&task=view&id=65&Itemid=55


Ja, 11. 2. bo, piše tud na CSD Šiška... Vsak mesec je pol isto kokr se spomnm,, razen če pride na soboto al pa nedeljo je kak dan prej al pa kasnej.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 11:28:15   
birdy
Drugač pa dober danuser posted image
Jst sem že od petih pokonc... Mam Neli doma k ma drisko, no, sej jo mam jst tud. Pa sploh ni tok težko met obeh doma, nisem si misnla da bom kdaj to rekla. Sem še celo pospravljala vmesuser posted image user posted image user posted image  Zdej morm pa še par od Neli pokakanih bodijev zdrgnt pol sem pa čist fertik s pospravljanjem. Aja, Neli je šla pa zdej spat. Študiram kaj naj skuham za kosilo? Kaka ideja?
Mi mamo tud krče, pa jih kr pridno rešujemo z enimi navadnimi kapljicami od Ljubljanskih lekarn...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 11:30:42   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Drugač pa dober danuser posted image
Jst sem že od petih pokonc... Mam Neli doma k ma drisko, no, sej jo mam jst tud. Pa sploh ni tok težko met obeh doma, nisem si misnla da bom kdaj to rekla. Sem še celo pospravljala vmesuser posted image user posted image user posted image  Zdej morm pa še par od Neli pokakanih bodijev zdrgnt pol sem pa čist fertik s pospravljanjem. Aja, Neli je šla pa zdej spat. Študiram kaj naj skuham za kosilo? Kaka ideja?
Mi mamo tud krče, pa jih kr pridno rešujemo z enimi navadnimi kapljicami od Ljubljanskih lekarn...


smotana jest sem prebrala od ljubljanskih mlekarnuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Februarčice 2009
4.3.2009 11:35:59   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Drugač pa dober danuser posted image
Jst sem že od petih pokonc... Mam Neli doma k ma drisko, no, sej jo mam jst tud. Pa sploh ni tok težko met obeh doma, nisem si misnla da bom kdaj to rekla. Sem še celo pospravljala vmesuser posted image user posted image user posted image  Zdej morm pa še par od Neli pokakanih bodijev zdrgnt pol sem pa čist fertik s pospravljanjem. Aja, Neli je šla pa zdej spat. Študiram kaj naj skuham za kosilo? Kaka ideja?
Mi mamo tud krče, pa jih kr pridno rešujemo z enimi navadnimi kapljicami od Ljubljanskih lekarn...


smotana jest sem prebrala od ljubljanskih mlekarnuser posted image user posted image user posted image


Sej jst sem tud skor to napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?