|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: december 09
10.12.2009 9:15:19   
vijolca
user posted image            user posted image           user posted image
 
user posted image PDP~NICK(starost)~(?.user posted image ,?.user posted image )~KRAJ~PREGLED ~ SPOL
 
user posted image 1.12.      
~  BeeBee (26)               RODILA 09.10.09     1970 g, 39cm  user posted image
~ robika (?)               RODILA 30.11.09          3310 g, 49cm 
~  Nelly08 (?) ~ (1user posted image    0 user posted imageuser posted image
 
user posted image 2.12.
~ anonimnauser posted image (?) ~ (?.user posted image  ?.user posted image )  user posted image
~ pikapolonica8 (?) ~ (?.user posted image  ?.user posted image )    user posted image     
~ terida  (31) ~ (2.user posted image 1.user posted image ) ~ Ljubljana  user posted image
~ katja.nero (31)             RODILA   27.11.09     3170 g, 50 cm
 

user posted image 3.12.
~ neanja duo (31)           RODILA   04.12.09     4000 g, 55 cm 
~ metkara (28)                RODILA   5.12.09     3440 g, 51cm
 
user posted image  4.12.
~ orhideja75 (?)                RODILA 27.11.09     3480 g, 53 cm 
 
user posted image  5.12.
~ maychi17 (?) ~ (2.user posted image  1.user posted image ) user posted image
~ tamala88 (?) ~ (?.user posted image   ?.user posted image ) user posted image
 
user posted image  6.12.
 
~ sasi_M  (29)                  RODILA 22.11.09     2550 g, 48cm  
 
 user posted image 7.12.
~ martinca  (24) ~ (2.user posted image 1.user posted image ) ~ Jurovski dol ~  user posted image    
~ jenny17(28) ~ (1.user posted image  0.user posted image    user posted image
~ Luna2008 (?) ~ (2 user posted image    1user posted image ) ~ Komenda   user posted image
 
~ blondy_81  (?)              RODILA 02.11.09     2800 g, 49cm  
 
 user posted image 8.12
~ bejbibu  (22) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~ Celje  ~ user posted image  
                       
~ lana24  (?)                    RODILA 11.11.09     2660 g, 51 cm  
~ dvojčica83 (26) (1.user posted image  0.user posted imageuser posted image
~ zibka   (26) ~ (1.user posted image   0.user posted image ) ~ Celje  user posted image    
 
user posted image  9.12.
~ zalbi (29) ~ (2.user posted image   1.user posted image ) ~ Ljubljana user posted image
 
user posted image 10.12.

~ kaja13 (?)           RODILA 5.12.09     4060 g, 54 cm         
~ maya2 ~ (?.user posted image    ?.user posted image ) ~  user posted image
~ timchy(28) ~ (2.user posted image  1.user posted image ) ~ Velike Lašče user posted image
~ *katika* (23)~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~  Maribor user posted image
~ ShopGirl (24) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~  7.12. user posted image

~ *nivea    (28)      RODILA 02.11.09     3180 g, 49cm
    
 user posted image  11.12.
~ summer725 (25) ~ (1.user posted image    0.user posted image ~ Ljubljana   user posted image
~ **mirjam** (28) ~ (4.user posted image  1.user posted image ) user posted image
 
user posted image 12.12.
~ anaj22   (25)              RODILA 02.12.09     3850 g, 55 cm 
~ *kristy*  (?) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~   ~  user posted image      
~ Tincy90 (19) ~ (1.user posted image    0.user posted image ) ~ Mirna  user posted image
~ KulGirl  (?) ~ (?user posted image ?user posted image ) ~ Ljubljana  user posted image
 
user posted image  14.12.
~ Emili1    (?) ~ (1.user posted image   0.user posted image ~ Ljubljana  user posted image
~ ammam (?) ~ (3.user posted image  2user posted image ) ~ Murska Sobota ~   user posted image
~ Puffy (?) ~ (?.user posted image    ?.user posted image ) ~   user posted image
 
user posted image  15.12.
~ tintara (32)                RODILA 26.10.09     2000 g, 43 cm
~ elly79 (29) ~ (1.user posted image   0.user posted image )  user posted image
 
