|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 8:50:44   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: iraira

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

IraIra jaz pa ob pol desetih, verjetno se pol vsaj pri P ne bova srečali, prideš pa lahko k meni na kavo, sem od zdravstvenega 2 minuti z avtom.


Če bo tamala razpoložena po cepljenju  pa prideva res....ti si tam pri vodovodnem ne? Sem včasih živela na Kidričevi pa mi je znan ta konecuser posted image . Bi bilo fin o da se srečava pa mal počvekava še v živo



Ja pri vodovodnem sva, čist lahko za najdet. No super, zdaj pa upajmo da bosta najina čmrlja dobre volje po cepljenju user posted image

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 8:51:02   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

Pšemek - hvala za lepe besede. (če si bila v lj, ko si rodila, v kateri sobi si bila)

Vam pa moram povedati, da moj user posted image fullllll renčiuser posted image . Kot kaki kuža ko renči. A še kateri dela to user posted image ?????????????????????????????????????


Prvi dan sem bila v B2, drugi dan pa do konca sem bila pa v B3. Pa ti?

Naša tut renči. Takrat ko ima kaj v ustih.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
3.3.2009 8:55:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pšemek)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 8:58:24   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

Naš pa vriska in cvili user posted image  A še kateri to dela?


Naša in to tako naglas, da ne morem verjet, da tak cvergl spravi iz sebe tako močne glasoveuser posted image user posted image user posted image . Oooo pa renčimo tudi, ampak ko kaj hoče(kakšno igračo, v naročje, našo kužiko zagrabit.....)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 8:59:16   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

Naš pa vriska in cvili user posted image  A še kateri to dela?


Nonstop user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 8:59:36   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

IZVIRNO SPOROČILO: iraira

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

IraIra jaz pa ob pol desetih, verjetno se pol vsaj pri P ne bova srečali, prideš pa lahko k meni na kavo, sem od zdravstvenega 2 minuti z avtom.


Če bo tamala razpoložena po cepljenju  pa prideva res....ti si tam pri vodovodnem ne? Sem včasih živela na Kidričevi pa mi je znan ta konecuser posted image . Bi bilo fin o da se srečava pa mal počvekava še v živo



Ja pri vodovodnem sva, čist lahko za najdet. No super, zdaj pa upajmo da bosta najina čmrlja dobre volje po cepljenju user posted image




Pa se imam spet česa veselitiuser posted image  

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:05:13   
evelin
Ja naša tut vriska, cvili, renči ni da ni kakšne glasove spušča user posted image user posted image user posted image .
Punce dejte mi neki povedat, včeraj ko je Maša kakala sem opazla da je blo blato malo lepljivo, tk se je mal vleklo, pa mal bol zelenkasto je blo. A mislite da je kaj narobe? Zdej ji vsako jutro dajem čaj, mogoč bi lahk blo od tegauser posted image

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:08:23   
Tejčika29
Hojla,

čestitke za novo stran vsem nam user posted image user posted image user posted image !

Sploh vas ne dohajam več brat, preletim pa.

Mi smo ok, Alina spušča gglasove takšne in drugačne in se tudi zelo trudi z jezičkom, prav hecna je. Je pa tudi tečka bila včeraj kae nekaj joka, hoče 100 % pozornost, na podlagi se zaigra le kakšnih 10 minut pa že kliče po družbi. Razvajenka mala, najraje je v rokah - atijevih seveda da ne bo pomote. Res pa je, da če smo na obisku ali imamo obiske jo imamo na rokah in potem je naslednji dan štala. Razumljivo. Ampak se mi zdi, da je res razvajenka.  Kaj čemo, saj potem ko bodo plazili bo pa konec s cartanjem.

Jaz si danes privoščim frizerja, cel popoldan imam za sebe. Čuva pa ati in babi, super.

Jutri zjutraj pa k P. Me že zdaj glava boli če se spomnim. Ah bo že...

Valla- hvala za nasvete glede obračanja, mi pridno poskušamo, sicer se je že po 1x sama obrnila, jaz pa ji še kar kažem da bo čim hitreje obvladala.

Vreme pri nas bo očitno zdržalo za sprehod opoldne, al pa ne???

