|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:55:34   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

V kolkem času smo sploh popisal tretji del? Grem kr pogledat.
22 dneh



me sploh ne čudi...ko smo 10x citiral pomočnikeuser posted image user posted image  pa jih limal...pa take obilne zajtrke...saj prav je tako...user posted image user posted image  upam, da se včakam še 5 dela...sam jaz imam samo še 18 dni do roka..zdaj pa smo rabile 22 do 4. delauser posted image user posted image user posted image  

Junona ti si direktorica za te zadeve mislim, da moraš dvignit normouser posted image user posted image user posted image user posted image


5 postov je res definitivno premalo, višam na 8!user posted image user posted image user posted image

Ob nedoseganju norme so sankcije hude.user posted image user posted image
user posted image





ti mal namignem kake bodo sankcijeuser posted image user posted image user posted image  norme itak ne izpolnjujejo tiste, ki so na 2t 1x gor in ponavadi te motijo citirana besedila, pomočniki itd...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jih bomo pa še več nalimali...tako, da bomo vsak dan na novem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smo packe a je res


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:56:33   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: L & L

To je to a ne http://www.btc-city.com/etrgovina/eshop/vsezaotroka/5740/-


Ja, to je ta.user posted image

Miška, kje jo pa imajo po taki ceni?



Na našem koncu (Gorica) v lekarni.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:57:07   
*Junona*
Punce eno vprašanje, ravno sem dala prkuhat Aventovo flaško in dudo. A lahko dam tudi tist plastičen del z navojem ali ne? Pokrova se verjetno ne sme dat, ker je taka tanka plastika, kaj pa tisti plastičen del? Hvala.user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:58:00   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce eno vprašanje, ravno sem dala prkuhat Aventovo flaško in dudo. A lahko dam tudi tist plastičen del z navojem ali ne? Pokrova se verjetno ne sme dat, ker je taka tanka plastika, kaj pa tisti plastičen del? Hvala.user posted image


Jst sem ga dala. In je še celuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:58:03   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

V kolkem času smo sploh popisal tretji del? Grem kr pogledat.
22 dneh



me sploh ne čudi...ko smo 10x citiral pomočnikeuser posted image user posted image  pa jih limal...pa take obilne zajtrke...saj prav je tako...user posted image user posted image  upam, da se včakam še 5 dela...sam jaz imam samo še 18 dni do roka..zdaj pa smo rabile 22 do 4. delauser posted image user posted image user posted image  

Junona ti si direktorica za te zadeve mislim, da moraš dvignit normouser posted image user posted image user posted image user posted image


5 postov je res definitivno premalo, višam na 8!user posted image user posted image user posted image

Ob nedoseganju norme so sankcije hude.user posted image user posted image
user posted image





ti mal namignem kake bodo sankcijeuser posted image user posted image user posted image  norme itak ne izpolnjujejo tiste, ki so na 2t 1x gor in ponavadi te motijo citirana besedila, pomočniki itd...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jih bomo pa še več nalimali...tako, da bomo vsak dan na novem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Točno tako, meni so ti pomočniki zakon, pa zajtrk mi tudi da zjutraj zagon za cel dan.user posted image user posted image user posted image



pa tudi če ti ne da zagona me vsaj ceniš, da tako zgodaj vstanem in ga pripravim-se potrudim, a ne???? zdi se mi, da določene stvari motijo samo tiste, ki so poredko na rruser posted image user posted image ...me pa cele dneve gledamo ene in iste slikice pa nam še vedno niso prišle čez glavouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:59:25   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*



user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj če bi šle po veliki noči?user posted image user posted image user posted image

jaz sem za o kaj praviš na 15.4user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:59:26   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A bo v redu?user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image meni je bil že prejšnji naslov lep ,a če so vse raje za  krofki brez E naj bo.Mneni je vseeno samo da so otročki pravi lepotci in mamice dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image



To si pa prav povedala.user posted image user posted image user posted image

hvala ,če je pa res user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:59:28   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

ntaša.:a misliš da boš kaj prej rodila, ok ,za  pregled pa zapisano,srečno in poročaj

pomarančica.košek nisem kupila ,saj je  naša tradicija ,je star že preko 30 let  in sem res vesela ,da ga bo imel sedaj naš malčekuser posted image user posted image drugače si jih pa lahko pogledaš tukaj ,jih imajo kar nekaj user posted image http://www.zibka.com/si/produkti/koski/

trebuh:mene pa danes tko srbi trebuh ,strije rastejo,amli raste,...user posted image user posted image
copka
.lepo da si se nam javila,a ti si pa še kr tko pridna mravljica,kaj pa porodniška, kdaj nastopiš?
Lepo vse uredi in  k boš srečna mami le sporoči in seveda po pregledu tudi.user posted image user posted image user posted image

junona.daj ti k znaš popravi na seznamčku kjer so slikce bebijev naših mamic  naslov iz krofeki v krofkiuser posted image jaz ne znam s temi glitteryuser posted image



