|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 11:39:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

jst pa sploh nic ne zastopim kje je problem user posted image


Če jaz, boš pa tudi ti...saj ne boli tako zelo, no....vklopi jih.


boli, boli


ampak.... ksenjak, res delas krivico kerensi iz rr..... grdo, grdo


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 11:52:47   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
saj v bistvu sem b temi spraševala, za katerega bi rekli, da ni to, za kar se izdaja

Korina1 in ronja user posted image  bi rekla - moje mnenje

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 11:53:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
saj v bistvu sem b temi spraševala, za katerega bi rekli, da ni to, za kar se izdaja

Korina1 in ronja user posted image  bi rekla - moje mnenje


Daj malo utemelji to.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 11:54:03   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
saj v bistvu sem b temi spraševala, za katerega bi rekli, da ni to, za kar se izdaja

Korina1 in ronja user posted image  bi rekla - moje mnenje


Ja, bodi malo bolj natančnauser posted image .

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 11:54:40   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR
Ja očitno je bilo že preveč časa "mirno"... vseeno upam, da ne bo treba zaklepat ali pa še kaj več user posted image  

Ma ja, saj zaklenete lahko še vedno oz. kadarkoli, ni panike.

zakaj bi zaklepali? daš svoje mnenje tko kot povsod... aja, problem je, ker tu nemoreš biti anonimen? a zato nobena ne odgovarja na vprašanje? user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
26.3.2009 11:54:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 11:56:14   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR
Ja očitno je bilo že preveč časa "mirno"... vseeno upam, da ne bo treba zaklepat ali pa še kaj več user posted image  

Ma ja, saj zaklenete lahko še vedno oz. kadarkoli, ni panike.

zakaj bi zaklepali? daš svoje mnenje tko kot povsod... aja, problem je, ker tu nemoreš biti anonimen? a zato nobena ne odgovarja na vprašanje? user posted image


Pod tole se pa podpišem MLADAMAMICAuser posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 11:59:41   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
saj v bistvu sem b temi spraševala, za katerega bi rekli, da ni to, za kar se izdaja

Korina1 in ronja user posted image  bi rekla - moje mnenje


Daj malo utemelji to.


user posted image

a se je prejsnja prehitro polegla user posted image


Priznam.... se podpisem user posted image

zdi se mi, da obe pač predstavljata drugačno osebnost in svoje življenje, kot ga imata v resnici... sicer pa ne poznam nikogar na rr... ampak mislim, da se pretvarjata...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:01:48   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
saj v bistvu sem b temi spraševala, za katerega bi rekli, da ni to, za kar se izdaja

Korina1 in ronja user posted image  bi rekla - moje mnenje

----------------
O Korini ne vem kaj dosti, ker je med novejšimi tule gor (vem le, da je takoj pripravljena pomagat user posted image ), Ronja pa je res too good to be true. Ampak jo čutim, da vseeno je user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:03:11   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
saj v bistvu sem b temi spraševala, za katerega bi rekli, da ni to, za kar se izdaja

Korina1 in ronja user posted image  bi rekla - moje mnenje

----------------
O Korini ne vem kaj dosti, ker je med novejšimi tule gor (vem le, da je takoj pripravljena pomagat user posted image ), Ronja pa je res too good to be true. Ampak jo čutim, da vseeno je user posted image .


Ronja je meni en tak ostanek Flower Powerja.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:03:20   
MLADAMAMICA
za nobeno ne pravim da ni dobra, ampak mislim (mogoče se motim) da pretiravata ena v dobroti, druga v neimetju

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:04:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

za nobeno ne pravim da ni dobra, ampak mislim (mogoče se motim) da pretiravata ena v dobroti, druga v neimetju


Zame, torej moje mnenje je, da Korina pravi nič ne pretirava v neimetju. Se mi zdi preudarjena, modra ženska, ki se pač spopada s situacijo, v kakrnšni je.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:07:19   
ksenjak
MLADAMAMICA_no, to sem mislila s svojim vprašanjem.
Skratka jaz jih pa kar nekaj poznam (v živo) in do danes nisem bila še nad nobeno razočarana (upam, da je tako tudi obratnouser posted image ). S Kerenso sem pa komunicirala samo virtualno (od takrat se mi sicer osebno ni več javila, za kar mi je sicer vseeno), sem pa včeraj slučajno na FB odprla njen (no, vsaj jaz sem skoz mislila, da je ona) album in tam vidim, žensko, moškega in hčerkico. Pa sem takoj pomislila na RR, ja user posted image , kaj nima Kerensa dva sinovauser posted image ?

No, in zaradi tega sem ustvarila tole temo, ker me je pač firbec matral, če ima katera kakšno podobno izkušnjo. Pa saj je čvek namenjen čvekuuser posted image .