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:11:56   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: evelin

Punce dejte mi neki povedat, včeraj ko je Maša kakala sem opazla da je blo blato malo lepljivo, tk se je mal vleklo, pa mal bol zelenkasto je blo. A mislite da je kaj narobe? Zdej ji vsako jutro dajem čaj, mogoč bi lahk blo od tegauser posted image


Jaz mislim da je to lahko od čaja, pomoje ni nič narobe, ne boj se user posted image

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:25:06   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

Naš pa vriska in cvili user posted image  A še kateri to dela?


uh, včasih kar preveč. tok cvili, da se ji kar zaleti user posted image

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:26:14   
gogabojan
Punce, dajte mi pomagat z nasvetom.

Moram kupiti nov voziček. Brez košare. Pa me zanima kakšen je dober. Nebi pa imela trikolesnika (se mi zdi, da je tak tak no. ne zdi se mi glih tako varen, kot štirikolesnik).

Pa da bi bil bolj športen. Je potrebno mamici kilice dol stolči.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:27:37   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: evelin

Ja naša tut vriska, cvili, renči ni da ni kakšne glasove spušča user posted image user posted image user posted image .
Punce dejte mi neki povedat, včeraj ko je Maša kakala sem opazla da je blo blato malo lepljivo, tk se je mal vleklo, pa mal bol zelenkasto je blo. A mislite da je kaj narobe? Zdej ji vsako jutro dajem čaj, mogoč bi lahk blo od tegauser posted image


Nič nevarnega ni. Naša ima tudi včasih zeleno blato, ali pa lepljivo, ali pa oboje skupaj. Še nisem ugotovila od česa. Ampak vedno mine.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:30:27   
laknerš

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

ANKETA!!!!

Ker mam preveč časa sem nardila anketo, kje in kdaj naj bi bil naš piknik. Zdaj pa vse izpolnit potem se bomo pa dogovarjale naprej user posted image


http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=cQuqv7PHKe_2fzoOXV7gc2bw_3d_3d



Ful dobra anketa sam mislim da bi se mogle zmenit za piknik že marca ker je Štunfek v sloveniji al kdaj že ona pride.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:31:53   
jolly123
Sej Štunfek mislim, da ostane tri mesece v SLO a sem kaj sfalila user posted image

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:44:28   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: Lovely

Sem pa utrujena ful in grem spat

Aja, drugač pa sikam dans spet neki


Ej jaz sem včeraj tudi imela tak dan....tečna ko smrkelj, pa mojga ni blo doma do poznega, mali pa tečen ko sam user posted image ...no, danes je nov dan in UPAM, da bo bolje...zaenkrat ne kaže user posted image user posted image user posted image , je pa res, da pride mož prej domu in jaz šibam nekaj po opravkih v mesto user posted image user posted image user posted image KOMAJ ČAKAM

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:46:33   
irma78
Dobro jutro še iz moje strani!

Dream - hvala za kavico. Sem si jo že privoščila.
Jolly - super ideja za anketo. Sem jo že izpolnila. Sicer se bom prilagodila večini, ne glede na to, kaj bo na koncu izglasovano.
Evelin - naš tudi cvili in vriska, pa smeji se tako naglas, da se včasih še sam sebe ustraši. Renči zaenkrat đe ne, imamo v ta namen dva psa pri nas doma. user posted image

Sicer pa moj user posted image  sedajle še malo drema, mene je pa poštar zbudil, ko je prinesel pošto za podpisat. Sedaj se je HB naučil, da mora malo počakat, preden jaz uspem priti do vrat. Smo pa dobili zahtevo po dopolnitvi vloge za v vrtec, ker se je baje MOL spomnila, da potrebujejo še emšo in dvačno staršev. Mislim kar neki. Enkrat bodo potrebovali še številko čevljev, modrcev,... Kakorkoli sem izpolnila novo vlogo, potelefonirala po drugih vrtcih, kamor smo dali še vloge, in izvedela, da bomo od vsakega dobili zahtevo po dopolnitvi. Juhu!

Upam, da bo vreme zdržalo, da potem z user posted image  skupaj odneseva novo vlogo v vrtec, pa da se še malo spoznamo tam.