~ Ninča77  (32)              RODILA 25.10.09    3360g, 49cm 
~ Afrodita1 (?) ~ (2.user posted image     1.user posted image )   8.12 user posted image
 
 
 user posted image  16.12.
~  vijolca (28) ~ (1.user posted image  0user posted image Ljubljana user posted image
~ Neža7  (28)                 RODILA 9.12.09    3400g, 52cm
~ tf (31) ~ (1.user posted image  0.user posted image )    - Kranj   user posted image
~ araz (?) ~ (1.user posted image  0.user posted image )    - 7.12.   user posted image
~ triperesnadeteljica (35) ~ (4.user posted image     3.user posted image~  user posted image
~ mel* (?)~ (2.user posted image   1.user posted image ) ~  user posted image
 
user posted image  17.12.
~ Anuš (30)                      RODILA 9.12.09     3000 g, 50cm
~ dreamz  (29) ~ (2.user posted image    1.user posted image ) ~ Obala  user posted image
~ vagica (28) ~ (1user posted image    0user posted image ) user posted image
 
user posted image  18.12.
~ babysuprise (?) ~ (3user posted image     2user posted image ) Celje ~ user posted image
~ capucinka (?)~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~   user posted image
 
user posted image  19.12.
~ tulpika (34) ~ (2.user posted image  0.user posted image )  user posted image
~ kajkakr (20) ~ (1.user posted image   0.user posted image ) ~ Kranj  user posted image
~ riba83 (26) ~ (1.  0. )

 
user posted image 20. 12.
~ zoja88 (?) ~ (1.user posted image   0.user posted image  user posted image
 
user posted image   21.12.
~ ANKOM (?) ~ (2.user posted image   1.user posted image )  user posted image
 
user posted image  22.12.
~ cv3rklic4 (?) ~ (2user posted image    1.user posted image ) user posted image
~ tami2212 (29) ~ (2.user posted image 0.user posted image ) ~ Idrija  user posted image
~ Darca_k (35) ~ (2.user posted image    1.user posted image~ Maribor user posted image
~ pikapoka78 (?) ~ (2.user posted image    1.user posted image~    user posted image
 
user posted image 24 12.
~ Sončeek (?) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) user posted image
~ Tinča1 (?) ~ (2.user posted image  1.user posted image ) ~  user posted image
 
user posted image 25.12.
~ anonimna user posted image (?) ~ (?.user posted image  2.user posted image ) user posted image
~ marusi (31) ~ (1.user posted image  0.user posted image )  ~   user posted image
~ moniz (38) ~ (1.user posted image  0.user posted imageuser posted image
 
~ natasa28 (29)              RODILA 05.12.09     g, cm 
~ nEzY (24) ~ (1.user posted image   0.user posted image ) ~ Kranj   user posted image
~ Momtobe (?) ~ (1.user posted image   0.user posted image ) ~   user posted image
 
user posted image 26.12.
~ 1čebela (34) ~ (1.user posted image  0.user posted image )  ~Novo mesto  user posted image
 
user posted image   27.12.
~ taraji (37) ~ (1.user posted image   0.user posted image ) 30.11.  user posted image
~ *Mojca* (27) ~ (2.user posted image  1.user posted image ) ~ Ljubljana    user posted image
 
 
user posted image 28.12.
~ pipika 13 (36) ~ (1.user posted image   0.user posted image  user posted image
~ mala bejba (?) ~ (1.user posted image   0.user posted image  user posted image
 
user posted image    30.12.
~ METULJ1 (28) ~ (1.user posted image   0.user posted image~ Novo mesto   user posted image
~ ROmama (?) ~ (2.user posted image    1.user posted image ) ~   user posted image
~ kleopatra28 (?) ~ (3.user posted image    2.user posted image~ Nemčija  user posted image
 
user posted image  31.12.
~ zmajči25 (32) ~ (2.user posted image    1.user posted image ) ~ Koper   user posted image
 
 
user posted image xx.12.    
~ evangelie (27) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~    user posted image                      
~ SAFIRA (?) ~ (?.user posted image  ?.user posted imageuser posted image
~ coccolo123 (?) ~ (?.user posted image   ?.user posted image ) user posted image user posted image
         
 
SKUPAJ
user posted image -  21
user posted image -  19
user posted image - 42
 
 user posted imageuser posted image + user posted image  = 82

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: december 09
10.12.2009 9:19:56   
vijolca
Čestitke novim mamicam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Sem hotela še malo počakati s seznamom, ko se vas toliko odpravlja v Rim (a v Postojno pa samo na kavico?!)... ampak user posted image se nabirajo tako hitro... Pa držite se danes!


