|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:09:17   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

V kolkem času smo sploh popisal tretji del? Grem kr pogledat.
22 dneh



me sploh ne čudi...ko smo 10x citiral pomočnikeuser posted image user posted image  pa jih limal...pa take obilne zajtrke...saj prav je tako...user posted image user posted image  upam, da se včakam še 5 dela...sam jaz imam samo še 18 dni do roka..zdaj pa smo rabile 22 do 4. delauser posted image user posted image user posted image  

Junona ti si direktorica za te zadeve mislim, da moraš dvignit normouser posted image user posted image user posted image user posted image


5 postov je res definitivno premalo, višam na 8!user posted image user posted image user posted image

Ob nedoseganju norme so sankcije hude.user posted image user posted image
user posted image





ti mal namignem kake bodo sankcijeuser posted image user posted image user posted image  norme itak ne izpolnjujejo tiste, ki so na 2t 1x gor in ponavadi te motijo citirana besedila, pomočniki itd...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jih bomo pa še več nalimali...tako, da bomo vsak dan na novem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Točno tako, meni so ti pomočniki zakon, pa zajtrk mi tudi da zjutraj zagon za cel dan.user posted image user posted image user posted image



pa tudi če ti ne da zagona me vsaj ceniš, da tako zgodaj vstanem in ga pripravim-se potrudim, a ne???? zdi se mi, da določene stvari motijo samo tiste, ki so poredko na rruser posted image user posted image ...me pa cele dneve gledamo ene in iste slikice pa nam še vedno niso prišle čez glavouser posted image user posted image user posted image user posted image


Itak da te cenim, sej si zaslužiš. Tako vestno nam postrežeš z zajtrki in pomočniki.

Šeeeeeeeee pomočnike.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:10:21   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: matt

ŽIVJO "SOTRPINKE!!"

že kar nekaj mesecev se nisem javila in zato nisem na tekočem, imam kar težavno nosečnost in sem nekako že od decembra bolj kot ne pri miru..., ker pa sem upala, da bom takole proti koncu nosečnosti, končno si lahko privoščila malo več gibanja je bil kar spet šok, ko sem začela lepo zatekat... tako da zdaj moram pa čisto zares mirovat... user posted image normalno da komaj čakam, da tole detece spravim na ta svet...   No, ampak so še veliko hujši primeri, ko morajo revice biti v bolnici..
Vam kar zavidam, ko vas tole gnezdenje tako razganja... no in hvala bogu se velika noč bliža kar hitro, ko bo priskakljal ta naš težko pričakovani "mali zajček"...

Bodite v cvetju... mislim na vas, pa-pa



Lepo, da si se javila. PAzi nase in na pikico.

Tudi me mislimo nate.user posted image user posted image user posted image

papa.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:11:09   
*Junona*
Kaj je pa Nalini dane stako tiho...pa jo vidim, da je gor...na forumu mislim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:12:22   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Ja pa res, kje pa je Janja?user posted image


v klubu ni dala odjaveuser posted image user posted image user posted image ....sam imam filing, da je ona šla na letalo za rim, ker si je tako želela in je sama rekla, da bo rekla gin. da jo naj dajo v p in ji sprožijo porod....user posted image user posted image user posted image  zdaj pa lahko čakamo veselo novičkouser posted image
MOGOČE JE ŠLA PA NA TENERIFE  K SI ZADNJIČ DALA SLIKO GORuser posted image user posted image user posted image



aja, mogoče se ji je pa res zdela ugodna ponudba...itak ima še 10 ali koliko dni do rokauser posted image user posted image user posted image
ja neki takega,joj jaz pa še 1m1duser posted image user posted image mogoče pa le gremo kaj prejuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:13:27   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Ja pa res, kje pa je Janja?user posted image


v klubu ni dala odjaveuser posted image user posted image user posted image ....sam imam filing, da je ona šla na letalo za rim, ker si je tako želela in je sama rekla, da bo rekla gin. da jo naj dajo v p in ji sprožijo porod....user posted image user posted image user posted image  zdaj pa lahko čakamo veselo novičkouser posted image
MOGOČE JE ŠLA PA NA TENERIFE  K SI ZADNJIČ DALA SLIKO GORuser posted image user posted image user posted image



aja, mogoče se ji je pa res zdela ugodna ponudba...itak ima še 10 ali koliko dni do rokauser posted image user posted image user posted image
ja neki takega,joj jaz pa še 1m1duser posted image user posted image mogoče pa le gremo kaj prejuser posted image user posted image user posted image



jaz pa 18 dniuser posted image user posted image user posted image  pol pa še par dni pa si na porodniškiuser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:14:52   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