_____________________________

1. oktobra 2008 je na svet prijokal naš angelček Nik.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 9:47:21   
laknerš
Aja sem misnla da sam en mesec!!! Pol pa ni panike. Se opravičujem!!! Moja napaka!

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:01:46   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: Dream

Dobro jutro!

A še vse spite? Ste včeraj preveč zagrewto tipkale? user posted image  No, danes vam kuham kavico in čaj, ko se že ravno odpravljam v kuhinjo narest zase: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Saj veste, dodatke si pa same izberite.

Spali smo v redu, edino jaz bi še lahko malo potegnila, pa se je Matic nekaj premetaval in je varuška skoz neki plozala zraven mene. In sem raje dvignila svojo ta zadnjo, da grem še malo potelovadit, preden se zares zbudi.



Dream skoraj vsak dan preberem tole o tvoji telovadbi....kaj pa telovadiš?? Karkoli že, pa vsekakor user posted image user posted image user posted image za vztrajnost in dobro voljo!!!
PA HVALA ZA KAVO - JAZ VEDNO KAPUČINO.

Ja, naša noč je bila kratka - user posted image se je dokončno zbudil ob 5h (vmes še ob 1h), ampak se nisva dala z možem, in sva ga pustila čebljati...potem se je razburjal da je kao lačen, pa je spil samo 60ml in potem zaspal še do 7h - LUKSUZ user posted image user posted image user posted image
ampak tale sivina zunaj je pa total MOOOOREČA user posted image

Naš piknik pa upam da bo čimprej user posted image - mislim, da je jolly spraševala

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:03:30   
Dream
Glede blata je pri nas isto - pride in mine. Ker ni drugih čudnih znakov počutja, ne kompliciram. Sem pa nekje brala, da je blato zelenkasto in lepljivo, če se user posted image napenja (ali pri kolikah ali samo pri navadnih prdcih). Ne vem, če je pri nas tako, ampak jaz bi prej rekla, da se prebava še ureja.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:03:38   
afnica mala
Lucka1- pol je bil včeraj en user posted image  dan.user posted image So si nas naši user posted image  privoščili.

Neli je danes spet po starem-HB. Zdaj pridno pančka- še kakšne 5 minut. Pojedla tako-tako.

Sem se za ju3 naročila za depilacijo, v četrtewk imam frizerja- bom nova jaz. Rada bi spremembo- zdaj sem rjavolaska že 2 leti, prej sem bila dolgo blond, pa blond z rdečimi prameni, pa rjavimi, pa svetlo blond rdeča, pa...., no zdaj me mika spet svetli lasje, pa ne uno ultra blond. Las imam itak pol manjuser posted image .

Zdaj grem pa še enketo spolnit.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:05:14   
Dream
Lucka1 DVD Cindy Crawford za poporodno obdobje. Moram vztrajat, ker sem sicer čez dan totalno zlomljena, pa še kil mam fuuuuull preveč.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:21:04   
gogabojan
IZVIRNO SPOROČILO: Dream

Lucka1 DVD Cindy Crawford za poporodno obdobje. Moram vztrajat, ker sem sicer čez dan totalno zlomljena, pa še kil mam fuuuuull preveč.


daj prosim te povej celoten naslov, če lahko, da si ga še jaz snamem z neta dol.

plis plis plis

Moj malček je pravkar začel dopoldanski spanec HBuser posted image user posted image user posted image , si ga bo še mami privoščila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:27:14   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

Naš pa vriska in cvili user posted image  A še kateri to dela?


ja, naš user posted image neprestano spušča glasove - vse od renčanja do visokega C, redko je tišina - potem običajno pomeni, da je pokakan in ga je treba previt user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:29:09   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Sej Štunfek mislim, da ostane tri mesece v SLO a sem kaj sfalila user posted image


ne, res je - ostane skoraj tri mesece, tak da je čas še cel april in maj

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:32:26   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: Lucka1
Naš piknik pa upam da bo čimprej user posted image - mislim, da je jolly spraševala



HE,HE, sem šele potem opazila anketo....jo grem takoj izpolnit user posted image user posted image user posted image jolly123 - super si, da imaš čas za to

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?