(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: december 09
10.12.2009 9:34:22   
Zibka
ShopGirl, drži se na pregledu!

Kako imamo že lepo dolg seznam dojenčkov, pa res sama zelooo lepa imena. 

Jaz lahko rodim danes, jutri ne smem user posted image : moj gre zjutraj obvezno na službeno pot v Avstrijo in ker ne gre s svojim prevozom, ampak je odvisen od ostalih bo nemogoče. Mogoče se pa izide... Danes me skrbi za jutri,pol še pa cel teden ne bom rodila user posted image

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: december 09
10.12.2009 9:49:43   
taraji
Waw - par ur me ni tukaj na RR, pa same lepe novičke

Neža7 - iskrene čestitke za Aljaža,
Metkara - tudi tebi za Julijo
Katja.nero - prav tako za Tarika

Vsem želim čimlepše počutje in veliko cartanja ter uživanja ob privajanju novega družinskega člana.

Araz - a je že akcija????go, go, go - dihamo s tabo

Shopgirl - a pri tebi bo tudi danes akcija??user posted image user posted image

Zibka - ma pomoje bo tvoja bebica tolk prijazna in vsekakor počakala očka, boš videla


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu Zibka)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: december 09
10.12.2009 9:52:13   
taraji
aja, sem pozabila

A so o Nivei že kakšne nove novičke.

Pa malo sem seznam gledala - kje so pa punce z začetka seznama - kar dosti se jih nič ne oglasi. dejmo punce, če nas berete se malo javite, da vidimo v kakšnem stanju ste kaj.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: december 09
10.12.2009 10:08:06   
zalbi
Hej hej!


čestitke vsem mamicam in novim dojenčkom.

Tako, včerajšni dan je minil, moj PDP, jaz pa še vedno 2v1.  sicer pa sem Saro rodila tudi po roku, tako d anič nenavadnega - sem se že počasi sprijaznila... upam, da bo ta teden... Tako da čakamo in čakamo, da se le kej zgodi - še ta teden...

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: december 09
10.12.2009 10:20:12   
Anonimen
Morgen


Shopgirl,ja tole,da nikogar nimam v blizini je kar hudo,ceprav vcasih cist pase.Zmrznit bi pa jaz tudi vec dala a imam isi problem kot ti-ni prostora.Bom skuhala golaz in cufte,za nase3,da ne umrejo od lakote,ko bom v bolnici.Pol pa...saj kuhanje me niti ne gane,bomo pa kaj narocali na zacetku...bolj me razjeda,v kaksno bom prisla.Bombouser posted image

Taraji,jaz pa te srece z mozem nimam.Ima dve levi roki...saj nekaj se je naucil,ampak dalec od tega,da bi mu lahko par dni zaupala,da bo vse tipi top-al pa vsaj v mejah normaleuser posted image

Tulpika,ja tasca v copatihuser posted image ...ta bi bla pa tezka.je ze cez 70stara,pa tezave z revmo in prekomerno kilazo ima,tako da,ce bi bila v blizini bi jaz mogla zanjo skrbet.Zato HB za tole kilometrino.

Araz,drzim pesti,da bo hitro in nebolece,potem pa samo se cartanje zuser posted image .user posted image

Blondy,o mazoljckih so ti ze druge razlozile.Moja jih ni imela,je dala vse meni v nosecnostiuser posted image

cestitke vsem novopecenim mamickam in njihovim cudovitim dojenckom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Se mi je sanjalo da ze imamo tretjo puncko,oz.sta bili kar dve,pol se je pa zalomolo pri imenu-sem rela Vanesa-ne vem od kot mi to-in da bo ena,Vane druga pa???Pol pa studiram,pa kaj so mi vpisali,saj jaz imam popolnoma drugo ime za tamalo...pa se,kako da sta dve..no zdaj se je pa tamala zbudila.Je danes spala neverjetno dolgo.
CAUCI

(odgovor članu ShopGirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: december 09
10.12.2009 10:28:09   
ShopGirl
Punce hvala za lepe želje, upam da se zvečer tipkamo user posted image  Nič ne kaže, da bi se pri meni kaj dogajalo. Edino v križu me boli in mala je neverjetno mirna danes. Mislm da je spet zamenjala dan za noč.
 
