|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:47:07   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85


ti dam čist prav...saj smo večino časa ene in iste gor in ene in iste cel dan pišemo...in cel dan tudi ne moremo sam jamrat kako nas moti, da ni pospravljeno stanovanje, kako nas to boli pa ono...mal se moramo sprost tudi a ne?user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image ja res je če bi smao pisale o tem kako je to pa uno pa jamranje ,se nebi dal nobeni več brat


Punce,ki ste pisale da vas to moti pa brez zamere ,samo res je ,tu pa tam pa paše kako razvedrilo,pa le pišite še naprej  vas bomo vesele.user posted image



ja, tako je...saj včasih mene tudi ni 2 h na netu pa grem pogledat pa vidim, da je 5 strani napisanih in pol ugotovim, da so sama citiranja ampak bog pomagaj, če se mi da berem če ne pa ne...itak je težko sledit, če prideš 1x na teden na rr...user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam res  to res napolni stran ,samo  tko vsaj vemo zakaj se gre tema

user posted image tudi sama včas kaj ne preberem in si mislim ,joj so načvekale pa samo citiranje  ,a pač grem naprej in berem tisto kar je manj
ž

No pa dovolj o tem  gremo raje po kakega pomočnikauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:47:11   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

tako, janje več ni v klubu 1cm...sedaj pa samevam...kdaj bo prišla še katera?...pohitite...v petek imam pregled mogoče bom potem že v klubu 4 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image
saj sem rekla mogoče se ti pa jaz jutri pridružim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:49:11   
sonček85

user posted image    2soncek2 - Nina

user posted image   Rmmaja - Dane
user posted image    Rmmaja - Fran

user posted image     Sobra - Tenea



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:49:37   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

brigita:ja bolje še njega vprašat pa boš videla kaj ti bo napisaluser posted image
A pa je danes sploh kaj boljeuser posted image



bi se zlagala če bi rekla da jeuser posted image user posted image user posted image , mam zdej vse vrste žavbe....pa bomo jutri vidl...sem kupila tudi te robčke pa žajblove obkladke dajem gor, pa še neke svečke proktis-M z naravnimi izvlečki sem kupila....seveda pa počitek in dost vode.....upam da bo boljš, bom dans cel dan ležalauser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:51:14   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

drage aprilčice

JANJA* vam sporoča da je danes ob 11.15 rodila sinčka z imenom NIK,težkega 3890 in velikega 54 cm...user posted image user posted image user posted image

iskrene čestitke...

majčica 2009



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke za obauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zgleda, da je že včeraj čutila, da nekaj bo....je res mela že pol kufr vsegauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:51:55   
brigita23
sonček a maš mogoče povezavo od Pušenjaka?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:52:02   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

brigita:ja bolje še njega vprašat pa boš videla kaj ti bo napisaluser posted image
A pa je danes sploh kaj boljeuser posted image



bi se zlagala če bi rekla da jeuser posted image user posted image user posted image , mam zdej vse vrste žavbe....pa bomo jutri vidl...sem kupila tudi te robčke pa žajblove obkladke dajem gor, pa še neke svečke proktis-M z naravnimi izvlečki sem kupila....seveda pa počitek in dost vode.....upam da bo boljš, bom dans cel dan ležalauser posted image
ja bolje tko k pa da se matraš



Punce a pa ve veste ,da zdaj gre pa že lahko čisto zares,jaz sem šele sedaj malo dojela k smo dobile sporočilo od janjeuser posted image do prej se mi še niti sanjalo ni


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:52:23   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

sonček a maš mogoče povezavo od Pušenjaka?
nažalost ne ,junona se mi zdi da mu je včas pisala


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:53:15   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

drage aprilčice

JANJA* vam sporoča da je danes ob 11.15 rodila sinčka z imenom NIK,težkega 3890 in velikega 54 cm...user posted image user posted image user posted image

iskrene čestitke...

majčica 2009



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke za obauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zgleda, da je že včeraj čutila, da nekaj bo....je res mela že pol kufr vsegauser posted image user posted image user posted image user posted image

ja res je se prav spomnem k je pisala co tem da ma vrh glave že vsega.Evo zdaj je pa rešena user posted image user posted image user posted image user posted image

le kater pomočnik ji je dal vetra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bi ga jaz tudi gledala da grem začetek aprilauser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:54:53   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

sonček a maš mogoče povezavo od Pušenjaka?


www.med.over.net


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:56:38   
Tabletka dOr
Sem opazila, da je Janja rodila, čeprav ne uspem vsega prebrati user posted image
Janja čestitam tebi in user posted image . Ful velik je tvoj korenjaček user posted image
No, punce pol ste kar prov stavile user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 12:58:40   
sonček85
tabletka:ja res je user posted image user posted image user posted image in kako je kaj s tabo?



