|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 9:18:12   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: spps

pa še nekaj naših slikcuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kako je kokolo..user posted image user posted image
tvoja mala pa tudi...


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 9:22:00   
spps
Mala se mi sploh ne zdi več tako mala,odkar imamo Marcela pri hišiuser posted image user posted image proti njemu je že prava damauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 9:47:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: spps

pa še nekaj naših slikcuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kako je kokolo..user posted image user posted image
tvoja mala pa tudi...



Kok je enim fajn. user posted image user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 9:48:22   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

DOBRO JUTRO - zadnje marčevsko 2009!user posted image user posted image user posted image  Pa smo ga dočakale - večina še kaj več, nekaj se nas pa še šlepa v april - to bomo zdaj zrihtale po hitrem postopkuuser posted image user posted image user posted image
Se mi vidi, da spim samo tri ure na noč, ne???user posted image user posted image user posted image


Jaz grem danes rodit. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 9:51:56   
mama_milchy
Dobro jutro, dobed dan....

no user posted image  marec se končuje, kaj zdaj greste k aprilčicam al lahko še danes kakšnega user posted image  pričakujemo user posted image

Lulek: jaz sem (nasvet patronažne) Žigcu med kopanjem v banjici to kožico vlekla gor pa dol, ko je luli fajn namočen in se ni nič kje zarasla.....

Sprehodi: mi smo pa bili z Leo do sedaj že 4x zunaj, prvo po 10-15 minutk, včeraj pa smo bli kar pol urce....nam je rekla patronažna da lahko gremo malo ven samo da ne piha, jo pač fajn oblečem, zavijem v dekico in smo že zunaj... 

BioGaia kapljice: jaz sem Lei včeraj probala dat pa ne vem, če ji je kaj pomagalo, zvečer smo imeli eno uro joka, no noč je pa prespala z dojenji na 3,5ure.....sem ji pa dala 2kapljici popoldan in pa 3zvečer...danes bom najverjetneje spet tako.....

Pocka, dobro opravite pa javi kako je blo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za Tijo, da se čimprej pozdravi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

spps, tvoja dva pa sta tako luškana user posted image

Najaa, a že imaš popadke? user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 9:55:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

DOBRO JUTRO - zadnje marčevsko 2009!user posted image user posted image user posted image  Pa smo ga dočakale - večina še kaj več, nekaj se nas pa še šlepa v april - to bomo zdaj zrihtale po hitrem postopkuuser posted image user posted image user posted image
Se mi vidi, da spim samo tri ure na noč, ne???user posted image user posted image user posted image


Jaz grem danes rodit. user posted image user posted image user posted image
a jo boš najprej nazaj potisnilauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 10:09:15   
Najaa
user posted image user posted image
Sam kok gre hitro čas, punce! Ok sej sem res 7t prezgodaj rodila, ampak kako se je to hitro obrnilo do zdaj! No, če bi bila še noseča, bi se mi verjetno vleklo ko jara kača! user posted image  Pa pogledam Niko in kako je že napredovala od tistega malega suhega črva! user posted image

spps, vedno, ampak vedno se spomnem na tebe, ko jem gres! user posted image  In dve veliki žlici benkota, ne? user posted image

sprehodi - mi smo že prvi dan šli ven in pri Tiji isto. Drugače nismo mogli do avta priti. user posted image user posted image  Hecam se, ampak zgleda so v Lj P ful moderni, ko priporočajo, če je seveda vreme v redu, da se gre lahko res že 1.dan ven. Sam glede na to, da sva midve bile 3t notri, smo šli na prvi pravi sprehod šele 22. dan. user posted image

Ugante, kolk sem spala! 4 ure, pa še to ne v kosu! user posted image  Počasi se bova odpravle z Niko h P, potem pa popoldne samo počitek.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 10:20:05   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: spps

pa še nekaj naših slikcuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


leeepiiii user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 10:22:49   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: Infinity1

Še eno vprašanje za vse tiste, ki imate fantke. Kaj in kako boste delale z lulčki in kožico? Boste potegovale kožico čez glavico lulčka ali boste vse skupaj pustile pri miru. Mene je strah, da kasneje ne bo šla gor user posted image


js tudi nimam pojma kaj naj s tem lulčkom nardim... sicer vsako previjanje tudi ''njega'' fajn umijem, ampak kožica pa itak še ne gre dol...
mi je pa rekla patronažna, da pri vsakem kopanju morem v banjici krat potegnit kožico proti dol, da se ne bo zarastla...



zame je tudi tale lulček znanstvena fantastika user posted image , pojma nimam kaj naj z njim počnem...danes pride patronažna, pa jo bom vprašala kaj in kako


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 10:23:42   
pocka
najaauser posted image user posted image user posted image še enkrat vam pošiljam pikepoke, da se hitro pozdravite, boščki user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 10:27:23   
pocka
Mi smo nazaj iz bolnice, je naredila UZ srčka, Blaž je bil tako priden, pregled traja pol ure in on je pridno spančkal ves čas.user posted image Dr. pravi,da ne vidi nikjer nobene napakice, da vse deluje tako kot mora user posted image , se mi je kar kamen odvalil od srca. Imamo kontrolo še enkrat pri 6 mesecih. Hvala vsem za pikepoke in za pestke, so pomagale.user posted image