mene je zadnjič tudi tako srbel, da sem mislila da bom znorela...sem se kar ulegla pa sem dragemu rekla, da naj praska buščija..sem imela že celega rdečegauser posted image user posted image  sem mu rekla, da sem kot mačka ko se pusti, da jo po buščiju božaš ona pa predeuser posted image user posted image user posted image  meni ful pomaga eucerin urea 10% krema...res smrdi ko hudič ampak pomaga...več me sploh ne srbi koža, nimam strij pa nič...probaj...sicer ni glih ful poceni, ampak jaz pravim, da se splača razkirat...
hvala ti zlata si,jazz sem si tudi ga danes tko čohala na rahlo ,zdaj se mu je pa skoraj 5 minut skupaj kovcal-po kosiluuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:59:30   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

danes pa so prišli izvidi iz laboratorija...toxa je HB še vedno negativna...imam pa baje polno nekih bakterij in moram jemat antibiotikeuser posted image  še dobr, da me zaradi beljakovin v urini ni poslala v P....moj bebi bo čist zdrogiran kolk tablet pa vsega moram prenašat že v mamicinem buščiju...
user posted image user posted image user posted image user posted image važno je da je toxa še vedno -user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:59:56   
mišk
Junona: Jst sem tud vse komplet prekuhala.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 11:59:59   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce eno vprašanje, ravno sem dala prkuhat Aventovo flaško in dudo. A lahko dam tudi tist plastičen del z navojem ali ne? Pokrova se verjetno ne sme dat, ker je taka tanka plastika, kaj pa tisti plastičen del? Hvala.user posted image
jaz sem dala je vse blo ok



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:00:06   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce eno vprašanje, ravno sem dala prkuhat Aventovo flaško in dudo. A lahko dam tudi tist plastičen del z navojem ali ne? Pokrova se verjetno ne sme dat, ker je taka tanka plastika, kaj pa tisti plastičen del? Hvala.user posted image


jaz sem dala čist vse prekuhat...pa je ostalo vse celo...jaz sem dala najprej v mrzlo vodo pol pa sem pustila, da je začelo vse vret in pol sem pustla še enih 5-10 min, da je voda prevrela....

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:00:46   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

V kolkem času smo sploh popisal tretji del? Grem kr pogledat.
22 dneh



me sploh ne čudi...ko smo 10x citiral pomočnikeuser posted image user posted image  pa jih limal...pa take obilne zajtrke...saj prav je tako...user posted image user posted image  upam, da se včakam še 5 dela...sam jaz imam samo še 18 dni do roka..zdaj pa smo rabile 22 do 4. delauser posted image user posted image user posted image  

Junona ti si direktorica za te zadeve mislim, da moraš dvignit normouser posted image user posted image user posted image user posted image


5 postov je res definitivno premalo, višam na 8!user posted image user posted image user posted image

Ob nedoseganju norme so sankcije hude.user posted image user posted image
user posted image





ti mal namignem kake bodo sankcijeuser posted image user posted image user posted image  norme itak ne izpolnjujejo tiste, ki so na 2t 1x gor in ponavadi te motijo citirana besedila, pomočniki itd...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jih bomo pa še več nalimali...tako, da bomo vsak dan na novem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Točno tako, meni so ti pomočniki zakon, pa zajtrk mi tudi da zjutraj zagon za cel dan.user posted image user posted image user posted image



pa tudi če ti ne da zagona me vsaj ceniš, da tako zgodaj vstanem in ga pripravim-se potrudim, a ne???? zdi se mi, da določene stvari motijo samo tiste, ki so poredko na rruser posted image user posted image ...me pa cele dneve gledamo ene in iste slikice pa nam še vedno niso prišle čez glavouser posted image user posted image user posted image user posted image
smo nepotešene ,bi še in šeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:02:05   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Ja pa res, kje pa je Janja?user posted image


v klubu ni dala odjaveuser posted image user posted image user posted image ....sam imam filing, da je ona šla na letalo za rim, ker si je tako želela in je sama rekla, da bo rekla gin. da jo naj dajo v p in ji sprožijo porod....user posted image user posted image user posted image  zdaj pa lahko čakamo veselo novičkouser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:03:27   
sonček85
MALO ZA GUŠTEEuser posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:03:43   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

V kolkem času smo sploh popisal tretji del? Grem kr pogledat.
22 dneh



me sploh ne čudi...ko smo 10x citiral pomočnikeuser posted image user posted image  pa jih limal...pa take obilne zajtrke...saj prav je tako...user posted image user posted image  upam, da se včakam še 5 dela...sam jaz imam samo še 18 dni do roka..zdaj pa smo rabile 22 do 4. delauser posted image user posted image user posted image  

Junona ti si direktorica za te zadeve mislim, da moraš dvignit normouser posted image user posted image user posted image user posted image


5 postov je res definitivno premalo, višam na 8!user posted image user posted image user posted image