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:08:13   
Pat74
IZVIRNO SPOROČILO: tinaajaPat - kje si kupila uno peno za zibko? Jaz rabim za prenosno posteljico, ampak je nestandardne dimenzije 68x120 in nikjer nimajo nic pametnega al pa je ornk cena


V zibki ti naredijo po meri, stane pa 18 evrov in poštnina.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:09:43   
Pat74

JANJA* vam sporoča da je danes ob 11.15 rodila sinčka z imenom NIK,težkega 3890 in velikega 54 cm...


user posted image user posted image user posted image čestitke mami!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:11:38   
Pat74
Se bom potrudla za 8 postov na dan, čeprav bo kar mal težko zaradi mojih bolnikov!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:15:21   
Tabletka dOr
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

tabletka:ja res je user posted image user posted image user posted image in kako je kaj s tabo?




Ne še name stavit, prosim. Ker bi rada skončala vsaj 37 teden user posted image  najraje pa tudi 38. Me šraufa, sam se ne pustim še user posted image
Grem zdelje še za tokso kri dat.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:16:46   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Se bom potrudla za 8 postov na dan, čeprav bo kar mal težko zaradi mojih bolnikov!
[/quote

me smo razumljive...tako, da imaš ti zdaj v tem primeru opravičilo, če ne bo glih 8 postovuser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:20:22   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Tabletka dOr

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

tabletka:ja res je user posted image user posted image user posted image in kako je kaj s tabo?




Ne še name stavit, prosim. Ker bi rada skončala vsaj 37 teden user posted image  najraje pa tudi 38. Me šraufa, sam se ne pustim še user posted image
Grem zdelje še za tokso kri dat.
srečno in naj se ti uresniči da dočakaš 38tuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:21:16   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Se bom potrudla za 8 postov na dan, čeprav bo kar mal težko zaradi mojih bolnikov!
Če so bolniki prvo poskrbi za njih,so bolj pomembni   potem pa pridi malo na klepet k nam da se sprostiš in ,če želiš lahko kakega pomočnika pokukaš-ni pa nujnouser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:22:55   
m..tina
Bravo Janja in vse čestitke!user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:23:43   
detelja
moram vam povedat, da me tam v spodnjem štuku nekaj šraufauser posted image  sam se še ne dam...dokler ne dobim user posted image ne gremuser posted image user posted image user posted image user posted image ...sam mislim, da bom prej rodila kakor pa se moj dragi zgane....danes bom tolk težila, da bo čist zmešan ratal pol pa bo ziher kaj narediluser posted image user posted image  mogoče mi bo samo usta zalepiluser posted image user posted image user posted image user posted image zdaj grem z dragim v trgovino...pol pa bomo kuhali...pa jedli, da bomo še bolj debeli...user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:28:33   
sonček85
detelja:a mi ti misliš pobegnat predno pridem v klub 1cmuser posted image user posted image user posted image a potem bom pa jaz sama

danes kr sama malo porajcaj dragega potem se ti pa itak ne bo mogu upret tko k se men zadnjič ni mogel mojuser posted image user posted image

lepo ponakupite ,skuhajte in najejte.

Jaz bmo pa malo tv pogledala in uživala sama doma,saj moj ta teden dela popoldan


Morem pa rečt da sem bila danes spet 2x na veliki potrebi k grem ponavad samo 1x,bomo videli to je bilo zadnmjič isto k sem šla 2x  in potem ponoči lažniuser posted image user posted image user posted image user posted image
a se jaz tudi ne bom dala,vem da to ni nič a komaj čakam.Še malo pa gremo v RIMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:28:36   
detelja
brigita tu maš naslov od dr. pušenjaka

www.med.over.net

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:29:31   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

detelja:a mi ti misliš pobegnat predno pridem v klub 1cmuser posted image user posted image user posted image a potem bom pa jaz sama

danes kr sama malo porajcaj dragega potem se ti pa itak ne bo mogu upret tko k se men zadnjič ni mogel mojuser posted image user posted image

lepo ponakupite ,skuhajte in najejte.

Jaz bmo pa malo tv pogledala in uživala sama doma,saj moj ta teden dela popoldan


Morem pa rečt da sem bila danes spet 2x na veliki potrebi k grem ponavad samo 1x,bomo videli to je bilo zadnmjič isto k sem šla 2x  in potem ponoči lažniuser posted image user posted image user posted image user posted image
a se jaz tudi ne bom dala,vem da to ni nič a komaj čakam.Še malo pa gremo v RIMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



eh, to sam mal zafrkva...pripravlja me na porod...nebom še nikamor šla...jaz grem šele 10.4. na letalo ali pa 9.4. sam iztopila pa bom šele 10.4.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 13:30:07   
sonček85
detelja ni karta je pa slika Rim-auser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?