A veste da mamo 16 dojenčkov? user posted image  Pa še vsaj en je na poti... dihamo s tabo araz! Mene pa zanima kje je summmer, se mi samo zdi ali je že lep čas ni blo na forumu?
 
Še kr čakam da pride moj in da greva... sm že mal nestrpnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: december 09
10.12.2009 11:12:04   
bejbibu
Čestitke novim mamicam!!user posted image user posted image user posted image
Pri nas še vedno nič....upam da se bo čimprej začelo kaj dogajati, ker zdaj se pa že res počutim kot nilski konjuser posted image user posted image !!!
Komaj čakam da vidim in pocartam svojega sinčeka!!!

Lep sončen dan vsem in smo na liniji!!!!!!!!!!!!!!!
pa*pa


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: december 09
10.12.2009 11:19:25   
Tincy90
Jutroo oz že dober dan!user posted image

Araz good luck pa čim hitrejši porod ti želim, tko kt pravjo druge dihamo s tabo!user posted image user posted image user posted image

Shopgirl tud tebi good luck pa da dobiš kakšne dobre novičke kt je na primer porod.user posted image user posted image

Js sm pa dans tko slabo spala, zadnje čase ne spim preveč dobr čeprov potegnem kdaj tud do poldneva. Sm že nestrpna glede jutr kr mam pregled in me zanima kaj mi bo G povedala. Čez dva dni mam pa že PDP.user posted image ajde pikapoka gremo rodit že enkrat.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: december 09
10.12.2009 11:19:50   
Zibka
Ne morem verjet: uspelo mi je pobriti noge user posted image , oprati lase in se namazati v enem paketu. Sam zmatrana sem pa tako, kot bi prišla iz Triglava user posted image
Hja, sam še vedno ostane britje glavnega dela... Sploh ne morem razumeti, kako nekaterim še vedno uspe, da to naredite same- jaz se že nekaj mesecev nisem videla spodajuser posted image . Upam, da bo mož danes pri volji za to vrstno početje.


(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: december 09
10.12.2009 11:23:26   
Tincy90
Bravo Zibka!!user posted image user posted image user posted image men ne rata nardit spodi čist nč, mam tko ogromen trebuh d mi mora moj noge in predvhod v jamo pobrit.user posted image hvala bogu za tazga user posted image . user posted image user posted image

(odgovor članu Zibka)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: december 09
10.12.2009 12:31:09   
anaj22
hojla

najpre čestitke vsem mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image  in dobrodošli decembrčki

Mi se počasi privajamo na novega člana. Mami je še mlce utrujena, drugače pa ok. Mlekarne delujejo na polno, Nejc pridno je. Jaka je baratca super sprejel in skoz pazi nanj. Porod ni bil pretežak in sem rodila celo brez protibolečinskih reči, je šel finiš zlo hitro.
Ker mi je tud v drugo odtekla voda, sva si vzela čas in se ful počasi odpravla v P. Sem bla prpravlena, da bom šla spet na oddelek ležat, pa je dežurni G rekukar v porodno in velik hodit bo šlo hitreje. Pa se midva res sprehajava dobro uro, ko me babca ponovno pogleda in pravi bez sprememb, odprta 3cm. Pa ji rečem,da sem utrujena in se odločiva da moža pošljem domov spat, jaz bom pa mal v porodni zadremala. Me pride čez slabo uro pogledat in pravi hitro pokličte moža nazja, zdej bo akcija. No smo čakal očija da je pršu pol smo pa ene 5x prtisnl in je bil naš Nejc že pri mamici v naročju. Na žalost imam spet lepotne šive, ki me pa na srečo tokrt manj bolijo. Nejc se je napil porodno vode in staknil eneo okužbo, tko da smo bili na antibiotiku in imamo drug teden kontrolo v P. Danes sva imela na obisku patronažno in nam samo še 80g manjka da pridemo nazaj na porodno težo.