Ob nedoseganju norme so sankcije hude.user posted image user posted image
user posted image





ti mal namignem kake bodo sankcijeuser posted image user posted image user posted image  norme itak ne izpolnjujejo tiste, ki so na 2t 1x gor in ponavadi te motijo citirana besedila, pomočniki itd...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jih bomo pa še več nalimali...tako, da bomo vsak dan na novem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Točno tako, meni so ti pomočniki zakon, pa zajtrk mi tudi da zjutraj zagon za cel dan.user posted image user posted image user posted image



pa tudi če ti ne da zagona me vsaj ceniš, da tako zgodaj vstanem in ga pripravim-se potrudim, a ne???? zdi se mi, da določene stvari motijo samo tiste, ki so poredko na rruser posted image user posted image ...me pa cele dneve gledamo ene in iste slikice pa nam še vedno niso prišle čez glavouser posted image user posted image user posted image user posted image
smo nepotešene ,bi še in šeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



me vsaj priznamo, da biuser posted image user posted image user posted image user posted image  in priznamo, da sanjamo itd...druge pa so tihe kot miške, kri pa jim verjetno vre 1000000000x bolj kot namuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:04:33   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Ja pa res, kje pa je Janja?user posted image


v klubu ni dala odjaveuser posted image user posted image user posted image ....sam imam filing, da je ona šla na letalo za rim, ker si je tako želela in je sama rekla, da bo rekla gin. da jo naj dajo v p in ji sprožijo porod....user posted image user posted image user posted image  zdaj pa lahko čakamo veselo novičkouser posted image
MOGOČE JE ŠLA PA NA TENERIFE  K SI ZADNJIČ DALA SLIKO GORuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:06:00   
sonček85
NEKI HECAuser posted image user posted image

user posted image

AHA ZDAJ PA BO user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:06:33   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

MALO ZA GUŠTEEuser posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image



uuuuuuuu....imam kar oči na pecljihuser posted image user posted image user posted image user posted image  ne vem, če je katera zadnjič zasledila...eno soboto sve bile z miško 2006 večino dneva sami na rr pol pa sve gledali pomočnike...pa so bili tak hudi, da še očal nisem potrebovala, sem mislila,da se mi je kar vid sam od sebe popraviluser posted image user posted image user posted image user posted image  njej pa se je pritisk popravil...sam za par dni pa več ni prensela teh lepih golih teles pa se je raje spokala na letalo in odletela za rimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:07:35   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Ja pa res, kje pa je Janja?user posted image


v klubu ni dala odjaveuser posted image user posted image user posted image ....sam imam filing, da je ona šla na letalo za rim, ker si je tako želela in je sama rekla, da bo rekla gin. da jo naj dajo v p in ji sprožijo porod....user posted image user posted image user posted image  zdaj pa lahko čakamo veselo novičkouser posted image
MOGOČE JE ŠLA PA NA TENERIFE  K SI ZADNJIČ DALA SLIKO GORuser posted image user posted image user posted image



aja, mogoče se ji je pa res zdela ugodna ponudba...itak ima še 10 ali koliko dni do rokauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:07:37   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

smo nepotešene ,bi še in šeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



me vsaj priznamo, da biuser posted image user posted image user posted image user posted image  in priznamo, da sanjamo itd...druge pa so tihe kot miške, kri pa jim verjetno vre 1000000000x bolj kot namuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JA RES JE

važno je da se imamo fajn in da še lahko sedaj čvekamo k lahko ,potem bo itak manj časa.Vsaj zase vem ,da se ne bom tko pogost javljal,k bo bebi spal in ko bo čas ,pa da seznamček uredimuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:07:47   
*Junona*
Hvala punce za odgovor.user posted image Bom js tudi dala. 

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:07:55   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Ja pa res, kje pa je Janja?user posted image


v klubu ni dala odjaveuser posted image user posted image user posted image ....sam imam filing, da je ona šla na letalo za rim, ker si je tako želela in je sama rekla, da bo rekla gin. da jo naj dajo v p in ji sprožijo porod....user posted image user posted image user posted image  zdaj pa lahko čakamo veselo novičkouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:08:26   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*



user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj če bi šle po veliki noči?user posted image user posted image user posted image

jaz sem za o kaj praviš na 15.4user posted image



Jaz sem tudi za. Namen imam še spečt potico 10. pol pa lahka kr.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:09:08   
matt
ŽIVJO "SOTRPINKE!!"

že kar nekaj mesecev se nisem javila in zato nisem na tekočem, imam kar težavno nosečnost in sem nekako že od decembra bolj kot ne pri miru..., ker pa sem upala, da bom takole proti koncu nosečnosti, končno si lahko privoščila malo več gibanja je bil kar spet šok, ko sem začela lepo zatekat... tako da zdaj moram pa čisto zares mirovat... user posted image normalno da komaj čakam, da tole detece spravim na ta svet...   No, ampak so še veliko hujši primeri, ko morajo revice biti v bolnici..
Vam kar zavidam, ko vas tole gnezdenje tako razganja... no in hvala bogu se velika noč bliža kar hitro, ko bo priskakljal ta naš težko pričakovani "mali zajček"...

Bodite v cvetju... mislim na vas, pa-pa

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?