MALO ZA GUŠTEEuser posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image



uuuuuuuu....imam kar oči na pecljihuser posted image user posted image user posted image user posted image  ne vem, če je katera zadnjič zasledila...eno soboto sve bile z miško 2006 večino dneva sami na rr pol pa sve gledali pomočnike...pa so bili tak hudi, da še očal nisem potrebovala, sem mislila,da se mi je kar vid sam od sebe popraviluser posted image user posted image user posted image user posted image  njej pa se je pritisk popravil...sam za par dni pa več ni prensela teh lepih golih teles pa se je raje spokala na letalo in odletela za rimuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image ja mislim ,da ne boš rabla več očaluser posted image user posted image user posted image

janja.kje siiiiiiiiiiiiiiiiii ,pridi malo na pomočnikeuser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:14:54   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*



user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj če bi šle po veliki noči?user posted image user posted image user posted image

jaz sem za o kaj praviš na 15.4user posted image



Jaz sem tudi za. Namen imam še spečt potico 10. pol pa lahka kr.user posted image user posted image user posted image

aha se pravi da pride potica zraven v P k bomo notri,kje je pa danes brigita?


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:14:57   
sonček85
matt.pazi nase in lepo da si se nam javila,počivaj da ne bo preveč zatekanjauser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:16:16   
Dudica1
drage aprilčice

JANJA* vam sporoča da je danes ob 11.15 rodila sinčka z imenom NIK,težkega 3890 in velikega 54 cm...user posted image user posted image user posted image

iskrene čestitke...

majčica 2009


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:16:46   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

ja neki takega,joj jaz pa še 1m1duser posted image user posted image mogoče pa le gremo kaj prejuser posted image user posted image user posted image



jaz pa 18 dniuser posted image user posted image user posted image  pol pa še par dni pa si na porodniškiuser posted image
ja v petek nastopim s porodniško,danes sem pa prvi dan uradno na dopustuuser posted image user posted image user posted image
Sem se čez vikend prav super počutla k sem lahko mirno hodla okol in se sekirala kaj če pride kdo iz komisije user posted image Na srečo (trkam na les) ni bilo v vsej bolniški koga iz komisije k meni user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:18:10   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

drage aprilčice

JANJA* vam sporoča da je danes ob 11.15 rodila sinčka z imenom NIK,težkega 3890 in velikega 54 cm...user posted image user posted image user posted image

iskrene čestitke...

majčica 2009


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo ami ,smo vdele da nekaj ni tko ko bi moralo bit


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:18:23   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

danes pa so prišli izvidi iz laboratorija...toxa je HB še vedno negativna...imam pa baje polno nekih bakterij in moram jemat antibiotikeuser posted image  še dobr, da me zaradi beljakovin v urini ni poslala v P....moj bebi bo čist zdrogiran kolk tablet pa vsega moram prenašat že v mamicinem buščiju...


Samo, da si ti v redu in da je tvoja toxa -. Če ne bi bilo v redu za user posted image , verjemi, da ti bi ga zdr. ne predpisali!!!



_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:19:05   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Kaj je pa Nalini dane stako tiho...pa jo vidim, da je gor...na forumu mislim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bili na pregledu user posted image user posted image user posted image
najprej uz, potem ctg, ... potem še pa preverjanje stanja tam doluser posted image user posted image user posted image  ...

bejbi z glavo obrnjen navzdol user posted image user posted image user posted image user posted image  ... sicer je baje bol drobcenuser posted image  ... no bomo videli kaj bo pokazala tehtnica po porodu ....


ctg .... dogaja, dogajauser posted image user posted image   ampak to še ni to ...... me pa lahko hitro zgrabi .... ampak jaz dvomim, da bo tak hitro ..... zgleda nekomu paše, da vsak dan imam krče in otrdevanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (sicer pa moramo zdaj user posted image  za naprej in za nazaj ...tak, da bi še bila nekaj dni doma ....)