Sem dala v album slikce od našega črnolasca upam da sem prvo naštimala, če ne bom pa preko shrani jih dala gor.

Vidm da imam ful za prebart, bom od zadaj začela, da bom lahko še mal pokomentirala.

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: december 09
10.12.2009 12:40:57   
katja.nero
Hvala za čestitke vsem. Tarik se je ponoč 2x zbudil, jedel in zaspal, tak je priden da ne morem verjet. Mam 3 otroke, pa vse lepo umirjeno laufa. Ko Tarik spi, ponaredim kar spodinjstva tiče, pol pa sem lepo z družino, ful lepo umirjeno. Danes je bila babica spet tu in je rekla, da ga bova že drug teden lahko kopala, ker je popek že skor ok. Danes grem mogoče že na prvi sprehod če bo moj prišu prav čas iz službe, ker želi biti zraven prvič, valjda.Jau, komaj čakam vozičkanje. Aja, med nosečnostjo sem se zredila 15 kg sedaj pa sem že dala dol 10 kg in mam še samo 5 kg viška. Fajn, sam kavbojk pa še vedno ne dobim gor, prek trebuha ne gre, hehhe. ok, lep sončen dan vam želim, papa

_____________________________

katja

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: december 09
10.12.2009 12:42:16   
*Mojca*
Čestitke vsem novim decembrčkom in mamicam. Joooj še kar čakam novice od araz user posted image

anaj Nejc je pa čista kopija Jakata user posted image user posted image user posted image Lepo da si se oglasila pa lepo se cartajte user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: december 09
10.12.2009 12:51:53   
mato85
Lepo pozdravljeni!

Z velikim veseljem vam sporočam, da sva *katika* (decemberka09) in moja malenkost danes ob pol osmih zjutraj povila prelepega, zdravega, ..... vse naj naj sinčka, ki mu je ime Tibor.
Tibor je tehtal 3310 g in bil velik 48.5 cm.
Oba z mamico se v redu počutita in se že cartata na oddelku v porodnišnici Maribor.

Kaj več vam pa mamica *katika* sama napiše ko prideta s Tiborjem domov. Upam da kmalu. user posted image

Lepo se mejte!

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: december 09
10.12.2009 12:55:48   
tulpika

Čestitke Katiki in Tiborju....pa seveda tudi očku za vašega malega korenjaka user posted image user posted image user posted image

iiii kake lepe laske ma Nejc user posted image . Krasen fant.

lepo je slišat, da vaši user posted image že tako lepo napredujejo in grejo celo na prve sprehode....uživajte do onemoglosti user posted image

Zibka čestike za opravljen lepotni poseg user posted image . Jaz se sploh nočem matrat s tem, da ne bom vsa hrastasta...kar mojga pokličem na pomoč. Se je že tolk zverziral, da je že pravi mojster user posted image

Je Araz rekla, da mi bo poslala sporočilo, ko bo konec akcije..ne boste verjele vsakih 15 minut hodim gledat na telefon, če je kak sms v primeru, da bi preslišala pisk, ko pride sms. Sem prov nestrpna user posted image

(odgovor članu mato85)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: december 09
10.12.2009 13:02:10   
Tincy90
Čestitke Katiki in njenemu sinčku Tiborju!user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj, mene tud že zanima kaj se dogaja z Araz in Shopgirl.user posted image go girls!

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: december 09
10.12.2009 13:03:15   
Netta
ČESTITKE NOVIM MAMICAM IN SEVEDA OČKOMuser posted image user posted image user posted image user posted image



Je Araz rekla, da mi bo poslala sporočilo, ko bo konec akcije..ne boste verjele vsakih 15 minut hodim gledat na telefon, če je kak sms v primeru, da bi preslišala pisk, ko pride sms. Sem prov nestrpna user posted image


lahko bo hitr, lahk pa traja tud vso noč...ko so men prejšnjič sprožil porod, sem bila tam že zjutraj, ampak prišla ob vsej gužvi na vrsto šele ob 11h. potem sem dobila svečko in čakala na popadke, ki so se (po mnenju moje G začel hitro, ker pri nekaterih traja lahko tud vso noč), no ob 13 sem dobila popadke in rodila ob 19.30 zvečer...tak da to ne gre tak hitro kot bi si kdo mislil...držimo pesti!!!!!!

