|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 18:19:39   
ajetam@
a tolk vrhničank imamo ??
super!
pol pa se moremo kej dobit na kavici...

evo meni je moj zbruhal ven korenčka. sem prav vohala malo bolj kisno.hm... ne vem kaj je zdaj to...

user posted image

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 18:32:07   
evelin
Mi smo se mal sprehodli na svežem zrakuuser posted image . Ne vem kaj je z user posted image , zdle mi ni hotla jestuser posted image  (dojim), pol sem ji dala pa čaj ga je pa pilauser posted image . Med obroki je minlo 3,5 ure, res nimam pojma kaj ji jeuser posted image . So vam že kdaj to delali?

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 18:38:31   
evelin
gogabojan js sem ti tud poslala ZS za paparico

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 18:52:45   
gogabojan
evelin, moj meni tudi danes - zadnje čase je full na čaj mahnjen. Pa sem ga pravkar dojila, on pa jo je razvlaču kot čigumi. Se pa full smeji, ko mu uide ven in se sliči CMOK. Tamal umira od smeha.

LANKERŠ men piše, da ti še vedno pošiljauser posted image user posted image user posted image . A si dobila, da zaustavim. Morda pa zato, ker sva oba z srčkom na compu???

Evelin v treh min boš dobila.

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 18:58:35   
gogabojan
Evo punce poslano. Prosim samo, če mi poveste če ste dobile, kajti men mal net nagaja zgleda.

Sem pa pred parimi minutami poslala.

Če niste dobile, bom z drugega maila poslala.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 18:58:45   
ajetam@
IZVIRNO SPOROČILO: evelin

Mi smo se mal sprehodli na svežem zrakuuser posted image . Ne vem kaj je z user posted image , zdle mi ni hotla jestuser posted image  (dojim), pol sem ji dala pa čaj ga je pa pilauser posted image . Med obroki je minlo 3,5 ure, res nimam pojma kaj ji jeuser posted image . So vam že kdaj to delali?


oja meni dones 7 ur ni jedel user posted image pa ga nisem silila. če mi ni pokazal da je lačen pač ni lačen kaj pa češ...


(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:11:46   
Lovely
Ma jaz ne vem kaj naj s to našo Inyo. Prejšnji teden je bila na 780ml dnevno, odkar pa 1x dnevno poje riževo kašico ful noče več tok mleka. Danes smo na komaj 500ml do zdaj. Mi bo šla pa zdaj spat in jo bom morala budit tam ob ene 23h. Pa kaj je to s tem otrokom ej. Čist sem obupana danes.
Sam ve me gor držite k vas malo vsake tok časa preberem.

_____________________________

Lovely

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:12:15   
laknerš
Gogabojan ja sem dobila!!! Hvala!!!


IZVIRNO SPOROČILO: ajetam@

IZVIRNO SPOROČILO: evelin

Mi smo se mal sprehodli na svežem zrakuuser posted image . Ne vem kaj je z user posted image , zdle mi ni hotla jestuser posted image  (dojim), pol sem ji dala pa čaj ga je pa pilauser posted image . Med obroki je minlo 3,5 ure, res nimam pojma kaj ji jeuser posted image . So vam že kdaj to delali?


oja meni dones 7 ur ni jedel user posted image pa ga nisem silila. če mi ni pokazal da je lačen pač ni lačen kaj pa češ...



Tako se govori. Otroci pokažejo če jim nekaj manjka. Mam občutek da včasih pač preveč pretiravamo. Če se ne bi tolk sekirale bi blo stokrat bolš. Otroci niso tako zakomplicirana bitja kot se zdi, samo poslušat ga je treba znat kar pa ima vsaka mama programirano serijsko. Če bi vse mame vedele kako trpežni so otroci bi bilo pol manj depresivnih žensk.

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:16:06   
laknerš
Jest bom pa živce zgubila če se sam še enkrat pelje tale helikopter mimo hiše. Imajo spet nočne vaje letenja in mi vsakič ko se pelje mimo zbudi Hano. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:19:49   
ajetam@
IZVIRNO SPOROČILO: laknerš

Gogabojan ja sem dobila!!! Hvala!!!


IZVIRNO SPOROČILO: ajetam@

IZVIRNO SPOROČILO: evelin

Mi smo se mal sprehodli na svežem zrakuuser posted image . Ne vem kaj je z user posted image , zdle mi ni hotla jestuser posted image  (dojim), pol sem ji dala pa čaj ga je pa pilauser posted image . Med obroki je minlo 3,5 ure, res nimam pojma kaj ji jeuser posted image . So vam že kdaj to delali?


oja meni dones 7 ur ni jedel user posted image pa ga nisem silila. če mi ni pokazal da je lačen pač ni lačen kaj pa češ...



Tako se govori. Otroci pokažejo če jim nekaj manjka. Mam občutek da včasih pač preveč pretiravamo. Če se ne bi tolk sekirale bi blo stokrat bolš. Otroci niso tako zakomplicirana bitja kot se zdi, samo poslušat ga je treba znat kar pa ima vsaka mama programirano serijsko. Če bi vse mame vedele kako trpežni so otroci bi bilo pol manj depresivnih žensk.



o hvala...

ja no jaz recimo tut razumem ženske ki otroke zbujajo in jim dajejo jest in tko. jih skrbi. pa ok če se pol bolje počutijo je tudi to ok. vsaka mama po svoje...

sem pa nekako jaz sama pri sebi razčistila da valda otrok ve kdaj je lačen in se na to zanašam. tko kot jest vem kdaj sem lačna in kdaj sita in kdaj sem zaspana... tako da poslušam otroka kaj mi govori in to je to.
ni pa rečeno da imam prav.
vsaka mamica po svoje. važno je da smo pol mamice srečne in otročki še bolj user posted image

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:20:20   
mbd0411
Saj ste čisto nore.user posted image Dva dni me ni pa toliko strani,pa drugi del...mislim,a nimate kaj drugega za počet??user posted image user posted image user posted image
Meni je Windovse neslo in sem šele danes to na novo naložila-kolega ne jazuser posted image
E mulo bom ven vrgla,ker se mi tam vedno nekaj prilepi-okuženega.user posted image
Malo sem brala za nazaj pa ne veliko.