Lp

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:07:47   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
za nobeno ne pravim da ni dobra, ampak mislim (mogoče se motim) da pretiravata ena v dobroti, druga v neimetju

Zame, torej moje mnenje je, da Korina pravi nič ne pretirava v neimetju. Se mi zdi preudarjena, modra ženska, ki se pač spopada s situacijo, v kakrnšni je.

pa misliš, da je situacija res tako huda, kot jo opisuje?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
26.3.2009 12:07:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:12:12   
oka
Much  ado about nothing...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:13:12   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
MLADAMAMICA_no, to sem mislila s svojim vprašanjem.
Skratka jaz jih pa kar nekaj poznam (v živo) in do danes nisem bila še nad nobeno razočarana (upam, da je tako tudi obratnouser posted image ).

no, jaz nimam z nobeno takšnih izkušenj. je pa prvi dan (al prve dni) ko sem se sploh prijavla na rr, prišlo do konflikta med mano in ronjo. seveda sem bila preveč direktna, hkrati pa nova in so me vse zaradi tega napadle. od takrat se sploh ne "bereva" celo ko sem odprla temo "ali poklicati policijo" je odgovorila najprej z: "Moje mnenje ti sicer ne pomeni kaj dosti, ampak mogoče bo kateri drugi, ki bo to brala..." seveda se nisem ozirala na to...
ampak hočem povedat, nekako preveč popolna s popolnim življenjem se mi zdi. mogoče je res tako dobra in da ima povrh vsega res vse naj naj, kar sicer privoščim vsakomur, ampak da si pa tako razumevajoč, uredu,... in ne vem kaj še vse... mislim da taka oseba ne obstaja. spet rečem: mogoče se motim, ampak to je moje mnenje

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:13:20   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

pa misliš, da je situacija res tako huda, kot jo opisuje?

------------------
Hej, pa kje ti živiš, dekle?! A ti ni jasno, da je, žal, vedno več ljudi, ki tako živijo, kot Korina. Nesi enkrat lastne rabljene cunje  na Karitas ali RK, boš že pred vhodom srečala take ljudi, da jim boš hotela še lastno jakno dat... In otroke, pred kakšnimi prazniki, ki te bodo z velikimi očkami čekirali, če si tudi za njih kaj prinesla...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:14:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

pa misliš, da je situacija res tako huda, kot jo opisuje?

------------------
Hej, pa kje ti živiš, dekle?! A ti ni jasno, da je, žal, vedno več ljudi, ki tako živijo, kot Korina. Nesi enkrat lastne rabljene cunje  na Karitas ali RK, boš že pred vhodom srečala take ljudi, da jim boš hotela še lastno jakno dat... In otroke, pred kakšnimi prazniki, ki te bodo z velikimi očkami čekirali, če si tudi za njih kaj prinesla...


no, tukaj se pa lahko podpišem podte. Če smem, seveda.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:15:12   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
pa misliš, da je situacija res tako huda, kot jo opisuje?

Hej, pa kje ti živiš, dekle?! A ti ni jasno, da je, žal, vedno več ljudi, ki tako živijo, kot Korina. Nesi enkrat lastne rabljene cunje  na Karitas ali RK, boš že pred vhodom srečala take ljudi, da jim boš hotela še lastno jakno dat... In otroke, pred kakšnimi prazniki, ki te bodo z velikimi očkami čekirali, če si tudi za njih kaj prinesla...

saj jim, verjemi... ampak ok... nima veze, se ne bom kregala. če se ne strinjaš z mano, pa povej drugo osebo, za katero pa misliš da ni to kar je...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:16:41   
ksenjak
Jaz pa Korine ne poznam, za Ronjo pa se mi zdi, da vem katera je. Če piše zelo dolge poste, potem je prava.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:25:50   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

včeraj slučajno na FB odprla njen (no, vsaj jaz sem skoz mislila, da je ona) album in tam vidim, žensko, moškega in hčerkico. Pa sem takoj pomislila na RR, ja user posted image , kaj nima Kerensa dva sinovauser posted image ?

No, in zaradi tega sem ustvarila tole temo, ker me je pač firbec matral, če ima katera kakšno podobno izkušnjo. Pa saj je čvek namenjen čvekuuser posted image .

Lp


SIcer ne vem, koga si imela ti na FB-ju, vsekakor pa Kerensa na FB-ju ni kot Kerensa, temveč je gor z imenom in priimkom. Jaz osebno mislim, da se, kar se svojih otrok tiče, pa tudi česa drugega, ne pretvarja. Vse verjeti pa tako ali tako ne smeš nobenemu.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:26:00   
nejcko
Zdaj sem pa čisto zgubila rdečo nit ... o čem že teče debatauser posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:26:21   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

saj jim, verjemi... ampak ok... nima veze, se ne bom kregala. če se ne strinjaš z mano, pa povej drugo osebo, za katero pa misliš da ni to kar je...

--------------------
Ne, ne, saj se ne kregamo, debatiramo, ne? user posted image
Kdo je drugačen?! Po moje, vsi po malem, tudi jaz včasih napišem kaj in sem potem sama malce presenečena nad sabo, ker želim, da bi tako bilo, v resnici pa čisto tako ni. Le stremim, recimo, k temu, da bi tako bilo in enkrat tudi bo user posted image . Ko včasih napišem kak nasvet komu, se zalotim, da točno tak nasvet rabim včasih sama user posted image .
Drugače pa mi je vseeno in ne razmišljam o tem, kdo je res tak, kot se predstavlja in kdo v resnici ni.
Virtuala je pač virtuala- real world pa je tam nekje, zunaj tega user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:30:09   
nejcko
No, če je Kerensa še aktualna, ti lahko zagotovim, da se tukaj predstavlja točno taka, kot je v resnici, za FB pa nimam pojma, ker nisem gor ... no, ti je pa Maroga povedala.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?