|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 11:26:35   
detelja
user posted image ZDAJ PA HITR PRITE VSE NA 5. DEL!!! user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 11:29:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Oj user posted image
Danes sem imela spet ctg in spet ni bil ok, tako da ga imam ponovno jutri,.... in bomo videli kako in kaj,.... spet sem na tem, da ne vem kaj sledi,.... piuser posted image  no to je na kratko javljanje, vas grem prebrat, je dosti za pogledat user posted image


jau...pa kaj ni ok...a se vidijo popadki, ali ni dober srčni utrip ali kaj??? držim pesti, da bo jutri vse ok...



Otroček je vedno premiren user posted image  ,..... o popadkih pa ne duha in ne sluha,..... zdej pa sem začela (ta teden) še bolj kot prej zatekat, res res fejst,.... eh svašta,... pa tam tud nič konkretnoi ne rečejo,.... user posted image


kpmk
- Vem, da je težko, ker te skrbi, toda poskusi en dan imet popolnoma sproščen in relaksiran. Počni samo tiste stvari, ki te zares sproščajo user posted image . S tem boš sprostila ne le svojo psiho, temveč tudi svoje telo, ker morda pa se je vse skupaj ustavilo, ker si notranje preveč napeta. Kar je seveda čisto razumljivo. Morda ti pa to pomaga. Pa kakšne vice si preberi in se na veliko smej ... Držim pesti, da bo vse ok user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 11:32:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaBA

Zdravo nosečke in mamice!!

Hvala vsem za čestitkeuser posted image user posted image user posted image , izgleda, da sem si res splanirala datum za rodit user posted image user posted image user posted image

Z Zalo sva že doma, bolj ali manj spi in je. Mleka imam za izvoz, tako da je sploh super. ooooooooooBratec in sestrica sta navdušena, meni pa še vedno maka kakšna noč spanja...user posted image user posted image user posted image .

Porodna zgodba pa še sledi..

Lep pozdrav vsem!

user posted image


Iiiii, kako je lepa user posted image user posted image user posted image . Super, da vse teče kot mora, spanec pa tudi še bo. Samo pazi, da v času, ko Zala spančka, ti ne čistiš in gospodinjiš, ampak da greš tudi ti malo spat. Za dom in za večje pa naj kar očka poskrbi. Lepo se cartajte vsi skupaj user posted image .

(odgovor članu BrinaBA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 11:45:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

kaj pravite, kdaj vas bo detelja zapustila??? kdaj bom šla na letalo oz bomo šli???user posted image user posted image

Jst začnem na to vprašanje pobirat stave!

Predlagajte datum!user posted image user posted image user posted image



ja, ja, ti si moja desna rokauser posted image user posted image user posted image user posted image  no pa da še slišim tvoj datumuser posted image

14.4.



Jaz pa rečem na Velikonočno nedeljo. user posted image

(odgovor članu Miška2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 5029
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?