Zdaj pa tiste,ki niste še rodile, alo gremo, danes je zadnji marčevski dan, dejmo akciiijaaaa!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 10:28:00   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image
Sam kok gre hitro čas, punce! Ok sej sem res 7t prezgodaj rodila, ampak kako se je to hitro obrnilo do zdaj! No, če bi bila še noseča, bi se mi verjetno vleklo ko jara kača! user posted image  Pa pogledam Niko in kako je že napredovala od tistega malega suhega črva! user posted image

spps, vedno, ampak vedno se spomnem na tebe, ko jem gres! user posted image  In dve veliki žlici benkota, ne? user posted image

sprehodi - mi smo že prvi dan šli ven in pri Tiji isto. Drugače nismo mogli do avta priti. user posted image user posted image  Hecam se, ampak zgleda so v Lj P ful moderni, ko priporočajo, če je seveda vreme v redu, da se gre lahko res že 1.dan ven. Sam glede na to, da sva midve bile 3t notri, smo šli na prvi pravi sprehod šele 22. dan. user posted image

Ugante, kolk sem spala! 4 ure, pa še to ne v kosu! user posted image  Počasi se bova odpravle z Niko h P, potem pa popoldne samo počitek.


a nisi rekla,da greš rodit? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 10:31:34   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Mi smo nazaj iz bolnice, je naredila UZ srčka, Blaž je bil tako priden, pregled traja pol ure in on je pridno spančkal ves čas.user posted image Dr. pravi,da ne vidi nikjer nobene napakice, da vse deluje tako kot mora user posted image , se mi je kar kamen odvalil od srca. Imamo kontrolo še enkrat pri 6 mesecih. Hvala vsem za pikepoke in za pestke, so pomagale.user posted image


Zdaj pa tiste,ki niste še rodile, alo gremo, danes je zadnji marčevski dan, dejmo akciiijaaaa!!!user posted image user posted image user posted image



joj, super. sem misla na vaju. user posted image

res babe, danes pa je treba finiširat. držimo pesti. user posted image user posted image

tulipan, tisto tiščanje ni bilo nič, ne

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 10:32:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

a nisi rekla,da greš rodit? user posted image user posted image user posted image



dan je dolg. moram bit spočita za it rodit. user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 10:44:56   
sončko
Ojla, mamice!

Dajte mi prosim povedat, kje se kupijo kapljice BIO GAIA?

Mi imamo te iz koroških lekarn, ma ne pomagajo kaj dosti.......

Hvala!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:10:02   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

zame je tudi tale lulček znanstvena fantastika user posted image , pojma nimam kaj naj z njim počnem...danes pride patronažna, pa jo bom vprašala kaj in kako



user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja, kakšna reč je to za nas, ki imamo pupe prvo user posted image  user posted image ...in ko upali fontanco med previjanjem user posted image  user posted image  pa glih ga fajn oblečem...in pol šviccccc...je vse za preoblečt še enx...ben, se bomo že naučile...nam je porodnišnici rekla, da moramo kožico pustit pri miru, da nam bo že pediatrinja povedala kaj in kako user posted image ..kako različne info delijo...patronažna pa je rekla, da ga moram kar med umivanjem malo "prijet"...

Naš Neo je kot buba...kot, da ga ni...edino okoli 23h ima svojo urico, ko bi visel skozi na zizi...pa sva mu včeraj uturila dudko in...fant jo je zagrabil in veselo cmokal...tudi ponoči se je zbudil samo 1x...zjutraj, ko smo pa vsi tako veselo spali, pa nas je patronažna zbudila user posted image  user posted image  ...

Sprehodi...ah, komaj čakam, da bo minila ta burja, da končno sprehodim kosti user posted image  user posted image

Punce, kdaj se bo odprla tema o zvončkih in trobenticah? user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:26:04   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

zame je tudi tale lulček znanstvena fantastika user posted image , pojma nimam kaj naj z njim počnem...danes pride patronažna, pa jo bom vprašala kaj in kako



user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja, kakšna reč je to za nas, ki imamo pupe prvo user posted image  user posted image ...in ko upali fontanco med previjanjem user posted image  user posted image  pa glih ga fajn oblečem...in pol šviccccc...je vse za preoblečt še enx...ben, se bomo že naučile...nam je porodnišnici rekla, da moramo kožico pustit pri miru, da nam bo že pediatrinja povedala kaj in kako user posted image ..kako različne info delijo...patronažna pa je rekla, da ga moram kar med umivanjem malo "prijet"...



naš se je zadnjič polulal po glavi, ampak direkt, majčke so ostale suheuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:31:51   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