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: december 09
10.12.2009 13:16:06   
taraji

Katika - user posted image user posted image user posted image user posted image - čestitke za Tiborja, pa da čimprej prideta domov, da boste lahko z očkom skupaj uživali v cartanju.

Nejc je pa res pravi mali korenjak - ful lepe laske.

Ko berem te vaše porodne zgodbice in ko se kar čuti sreča, ki jo mamica doživi ko stisne svojo malo pikico se mi kar oči orosijo. Joj, kako jaz komaj čakam ta trenutek.

Zibka - dobra si, da se ti uspe polepšati tam spodaj - zame, pa čeprav nimam ravno nekega velikega trebuha je to že kar nekaj časa misija nemogočeuser posted image user posted image

Od Araz pa kot vidim še nobenih novic. No, močno upam da se ne matra preveč. Morda je pa ob vsej sreči pozabila poslati sms.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: december 09
10.12.2009 13:16:19   
tintara
Čestitke vsem novim mamicam, očkom, bratcem in sestricam in ta novim dojenčkom tudi. Zdajle vas je pa toliko, da vas sploh ne dohajam (seveda, ko pa pridem 1x na tri dni).

Sem imela občutek, da bo danes Shopgirl rodila, sem jo prišla prečekirat, pa sem vmes prejela njen sms. No, rodila še ni, da ne boste neučakane. Vam bo kar sama poročala, se mi zdi, edino če se na poti nazaj obrnejo.
Jupi, kolk mi je fajn brat ta sporočila o rojstvih.

Mi smo imeli pa včeraj posvetovalnico in je bilo vs ev redu. Teža je primerno narasla, imamo pa kontrolo teže čez 3 tedne. Je bila pa presenečena, da je že ful močen, ker je glavo že dvigal (pasel kravice) in noge vtikal pod sebe (kot bi hotel odkobacati naprej). Baje, da zgleda vse super in fajn. No, saj mislim, da smo dovolj časa prebili v bolnici in da zdaj mora biti vse OK.

Jaz sem imela pa ginekologa (že kar tistega po porodu, pa še do roka nisme prišla). Brez komentarjev, tak da mislim, da je tudi vse OK, sicer bi najbrž rekla. Edin spraševat me je začela zaklaj mi že ni predpisala Aspirina 100 (v prvih dveh sem jemala, ker naj bi bili pretoki potem boljši). Ja kaj, jaz vem, sama sem jo po tem povprašala na morfologiji, pa je rekla, da itak ni dokazov, da kaj pomaga. OK, nečem preveč premišljat o tem, k sreči se je vse dobro končalo, ampak taka kot sem, sem si trakoj pripisala krivdo, da je do preeklampsijel sploh prišlo. Najbrž bi mogla bit bolj sitna, No, ampak kot že rečeno, k sreči je zdaj vse OK.

Tudi kopali smo se danes. Je kar užival, ampak pravi test je šele, ko ga bom jaz notri dala. To pa bo kdaj drugič, morda že jutri.

Punce, držite se. Pa hitro rojevanje vam želim, T

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: december 09
10.12.2009 13:35:04   
tulpika

Novice od Araz user posted image

bom kar prepisala sms:

Ku, ku pa sem tu. Ime mi je Zoja. Na svet sem prijokala ob 9.58. Velika sem 50 in težka 3220. Lep pozdrav iz Postojne od mamice, Zoje in očija.


Čestitke Araz in mala Zoja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: december 09
10.12.2009 13:36:08   
*Mojca*
yesssssss bravoooo araz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tulpika dej še na rodili smo user posted image user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: december 09
10.12.2009 13:39:53   
Tincy90
Waaaa, ful dobr!!user posted image user posted image čestitke araz user posted image in tvoji lepi Zoji!user posted image user posted image user posted image user posted image joooj, ful lepo!user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: december 09
10.12.2009 13:45:34   
tulpika

evo, sem objavila tudi na rodili smo...

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?