maternični vrat .... zmehčan (to itak že dolgo) .....

no bomo videli kako dolgo bom zdržala ..... ampak imam občutek, da bom na koncu rodila z umetnimi,.... kljub temu, da že nekaj dni imam fajn krče in otrdevanje .....user posted image  .... bi bila rajši brez vseh teh znakov,.. pa šla na koncu itak rodit po roku ... kot zdaj so zaj***** vsak dan  ....




detelja prosim celoooooooooooooooooo stran pomočnikov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ..... ker so zakon ................................................................................................................................
in nekatere smo bolj aktivne pa same doma ..... pa rabimo tolažbo user posted image ...........
aha, sem danes vidla tvojega dragega od daleč ...  no moj ga je prvi videl,.. pa rekle a ni tam mož od ...(sem mu morala dopovedat, da nista poročena ...... ne vem od kod, da je tvoj mož user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

< Sporočilo je popravil Nalini -- 23.3.2009 12:21:25 >

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:19:37   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

drage aprilčice

JANJA* vam sporoča da je danes ob 11.15 rodila sinčka z imenom NIK,težkega 3890 in velikega 54 cm...user posted image user posted image user posted image

iskrene čestitke...



majčica 2009





JEEEEEEE, BRAVOOOOOOOOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:20:12   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

MALO ZA GUŠTEEuser posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image



uuuuuuuu....imam kar oči na pecljihuser posted image user posted image user posted image user posted image  ne vem, če je katera zadnjič zasledila...eno soboto sve bile z miško 2006 večino dneva sami na rr pol pa sve gledali pomočnike...pa so bili tak hudi, da še očal nisem potrebovala, sem mislila,da se mi je kar vid sam od sebe popraviluser posted image user posted image user posted image user posted image  njej pa se je pritisk popravil...sam za par dni pa več ni prensela teh lepih golih teles pa se je raje spokala na letalo in odletela za rimuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:21:04   
Nalini
ČESTITKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za NIKA

< Sporočilo je popravil Nalini -- 23.3.2009 12:22:05 >

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:21:41   
malapikica
Janja - iskrene čestitke user posted image user posted image . Pa fajn se cartajte.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:22:04   
*Junona*
Sonček, a si vidla, da sma obe temo odprle? Pa sem še pogledala preden sem pritisnala, če je že odprta.user posted image Bojo že moderatorji uredil.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:22:40   
sonček85
junona:zdaj sva pa obe objavileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image grem jaz zbrisat ,a vela 

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:23:47   
sonček85
nalini:bravo za pregled in mislim ,da boš še ta teden cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:25:04   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*



user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj če bi šle po veliki noči?user posted image user posted image user posted image

jaz sem za o kaj praviš na 15.4user posted image



Jaz sem tudi za. Namen imam še spečt potico 10. pol pa lahka kr.user posted image user posted image user posted image

aha se pravi da pride potica zraven v P k bomo notri,kje je pa danes brigita?



Itak.user posted image user posted image user posted image user posted image

Brigita je pri zdravniku, upam, da dobro opravi.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:25:42   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

JANJA* vam sporoča da je danes ob 11.15 rodila sinčka z imenom NIK,težkega 3890 in velikega 54 cm...user posted image user posted image user posted image

iskrene čestitke...

majčica 2009




juhej... pa veliko cartanja user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:26:05   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

junona:zdaj sva pa obe objavileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image grem jaz zbrisat ,a vela 


Bom js, ti si dala ime zraven, je lepše. KAk pa zbrišem?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:26:31   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

nalini:bravo za pregled in mislim ,da boš še ta teden cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image


Bravooooouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:26:47   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

MALO ZA GUŠTEEuser posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image



uuuuuuuu....imam kar oči na pecljihuser posted image user posted image user posted image user posted image  ne vem, če je katera zadnjič zasledila...eno soboto sve bile z miško 2006 večino dneva sami na rr pol pa sve gledali pomočnike...pa so bili tak hudi, da še očal nisem potrebovala, sem mislila,da se mi je kar vid sam od sebe popraviluser posted image user posted image user posted image user posted image  njej pa se je pritisk popravil...sam za par dni pa več ni prensela teh lepih golih teles pa se je raje spokala na letalo in odletela za rimuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?