|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:29:21   
malecka_mateja
ojla!

evo poštihala najino sobo do konca. že od 7.30 sam štriham in pucam. pol sem tajšino do konca polimala....in pospravla ter uredila. zdaj še najino spucam polp a se preselim na hodnik da danes še hodik preštirham vikend pa še jedilnico in fertik.

tjaša je lepo spala celo nočuser posted image user posted image sam jaz ne spim odkar spi v svoji sobi ker mi manjka nekaj pleg mene in se tako prazno počutim p nonstop poslušam če se bo zbudla. ma sej se bom navadla. upam da bo kmalu že kdo v kinderpetu ven kukaluser posted image user posted image

grem kosilo pripravljat počasi.

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:31:47   
malecka_mateja
helimaša drži se pa takoj javi!upam da maš od katere telefonsko ker drugače bomo cel teden vse vasko minuto tu goruser posted image user posted image user posted image

mal heca ti sam dihaj me bomo s tabo. pa hitr pridite domov. pa naj ti hitro mine.
me smo s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:37:59   
Anonimen
Jeeeeee helimaša!!! user posted image user posted image user posted image  Bomo pridno navijale! Js mam tolk dela, pa ste se glih fajn začvekale, da ne morm nehat brat. Neki naredim, pa je že par postov novih!

Grem gledat Tjašino sobico!user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:39:56   
malecka_mateja
ojla!

evo javim še da sem z 8 nardila angleščino. mogoče si z ustnim še povišam ker sem na meji. sam meni je že to prek dovolj!user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:40:56   
Anonimen
Mateja kje sta že kupovala pohištvo? Posteljica je iz Ikee, če se ne motim. Omara mi pa ni znana.

Lepa sobicauser posted image user posted image user posted image  Naša bo tud verjetno rumena, js bi raje imela pol rumeno, pol zeleno, sam ne vem, če ne bo kej preveč + te nalepke + pohištvo...user posted image  Bomo videli, se pa ful veselim rihtanja. Moj dans leta po Merkurju in kupuje kable.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 10:42:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:42:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

Ja,teh 7000 mi tudi meni ne gre v glavouser posted image Bi mogla najt eno stran,kjer so samo taki fensi densi vozi,da te glava peče..in pol se sprašuješ zakaj in komu je treba kupovat tako drage voze!?



Oooooo, če najdeš to stran, se mi Šime kr smili! user posted image user posted image user posted image

Drugače pa kup tega Zappa al pa Ribicinega, ker se zloži res na cm. Ful je mejhen, pa še lepo vozljiv in ti bo verjetn zdržal pol tud drugega user posted image

Mi je pa všeč, da se tema vse bolj razvija v smeri novih februarčkov! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:46:56   
Tabali
ooooooo đizus eno uro me ni, pa se tok dogaja
HELIMAŠA JEEEEEEEEEEEEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , dihamo s tabo, pa javi čim prej, da zapojemo eno user posted image user posted image , al pa dve, tri user posted image user posted image user posted image . DRŽI SE!!!
zdele pa letim tjašino sobico gledat - mam že oči na pecljih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:54:30   
Tabali
ja Mateja - kapo dol user posted image , sobica je super, full lepa, kar zadeva pa angleščino pa vse čestitke!!!!! BRAVO IN KAR TAKO NAPREJ!!!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:59:14   
Tabali
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

Ja,teh 7000 mi tudi meni ne gre v glavouser posted image Bi mogla najt eno stran,kjer so samo taki fensi densi vozi,da te glava peče..in pol se sprašuješ zakaj in komu je treba kupovat tako drage voze!?



Oooooo, če najdeš to stran, se mi Šime kr smili! user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 11:33:46   
malecka_mateja
hvalaza pohvale za sobo. mi  še tolk bolj prija ker sem res čist vse sama nardila razen omare nisemsestavla.

ja postelja je ikea. omara je pa gorenje sma jo naročla po meri in jo sama zrisala. fulje fajn prostorna večino imam polic nekaj malega za obesit. in pa mala mizica je tudi ikea. in en velik kup igrač ki jih vsak dan pospravljam. jaz sem jasna prav zarad tega dala sam rumeno ker sem vedla da bom nardila stensko dekoracijo in da nebi bilo prekićadto sem dala sam rumeno. puzle ki so sedaj kot slika sem pa tudi jaz sestavljala pa ponoči se ji svetijo.user posted image

kolumbo haha nisem piflarka.user posted image pač dosti sem za knjigamiuser posted image user posted image user posted image mla heca. men je važn da nardim in da diplomiram polpa vredi job in to je to. evo zdaj sem že najino bolj spucala. sem eno skatlo kložne bek vrgla. sedaj grem v trgovino po solato nardim kosilo, dnaes bodo kaneloni z pičančjim mesom in porova juha ter solata. pol pa hodik poštriham pa sem zmagala za danes.



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 12:05:05   
DanijelaNeli
Helimaša...držimo pesti,da bi šlo vse prav kot je treba...user posted image user posted image user posted image

Mateja...sobica je 1 A s črtico...super...user posted image user posted image user posted image Si mi dala idejo za puzle,morem tudi jaz dobit take svetleče...motiv pa nevem...takle,da bo pasal k sobici,ki bo tudi verjetno v oranžno rumenih odtenkih...

Kakašna košara pa paše k ZAPP-u?Če bi hotela rabit za naslednjega user posted image ?

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 12:18:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 12:19:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 12:33:35   
DanijelaNeli
O ja... mi bo kmalu papali...sm že kr lačna...pa še kalamari,ki jih obožujem....

No,bom kar počakala na kakšno akcijo za tegale Zappa.Ima katera kakšno slikico,da vidim kako bi zgledala košara od Zappa gor?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 12:37:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 12:38:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 12:39:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 12:51:09   
malecka_mateja
kolumbo a lahk jaz začnem

sonček je in jas sem skuštrana...sonček je.....user posted image user posted image user posted image

al pa po koroškem po krajnsekm že ajda zori že ajda zori....mater mi dela....
grem še mal za štedilnik sej eno uko mam tu

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 12:51:22   
DanijelaNeli
Kolumbo...kalamari morajo bit predvsem fejst ožmiti,magari pustiši očiščene v situ par urc.Pol pa sam ji pomokaš z ostro moko in fejst jih preseješ v situ,nato jih daš cvrt v olje-za cvrtje,ki se je grelo na srednjem ognju...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 12:57:35   
Tabali
no ker sem zadnje čase bolj rokersko razpoložena bom začela z eno tako bolj izi varianto od šank rock-ov (če bom preveč žagala, obstaja varianta da kidnete user posted image )

no pa dejmo user posted image

Mrak je v tišini sem nem
s tabo v zvezde strmim
roka boža roko s tabo leteti želim.

rad bi bil metuuuuuuuulj da bi letel s teboj letel s teboj
user posted image

ja kolumbo pošlji tončeka user posted image

< Sporočilo je popravil Tabali -- 13.3.2009 12:58:30 >

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 13:08:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 13:09:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 13:11:17   
malecka_mateja
user posted image user posted image kolumbo!



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 13:12:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?