Sem že v nedeljo napisala,da je moj Nik težko kakal.To je sigurno od te riževe kašice.Komaj se mu je nazaj odprlo.Mu ne dam več tega za jest.
Danes je pojedel nekaj žličk jabolčne čežaneuser posted image



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:21:12   
ajetam@
IZVIRNO SPOROČILO: laknerš

Jest bom pa živce zgubila če se sam še enkrat pelje tale helikopter mimo hiše. Imajo spet nočne vaje letenja in mi vsakič ko se pelje mimo zbudi Hano. user posted image user posted image user posted image user posted image


o sranje user posted image no, pa saj zdaj bi mogli nehat. a ni tako da po sedmi uri velja zakon miru al kako naj se izrazim...

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:30:19   
Lovely
Jaz jo budim zato, ker zaostaja s težo ajetam, ko je bila 1 mesec stara je imela bronhiolitis in je od takrat v zaostanku, itak pa že od rojstva ni hotla kaj preveč jest. Včasih se mi zdi, da nikoli ni lačna... No, zdaj jo že znam bolje brat pa vseeno moram gledat, da poje dovolj...

_____________________________

Lovely

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:38:12   
ajetam@
lovely itak ima vsaka od nas drugačnega otročka ki potrebuje drugačno nego. tko da ti jo kar zbujaj da papate. user posted image

moj mali je tut bolj malo dobival na teži zadnje čase ampak je bilo na srečo dovolj da smo uvedli dvakrat na dan kašico user posted image

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:40:59   
ajetam@
o šit! ravno zvedela da je patronažna prišla dones. pa sem skoraj 100% da sva se zmenile za jutri ker sva midva imela danes pediatra. in je bila tukaj in je kar gor v stanovanje prišla. mi pa hodnik še čisto v razsulu ker prenavljamo jojjjjjjj. me je kar sram.

tko da jutri pride zdej spet. se pa malo bedno počutim ker zdej nisem več ziher a sem jaz zasrala z datumom ali ona user posted image

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:42:52   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

Evo punce poslano. Prosim samo, če mi poveste če ste dobile, kajti men mal net nagaja zgleda.

Sem pa pred parimi minutami poslala.

Če niste dobile, bom z drugega maila poslala.



A lahko še meni? Sem ti na zs poslala mail

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:51:33   
*talcy*
ojla gogabojan če pošlješ še meni sem ti pisala na ZS

_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:52:05   
afnica mala
lovely- kaj ga sračkata najini dve punci? A Inya že 780ml je? Super. Neli je pod 600ml.
Neli je danes šele na 310 ml mlekauser posted image . Ko ji pokažem flaško v jok- ji pa pol ponudim GH. Je pa pojedla 50ml korenčka- krompirček, 100ml mlečne kašice z jabolčkom za lahko noč (ima veliko kalorij) in pol banane, no pa še 5 žličk mlečne kašice z banano (še več kalorij).
Ampak cel dan ji uturavam hrano- sem že izmučena od tega. Čez 14 dni imamo kontrolo na gastru- res ne bi rada, da naju notri zadržijo.
Zdaj pa upam, da gre počasi spančkat in, da spi ponoči, ne da gleda v zrak. Zdaj je spet uspavanje prevzel moj user posted image , da jaz malo počijem.

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:54:11   
afnica mala
ajetam@- a ti je patronažna prišla pokazat uvajanje GH? Jaz imam na voljo še dva obiska, pa predno bo p. prišla, bo Neli že zrezke jedlauser posted image

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 19:56:39   
gogabojan
talcy nemrem ti poslati. Poglej zs. pol pa sporoč.

ira ira poslano.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 20:12:44   
iraira
Dobila-hvala. Si morem čas uzet pa malo prečitat.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 20:13:54   
ajetam@
IZVIRNO SPOROČILO: afnica mala

ajetam@- a ti je patronažna prišla pokazat uvajanje GH? Jaz imam na voljo še dva obiska, pa predno bo p. prišla, bo Neli že zrezke jedlauser posted image


ja zaradi goste hrane ja...
zakaj pa ne pride ?

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 20:25:26   
iraira
Punce a kakšna ve kaj se s corti dogaja, jo že dolgo ni

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 20:26:19   
laknerš
afnica mala tele Nelice so male nagajivke. Moja Neli je pol leta jedla samo toliko da je preživela. Je bla skozi označena za podhranjeno in kontrole smo meli na dva tedna ker so samo gledali kaj bo z njo ker ni nič pojedla. Ko pa smo začeli uvajati gosto hrano se je stanje malo poboljšalo ampak nič bistvenega in še danes pri 3,5 let ima samo 13kg (smo lih kar tehtali). Tako da je nekaj na teh imenih .

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 20:29:39   
laknerš
Glede patronažne je pa tko da pri enih same pridejo al pa pokličejo pri drugih moraš pa sam. Meni je rekla ko je bla zadnjič pri nas, da naj jo pokličem če hočem da pride, ko bom začela uvajat GH.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?