DOBRO JUTRO - zadnje marčevsko 2009!user posted image user posted image user posted image  Pa smo ga dočakale - večina še kaj več, nekaj se nas pa še šlepa v april - to bomo zdaj zrihtale po hitrem postopkuuser posted image user posted image user posted image
Se mi vidi, da spim samo tri ure na noč, ne???user posted image user posted image user posted image
user posted image danes še imaš čas,da ujameš marecuser posted image bo treba kakšno ornk čistilno zarezatuser posted image user posted image


Vse spucano v nulo!user posted image
Sem se s prijateljicami za kino zmenla, mogoče bo prišel samo da mi dokaže, da nisem več glavna in naj ne delam računov brez krčmarjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:34:06   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ravnokar sem govorila s Felix...revčka sta mogla danes nazaj v P, ker je mali rumenčkan in je že pod lučko...
Je pa drugače vse uredu in lepo papa pri njej....gužva pa totalna v P....baje jih je v soboto v pol ure 12 rodilo....pred sprejemno totalni kaos.....


uhhh.. to je pa moglo bit zanimivo!!!user posted image user posted image

Upam, da je tudi s Felixino pikico vse okuser posted image



Tu pa smo imele 3 PDP na ta dan, pa ničuser posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:35:37   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: spps

pa še nekaj naših slikcuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Iiiiiiiiiiii, kak lepo! Mislim, da ko to vidiš, veš, da si v življenju dosegel SREČO!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:38:34   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

DOBRO JUTRO - zadnje marčevsko 2009!user posted image user posted image user posted image  Pa smo ga dočakale - večina še kaj več, nekaj se nas pa še šlepa v april - to bomo zdaj zrihtale po hitrem postopkuuser posted image user posted image user posted image
Se mi vidi, da spim samo tri ure na noč, ne???user posted image user posted image user posted image


Jaz grem danes rodit. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  si se zmenila v mojem imenu?Mogoče bo pa moj user posted image  res katero drugo teto ubogaluser posted image user posted image user posted image  - sam mu vsi že v popek tulijo naj pride, pa ne upošteva ravnouser posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:41:44   
Infinity1
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: Infinity1

Še eno vprašanje za vse tiste, ki imate fantke. Kaj in kako boste delale z lulčki in kožico? Boste potegovale kožico čez glavico lulčka ali boste vse skupaj pustile pri miru. Mene je strah, da kasneje ne bo šla gor user posted image


js tudi nimam pojma kaj naj s tem lulčkom nardim... sicer vsako previjanje tudi ''njega'' fajn umijem, ampak kožica pa itak še ne gre dol...
mi je pa rekla patronažna, da pri vsakem kopanju morem v banjici krat potegnit kožico proti dol, da se ne bo zarastla...



zame je tudi tale lulček znanstvena fantastika user posted image , pojma nimam kaj naj z njim počnem...danes pride patronažna, pa jo bom vprašala kaj in kako



No če bo povedala kaj pametnega pa sporoči, drugače bom pa tudi jaz probala v banjici med kopanjem tole mal telovadit, da se kaj ne zaraste user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:42:11   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Mi smo nazaj iz bolnice, je naredila UZ srčka, Blaž je bil tako priden, pregled traja pol ure in on je pridno spančkal ves čas.user posted image Dr. pravi,da ne vidi nikjer nobene napakice, da vse deluje tako kot mora user posted image , se mi je kar kamen odvalil od srca. Imamo kontrolo še enkrat pri 6 mesecih. Hvala vsem za pikepoke in za pestke, so pomagale.user posted image


Zdaj pa tiste,ki niste še rodile, alo gremo, danes je zadnji marčevski dan, dejmo akciiijaaaa!!!user posted image user posted image user posted image



joj, super. sem misla na vaju. user posted image

res babe, danes pa je treba finiširat. držimo pesti. user posted image user posted image

tulipan, tisto tiščanje ni bilo nič, ne


NIČ!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:43:23   
Infinity1
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: spps

pa še nekaj naših slikcuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Iiiiiiiiiiii, kak lepo! Mislim, da ko to vidiš, veš, da si v življenju dosegel SREČO!user posted image user posted image user posted image


Jaz še vedno vidim neverjetno podobnost v tehle najinih fantih spps, ne vem zakaj, ampak grozno sta mi podobna user posted image user posted image . Evo bom dala še slikice od včeraj v album, ker jo tukaj gor ne znam prilimat.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:44:02   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

zame je tudi tale lulček znanstvena fantastika user posted image , pojma nimam kaj naj z njim počnem...danes pride patronažna, pa jo bom vprašala kaj in kako



user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja, kakšna reč je to za nas, ki imamo pupe prvo user posted image  user posted image ...in ko upali fontanco med previjanjem user posted image  user posted image  pa glih ga fajn oblečem...in pol šviccccc...je vse za preoblečt še enx...ben, se bomo že naučile...nam je porodnišnici rekla, da moramo kožico pustit pri miru, da nam bo že pediatrinja povedala kaj in kako user posted image ..kako različne info delijo...patronažna pa je rekla, da ga moram kar med umivanjem malo "prijet"...



naš se je zadnjič polulal po glavi, ampak direkt, majčke so ostale suheuser posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image  priden!user posted image user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?